Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 6:08 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv bře 28, 2019 9:05 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Ash : dostal si to pri sexe ? Ci ? (Dufam, ze nevadi taka otazka)

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv bře 28, 2019 9:28 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
Jednorazovy_Nick píše:
Ash : dostal si to pri sexe ? Ci ? (Dufam, ze nevadi taka otazka)

nevadi... plicni forma. muzou byt leckde...
https://www.wikiskripta.eu/w/Chlamydie

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv kvě 02, 2019 1:39 pm 
Offline

Registrován: stř úno 24, 2016 4:46 pm
Příspěvky: 76
Dobrý den pane Zajíčku, budu nyní užívat macmiror proti kvasince a chtěla bych se zeptat zda můžu současně jet silymarin(21 dní 6 tablet) nebo je vhodnější až po vybrání macmiroru? Můžu současně používat ještě ozovit nebo je taky vhodné až po na dočištění střeva?

děkuji Ilona


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv kvě 02, 2019 7:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
brandebura píše:
Dobrý den pane Zajíčku, budu nyní užívat macmiror proti kvasince a chtěla bych se zeptat zda můžu současně jet silymarin(21 dní 6 tablet) nebo je vhodnější až po vybrání macmiroru? Můžu současně používat ještě ozovit nebo je taky vhodné až po na dočištění střeva?

děkuji Ilona

To pokud vím by nijak vadit nemělo ba naopak pomůžete játrům při vymírání kvasinek. Ozovit ve větší dávce vyvolává průjem což je určitě vhodné na odvedení toxinů ze střeva.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned kvě 05, 2019 11:42 am 
Offline

Registrován: ned lis 26, 2017 9:02 pm
Příspěvky: 81
zdravim vas,

tak napisem vam moju skusenost bol som cca mesiac na nizkosacharidovej diete najma kvoli problematickej pleti (sucha, zacervenana, supinata malo pruzna pokozka na tvari), pokozka sa mierne zlepsila ale problemy ktore som mal ostali. po mesiaci som "zhresil" a to konzumaciou alkoholu a na druhy den som mal tvar docela vyhadzanu ako keby alergia , tak som si bol urobit testy na pecen (jatra) a vraj su v poriadku, a este jeden poznatok po skonceni diety som mal neovladatelne chute na sladke kde som dokazal tyzden a pol zjest denne minimalne jednu cokoladu... teraz rozmyslam o whole30 diete a potom vylucovacou metodou zistit ktore potraviny mi najviac skodia, nakolko vidim ze nizkosacharidova dieta nie je aaspon pre mna trvalo udrzatelna...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned kvě 05, 2019 7:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
ingvius píše:
zdravim vas,

tak napisem vam moju skusenost bol som cca mesiac na nizkosacharidovej diete najma kvoli problematickej pleti (sucha, zacervenana, supinata malo pruzna pokozka na tvari), pokozka sa mierne zlepsila ale problemy ktore som mal ostali. po mesiaci som "zhresil" a to konzumaciou alkoholu a na druhy den som mal tvar docela vyhadzanu ako keby alergia , tak som si bol urobit testy na pecen (jatra) a vraj su v poriadku, a este jeden poznatok po skonceni diety som mal neovladatelne chute na sladke kde som dokazal tyzden a pol zjest denne minimalne jednu cokoladu... teraz rozmyslam o whole30 diete a potom vylucovacou metodou zistit ktore potraviny mi najviac skodia, nakolko vidim ze nizkosacharidova dieta nie je aaspon pre mna trvalo udrzatelna...

Tak alespoň se vám potvrdilo že vám sajrajty v jídle dělají opravdu blbě, taky dobrá zkušenost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon kvě 13, 2019 11:02 am 
Offline

Registrován: stř úno 20, 2019 7:39 pm
Příspěvky: 8
Jarda píše:
Z uvedeného bych si dovolil asi opravdu potvrdit to střevo a problém řešit hlavně tam. Stolice je dle popisu již poměrně slušná trochu by to mohlo doladit užívání Zaječické hořké, případně pravidelné provádění klystýrů (klidně denně) a lze je dělat i při aplikaci trojčátka, tam naopak dobře odstraní pochcípané šmejdy a člověku není tak blbě. To včerejší jídlo bych viděl spíše na nějaká lahodná éčka to se podívejte co v tom bylo za dobrotu a možná vás to dovede dál. Udělejte si krkací test patrně bude potřeba dodávat HCl po jídle a můžete vyzkoušet nějaké hořké byliny na podporu jater, nebo i houby Reishi a Schiitake dovedou docela zajímavé věci z pohledu zlepšení jater a vylučování žluče.

Od sepsání posledního příspěvku jsem do svého "režimu" zařadil klystýry (mám jich za sebou cca 10, nálev je voda s citronem, 1,0l - 2,5l, kromě zakalené, velmi zapachájící vody jsem nic podezřelého nezaznamenal), očisty jater (mám za sebou dvě kůry, první vyplavila 100 kamínků (žluté+zelené), druhá cca 20 (pouze zelená barva) a kefír (denně 0,2l - 0,4l) .

Ukončil jsem trojčátko a suplementaci HCL (občas budu dodávat udržovací dávky).

Nyní mohu konečně zase konzumovat rajčata/papriky (v malé míře i kajenský pepř). Nevím co přesně mi pomohlo, ale jen za tento fakt jsem neskutečně vděčný a mé snažení považuji za úspěšné.

Testoval jsem i Zaječickou vodu (tu jsem nahradill později za roztok epsomské soli a vody). U první očisty jater jsem nedocílil roztokem projímavého účinku a musel si dopomoci klystýrem. U druhé očisty jsem se sice docílil kašovité konzistence, ale stejně jsem musel zbytek dočistit klystýrem. Takže pomalu eliminuji deficit hořčíku.

Co se tvaru stolice týče, tak jsem stále většinou u bobků/šišek (bez zápachu, nešpiní, klesá ke dnu, oříškové barvy). Tento problém dokáži vyřešit větším množstvím přijímané potravy a pohybovou aktivitou. Jenže zvýšený příjem potravy, zvyšuje reakce kvasinky při pochybení v jídelníčku (např. 100g jáhel u mě vyvolá mnohem horší loupání kůže v oblasti skalpu než-li 200g červené čočky (oba váhové údaje před uvařením)).

Díky kefíru jsem zamezil úbytku na váze a momentálně se pohybuji mezi 52-54kg (176cm +-).

Povlak na jazyku jsem nikdy neřešil, vetšinou bíly, občas nažloutlý (obzvláště po konzumaci jablečné šťávy při očistě jater).

Přetrvávající problémy jsou:
- akné (převážně ve skalpu a kolem úst), momentálně se jedná o lehkou formu
- loupání kůže v oblasti obličeje (obočí, vousy a skalp), efekt sněžení

Téměř vyřešené problémy:
- tvar stolice (menší šišky/bobky)

Vyřešené problémy:
- bolesti kloubů při konzumaci rajčat a paprik (i těch pálivých v malém množství)

Houby Reishi a Shiitake jsem zatím do svého jídelníčku nezakomponoval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon kvě 13, 2019 12:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Ruso píše:
Od sepsání posledního příspěvku jsem do svého "režimu" zařadil klystýry (mám jich za sebou cca 10, nálev je voda s citronem, 1,0l - 2,5l, kromě zakalené, velmi zapachájící vody jsem nic podezřelého nezaznamenal), očisty jater (mám za sebou dvě kůry, první vyplavila 100 kamínků (žluté+zelené), druhá cca 20 (pouze zelená barva) a kefír (denně 0,2l - 0,4l) .

Ukončil jsem trojčátko a suplementaci HCL (občas budu dodávat udržovací dávky).

Nyní mohu konečně zase konzumovat rajčata/papriky (v malé míře i kajenský pepř). Nevím co přesně mi pomohlo, ale jen za tento fakt jsem neskutečně vděčný a mé snažení považuji za úspěšné.

Testoval jsem i Zaječickou vodu (tu jsem nahradill později za roztok epsomské soli a vody). U první očisty jater jsem nedocílil roztokem projímavého účinku a musel si dopomoci klystýrem. U druhé očisty jsem se sice docílil kašovité konzistence, ale stejně jsem musel zbytek dočistit klystýrem. Takže pomalu eliminuji deficit hořčíku.

Co se tvaru stolice týče, tak jsem stále většinou u bobků/šišek (bez zápachu, nešpiní, klesá ke dnu, oříškové barvy). Tento problém dokáži vyřešit větším množstvím přijímané potravy a pohybovou aktivitou. Jenže zvýšený příjem potravy, zvyšuje reakce kvasinky při pochybení v jídelníčku (např. 100g jáhel u mě vyvolá mnohem horší loupání kůže v oblasti skalpu než-li 200g červené čočky (oba váhové údaje před uvařením)).

Díky kefíru jsem zamezil úbytku na váze a momentálně se pohybuji mezi 52-54kg (176cm +-).

Povlak na jazyku jsem nikdy neřešil, vetšinou bíly, občas nažloutlý (obzvláště po konzumaci jablečné šťávy při očistě jater).

Přetrvávající problémy jsou:
- akné (převážně ve skalpu a kolem úst), momentálně se jedná o lehkou formu
- loupání kůže v oblasti obličeje (obočí, vousy a skalp), efekt sněžení

Téměř vyřešené problémy:
- tvar stolice (menší šišky/bobky)

Vyřešené problémy:
- bolesti kloubů při konzumaci rajčat a paprik (i těch pálivých v malém množství)

Houby Reishi a Shiitake jsem zatím do svého jídelníčku nezakomponoval.

Tak je vidět že jste se dost pohnul z místa a zbytek asi bude chtít čas nicméně pokud bude slunce tak bych vyzkoušel opalování a dodávat křemík pomocí přesličkového čaje. Svoji práci odvede i zinek ovšem ten bych nedodával naslepo, je potřeba si udělat z krve testy na zinek a měď a pokud by se deficit zinku potvrdil určitě dodávat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon kvě 27, 2019 10:54 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Prosím Vás, jak je to s tou candidou a těžkýma kovama? Doplňuji minerály, takže těžké kovy se uvolňují do těla, tak ona se díky tomu ještě více přemnoží? Nebo jak to funguje?

Co když začnu kandidu pomocí doplňků likvidovat? Nemohu si tím způsobit třeba rakovinu? Do těla se asi uvolní kromě mrtvé candidy, toxinů i těžké kovy? Protože kandida má v tomto ochranou funkci, že se v ní drží ty těžké kovy?

Omlouvám se, pokud moje dotazy jsou hloupé. :-O


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 28, 2019 6:57 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Prosím Vás, jak je to s tou candidou a těžkýma kovama? Doplňuji minerály, takže těžké kovy se uvolňují do těla, tak ona se díky tomu ještě více přemnoží? Nebo jak to funguje?

Co když začnu kandidu pomocí doplňků likvidovat? Nemohu si tím způsobit třeba rakovinu? Do těla se asi uvolní kromě mrtvé candidy, toxinů i těžké kovy? Protože kandida má v tomto ochranou funkci, že se v ní drží ty těžké kovy?

Omlouvám se, pokud moje dotazy jsou hloupé. :-O

Vy jste tedy hrozný výzkumník, vše záleží na stavu vylučovacích orgánů a ne nadarmo zde píšu stále dokola že je potřeba docílit správné defekace, tedy podmínek za nichž nebude bordel mít šanci se kumulovat v těle, ale prostě odejde. První tedy určitě není likvidovat kandidu to je podle mě blbost, ale spravit trávení, což umožní namnožení laktobacilů kteří žerou kandidu a ona pak vymizí sama. Kandida má sice jako by ochranné funkce, ale nejsou nastaveny zrovna ideálně a nechat jí provozovat svoje rejdy v těle delší dobu není zrovna ideální, přeci jen jde o parazitujícího návštěvníka tedy raději parazitování ukončit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 28, 2019 1:43 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jarda píše:
Vy jste tedy hrozný výzkumník, vše záleží na stavu vylučovacích orgánů a ne nadarmo zde píšu stále dokola že je potřeba docílit správné defekace, tedy podmínek za nichž nebude bordel mít šanci se kumulovat v těle, ale prostě odejde. První tedy určitě není likvidovat kandidu to je podle mě blbost, ale spravit trávení, což umožní namnožení laktobacilů kteří žerou kandidu a ona pak vymizí sama. Kandida má sice jako by ochranné funkce, ale nejsou nastaveny zrovna ideálně a nechat jí provozovat svoje rejdy v těle delší dobu není zrovna ideální, přeci jen jde o parazitujícího návštěvníka tedy raději parazitování ukončit.

\":-D\" \":-D\"

Já už dříve držela protikvasinkouvou dietu, kdy jsem brala kyselinu kaprilovou a hodně probiotik a psychicky mi to velmi pomohlo, jenže za nedlouho s u mě objevily problémy s děložním čípkem, tak nevím, jestli to mělo nějakou souvislost.

Nyní chodím na toaletu jednou denně. Břicho mě nebolí, pravidelným nadýmáním také netrpím. Ale ono asi těžko říct, protože jsem na antidepresivech a přijde mi, že oni to trávení nějak upravují.

Spíše mě někdy trápí nechutenství a žaludek mám v křeči, ale to je od stresu. Někdy mě pobolívá žlučník po tučném jídle a někdy mi to netráví bílkoviny, ale jak kdy, pokud jím v naprostém klidu a uvolněná, tak je pravděpodobně strávím.

Nyní stále doplňuji vše podle vlasovky, přestalo mi tak hrabat, ale připadala jsem si přiotráveně, začala jsem brát chlorellu, ta mi pomáhá, dává mi energii, pomohla mi asi i s tlakem a krevním cukrem, úzkost se hodně snížila. Nevím, jestli má chlorela i nějaký vliv přímo na candidu?

Stravu jsem ale zatím vůbec nezměnila, jím i sladké a pomalinku tloustnu, zatím mám ve stravě asi dost sacharidů a tuků. Takže s tím musím něco udělat a až potom tedy přidám do jídelníčku pomalu doplňky proti candidě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte kvě 28, 2019 8:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
\":-D\" \":-D\"

Já už dříve držela protikvasinkouvou dietu, kdy jsem brala kyselinu kaprilovou a hodně probiotik a psychicky mi to velmi pomohlo, jenže za nedlouho s u mě objevily problémy s děložním čípkem, tak nevím, jestli to mělo nějakou souvislost.

Nyní chodím na toaletu jednou denně. Břicho mě nebolí, pravidelným nadýmáním také netrpím. Ale ono asi těžko říct, protože jsem na antidepresivech a přijde mi, že oni to trávení nějak upravují.

Spíše mě někdy trápí nechutenství a žaludek mám v křeči, ale to je od stresu. Někdy mě pobolívá žlučník po tučném jídle a někdy mi to netráví bílkoviny, ale jak kdy, pokud jím v naprostém klidu a uvolněná, tak je pravděpodobně strávím.

Nyní stále doplňuji vše podle vlasovky, přestalo mi tak hrabat, ale připadala jsem si přiotráveně, začala jsem brát chlorellu, ta mi pomáhá, dává mi energii, pomohla mi asi i s tlakem a krevním cukrem, úzkost se hodně snížila. Nevím, jestli má chlorela i nějaký vliv přímo na candidu?

Stravu jsem ale zatím vůbec nezměnila, jím i sladké a pomalinku tloustnu, zatím mám ve stravě asi dost sacharidů a tuků. Takže s tím musím něco udělat a až potom tedy přidám do jídelníčku pomalu doplňky proti candidě.

Hodně sacharidů i tuků v jednom jídle spouští zdravotní problémy jedno musíte omezit a to zásadně prostě stravu kombinovat přirozeně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned čer 02, 2019 10:09 pm 
Offline

Registrován: stř bře 13, 2019 3:50 pm
Příspěvky: 6
Udělal jsem si před pár dny plivací test a ten byl pozitivní....neřídil jsem se tak přísnou dietou (vyřadil jsem bílé jedy až na vyjímky dále), jedl jsem třeba sladké ovoce, asi 2x jsem se opil k MS v hokeji a i 2x zhulil, občas si dal i pizzu 1 tak za 14 dní ... trochu mě to zakyselilo....teď se řídím podle přísný diety podle tabulky od Sakula (děkuji za ní!), ale co mi docela vadí, že se to nedá skoro vydržet je to, že mě bolí v podstatě pod nehtama, jsou i volný tak, že s nima můžu docela hýbyt ze strany na stranu a mám i pocit jako by mi je někdo trhal za živa a do toho se mi i bezdůvodně chce brečet, absolutně žádná chuť na sex, občas mi píská v uších, ale už míň a jen občas, před půl rokem mi pískalo nonstop, měl jsem asi přes měsíc pocity viny (těžkosti ve vztahu, hold jsem si někoho vysnil a né a né se těch myšlenek a představ pustit, za poslední rok jsem měl asi i schizofrenii, vnitřní konflikt, ztrácel jsem kontakt s tělem i s myslí a viděl jsem věci poněkuď jinak, třeba jak z mysli jednoho člověka plyne energie do druhýho člověka, protože na něj myslí nebo zaměřuje pozornost, nebo na mě někdo v pokoji zakřičí, i když tam jsem jenom já po tom co se přiblížím k bodu, kdy člověk usne, tak, abych prostě neusnul \":evil:\") po těch pocitech viny, jsem měl i stavy kdy jsem se jakoby přepóloval a padal do strachu (normálně člověk padá do lásky a uvědomuje si ticho v sobě kam ho přiblíží jeho pocit, ale já padal do slova nebo spíš myšlenky a zastavilo se to jen, když jsem pomyslel na člověka, u kterýho se vám otevírá srdce, pak se kolem mě vytvořila taková energetická bublina která mě vrátila zpět do normálního vnímání a děsně mě z toho pálila kolena) po pár týdnech to přestalo ani už nevím, co jsem pro to udělal, myslím, že pomohlo hodně spinování vody, ale nahradilo ho pískání v uších nebo spíš hlavě, řešil jsem to bylinýma čajema na ledviny, který pomohly jen trochu, myslel jsem si že tinitus souvisí s ledvinama \":roll:\" Po čem se mi v poslední době trochu ulevý je, když ráno vypiju 0,5l vody se lžící Bio Jablečnýho octa .... půst držím 1 den v týdnu, beru i solanku z Him.soli a taky dost pomohla, ale po tom co jsem vyřadil banány tak mi přijde, že tak neúčinkuje (draslík?!)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 03, 2019 7:06 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="Dvoris08":171ukoc9]Udělal jsem si před pár dny plivací test a ten byl pozitivní....neřídil jsem se tak přísnou dietou (vyřadil jsem bílé jedy až na vyjímky dále), jedl jsem třeba sladké ovoce, asi 2x jsem se opil k MS v hokeji a i 2x zhulil, občas si dal i pizzu 1 tak za 14 dní ... trochu mě to zakyselilo....teď se řídím podle přísný diety podle tabulky od Sakula (děkuji za ní!), ale co mi docela vadí, že se to nedá skoro vydržet je to, že mě bolí v podstatě pod nehtama, jsou i volný tak, že s nima můžu docela hýbyt ze strany na stranu a mám i pocit jako by mi je někdo trhal za živa a do toho se mi i bezdůvodně chce brečet, absolutně žádná chuť na sex, občas mi píská v uších, ale už míň a jen občas, před půl rokem mi pískalo nonstop, měl jsem asi přes měsíc pocity viny [color=#FF00FF:171ukoc9](těžkosti ve vztahu, hold jsem si někoho vysnil a né a né se těch myšlenek a představ pustit, za poslední rok jsem měl asi i schizofrenii, vnitřní konflikt, ztrácel jsem kontakt s tělem i s myslí a viděl jsem věci poněkuď jinak, třeba jak z mysli jednoho člověka plyne energie do druhýho člověka, protože na něj myslí nebo zaměřuje pozornost, nebo na mě někdo v pokoji zakřičí, i když tam jsem jenom já po tom co se přiblížím k bodu, kdy člověk usne, tak, abych prostě neusnul \":evil:\") po těch pocitech viny, jsem měl i stavy kdy jsem se jakoby přepóloval a padal do strachu (normálně člověk padá do lásky a uvědomuje si ticho v sobě kam ho přiblíží jeho pocit, ale já padal do slova nebo spíš myšlenky a zastavilo se to jen, když jsem pomyslel na člověka, u kterýho se vám otevírá srdce, pak se kolem mě vytvořila taková energetická bublina která mě vrátila zpět do normálního vnímání a děsně mě z toho pálila kolena)[/color:171ukoc9] po pár týdnech to přestalo ani už nevím, co jsem pro to udělal, myslím, že pomohlo hodně spinování vody, ale nahradilo ho pískání v uších nebo spíš hlavě, řešil jsem to bylinýma čajema na ledviny, který pomohly jen trochu, myslel jsem si že tinitus souvisí s ledvinama \":roll:\" Po čem se mi v poslední době trochu ulevý je, když ráno vypiju 0,5l vody se lžící Bio Jablečnýho octa .... půst držím 1 den v týdnu, beru i solanku z Him.soli a taky dost pomohla, ale po tom co jsem vyřadil banány tak mi přijde, že tak neúčinkuje (draslík?!)[/quote:171ukoc9]
Tinnitus je z deficitu hořčíku tedy je potřeba masivně dodávat hořčík plus látky zlepšující přisvojování hořčíku tedy B6 a bór. Pokud vymírá kandida, což je na té dietě podle tabulky jednoznačné, tak vznikají obrovská množství toxinů které oslabené tělo blbě odvádí tedy je vhodné podpořit

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř črc 10, 2019 6:51 am 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Chtela bych mit sex s jednim muzem, ale nedavno se lecil s chlamydiemi, ktere jiste chytil pri nechranenem sexu. Mam z toho strach. Doktor uz mu nerekl, aby si po dobrani prasku nechal znovu udelat testy. On si tedy mysli, ze sni prasky a vse bude ok. Jak to prosim vydite vy? Nerada bych je chytla. Moje imunita neni nic moc. Hlavne jsem se docetla, ze se clovek muze nakazit i pres zachod, rucnik, pohlavni styk s kondomem, pri oralnim sexu. Nevim zdali i libanim? Podle toho co tu ctu to muze byt problem na cely zivot? Znamena to, ze ty chlamydie v sobe ma porad a nekdy pri snizene imunite mu mohou zase propuknout? Jsem z toho zmatena a nevim, jak bych mohla zamezit tomu, abych je nechytla. Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz