Zdraví-AZ
https://www.zdravi-az.com/Forum/

Oznámení
https://www.zdravi-az.com/Forum/viewtopic.php?f=12&t=63
Stránka 11

Autor:  Jarda [ stř srp 20, 2008 9:44 pm ]
Předmět příspěvku:  Oznámení

Oznámení

Vítám všechny nové uživatele v tomto diskuzním fóru. Diskuzní fórum Zdraví-az.cz slouží jako platforma pro výměnu informací a zkušeností všech, kteří se zajímají o své zdraví. Ať jste zkušený či začínající, věřím, že se zde budete cítit velmi dobře.

Předpokládám, že do diskuze se zapojí hodně lidí a jediný způsob, jak udržet dlouhodobě její kvalitu, je dodržovat základní pravidla. Proto prosím všechny nově příchozí, aby před umístěním prvního příspěvku věnovali pozornost následujícím bodům:

1) Seznamte se prosím se základními pravidly diskuze publikovanými v bodě pravidla. Diskuze na tomto serveru není "volnou zábavou". Je to platforma, která by nás všechny měla posouvat dál, a proto zde platí některá zásadní a všemi respektovaná pravidla.

2) Před umístěním prvního příspěvku zkuste vyhledat, zda-li již téma nebylo řešeno v minulosti. Vyhledávání naleznete nahoře v záhlaví pod tlačítkem hledat. Pokud najdete starý příspěvek, týkající se vašeho problému, nebojte se váš dotaz/připomínku dopsat na jeho konec. Takový příspěvek se "zaktualizuje" a v diskuzi přesune zcela na vrchol témat a bude ostatním diskutujícím na očích.

3) Chcete-li kontaktovat jiné diskutující v osobní záležitosti, použijte zasílání soukromích zpráv. Nevkládejte do fóra žádné osobní příspěvky typu "napiš mi, můžeme se sejít osobně" - takové příspěvky nejsou schvalovány.

4) Fórum je moderované. Příspěvky všech uživatelů jsou kontrolovány a schvalovány administrátorem. Pokud by výjimečně nebyl příspěvek administrátorem schválen, budete v editovaném příspěvku seznámeni s důvodem proč nebyl příspěvek schválen.

5) Pro udržení vysoké úrovně diskuze, při zvýšeném počtu příspěvků i diskutujících je třeba maximálně eliminovat off-topic diskuze. Proto jsem do pravidel diskuze přidal zákaz příspěvků typu "seznamka" - tj. příspěvky typu "Jsem z Prahy, hledám podobně postižené - kontaktujte mě na e-mailxxx@xx.cz" prosím do fóra nevkládejte. Takovéto příspěvky budou editovány.

Dodržujte prosím ve fóru výše uvedená pravidla spolu s obecnými pravidly slušné diskuze a uvidíte, že nás všechny mohou informace ve fóru obohatit o mnoho nových znalostí.

Děkuji,

Jarda

Stránka 11 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/