Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:05 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1034 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: stř led 12, 2022 2:24 pm 
Offline

Registrován: pát led 31, 2020 11:06 am
Příspěvky: 108
\":D\" \":wink:\"

https://www.ustavnysud.sk/aktualne-info ... mesiac%3D0


_________________
Keď nehľadíme na veci, ktoré sa vidia, ale na veci ktoré sa nevidia. Lebo veci, ktoré sa vidia, sú dočasné; ale tie, ktoré sa nevidia, sú večné. 2. Korintským 4:18


Naposledy upravil Anonymous dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1
QA==


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: pát led 14, 2022 1:33 am 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
[quote="Teologik":fbe1mpjc]:D \":wink:\"

https://www.ustavnysud.sk/aktualne-info ... mesiac%3D0


_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Naposledy upravil Xrazovy_nick dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1
wA==


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: pát led 14, 2022 7:51 am 
Offline

Registrován: pát led 31, 2020 11:06 am
Příspěvky: 108
https://www.slovanskenoviny.sk/video-mi ... votnictva/

_________________
Keď nehľadíme na veci, ktoré sa vidia, ale na veci ktoré sa nevidia. Lebo veci, ktoré sa vidia, sú dočasné; ale tie, ktoré sa nevidia, sú večné. 2. Korintským 4:18


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: ned led 16, 2022 6:57 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Vedia, že kruhová Antarktída je hranica plochej Zeme, tak provokujú NIČ NETUŠIACE OVEČKY.
Příloha:
covid_flatEarth.png
covid_flatEarth.png [ 583.14 KiB | Zobrazeno 19501 krát ]

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv úno 03, 2022 11:27 pm 
Diskuze: „Boží“ objev čínských vědců. Tvrdí, že si poradí se všemi typy koronaviru


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: sob črc 02, 2022 1:10 pm 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
Našel jsem, že korona vir napadá i jaterní buňky a mnoho lidí má pak problémy s trávením, únavou či žlutou stolicí. Stačí na tyto problémy NAC a nějaké jaterní čaje nebo je nutno to řešit jinak? Děkuji


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: sob črc 02, 2022 6:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="Mojzo":ebzrdnef]Našel jsem, že korona vir napadá i jaterní buňky a mnoho lidí má pak problémy s trávením, únavou či žlutou stolicí. Stačí na tyto problémy NAC a nějaké jaterní čaje nebo je nutno to řešit jinak? Děkuji[/quote:ebzrdnef]
Na to asi nebude jednotná odpověď protože každý reaguje na nákazu jinak a vykazuje odlišné poškození organizmu. Každopádně podpora jater by stačit měla na

Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: sob črc 02, 2022 7:19 pm 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
[quote="Jarda":1rejm7uo]Na to asi nebude jednotná odpověď protože každý reaguje na nákazu jinak a vykazuje odlišné poškození organizmu. Každopádně podpora jater by stačit měla na

Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: ned črc 03, 2022 8:33 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Mojzo píše:
Prosím napsal byste, co použít na ten spike protein?

Čistě teoreticky by měla zafungovat bylina Šatavari (Asparagus racemosus) a to i samotná, ale já bych jel k Šatavari komplexní protokol kam bych zařadil ještě Vitamin C (250-500 mg), Vitamin D (5000 IU), Quercetin (250 mg) a zinek (25-50 mg) dále podle možností pampelišku, kyselinu šikimovou v lidové podobě jde o badyán, hřebíček a borovicové jehličí nebo jeho extrakt jako suraminové injekce a Glutation. Dále je potřeba si uvědomit že zásadní role zde závisí i na střevním mikrobiomu kde Bulhaři mají klinicky odzkoušeno s velice dobrým účinkem užívání přípravku Laktera a další studie zmiňují velice dobrý efekt při aplikaci Bifidobacterium ssp. a Bifidobacterium breve, jejichž dostatečné množství nás může ochránit nejen před nákazou SARS-CoV-2, ale i uzdravit z COVID-19 nebo z jeho následků. Pochopitelně by šlo protokol rozšířit o další položky a to minimálně dvojnásobně, ale domnívám se že takto by to ke kvalitní stravě a dostatečnému spánku mělo stačit.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: úte črc 12, 2022 11:56 am 
Offline

Registrován: úte pro 28, 2010 11:04 pm
Příspěvky: 25
Bydliště: Nizozemí
Dobry den,

Zrovna bojuji podruhe s koronavirem (v obou pripadech potvrzeno testem kvuli zamestnavateli) Je mi 36, nemam zadne zavazne zdravotni problemy, a teda
az na prvnich cca 24 hodin, kdy nastup te nemoci a gradace az do jisteho bodu zlomu byla velmi neprijemna (tepovka jak blazen, bolest hlavy, slabost) si nemam nac stezovat, ale je tady jeden detail.
V obou pripadech jsem mel prvni zhruba 2-3 dny hrozive zabarvenou moc, temer jako by se ze me lilo cervene vino. Tento stav se vzdy po par dnech vratil do normalu,
ale vypadalo to opravdu hrozive. Docetl jsem se ze ve vaznych pripadech je krev v moci docela casta. Ja bych vsak muj prubeh zavaznym nenazyval.
Myslite si, ze mi to jen trochu proverilo ledviny, nebo se mam bat nejakeho dlouhodobeho poskozeni?
Asi bych mel dat pivu na nejaky cas sbohem, a nejak ty ledviny podporit, meli byste nejake doporuceni?

_________________
https://www.youtube.com/user/ButlerAnalytic


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: úte črc 12, 2022 8:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
playaa píše:
Dobry den,

Zrovna bojuji podruhe s koronavirem (v obou pripadech potvrzeno testem kvuli zamestnavateli) Je mi 36, nemam zadne zavazne zdravotni problemy, a teda
az na prvnich cca 24 hodin, kdy nastup te nemoci a gradace az do jisteho bodu zlomu byla velmi neprijemna (tepovka jak blazen, bolest hlavy, slabost) si nemam nac stezovat, ale je tady jeden detail.
V obou pripadech jsem mel prvni zhruba 2-3 dny hrozive zabarvenou moc, temer jako by se ze me lilo cervene vino. Tento stav se vzdy po par dnech vratil do normalu,
ale vypadalo to opravdu hrozive. Docetl jsem se ze ve vaznych pripadech je krev v moci docela casta. Ja bych vsak muj prubeh zavaznym nenazyval.
Myslite si, ze mi to jen trochu proverilo ledviny, nebo se mam bat nejakeho dlouhodobeho poskozeni?
Asi bych mel dat pivu na nejaky cas sbohem, a nejak ty ledviny podporit, meli byste nejake doporuceni?

Za daných okolností bych si skočil do laborky a nechal si jako samoplátce udělat vyšetření cystatin C což není zase tak drahé tuším cca 300,-Kč a podle výsledku zvážit zda si je třeba dávat pozor. Pokud bude výsledek na spodní hranici rozpětí asi bych nic neřešil. Jinak prolévat nějakou dobu ledvinovým čajem a mělo by to předpokládám stačit.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: stř črc 13, 2022 1:31 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Nebožtík Žirinovskij musel být ruskými adenovirovými roztoky dokonce osmkrát očkovaný, aby skončil podlomený s Kovídkem na JIP, takový to byl držák. To stejně staré padavky u nás vykazují po západních mRNA šmakuládách (podávaných obětem bez preventivního ředění krve třebas aspirinem) problémy s mrtvicí již po jedné až dvou dávkách.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne sob črc 16, 2022 12:00 pm, celkově upraveno 2

Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: stř črc 13, 2022 10:24 pm 
Offline

Registrován: úte pro 28, 2010 11:04 pm
Příspěvky: 25
Bydliště: Nizozemí
Jarda píše:
Za daných okolností bych si skočil do laborky a nechal si jako samoplátce udělat vyšetření cystatin C což není zase tak drahé tuším cca 300,-Kč a podle výsledku zvážit zda si je třeba dávat pozor. Pokud bude výsledek na spodní hranici rozpětí asi bych nic neřešil. Jinak prolévat nějakou dobu ledvinovým čajem a mělo by to předpokládám stačit.

Diky za rady. Bohuzel tady v Holandsku jsem ten test na cystatin C nasel za 56 euro, ale co me zarazilo je, ze stejna laborator nabizi za 45 euro i test na mnozstvi vitaminu C v krvi, coz mi tedy prijde jako pekny nesmysl.

_________________
https://www.youtube.com/user/ButlerAnalytic


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv črc 14, 2022 7:00 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Alopat píše:
Nebožtík Žirinovskij musel být ruskými adenovirovými roztoky dokonce osmkrát očkovaný, aby skončil s Kovídkem na JIP, takový to byl držák. To stejně staré padavky u nás vykazují po západních mRNA šmakuládách (podávaných bez preventivního ředění krve třebas aspirinem) problémy s mrtvicí již po jedné až dvou dávkách.

Tak ono je potřeba si uvědomit jak velký rozdíl je mezi životem a stravou v Rusku a v západních zemích a pokud bude podobný rozdíl i mezi druhy vakcín pak není divu. Navíc tam lidé s vysokým postavením což byl jeho případ mají předpokládám servis o kterém si naprostá většina západní populace může nechat tak akorát zdát.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv črc 14, 2022 7:05 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
playaa píše:
Diky za rady. Bohuzel tady v Holandsku jsem ten test na cystatin C nasel za 56 euro, ale co me zarazilo je, ze stejna laborator nabizi za 45 euro i test na mnozstvi vitaminu C v krvi, coz mi tedy prijde jako pekny nesmysl.

Ono je potřeba se podívat na více laborek protože jde většinou, alespoň zde o soukromé firmy a jejich ceny se mohou zcela zásadně lišit a to i ve stovkách procent. Jako příklad uvedu třeba měď v Praze za 80,-Kč a měď v Liberci za 970,-Kč, nebo vitamín D v Praze za 450,-Kč a v Ostravě za 1950,-Kč a podobné to je i ve všech nerutinních položkách.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1034 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz