Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:05 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 80  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte dub 09, 2019 8:53 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Pefi : Dakujem za odpoved, potiahnem dva mesiace. Uz sa tesim, ked skoncim s tym cesnakom...vobec ho nejedavam, a teraz 2 mesiace kazdy den... Budem "pekne" smrdiet z porov koze.... \":?\" ALE VYDRZIM.
Uz len dohladat co zvysuje tlak... Lebo ja mam skor nizsi tlak, a cesnak ho este znizuje.. Viem, ze pohyb. Ale po jedle (ked sa tlak znizi) sa mi nechce robit rozcvicku ci drepy s vyskokom... \":D\"...
Sol zvysuje tlak, jej mnozstvo uz ale nezvysim. Nieco si dohladam...

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 09, 2019 9:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Jednorazovy_Nick píše:
Mojzo : Skusim denne davat 2dcl domaceho GRECKEHO jogurtu... Zacinam od stredy (dnes idem kupit kulturu, a chcem to davat rano ako prve jedlo). Skus to aj ty.

pan Jarda : Pan Jarda, zabudol som sa Vas v telefone opytat....AKO DLHO ta konkretna antiparazitalna kura (rano nalacno velmi dobre pozut velky strucik cesnaku spolu s 5ml oleja z ciernej rasce, zhltnut, jest az o 30 minut.... Vecer pred spanim velmi dobre pozut za hrst dynovych semiacok s 5ml oleja z ciernej rasce a zhltnut) ? Dva tyzdne ? Tri tyzdne ? Mesiac ? Dva mesiace ?...
A je mozne 30 minut po zjedeni cesnaku s olejom z ciernej rasce (zjedol by som nalacno) zjest 2dcl greckeho jogurtu ? Ci jogurt radsej zjest hodinu pred vecerou ? Lebo mam dojem, ze cesnak by sa "bil" s probiotikami z jogurtu, keby sa jogurt zjedol 30min po cesnaku. Cakat hodinu po zjedeni cesnaku sa mi nechce...Ale mozno sa mylim...
Dakujem za odpoved.

Tam klidně dlouhodobě nemáte tím co pokazit a jak vám píše člen pefi dva měsíce v pohodě. Ten jogurt by po té půlhodině klidně jít mohl česnek bakteriím v jogurtu zase tolik nevadí a sice nevím jak na ně působí ten olej ale ten bude z větší části po půlhodině již pryč ze žaludku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 09, 2019 11:10 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
...No ...citam v tomto vlakne hlavne od Alopata a ZDENINY, ze je nebezpecne dokonca prist do styku s hlinou napr. naboso ci podobne.... Takze mi chcrte povedat, ze prechadzky naboso v prirode su nebezpecne z dovodu, ze sa mi cez kozu mozu dostat do tela nejake parazity ? A co potom plavanie v jazerach (ktore su vyhlasene za ciste) ? Nebezpecne z dovodu parazitov ? A co rozvireny "prach" ked prejde okolo auto v obdobi sucha...a ked to vdychbem ? Rycblo urobit vyplachy dutin odvarom z paliny a "modlit sa" ?
Toto snad nemyslite vazne..... Vysvetlite mi ako sa cigani v osade niekedy doziju aj 70tky, a to umru "za pochodu", a pri nekvalitnej strave....
ZDENINA, pises, ze v minulosti sa ludia dozivali podstatne menej rokov nez teraz, z dovodu parazitov s ktorymi prichadzali do styku...EHMMM... Nejedna sa skor o podstatne nizsi PRIEMERNY vek, do ktoreho za zapocitava vtedy celkom casta detska umrtnost ???
Takze psi si navzajom olizuju viac-menej okadene konecniky, zozeru sem-tam hovno, a doziju sa vysokeho "psieho" veku.... Keby to nerobili, doziju sa napr. miesto 15r. rokov 20 ???
... Bakterie predsa POSILNUJU imunitny system... Alopat, ZDENINA, XION, vysvetlite mi ako je mozne, ze deti ktore vyrastaju v domacnosti so psom, maju celkovo menej alergii a lepsiu imunitu ?????
Nejdete nahodou "do extremu" ? "ZLATA STREDNA CESTA" sa osvedcila... Hlasali ju naivyznamnejsie osobnosti sveta od cias Buddhu po dnesok. Aka zlata stredna cesta je v tom bat sa zasadit semeno do zeme, alebo sa bat pozbierat prave spadnute marhule bez cistych zahradnych rukavic ??? Moja praprababka sa dozila 91 rokov, zila cely cas v dedine. NEROBIM SI SRANDU, zomrela v kupelni, ked cez male okienko nieco kricala susede a posmykla sa (stala na vani), udrela si hlavu. Babka mojej babky z maminej strany. .... Myslite si niekto z vas, ze zila sterilne ???
Nema prave priebezne prirodne odparazitovanie sluzit na to, ABY STE SA HOCI MOHLI VALAT V SPODNOM PRADLE PO LESNEJ PODE ??? ABY STE SI MOHLI ODTRHNUT NEJAKU LESNU JAHODU A LEN TAK JU ZJEST, hoci aj desat ? .....Alopat, chodis ty vobec do prirody ? ... Odtrhol by si si krasne dozretu lesnu jahodu ? Alebo by si sa toho bal ako cert kriza taku jahodu bez umytia zjest ? CO JE TO POTOM ZA ZIVOT ?
A aky mate sex... Umyjete sa predtym Savom ? Mate vobec oralny sex ?
Alopat, kebyze si bez partnerky, a zviedla by ta krasna 30 rocna NEPROMISKUITNA (mala za zivot mozno piatich) zena ktorej by si sa velmi pacil, a chcela by aby si ju vylizal, spravil by si to ak bez toho, aby ti ukazala doklad o tom, ze pred tyzdnom bola na vysetreni a nema ziadne parazity ? ...

Zda sa mi, ze stale ste väcsina z vas nepochopili, ze parazity predstavuju problem LEN VTEDY, ked ma clovek dusu v neporiadku. Len vtedy sa nimi "nakazi", resp. moze nakazit, preroxe negativne emocie a negativne psychicke a dusevne stavy OSLABUJU TELO. A oslabene telo (nizke vibracie sposobene dusevnou ujmou, atd) LAKA PARAZITOV.
110, 120 rocni ludia zijuci v krajinach tretieho sveta....AKOZE SA DOZILI TAKEHO VEKU, ked ich hygienicke opatrenia su na ovela nizsej urovni jez nase ? To vam nenapadlo ???

Zeby len nejak prirodne "odcervuju", a tym to hasne ? A urcite kopa z nich ma stopove mnozstva hliny "z vonku" aj v posteli, na vankusi..

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 10, 2019 12:30 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1952
K tomu, co jsi napsal, bych měl takovou poznámku, pleteš si parazita s mrchožroutem a predátorem. Predátor rozpozná a patrně i vycítí oslabené kusy, mrchožrout čeká na vyčerpání imunitního systému, přes který do kdysi silného těla pronikl parazit.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 10, 2019 6:36 am 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Jednorazovy_Nick píše:
...No ...citam v tomto vlakne hlavne od Alopata a ZDENINY, ze je nebezpecne dokonca prist do styku s hlinou napr. naboso ci podobne.... Takze mi chcrte povedat, ze prechadzky naboso v prirode su nebezpecne z dovodu, ze sa mi cez kozu mozu dostat do tela nejake parazity ? A co potom plavanie v jazerach (ktore su vyhlasene za ciste) ? Nebezpecne z dovodu parazitov ? A co rozvireny "prach" ked prejde okolo auto v obdobi sucha...a ked to vdychbem ? Rycblo urobit vyplachy dutin odvarom z paliny a "modlit sa" ?
Toto snad nemyslite vazne..... Vysvetlite mi ako sa cigani v osade niekedy doziju aj 70tky, a to umru "za pochodu", a pri nekvalitnej strave....
ZDENINA, pises, ze v minulosti sa ludia dozivali podstatne menej rokov nez teraz, z dovodu parazitov s ktorymi prichadzali do styku...EHMMM... Nejedna sa skor o podstatne nizsi PRIEMERNY vek, do ktoreho za zapocitava vtedy celkom casta detska umrtnost ???
Takze psi si navzajom olizuju viac-menej okadene konecniky, zozeru sem-tam hovno, a doziju sa vysokeho "psieho" veku.... Keby to nerobili, doziju sa napr. miesto 15r. rokov 20 ???
... Bakterie predsa POSILNUJU imunitny system... Alopat, ZDENINA, XION, vysvetlite mi ako je mozne, ze deti ktore vyrastaju v domacnosti so psom, maju celkovo menej alergii a lepsiu imunitu ?????
Nejdete nahodou "do extremu" ? "ZLATA STREDNA CESTA" sa osvedcila... Hlasali ju naivyznamnejsie osobnosti sveta od cias Buddhu po dnesok. Aka zlata stredna cesta je v tom bat sa zasadit semeno do zeme, alebo sa bat pozbierat prave spadnute marhule bez cistych zahradnych rukavic ??? Moja praprababka sa dozila 91 rokov, zila cely cas v dedine. NEROBIM SI SRANDU, zomrela v kupelni, ked cez male okienko nieco kricala susede a posmykla sa (stala na vani), udrela si hlavu. Babka mojej babky z maminej strany. .... Myslite si niekto z vas, ze zila sterilne ???
Nema prave priebezne prirodne odparazitovanie sluzit na to, ABY STE SA HOCI MOHLI VALAT V SPODNOM PRADLE PO LESNEJ PODE ??? ABY STE SI MOHLI ODTRHNUT NEJAKU LESNU JAHODU A LEN TAK JU ZJEST, hoci aj desat ? .....Alopat, chodis ty vobec do prirody ? ... Odtrhol by si si krasne dozretu lesnu jahodu ? Alebo by si sa toho bal ako cert kriza taku jahodu bez umytia zjest ? CO JE TO POTOM ZA ZIVOT ?
A aky mate sex... Umyjete sa predtym Savom ? Mate vobec oralny sex ?
Alopat, kebyze si bez partnerky, a zviedla by ta krasna 30 rocna NEPROMISKUITNA (mala za zivot mozno piatich) zena ktorej by si sa velmi pacil, a chcela by aby si ju vylizal, spravil by si to ak bez toho, aby ti ukazala doklad o tom, ze pred tyzdnom bola na vysetreni a nema ziadne parazity ? ...

Zda sa mi, ze stale ste väcsina z vas nepochopili, ze parazity predstavuju problem LEN VTEDY, ked ma clovek dusu v neporiadku. Len vtedy sa nimi "nakazi", resp. moze nakazit, preroxe negativne emocie a negativne psychicke a dusevne stavy OSLABUJU TELO. A oslabene telo (nizke vibracie sposobene dusevnou ujmou, atd) LAKA PARAZITOV.
110, 120 rocni ludia zijuci v krajinach tretieho sveta....AKOZE SA DOZILI TAKEHO VEKU, ked ich hygienicke opatrenia su na ovela nizsej urovni jez nase ? To vam nenapadlo ???

Zeby len nejak prirodne "odcervuju", a tym to hasne ? A urcite kopa z nich ma stopove mnozstva hliny "z vonku" aj v posteli, na vankusi..

Kdyby jsi poádně četl,tak jsem napsala,že imunitní systém je hlavní obrana proti červům.O žádném savování potravin a genitáliích se nikde nepíše.S tebou se vážně nedá diskutovat.Podsouváš lidem věci ,které neřekli.Divím se alopatovi,že má s tebou trpělivost a odpovídá ti.A měla tvoje babička taky tu špičkovou stravu,že se dožila takového věku?Jasný,že se i dříve dožívali vyššího věku,ale moc jich nebylo a byli až do smrti živí.To jen dnešní medicína udržuje kmetovité zombíky dlouho při životě.
Pocit štěstí se musí člověk snažit vyvolávat nezávisle na vnějších podmínkách.Jestli si myslíš,že ti někdo či něco nastolí pocit trvalého štěstí,tak jsi vedle.Jen jednu emoci na čas vyměníš za druhou.Kocovina bude pak větší.
Ty lidi z třetího světa myslíš lidi v slamech? Tam umírají kolem 50 let.
Dřív lidem nešlo o to strašit tu do stovky.Ale být schopný se uživit,řádně vychovat své děti ,aby tu po nich něco zůstalo.Prostě žili.A taky se podívej na průměrný věk cigánů,ale žijou,neřeší nesmrtelnost chrousta.
Asi už nebudu na tvé slátaniny reagovat,nemá to cenu a zbytečně to zahlcuje server.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 10, 2019 9:43 am 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
ZDENINA, niektore veci z mojho prispevku boli myslene na Alopata, nie na teba. Zjavne si si nevsimla. Ahoj.

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 10, 2019 12:35 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Inak strucik cesnaku nalacno... (po vypiti 1,2L vody, hodinova pauza po piti, cize zaludok je uplne prazdny).... a potom nepit a nejest 30 minut.....Prvych 5 az zhruba 10 minut je to riadne neprijemne... Mate to tak aj vy ?
Ci existuje aj niemto taky, co ked si da strucik cesnaku s 5-7ml oleja z ciernej rasce nalacno, tak to jeho zaludok ani nezaznamena ? \":D\"...

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 10, 2019 2:05 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1952
Bolest po tak malém množství česneku (allicinu) jako je jeden stroužek spíš vypadá na aktuální stav v podobě zánětu žaludeční sliznice. To samé bude dělat chilli paprička (capsaicin) nebo zázvor obsahující gingerin. Už jsem tuhle kůru na lačný žaludek dlouho nedělal a myslím, že i tehdy jsem ji ukončil předčasně, když se mi po pár dnech začal z časově aktivovaného a následně rozmačkaného česneku lidově řečeno zvedat žaludek, ale pamatuji si, že u mě to bylo s palčivou bolestí žaludku zpočátku stejné a při průchodu vrátníkem (pylorus) jsem navíc chvilku pociťoval intenzivní pálení. Od této 14 denní kůry si nejde slibovat víc, než odstranění žaludeční disbiózy. Na eradikaci červů je pak vhodný recept Čingischána, ale to už se česnek upravuje odlišným způsobem, aby větší množství na drobno nasekaného česneku nepoškodilo žaludeční sliznici (nesmí z něj téct šťáva) a dostalo se až do střev. Nakonec i věhlasný olej z černého kmínu pouze snižuje pohyblivost a jako bonus doufejme třeba i kladení vajec vícebuněčných organismů. Na druhou stranu, pokud toho má někdo v sobě na kila nebo rozesev ve všech měkkých tkáních včetně mozku, tak je možná výhoda postupovat opatrně.


_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 4219
1554908609


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 10, 2019 2:32 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Alopat : kebyze mam zapal zaludka, asi by som si to vsimol.... skor mne pride divne ak niekto neciti na zaludku, ze si dal nalacno strucik cesnaku s olejom z ciernej rasce...
Skus mi vysvetlit ako je mozne, ze to citim len tak zhruba 7-8 minut, a potom to uplne odzneje...Pricom sa najem (nenapijem sa po cesnaku) az o 30-35 minut.... Je divne, ze by podrazdenie zaludka malo trvat tak kratko, keby bol zapaleny.... Je predsa nezmysel, zeby uz o 7 minut nebolli cesnak a olej v zaludku....
Ked si si daval cesnak ty, tiez si ho dokladne rozzul a zhltol bez toho, aby si ho zapil ? Lebo popravde, myslim ze drviva väcsina ludi co si davaju nalacno cesnak, ho zapiju....a to je hned "ine kafe"...
Este sa budem citit divne, ze si moj zaludok vsimne, ze don nalacno dam stredny strucik cesnaku bez zapitia.... Akoby existovala ina potravina (ak si odkyslime nejske jedovate plody a chilli papricky), ktora by na tak maly objem mala taku silu...
Mimochodom, nejdem 14 dnovu kuru, chcem to potiahnut na 2mesiace....
To s tym zapalom zaludka snad nemoze byt realne... Rad by som si precital nazor aj niekoho ineho. Zaludok ma inak nebolieva, takze....

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 10, 2019 3:09 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1952
Ber to tak, že žaludeční sliznice je na lačno nechráněná hlenem a z tohoto důvodu bych kůru neprotahoval, existující zánět a eroze tedy bude bolest jenom zhoršovat. Na to, abys to rozpitval a dobral se odpovědi budeš k testu potřebovat dva jedince, s helicobacterem pylori a bez něj, a to neřeším možnou přítomnost prvoků a larev. Vlastně si vzpomínám, že dopoledne mi bolel žaludek i bez česneku, takže si mě můžeš zařadit do nemocných.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 10, 2019 5:04 pm 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
Nebylo by vhodné přidat při této kůře čaj z heřmánku a lékořice? Mezi jídly 2x denně. Mělo by to hezky fungovat na poškozenou sliznici.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 10, 2019 6:23 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Alopat : pokiaľ viem, spomínaná kúra sa má držať 1-2 mesiace.... Ak teda nie dva mesiace, tak jeden mesiac určite áno. Myslím, že tie dva týždne veľa neurobia... Áno, dva mesiace si dávať ráno strúčik cesnaku, to už by mi z toho prepínalo (ale šiel by som do toho)... Tak dám jeden mesiac.
Otázka znie : ČO POTOM ? ...
1. Akú kúru nasadiť potom ?
Z minulosti (možno 8 rokov dozadu ?) mám skúsenosti s trojčátkom, zvládol som ho bez nejakých negatívnych vedľajších účinkov (neviem ako by tomu bolo teraz, viem však, že vtedy som si trojčátko nasadil počas tráviacich problém, a tie teraz už dlhé mesiace v podstate nemám).... Mal by som ho znovu zaradiť ? Hneď po skončení spomínanej cesnakovo-čiernorascoolejovo-tekvicovej kúry, aby sa parazity ešte nestihli spamätať a hneď by dostali druhú "nakladačku" ?
2. Konzumácia napríklad 15g tekvicových semienok denne, dlhodobo (v tom prípade ale nie pred spaním, po ukončení kúry ktorú mám teraz, sa ihneď vrátim ku IF 16/8, ktoré teraz nemôžem praktizovať kvôli 20g semiačkam + 5ml oleja pred spaním), MÁ NEJAKÝ ANTIPARAZITÁLNY ZMYSEL aj keď sa nedá pred spaním ?

Ďakujem za odpovede. \":wink:\"


Otázka na Xiona (môže zodpovedať aj niekto iný, keď vie odpoveď) : Xion, čo myslíš, z dlhodobého hľadiska by bolo lepšie čo ?
1. dávať nalačno, asi hodinu po napití sa vody 1 štamperlík (cca dajme tomu 30ml) vodky či slivky a najesť sa až o pol hodinu na to (bez toho, aby som sa po štamperlíku napil)
2 dávať nalačno 15-20g tekvicových semiačok s 5-7ml oleja z čiernej rasce ?

Ďakujem za odpoveď. \":-)\"

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 10, 2019 8:18 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
[quote="Alopat":5tv0lx0a]Bolest po tak malém množství česneku (allicinu) jako je jeden stroužek spíš vypadá na aktuální stav v podobě zánětu žaludeční sliznice. To samé bude dělat chilli paprička (capsaicin) nebo zázvor obsahující gingerin. Už jsem tuhle kůru na lačný žaludek dlouho nedělal a myslím, že i tehdy jsem ji ukončil předčasně, když se mi po pár dnech začal z časově aktivovaného a následně rozmačkaného česneku lidově řečeno zvedat žaludek, ale pamatuji si, že u mě to bylo s palčivou bolestí žaludku zpočátku stejné a při průchodu vrátníkem (pylorus) jsem navíc chvilku pociťoval intenzivní pálení. Od této 14 denní kůry si nejde slibovat víc, než odstranění žaludeční disbiózy. Na eradikaci červů je pak vhodný recept Čingischána, ale to už se česnek upravuje odlišným způsobem, aby větší množství na drobno nasekaného česneku nepoškodilo žaludeční sliznici (nesmí z něj téct šťáva) a dostalo se až do střev. Nakonec i věhlasný olej z černého kmínu pouze snižuje pohyblivost a jako bonus doufejme třeba i kladení vajec vícebuněčných organismů. Na druhou stranu, pokud toho má někdo v sobě na kila nebo rozesev ve všech měkkých tkáních včetně mozku, tak je možná výhoda postupovat opatrně.



Naposledy upravil ZDENINA dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 10, 2019 9:47 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
ZDENINA : Ja som robil kuru na obnovu epitelu podla Malachova... Pil som denne 3x po 1-1,5dcl STAREJ (asi 7-10 dnovej) uriny.... Dva tyzdne. Bolo to asi pred rokom a pol.
Pomohlo ? NEVIEM AKO TO ZISTIT....Zadne zmeny som vtedy nepocitil... No a urinu uz asi rok nepijem (pil som ju denne tak 1,5dcl v priemere skoro 10 rokov). Povazujem to za zbytocnost pri mojej vysokovyzivnej strave. Pitie uriny vznikalo ako zvyk v chudobnych krajinach kde su podvyziveni ludia (India...)... Pouzivam uz len obcas na obcasny klystir. A to je vsetko.

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 10, 2019 10:28 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jednorazovy nick - u parazitov zavisi aj to, aku mas "smolu", jeden parazit vytlaca zas ineho, mozu ta napadnut tak, ze ti az tak neskodia a rozmiestnia sa tak, ze ta to nezabije. Kym u ineho sa mozu premnozit tak, ze ho zabije. Alebo taky druh, ktory skodi ovela viac.
A dalsia vec, modlila sa tvoja babka , alebo nie? Akoby si stale neveril na silu modlitby, ked su tisice pripadov, ked sa ludia tym vyleicili, post a modlitba a porazili zakerne choroby, lekari casto hovorili o zazraku. Mozno este aj tam treba hladat. (dalsia vec, sexovala tvoja babka pre zabavu? Alebo dodrzovala Kristove zakony? Tetovala sa? Nadavala? Alebo zila podla Krista, vo svatosti (sex nie pred svatbou, bez smilstva, sex iba na plodenie deti, s manzelom, nerozvadzat sa, ale modlit sa, prosit Boha o odpustenie... napis ako zila... nielen ze, nezila sterilne, nebola chemia, atd...

navyse... postila sa tvoja babka? co viem, stare babky casto robili take veci, proste nadychli sa cerstveho chrenu, hentaka medicina, onaka bylinka... mali to ako mudrost co ich naucili stare matere, kopa postupov... tieto veci tiez zabijaju parazity. Mozno ani nevies, o tom, co casto babka robila , aku medicinu alebo kuru si dala, tam nastruhala mrkvu s cesnakom, atd... ty v tom proste vidis len to, co jedla, a ci zila sterilne... vobec to od toho nezavisi, zavisi to od miliona veci, komu sa premnozuju parazity a komu nie)
Dalsia vec, co viem, nase babky a prababky mohli jest iba ak bio potravu. Ziadne tazke kovy. Kysle dazde (V strave bol horcik). nezabudaj aj na toto. A dalej, ziadne wifi na kazdom kroku. Nepozerali do kompu, do mobilu. Mobil pri hlave nemali. Ovzdusie ciste. Praca na zahradke bola casta... a zila na dedine, alebo v meste? Tak trochu rozmyslaj aj do hlbky, ked chces nieco pochopit. (dalsia vec, prirodne a v Kristovi zili aj ich predkovia. Aj to zavisi,akych si mal predkov, po nich dedis imunitu, DNA, ale aj tazke kovy , atd... )
Dalsia vec, kolko masa pojedla tvoja babka? Pred vojnou sa jedlo maso tak raz za tyzden. Az za komunizmu tu ako pracovali na sebestacnost hospodarstve, sa zacalo maso konzumovat castejsie a bolo ho viac... to az v tak v 50-60tych rokoch (vtedy aj zavadzali elektrinu po dedinach atd)... cize tvoja babka bola polku zivota takmer vegetarianka, a to aj jej vsetci predkovia (vsetci moji stari rodicia jedli tak malo masa, ze ked sa to spriemeruje, v podstate bolo v nedelu, a mozno cez tyzden nejaky kusok slaniknky a sunka, to je vsetko)

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz