Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 3:06 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1034 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 69  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: ned říj 11, 2020 6:12 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Ako to máte s nosením rúšok V EXTERIÉRI u vás v ČR ?

U nás takto : "RÚŠKA: Ústredný krízový štáb prijal ďalšie opatrenia. Od 15. októbra bude rúško povinné aj v exteriéri a to v mestách a obciach."

Znamená to, že keď nebudem nosiť na ulici rúško, tak dostanem pokutu, a tú budem mať povinnosť zaplatiť ? Alebo pokutu ktorú mi MP udelí budem môcť napadnúť na súde ? Neviem, či "núdzový stav" fake covid pandémie dočasne "nezmrazí" ústavné zákony, ktoré by ma chránili od povinnosti pokutu zaplatiť...

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: ned říj 11, 2020 6:39 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Nadávat na Prymulu,Hamáčka a spol. je asi totéž jako spílat hlasatelům,že furt straší s kovidem.Protože je to celosvětový ptoblém,tak za nitky tahá někdo jiný.
A kdo.Nikola Tesla prý řekl,že nanaší planetě existuje síla,která brání zavedení perspektivních technologií a laciné energie.
Jako krvavá niť se dějinami pro nás jakštak známého úseku historie lidstva,se táhnou krvavé oběti.Obětování krve božstvům (entit),které se lačně vrhají na uvolňovanou esenci při různých rituálech.Protože člověk měl tendence své bohy napodobovat tak dochází i k požívání krve ubohých obětí.Např ten třes u Frau Merkel je prý prionové onemocnění ,vzniklé jejím užitím.Ale do tohoje zapleteno mnohem víc elit a politiků.Jsou teď někomu povinováni. Samozřejmě je tu ještě plno nejrůznějších spolků,ale ta jejich špička se většinou chová podobně.Záleží na jakém ritu se dotyčný nachází.Prý dochází i v různých firmách k obětování lidí,metodou nějakého pracovního úrazu,kde se dotyčnému šéfovi dostane kýžené "požehnání".
Že se takové věci dějí i u nás ,není pochyb, viz.například Kauza Kuřim,kde svědci uváděli,že okolo stavení parkovaly luxusní bouráky.Zřejmě šly stopy dost vysoko,až do politiky,neboť se důvod daného počínání nikdy neobjasnil.Kdo se jednou kněčemu takovému propůjčí ztrácí lidskost a lidi jsou jen ubohý plebst.
Pro nás je teď důležité jak eliminovat následky nastávajících opatřeních.Pochybuji,že se někomu podaří se vyhnou povinnému očkování.Jestli jednou dojde k čipování,tak o nějaké dlouhověkosti si můžeme nechat jen zdát.A nebose to dá nějak obejít?
Čína se lockdownu nechěla povolit,tak zřejmě došlo k rozprášení antraxu a tomu zřejmě chtějí naši politici zabránit a proto ty šaškárny.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: ned říj 11, 2020 6:48 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Náhubky jsou na vás málo, moc přes ně funíte, tak půjdete na řetěz. Otroci, připravujte se na bumážku (cestovní propustka mezi okresy) a povolení svatby od vrchnosti, korupčník Prymula a Babišovo estébácké hnutí YES zatroubilo k omezení pohybu na 100 metrů od domu, neboť na jednu vlnu neexistující epidemie (tzv. plandemie) se bilionový dluh nasekat nedal. Sorry jako, za všechno může Kalousek.

https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/nova-opatreni-budou-platit-od-stredy-vlada-je-prijme-v-pondeli/1944574
https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/do-hotelu-je-mozne-premistit-z-nemocnic-zhruba-800-pacientu/1942890

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: pon říj 12, 2020 8:49 am 
Offline

Registrován: pát zář 22, 2017 12:12 am
Příspěvky: 71
ZDENINA píše:
Nadávat na Prymulu,Hamáčka a spol. je asi totéž jako spílat hlasatelům,že furt straší s kovidem.Protože je to celosvětový ptoblém,tak za nitky tahá někdo jiný.

Pro nás je teď důležité jak eliminovat následky nastávajících opatřeních.Pochybuji,že se někomu podaří se vyhnou povinnému očkování.Jestli jednou dojde k čipování,tak o nějaké dlouhověkosti si můžeme nechat jen zdát.A nebose to dá nějak obejít?

Proč pochybujete? Už jsem to tady psal tak zhruba měsíc zpátky. Pokud by očkování mělo být povinné, vlna odporu bude příliš silná. Samozřejmě spousta lidí kteří se nebudou chtít očkovat ale musí chodit do práce se nechají naočkovat jen proto aby měli na chleba, nicméně i tak myslím zhruba určitě 5%-10 to odmítne úplně, jelikož třeba pracují z domova nebo mají peněz dost, změní práci, stáhnou se do ústranní, uskromní se, koupí si vlastní pozemek a tam se osamostatní atd atd... a co se s těmito lidmi udělá? Bude je odchytávat ozbrojené komando s injekční stříkačkou v ruce? O tom silně pochybuji, zkusme si to zpočítat na celý svět, když z toho jen vypustím celou aftiku tzn 1,3 miliardy lidí(samozřejmě tam v určitých státech také bude povinné očkování, ale berme to prostě jako takový celkový odečet všech lidí na světě, kdeří se povinně očkovat nemusí). Takže tu máme stále 6,4 miliardy lidí pro které by mělo platit povinné očkování. Budu počítat jen s tím, že to bude těch 5% (ale já si myslím že víc) kteří očkování odmítnou úplně. Což znamená 320 miliónů lidí na celém světě. To myslím není tak zanedbatelné číslo na to, aby vládám mohlo projít až takto masivní odchytávání lidí. To by zvedalo velký odpor i u lidí, kteří se nechají očkovat jen aby přežili, což bude myslím zhruba 20%...Těch 5%-10 neočkovaných jen prostě nebudou moc prakticky do žádné systémem tvořené/podporované společnosti, ale opravdu je o co stát? \":-)\" Děkuji za znovuoživení tohoto tématu, samozřejmě také nevím přesně jak to bude a dost mi to někdy vrtá hlavou, proto jsem moc rád, že se to tady řeší. Díky


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: pon říj 12, 2020 7:41 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Yushihara píše:
Proč pochybujete? Už jsem to tady psal tak zhruba měsíc zpátky. Pokud by očkování mělo být povinné, vlna odporu bude příliš silná. Samozřejmě spousta lidí kteří se nebudou chtít očkovat ale musí chodit do práce se nechají naočkovat jen proto aby měli na chleba, nicméně i tak myslím zhruba určitě 5%-10 to odmítne úplně, jelikož třeba pracují z domova nebo mají peněz dost, změní práci, stáhnou se do ústranní, uskromní se, koupí si vlastní pozemek a tam se osamostatní atd atd... a co se s těmito lidmi udělá? Bude je odchytávat ozbrojené komando s injekční stříkačkou v ruce? O tom silně pochybuji, zkusme si to zpočítat na celý svět, když z toho jen vypustím celou aftiku tzn 1,3 miliardy lidí(samozřejmě tam v určitých státech také bude povinné očkování, ale berme to prostě jako takový celkový odečet všech lidí na světě, kdeří se povinně očkovat nemusí). Takže tu máme stále 6,4 miliardy lidí pro které by mělo platit povinné očkování. Budu počítat jen s tím, že to bude těch 5% (ale já si myslím že víc) kteří očkování odmítnou úplně. Což znamená 320 miliónů lidí na celém světě. To myslím není tak zanedbatelné číslo na to, aby vládám mohlo projít až takto masivní odchytávání lidí. To by zvedalo velký odpor i u lidí, kteří se nechají očkovat jen aby přežili, což bude myslím zhruba 20%...Těch 5%-10 neočkovaných jen prostě nebudou moc prakticky do žádné systémem tvořené/podporované společnosti, ale opravdu je o co stát? \":-)\" Děkuji za znovuoživení tohoto tématu, samozřejmě také nevím přesně jak to bude a dost mi to někdy vrtá hlavou, proto jsem moc rád, že se to tady řeší. Díky

Tak se podívejte na film Nákaza.Tam sice vystupoval skutečný vir a bylo plno mrtvých.Elity dobře ví o negativním působení různých zářičů na organismus.Jestli je možné zesílit záření v některých regionech,tak může dojít ke zvýšenému výskytu chřipkových onemocnění,vše se svede na kovida a bude poptávka. Třeba první várka bude nevinná,když nepomůže aspoň neublíží.G5 se pak trochu zeslabí a úspěch vakcíny je na světě.Tudíž firmi,kde bude pracovat stále více lidí,když karanténa zlikviduje plno živnostníků,nařídí povinné očkování.Povinně se naočkují staří lidé,hlavně v ústavech,pokud budete na podpoře taky vakcína,atd.Je toho dost a páky si najdou. A vlna odporu?Hadr na hubu a držet krok.
Někde na fc.někdo psal,že v Německu při pitvě zjistili,že nějaká bakterie působí na zahuštění krve a covid tomu jen pomáhá.No nevím.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: pon říj 12, 2020 8:18 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
ZDENINA píše:
Tak se podívejte na film Nákaza.Tam sice vystupoval skutečný vir a bylo plno mrtvých.Elity dobře ví o negativním působení různých zářičů na organismus.Jestli je možné zesílit záření v některých regionech,tak může dojít ke zvýšenému výskytu chřipkových onemocnění,vše se svede na kovida a bude poptávka. Třeba první várka bude nevinná,když nepomůže aspoň neublíží.G5 se pak trochu zeslabí a úspěch vakcíny je na světě.Tudíž firmi,kde bude pracovat stále více lidí,když karanténa zlikviduje plno živnostníků,nařídí povinné očkování.Povinně se naočkují staří lidé,hlavně v ústavech,pokud budete na podpoře taky vakcína,atd.Je toho dost a páky si najdou. A vlna odporu?Hadr na hubu a držet krok.
Někde na fc.někdo psal,že v Německu při pitvě zjistili,že nějaká bakterie působí na zahuštění krve a covid tomu jen pomáhá.No nevím.

No a také uzemňovanie tela EXCELENTNE a veľmi rýchlo riedi krv a časom (podľa toho kde v tele, a v akom stave má človek telo) lieči zápaly. Ja sa uzemňujem prakticky celý čas čo som doma.. Po pár mesiacoch uzemňovania (od marca) už by mi prišlo divné, keby som nemal celý čas doma na lýtku uzemňovací náramok zapojený na uzemňujúci kolík, a mám to napojené na predlžovačke, ktorú mám vypnutú (nejde v nej teda prúd), ale to uzemňovaniu nijak nebráni, pretože uzemňovací kolík v zásuvke NIE JE napojený na elektrinu. Mám ale aj uzemňovacie ponožky (napájané tak isto na kábel na uzemňovací kolík v zásuvke) a uzemňovaciu podložku. Čím väčšiu plochu tela si človek uzemňuje (najlepšie počas spánku), tým viac voľných elektrónov sa do tela dostane.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: úte říj 13, 2020 2:37 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Z našich slovenských "fake covid" správ.... \":D\"

Koronavírus ONLINE: Pribudlo 5 úmrtí, na ochorenie zomrel aj 31-ročný muž

Psychológia v praxi ...... "zomrel 31 ročný muž"............. Čo sa má touto "fake" správou dosiahnuť ? Aby sa covidu bálo čo najviac mladých ľudí... \":D\" \":D\" \":D\"

Skurvenci illuminátski..........

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: úte říj 13, 2020 2:57 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Článok zo satanského internetového portálu NOIZZ.SK

Názov : Znaky Covidiota a ako ho spozorovať ?
Autorka : Katarína Korytárová

https://noizz.aktuality.sk/zaujimavosti ... 1578953294


A teraz moja prosba na príroda : Prírodá, buď tak milostivá a znemožni Kataríne Korytárovej otehotnieť z dôvodu takého, že by ako matka len ďalej rozosiala semeno svojej úbohosti a zla, keďže jej dieťa by na 99% bolo v zmýšľaní na jej obraz a patrilo by k ľuďom, ktorí tento svet vedú do úplnej záhuby.



Aké (nepriznané) zahranično znejúce satanské internetové portály máte vy v ČR (tiež operujúce s covid plus inou propagandou klamstiev) ? My na Slovensku máte tieto : NOIZZ.SK, REFRESHER.SK, STARTITUP.SK........ Anglicky znejú nie len tak "z ničoho nič"..... A ich grafická úprava vyzerá až príliš podobne, takže to vyzerá tak, že majú jedného tvorcu a jeden základ.......

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: úte říj 13, 2020 5:56 pm 
Offline

Registrován: pát zář 22, 2017 12:12 am
Příspěvky: 71
ZDENINA píše:
Tak se podívejte na film Nákaza.Tam sice vystupoval skutečný vir a bylo plno mrtvých.Elity dobře ví o negativním působení různých zářičů na organismus.Jestli je možné zesílit záření v některých regionech,tak může dojít ke zvýšenému výskytu chřipkových onemocnění,vše se svede na kovida a bude poptávka. Třeba první várka bude nevinná,když nepomůže aspoň neublíží.G5 se pak trochu zeslabí a úspěch vakcíny je na světě.Tudíž firmi,kde bude pracovat stále více lidí,když karanténa zlikviduje plno živnostníků,nařídí povinné očkování.Povinně se naočkují staří lidé,hlavně v ústavech,pokud budete na podpoře taky vakcína,atd.Je toho dost a páky si najdou. A vlna odporu?Hadr na hubu a držet krok.
Někde na fc.někdo psal,že v Německu při pitvě zjistili,že nějaká bakterie působí na zahuštění krve a covid tomu jen pomáhá.No nevím.

Film Nákaza jsem viděl a nejsem si jist v jakém kontextu ho zmiňujete nebo na co přesně z toho filmu narážíte.

Jinak jak jsem psal a vy vlastně také, samozřejmě určité %lidí řekněme 20-30% se nechá očkovat jen aby mohli chodit do práce a na zábavy, i když očkovat nechtějí. Pak tu budeme mít zhruba 60-70% lidí kteří nad tím mávnou rukou a nechají se očkovat a nebudou nic řešit. Ale těch mnou zmiňovaných 5-10% kteří to odmítnou úplně, s těma se prostě podle mě hnouti nedá. Těch důvodů, proč se s nimi hnouti nedá se určitě dá najít více, např Norimberský kodex, lidstina základních práv a svobod a ústava, doktoři také podepsali hypokratovu přísahu a určitě je spousta dalších věcí, o které se dá opřít, teď mám na mysli hlavně z právního hlediska. Ano práva se nám mohou změnit a i se to děje, ale na druhou stranu si myslím, že v těch zákonech je takovej mrdník, že dobrej právník si vždycky najde cestu když se v této problematice schází asi 5 druhů zákonů v jednom (evropské právo, české právo, norimberský kodex, právo na výhradu svědomí, myslím že snad i Benešovi dekrety, doktroská přísaha, listina práv a svobod atd...) to řikám jen jako absolutní laik, právník by šel určitě mnohem dál... Navíc povinné očkování "dává smysl" jen v případě, že chcete chodit do společnosti. Pokud ovšem do žádné společnosti nechodíte (ano pro někoho asi trochu nepředstavitelná záležitost, chápu) tak povinné očkování ani nedává smysl, když nemáte koho nakazit. To se dá pak možná dovést ještě trochu dále, tzn. že se pak budou možná moci scházet všichni neočkovaní s ostatnímy neočkovanými \":-D\" tedy prostě kdokoliv kdo nemůže chodit do společnosti se může scházet s lidmi, kteří do společnosti také nemohou \":-D\" Jen prostě všichni ti neočkovaní nesmi přijít do styku s těmi očkovanými, za to budou dost možná tvrdé tresty pro ty neočkované. No ale tak na soukromý pozemek vám stejně mohou jen ti co pozvete, tedy by to neměl být až takový problém... no a nebude to krásné, scházet se jen s lidmi, kteří to mají v hlavě ještě v pořádku? \":-)\"


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: úte říj 13, 2020 6:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Yushihara píše:
Film Nákaza jsem viděl a nejsem si jist v jakém kontextu ho zmiňujete nebo na co přesně z toho filmu narážíte.

Jinak jak jsem psal a vy vlastně také, samozřejmě určité %lidí řekněme 20-30% se nechá očkovat jen aby mohli chodit do práce a na zábavy, i když očkovat nechtějí. Pak tu budeme mít zhruba 60-70% lidí kteří nad tím mávnou rukou a nechají se očkovat a nebudou nic řešit. Ale těch mnou zmiňovaných 5-10% kteří to odmítnou úplně, s těma se prostě podle mě hnouti nedá. Těch důvodů, proč se s nimi hnouti nedá se určitě dá najít více, např Norimberský kodex, lidstina základních práv a svobod a ústava, doktoři také podepsali hypokratovu přísahu a určitě je spousta dalších věcí, o které se dá opřít, teď mám na mysli hlavně z právního hlediska. Ano práva se nám mohou změnit a i se to děje, ale na druhou stranu si myslím, že v těch zákonech je takovej mrdník, že dobrej právník si vždycky najde cestu když se v této problematice schází asi 5 druhů zákonů v jednom (evropské právo, české právo, norimberský kodex, právo na výhradu svědomí, myslím že snad i Benešovi dekrety, doktroská přísaha, listina práv a svobod atd...) to řikám jen jako absolutní laik, právník by šel určitě mnohem dál... Navíc povinné očkování "dává smysl" jen v případě, že chcete chodit do společnosti. Pokud ovšem do žádné společnosti nechodíte (ano pro někoho asi trochu nepředstavitelná záležitost, chápu) tak povinné očkování ani nedává smysl, když nemáte koho nakazit. To se dá pak možná dovést ještě trochu dále, tzn. že se pak budou možná moci scházet všichni neočkovaní s ostatnímy neočkovanými \":-D\" tedy prostě kdokoliv kdo nemůže chodit do společnosti se může scházet s lidmi, kteří do společnosti také nemohou \":-D\" Jen prostě všichni ti neočkovaní nesmi přijít do styku s těmi očkovanými, za to budou dost možná tvrdé tresty pro ty neočkované. No ale tak na soukromý pozemek vám stejně mohou jen ti co pozvete, tedy by to neměl být až takový problém... no a nebude to krásné, scházet se jen s lidmi, kteří to mají v hlavě ještě v pořádku? \":-)\"

Viděl bych to podobně a ten závěr by se měl tesat do kamene, dnes těch lidí kteří mají normální uvažování je opravdu málo. Pak by takové posezení opravdu nabíjelo pozitivní energií a člověk by si takové setkání třeba s kytarou u ohníčku užil jako za starých dobrých časů.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: úte říj 13, 2020 7:14 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
[quote="Yushihara":1uasoabt]Film Nákaza jsem viděl a nejsem si jist v jakém kontextu ho zmiňujete nebo na co přesně z toho filmu narážíte.

Jinak jak jsem psal a vy vlastně také, samozřejmě určité %lidí řekněme 20-30% se nechá očkovat jen aby mohli chodit do práce a na zábavy, i když očkovat nechtějí. Pak tu budeme mít zhruba 60-70% lidí kteří nad tím mávnou rukou a nechají se očkovat a nebudou nic řešit. Ale těch mnou zmiňovaných 5-10% kteří to odmítnou úplně, s těma se prostě podle mě hnouti nedá. Těch důvodů, proč se s nimi hnouti nedá se určitě dá najít více, např Norimberský kodex, lidstina základních práv a svobod a ústava, doktoři také podepsali hypokratovu přísahu a určitě je spousta dalších věcí, o které se dá opřít, teď mám na mysli hlavně z právního hlediska. Ano práva se nám mohou změnit a i se to děje, ale na druhou stranu si myslím, že v těch zákonech je takovej mrdník, že dobrej právník si vždycky najde cestu když se v této problematice schází asi 5 druhů zákonů v jednom (evropské právo, české právo, norimberský kodex, právo na výhradu svědomí, myslím že snad i Benešovi dekrety, doktroská přísaha, listina práv a svobod atd...) to řikám jen jako absolutní laik, právník by šel určitě mnohem dál... Navíc povinné očkování "dává smysl" jen v případě, že chcete chodit do společnosti. Pokud ovšem do žádné společnosti nechodíte (ano pro někoho asi trochu nepředstavitelná záležitost, chápu) tak povinné očkování ani nedává smysl, když nemáte koho nakazit. To se dá pak možná dovést ještě trochu dále, tzn. že se pak budou možná moci scházet všichni neočkovaní s ostatnímy neočkovanými \":-D\" tedy prostě kdokoliv kdo nemůže chodit do společnosti se může scházet s lidmi, kteří do společnosti také nemohou \":-D\" Jen prostě všichni ti neočkovaní nesmi přijít do styku s těmi očkovanými, za to budou dost možná tvrdé tresty pro ty neočkované. No ale tak na soukromý pozemek vám stejně mohou jen ti co pozvete, tedy by to neměl být až takový problém... no a nebude to krásné, scházet se jen s lidmi, kteří to mají v hlavě ještě v pořádku? \":-)\"[/quote:1uasoabt]
Ve filmu dostali naočkovaní náramek a mohli všude- obchody,zábava,úřady atd.
Jakmile je nařízen mimořádný stav tak bohužel můžou vše.Klidně vám vlést na pozemek,pokud vlastníte třeba penzion ,tak si ho mohou vypůjčit pro nemocné,prostě zájem společenský je nadřazen nad zájmy jednotlivce.Jakpak se asi znárodňovalo? A to nebyli jen komunisti,ale fašisti taky v Německu vesele znárodňovali.Majitelé fabrik se stávali jejich vedoucími,ale ty patřili státu.A to ještě nebyla válka.
Víte kde končila v Sovětském svazu inteligence,když měla nějaké výhrady vůči bolševismu?To bude vlastně fajn,tak budeme asi opravdu všichni pohromadě.Ale někde v lochu nebo v pracovním lágru.
Byla bych moc ráda,kdyby k tomu očkování-očipování nedošlo,třeba ne .



Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: úte říj 13, 2020 11:20 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Reaguji na členku ZDENINA:

Děkuji za nahrávku k oživení vlákna. Zápal plic a trombóza není u zoonóz (známé biologické zbraně obsažené v kontaminovaných vakcínách, které podlamují buněčnou imunitu a u podvyživených hubených i tlustých způsobují chronická a vážná onemocnění), se kterými jsou společnou pozitivitou při testování a totožnými symptomy spojeny laboratorně upravené viry jako SARS-Cov-2 a HIV, žádné překvapení. Vzhledem k tomu, že vir je neživý, tak dává smysl, že jeho přítomnost souvisí s aerosolem a tělními tekutinami šířeným živým škůdcem. Masivní očkování proti chřipce je devastující jak pro osud člověka, tak národní hopodářství, ale vysoce ziskové pro výrobce chemoterapií - farmakomafii, jež ovládla Českou republiku. I když vědci zatím zjišťují, jestli se jedná o falešnou pozitivitu nebo skutečnou koinfekci vnitrobuněčných breberek koronavirem, tak americká CDC (Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí) v tuto chvíli není schopna zajistit vzorky koronaviru v terénu a odebrat je u lidí, což je podezřelé (jakoby kovídek neexistoval anebo byl vzácný, případně jej produkují parazitem napadené buňky).

https://aeronet.cz/news/roman-prymula-chce-zametat-stopy-po-zemrelych-s-visackou-obeti-covid-19-tim-ze-jejich-tela-se-budou-muset-povinne-spalovat-v-krematoriich-lekari-z-italie-burcuji-ze-covid-19-jako-pricina-smrti/

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne stř říj 14, 2020 6:41 pm, celkově upraveno 1

Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: stř říj 14, 2020 2:53 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Návštěvník píše:
https://youtu.be/CyyzokIJ_dI tento Bo Karlicki má výborné skúsenosti s lyzínom pri covide. Inšpirovali ho k tomu herpes vírusy pri ktorých na replikaciu je potrebný arginín, kedysi to objavil dr.Kagan a na základe toho vymyslel liečbu lyzínom ktorý nejako blokuje arginín v tele a tak nejak blokuje množenie herpes vírusu. Teraz má spolu s tým dr. Kaganom čosi ako štúdiu k účinku lyzínu pri covide. Radí užívať lyzin, a jesť pri chorobe potraviny kde pomer lyzínu k arginínu je čo najviac v prospech lyzínu, napr.jogurty majú taký dobrý pomer a varuje pri covide pred kávou, keď bol už bezpriznakovy tak šálka kávy mu vrátila príznaky v plnej sile

Je jasné, že když lidem nasadíte roušky, v kterých se dusí a nastává hypoxie, tak arginin nemůže být při NOS oxidován na antimikrobiální oxid dusnatý a je naopak vnitrobuněčnými breberkami (spolu s nimi jsou testované a symptomaticky totožné laboratorně upravené viry - netopíří koronavirus na SARS-Cov-2 a ovčí lentivirus Vishna na HIV) rozkládán na polyaminy a využíván k jejich množení. Lysinem pak vytloukáte klín klínem, což nebude úplně bez rizika. Proto těch falešně pozitivních testů odebíraných z nosohltanu přibývá, neboť se aktivují vnitrobuněčné parazitární nákazy způsobující u podvyživených (hubených i obézních na prázdných kaloriích, potažmo nemocných a starších osob se sníženou tvorbou HCl a mizerným trávením) chronické choroby a rakovinu.

Infection with Arginase-Deficient Leishmania major Reveals a Parasite Number-Dependent and Cytokine-Independent Regulation of Host Cellular Arginase Activity and Disease Pathogenesis
https://www.jimmunol.org/content/183/12/8068
Lysine methylation of transcription factors in cancer
https://www.nature.com/articles/s41419-019-1524-2?error=cookies_not_supported&code=97f5cf56-1a9c-4621-aedd-80559312e0d4
AIDS, Sheep Viruses Said to Show “Striking Similarities″
https://apnews.com/article/06b1e70e16ff88d77147ecf494b3eb35
https://aeronet.cz/news/romane-prymulo-a-jiri-kobzo-z-spd-ctete-lide-nosici-casto-nebo-pravidelne-rousky-maji-85-riziko-a-pravdepodobnost-nakazy-nemoci-covid-19-zjistila-americka-cdc-v-nove-uverejnene-vybusne-studii/

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne čtv říj 29, 2020 3:33 am, celkově upraveno 1

Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv říj 15, 2020 1:50 am 
Yushihara píše:
Film Nákaza jsem viděl a nejsem si jist v jakém kontextu ho zmiňujete nebo na co přesně z toho filmu narážíte.

Jinak jak jsem psal a vy vlastně také, samozřejmě určité %lidí řekněme 20-30% se nechá očkovat jen aby mohli chodit do práce a na zábavy, i když očkovat nechtějí. Pak tu budeme mít zhruba 60-70% lidí kteří nad tím mávnou rukou a nechají se očkovat a nebudou nic řešit. Ale těch mnou zmiňovaných 5-10% kteří to odmítnou úplně, s těma se prostě podle mě hnouti nedá. Těch důvodů, proč se s nimi hnouti nedá se určitě dá najít více, např Norimberský kodex, lidstina základních práv a svobod a ústava, doktoři také podepsali hypokratovu přísahu a určitě je spousta dalších věcí, o které se dá opřít, teď mám na mysli hlavně z právního hlediska. Ano práva se nám mohou změnit a i se to děje, ale na druhou stranu si myslím, že v těch zákonech je takovej mrdník, že dobrej právník si vždycky najde cestu když se v této problematice schází asi 5 druhů zákonů v jednom (evropské právo, české právo, norimberský kodex, právo na výhradu svědomí, myslím že snad i Benešovi dekrety, doktroská přísaha, listina práv a svobod atd...) to řikám jen jako absolutní laik, právník by šel určitě mnohem dál... Navíc povinné očkování "dává smysl" jen v případě, že chcete chodit do společnosti. Pokud ovšem do žádné společnosti nechodíte (ano pro někoho asi trochu nepředstavitelná záležitost, chápu) tak povinné očkování ani nedává smysl, když nemáte koho nakazit. To se dá pak možná dovést ještě trochu dále, tzn. že se pak budou možná moci scházet všichni neočkovaní s ostatnímy neočkovanými \":-D\" tedy prostě kdokoliv kdo nemůže chodit do společnosti se může scházet s lidmi, kteří do společnosti také nemohou \":-D\" Jen prostě všichni ti neočkovaní nesmi přijít do styku s těmi očkovanými, za to budou dost možná tvrdé tresty pro ty neočkované. No ale tak na soukromý pozemek vám stejně mohou jen ti co pozvete, tedy by to neměl být až takový problém... no a nebude to krásné, scházet se jen s lidmi, kteří to mají v hlavě ještě v pořádku? \":-)\"

To je pěkná myšlenka , taková filtrace s kým se budeme scházet...
Mne ještě napadá, proč by se ti neočkovaní s očkovanými nemohli kontaktovat. ? Ti očkovaní jsou přece už v "bezpečí" když v sobě mají vakcínu. Nemůže se jim tedy nic stát.... \":lol:\" Nebo mi něco uniklo ?
Samozřejmě, že si o narychlo uvařené vakcíně myslím své a nijak o ní nestojím. Jde mi jen o to vymezení styku.
Když já neočkovaný teoreticky přijdu mezi 5 naočkovaných lidí, proč by se mě báli když jsou očkovaní ?


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: stř říj 21, 2020 3:34 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Citujem : "OČKOVÁNÍ NOSNÍM VÝTĚREM. KOV DETEKOVÁN V TESTU PCR. PROČ CHODÍTE NA TESTY? PROČ CHCE MINISTR ZDRAVOTNICTVÍ NECHAT TESTOVAT VŠECHNY?
PROČ VÁM NIKDO NEŘEKL SKUTEČNÝ DŮVOD TOHOTO TESTOVÁNÍ? OTEVŘETE SVOU MYSL!!!
"V tyčinkách PCR-testu nalezl lékař při 800 x zvětšení kovové součástky s protitrny!
Teď začíná být jasné, proč zasouvají tyčinky tak hluboko pod mozek! V těsné blízkosti tohoto místa se nachází epifýza, tedy šišinka mozková.
A s čím je asi energeticky spojena šišinka mozková? Pravděpodobně se jedná o nanotechnologii, která slouží jako zesilovače signálu 5G…!!!"

https://haunebu7.wordpress.com/2020/10/ ... pUmsSROV6A

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1034 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 69  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz