Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:37 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob bře 09, 2019 4:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Ruso píše:
Zdravím, od minulého roku se snažím zlepšit zažívání pomocí úpravy jídelníčku (dopracoval jsem se k protikvasikové díetě se kterou stále experimentuji).

Z bolestivé, krvavé(hemeroidy), nepravidelné stolice(2-3x týdně) jsem se dopracoval do stádia kdy chodím alespoň 1x denně, bez bolesti, bez zápachu, bez špinění, vždy klesá ke dnu avšak nejedná se o celistvý tvar(většinou jsou to malé šišky nebo bobky).

Zbavil jsem se bolesti kloubů (eliminací mléka, rajčat a všech barevných paprik - při konzumaci se mi bolesti vrátí a testy na alergie negativní). Pravidelně cvičím s vlastní vahou.

Zbavil jsem se hemeroidů (celkovou změnou jídelníčku).

Zmírnil jsem akné na nejlehčí formu (vadí mi téměř vše s vysokým GI - syrová mrkev, červená čočka, rýže natural/hnědá...) avšak úplně se mi ho vymýtit zatím nedaří.

Na základě slintacího testu (dělají se mi tam krápníčky) a vysledovaných reakcí na určité potraviny jsem dospěl k přemnoženým kvasinkám.

Nyní se snažím hlídat pitný režim (ph držím kolem 6,1 - 7,5), začal jsem s strojčátkem a budu si dál optimalizovat jídelníček a zařadím ještě pravidelné klystýry (nevím zda-li se dají kombinovat s trojčátkem, takže jsem je plánoval až po skončení kůry).

Přetrvávající problém jsou:
- akné (převážně ve skalpu a kolem úst)
- lehké loupání kůže v oblasti obličeje (obočí a vousy)
- tvar stolice (menší šišky/bobky)
- bolesti kloubů při konzumaci rajčat a paprik (i těch pálivých)

Představa běžného jídelníčků:
- 2x zelené jablko (kyselé)
- (200g) hnědá čočka, cibule, česnek, zázvor + kokos olej
- (500g) brokolice 1x avokádo 3x vejce
- 2,4l vody (+odvary lapacho/zázvor+kurkuma)

Včera jsem po 3 měsících porušil své obvyklé stravování:
- 2x zelené jablko
- smažené rýžové nudle s kuřecím masem + 4 jarní závitky (omáčka s chili a česnekem)
- 3,5l vody
- v průběhu dne bolest hlavy, svalů, kloubů, levého ucha (to mimo jiné cítím i při konzumaci syrové cibule a česneku) iritace skalpu, ůnava
- během dne 2x stolice a večer průjem
- ráno je patrná pouze iritace skalpu (bolestivá pokožka, ale nikde nejde nic vidět) a bolest levého ucha (to mě trápí již delší dobu, v minulé práci jsem často používal sluchátka kvůli koncentraci - dle doktora tam žádný viditelný zánět není)

Z uvedeného bych si dovolil asi opravdu potvrdit to střevo a problém řešit hlavně tam. Stolice je dle popisu již poměrně slušná trochu by to mohlo doladit užívání Zaječické hořké, případně pravidelné provádění klystýrů (klidně denně) a lze je dělat i při aplikaci trojčátka, tam naopak dobře odstraní pochcípané šmejdy a člověku není tak blbě. To včerejší jídlo bych viděl spíše na nějaká lahodná éčka to se podívejte co v tom bylo za dobrotu a možná vás to dovede dál. Udělejte si krkací test patrně bude potřeba dodávat HCl po jídle a můžete vyzkoušet nějaké hořké byliny na podporu jater, nebo i houby Reishi a Schiitake dovedou docela zajímavé věci z pohledu zlepšení jater a vylučování žluče.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob bře 09, 2019 6:31 pm 
Offline

Registrován: ned lis 26, 2017 9:02 pm
Příspěvky: 81
Jarda píše:
Já netuším co tam máte blbě to nepíšete, ale třeba to šanka po opakovaném provedení vyladí.

tak problemy s travenim nemam, praveze odkedy som na candida diete necitim ziadne problemy az na tu tvar.... aj vyrazky ktore som mal na krku, chrbte a hrudi takmer vymizli... napada ma jedine pred tyzdnom som este dva dni uzival oreganovy olej tobolky 3x denne 2 kusy toboliek a hned po prvom uziti som citil horsie travenie a posledny den som uz mal miernu hnacku z oregana aj ked som uzival poprinom aj kyselinu HCL...
- momentalne stolica nie je tak casta ako pred dietou ale to je aj tym si myslim ze prijmam menej sacharidov ... len vzdy ma napada otazka ako to ze nas "stastnych" postihne nieco take ako candida, zle travenie a clovek ktory cely zivot sa zle stravuje, dost pije alkohol je v pohode... su tam nejake dedicne predispozicie ?


Naposledy upravil ingvius dne sob bře 09, 2019 7:08 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob bře 09, 2019 6:35 pm 
Offline

Registrován: stř úno 20, 2019 7:39 pm
Příspěvky: 8
Jarda píše:
Z uvedeného bych si dovolil asi opravdu potvrdit to střevo a problém řešit hlavně tam. Stolice je dle popisu již poměrně slušná trochu by to mohlo doladit užívání Zaječické hořké, případně pravidelné provádění klystýrů (klidně denně) a lze je dělat i při aplikaci trojčátka, tam naopak dobře odstraní pochcípané šmejdy a člověku není tak blbě. To včerejší jídlo bych viděl spíše na nějaká lahodná éčka to se podívejte co v tom bylo za dobrotu a možná vás to dovede dál. Udělejte si krkací test patrně bude potřeba dodávat HCl po jídle a můžete vyzkoušet nějaké hořké byliny na podporu jater, nebo i houby Reishi a Schiitake dovedou docela zajímavé věci z pohledu zlepšení jater a vylučování žluče.

Děkuji za odpověď, výše uvedené rady určitě vyzkouším a téma ohledně jater(na ty jsem používal zatím pouze lapacho) si zde ještě pročtu. HCl mám již připravenou (s nedostatkem jste se trefil), jen jsem opět čekal na ukončení kůry trojčátka (nevěděl jsem jak to správně vše nakombinovat).

Uvedené jídlo bylo z restaurace, ale iluze o kvalitě si moc velké nedělám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob bře 09, 2019 9:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
ingvius píše:
tak problemy s travenim nemam, praveze odkedy som na candida diete necitim ziadne problemy az na tu tvar.... aj vyrazky ktore som mal na krku, chrbte a hrudi takmer vymizli... napada ma jedine pred tyzdnom som este dva dni uzival oreganovy olej tobolky 3x denne 2 kusy toboliek a hned po prvom uziti som citil horsie travenie a posledny den som uz mal miernu hnacku z oregana aj ked som uzival poprinom aj kyselinu HCL...
- momentalne stolica nie je tak casta ako pred dietou ale to je aj tym si myslim ze prijmam menej sacharidov ... len vzdy ma napada otazka ako to ze nas "stastnych" postihne nieco take ako candida, zle travenie a clovek ktory cely zivot sa zle stravuje, dost pije alkohol je v pohode... su tam nejake dedicne predispozicie ?

Aniž by jste si to uvědomil sám jste si v poslední větě i odpověděl, je prostě v pohodě. Pokud není stres a tělo je v naprostém klidu můžete sníst prakticky cokoliv a není problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob bře 09, 2019 9:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Ruso píše:
Děkuji za odpověď, výše uvedené rady určitě vyzkouším a téma ohledně jater(na ty jsem používal zatím pouze lapacho) si zde ještě pročtu. HCl mám již připravenou (s nedostatkem jste se trefil), jen jsem opět čekal na ukončení kůry trojčátka (nevěděl jsem jak to správně vše nakombinovat).

Uvedené jídlo bylo z restaurace, ale iluze o kvalitě si moc velké nedělám.

Lapacho je spíše o imunitě než na zlepšení jater a HCl jde pochopitelně brát i při trojčátku naopak to může zlepšit výsledky kůry. V té restauraci se jich zeptejte čím to mají vyladěné a možná budete čumět.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned bře 10, 2019 5:07 pm 
Offline

Registrován: ned pro 30, 2018 4:46 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den,

Je mi 42 let, před dvěma roky jsem dostal silný zánět nosohltanu, od té doby se mě dělá na horním měkkém, nebo i tvrdém horním patře v ústech červené fleky, které se vytvoří po dobu jednoho týdne a pak se zase za nějakou dobu vytvoří znovu. Dost mě to trápí. Nyní jsem na doporučení bylinkáře začal brát Mumio altajské 2 x denně ráno a večer a 15 kapek 3 x denně citrus paradisi, a ještě kloktám a potírám si postižená místa v ústech Malavitem.
Po asi týdenním užívání se mě stav zhoršil, fleky v ústech jsou větší a zbarvil se mě jazyk do hněda.( viz přiložené foto ) Myslíte si, že se může jednat o očistnou reakci?? Mohlo by mně pomoct brát kvalitní chlorellu a zelený ječmen o firmy GW??

Dlouhodobě beru léky sortis 10 , teď když beru ty citrusové kapky, sortis neberu.
Mám čerstvé vyšetření na ORL , nález negativní.
Léčím se na diabetologii pro poruchu glykémie, jedná se o kvasinky, plísně ? Krevní testy, stěry nepotvrdily žádný nález, mám odstraněný střevní polyp na jehož hlavičce byly rakovinové buňky, pravidelně chodím každého půl roku na kontrolní kolono, mám za sebou i CT trávícího traktu, a odběry na krve na Markry jsou taky negativní.

Moc děkuji za pomoc


Přílohy:
foto.jpg
foto.jpg [ 136.43 KiB | Zobrazeno 9218 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned bře 10, 2019 6:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
ruzickav1 píše:
Dobrý den,

Je mi 42 let, před dvěma roky jsem dostal silný zánět nosohltanu, od té doby se mě dělá na horním měkkém, nebo i tvrdém horním patře v ústech červené fleky, které se vytvoří po dobu jednoho týdne a pak se zase za nějakou dobu vytvoří znovu. Dost mě to trápí. Nyní jsem na doporučení bylinkáře začal brát Mumio altajské 2 x denně ráno a večer a 15 kapek 3 x denně citrus paradisi, a ještě kloktám a potírám si postižená místa v ústech Malavitem.
Po asi týdenním užívání se mě stav zhoršil, fleky v ústech jsou větší a zbarvil se mě jazyk do hněda.( viz přiložené foto ) Myslíte si, že se může jednat o očistnou reakci?? Mohlo by mně pomoct brát kvalitní chlorellu a zelený ječmen o firmy GW??

Dlouhodobě beru léky sortis 10 , teď když beru ty citrusové kapky, sortis neberu.
Mám čerstvé vyšetření na ORL , nález negativní.
Léčím se na diabetologii pro poruchu glykémie, jedná se o kvasinky, plísně ? Krevní testy, stěry nepotvrdily žádný nález, mám odstraněný střevní polyp na jehož hlavičce byly rakovinové buňky, pravidelně chodím každého půl roku na kontrolní kolono, mám za sebou i CT trávícího traktu, a odběry na krve na Markry jsou taky negativní.

Moc děkuji za pomoc

Podle mě ten problém řešíte jinde než vzniká tedy proto se toho nemůžete zbavit. Nahoře bych vyzkoušel česnek nalačno, případně cucat celý stroužek v průběhu dne, nebo dračí krev, ale i tak si myslím že zásadní efekt bude mít spíše vyladění střeva kde ten problém pramení. Prostudujte si vlákna o očistách střeva a vyzkoušejte některé rady a uvidíte. Pokud si nebudete něčím jistý klidně zavolejte vysvětlím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamidioza
PříspěvekNapsal: pon bře 11, 2019 3:28 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
ingvius píše:
Takze kludne mozem pouzivat kurkumu a Kari? A co skvarka a tlacenka zo supermarketu?

Je to jedna z mála zpracovaných masných potravin do které podle složení necpou dusitan sodný. V poslední době se objevily také bezlepkové jitrnice a jelita, která obsahují více nasekaných kousků kůží, ale nedá se místo housky vyloučit ani použití kukuřičných lupínků, což je z bláta do louže.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte bře 12, 2019 11:29 am 
Offline

Registrován: ned lis 26, 2017 9:02 pm
Příspěvky: 81
Mozem uzivat pri candida diete horcik/magnesium? Aj ked obsahuje cukor? A je s prichutou...


Přílohy:
IMG_20190312_103211.jpg
IMG_20190312_103211.jpg [ 727.83 KiB | Zobrazeno 9137 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte bře 12, 2019 11:01 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
ingvius píše:
Mozem uzivat pri candida diete horcik/magnesium? Aj ked obsahuje cukor? A je s prichutou...

toto bych neuzival v zadnem pripade. horcik lze sehnat v lepsi podobe... napriklad:
http://www.pro-zdravi-az.cz/37-chlorid-horecnaty
http://www.pro-zdravi-az.cz/39-citrat-horciku-
http://www.pro-zdravi-az.cz/207-horcik

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 13, 2019 10:15 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Docela mě překvapilo, že se dá sehnat test na candidu

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv bře 14, 2019 12:12 pm 
Offline

Registrován: úte lis 06, 2018 9:22 pm
Příspěvky: 78
[quote="krasnagadgetka":2pvp16i7]Docela mě překvapilo, že se dá sehnat test na candidu

Naposledy upravil
Goldman dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned bře 17, 2019 10:58 am 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Behom asi 40 sekúnd po napľutí (zblízka hladiny vody) do pohára s vodou izbovej teploty (cca 20 stupňov) to v mojom prípade vyzerá takto...

Příloha:
sliny_1.jpg
sliny_1.jpg [ 250.4 KiB | Zobrazeno 9007 krát ]
Příloha:
sliny_2.jpg
sliny_2.jpg [ 258.56 KiB | Zobrazeno 9007 krát ]


Denne jedávam asi 180g sacharidov (cukor asi 10g, všetko ostatné sú viac-menej škroby z ryže, pohánky, hrachu, šošovice)... Asi tri roky (2014-2016) som bol v ketóze (denne do 40g sacharidov, viac nikdy). Za sebou mám okolo 100x sankhapraksalana, plno urinových klystírov (aj zo starej uriny, to naposledy pred vyše mesiacom), v minulosti (trištvrte roka dozadu) stovky derivačných kúpeľov, pravidelne (aj v súčasnosti) mlganie kokosového oleja (oil-pulling)......13-14 očíst pečene...
A toto je výsledok ? \":D\" \":D\" \":D\"

Teraz vážim 83-84kg, konečne vyzerám dobre, ale ako vidím, musím ísť znova do ketózy, a znovu schudnem (kvôli strate vody) na asi 77-78kg.... \":oops:\"

Na nete som našiel duchovnú/duševnú príčinu kandidózy....

Kandidóza

Jsme příliš slabí, necháme se užírat něčím, s čím každý jiný dokáže lehce bojovat.

Jsme málo přístupní kompromisům, neumíme se vyrovnávat s cizími impulzy, neumíme vpouštět na duchovní rovině to, co je nám cizí, je třeba poskytnout i tomuto prostor a neodsuzovat.


To akoby som čítal o sebe....tie duševné "stavy"...

Z toho mi vyplýva, že kandida vo mne čaká na tých "pár gramov cukru", aby mohla PREBUJNIEŤ z dôvodu mojej nešťastnej duše. Čiže mi ostáva prejsť tak na 30g sacharidov/deň (zo strúhaného kokosu, červenej repy, niečoho zeleného...napr. fazuľkové lusky), schudnúť na spôsob "prílišného vyrysovania" (stratím vodu, budem vyzerať zle, žiaľ...), a pracovať na svojej duši........k tomu jóga (5 tibeťanov robím roky a nepomáha to nejak \":D\"), dychové cvičenia, ďakovanie za život, za jedlo, za vodu (proste ďakovať za všetko, čo napr. nemajú bezdomovci), uzmieriť sa s rodinou (v tom, že ma veľmi trápi, že sme totááálne rozdielni...že s nimi nemám nič spoločné), bojovať so strachmi (ignorovať strach)...

A prečo som si spravil ten "slinový test" na candidu ? Pretože mám tieto príznaky (berte do úvahy, že si robím plno detoxu, cvičím, denne mám 16hod lačňovku, pijem až o 4hod po jedle, atď, proste samé zdravé návyky, takže nemám tých príznakov tak veľa ako bežný človek) :
1. často ma svrbí hlava
2. lupiny
3. ekzém v okolí úst, bol aj v podpaží (tam už zmizol), teraz je trošku na vnútorných stranách stehien (nie v blízkosti slabín, ale medzi slabinami a kolenom) na oboch stranách, o veľkosti veľkej mince.
4. niekedy ma svrbí pod prsnými svalmi, na krku, na zadných stehnách
5. oči citlivé na silné svetlo (nerobí mi problém ísť bez slnečných okuliarov tvárou smerom kde svieti slnko, len sa doň nemôžem pozrieť - lebo hrozí migréna -, a silné odlesky z bieleho auta alebo zo "strieborného" kovu či z okien auta ma "oslepuje", a na 50% po takom "oslepení" hrozí, že príde migréna....
6. Nemám dostatok energie v porovnaní s inými ľuďmi (napr. po 12-tke v práci, keď som robil 12-tky, som býval asi najviac unavený spomedzi všetkých kolegov,v podobnom veku)
7. atď, atp....

Avšak nesvrbí ma nič týkajúce sa intímnych miest, ani žiadne pálenie. A odkedy užívam (mesiac) kaolín a prasličku, tak aj to močenie mi príde lepšie, akoby som predtým mal nejaký zápal, a teraz už nie.
Tak isto netrpím na zapáchajúce vetry ("vetrím" primerane, hlavne nalačno ráno, poobede a večer prakticky takmer vôbec), "pšouky" mám teda "bez zápachu". A to už niekoľko rokov. Takže na toto u mňa "candida" nemá dosah...

Otázka na vás (pán Jarda, atď) .... zdá sa podľa foto a podľa príznakov ktoré som popísal, že budem mať tú kandidu premnoženú, že ? ...

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned bře 17, 2019 11:34 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Jednorazovy_Nick píše:
Behom asi 40 sekúnd po napľutí (zblízka hladiny vody) do pohára s vodou izbovej teploty (cca 20 stupňov) to v mojom prípade vyzerá takto...

Denne jedávam asi 180g sacharidov (cukor asi 10g, všetko ostatné sú viac-menej škroby z ryže, pohánky, hrachu, šošovice)... Asi tri roky (2014-2016) som bol v ketóze (denne do 40g sacharidov, viac nikdy). Za sebou mám okolo 100x sankhapraksalana, plno urinových klystírov (aj zo starej uriny, to naposledy pred vyše mesiacom), v minulosti (trištvrte roka dozadu) stovky derivačných kúpeľov, pravidelne (aj v súčasnosti) mlganie kokosového oleja (oil-pulling)......13-14 očíst pečene...
A toto je výsledok ? \":D\" \":D\" \":D\"

Teraz vážim 83-84kg, konečne vyzerám dobre, ale ako vidím, musím ísť znova do ketózy, a znovu schudnem (kvôli strate vody) na asi 77-78kg.... \":oops:\"

Na nete som našiel duchovnú/duševnú príčinu kandidózy....

Kandidóza

Jsme příliš slabí, necháme se užírat něčím, s čím každý jiný dokáže lehce bojovat.

Jsme málo přístupní kompromisům, neumíme se vyrovnávat s cizími impulzy, neumíme vpouštět na duchovní rovině to, co je nám cizí, je třeba poskytnout i tomuto prostor a neodsuzovat.


To akoby som čítal o sebe....tie duševné "stavy"...

Z toho mi vyplýva, že kandida vo mne čaká na tých "pár gramov cukru", aby mohla PREBUJNIEŤ z dôvodu mojej nešťastnej duše. Čiže mi ostáva prejsť tak na 30g sacharidov/deň (zo strúhaného kokosu, červenej repy, niečoho zeleného...napr. fazuľkové lusky), schudnúť na spôsob "prílišného vyrysovania" (stratím vodu, budem vyzerať zle, žiaľ...), a pracovať na svojej duši........k tomu jóga (5 tibeťanov robím roky a nepomáha to nejak \":D\"), dychové cvičenia, ďakovanie za život, za jedlo, za vodu (proste ďakovať za všetko, čo napr. nemajú bezdomovci), uzmieriť sa s rodinou (v tom, že ma veľmi trápi, že sme totááálne rozdielni...že s nimi nemám nič spoločné), bojovať so strachmi (ignorovať strach)...

A prečo som si spravil ten "slinový test" na candidu ? Pretože mám tieto príznaky (berte do úvahy, že si robím plno detoxu, cvičím, denne mám 16hod lačňovku, pijem až o 4hod po jedle, atď, proste samé zdravé návyky, takže nemám tých príznakov tak veľa ako bežný človek) :
1. často ma svrbí hlava
2. lupiny
3. ekzém v okolí úst, bol aj v podpaží (tam už zmizol), teraz je trošku na vnútorných stranách stehien (nie v blízkosti slabín, ale medzi slabinami a kolenom) na oboch stranách, o veľkosti veľkej mince.
4. niekedy ma svrbí pod prsnými svalmi, na krku, na zadných stehnách
5. oči citlivé na silné svetlo (nerobí mi problém ísť bez slnečných okuliarov tvárou smerom kde svieti slnko, len sa doň nemôžem pozrieť - lebo hrozí migréna -, a silné odlesky z bieleho auta alebo zo "strieborného" kovu či z okien auta ma "oslepuje", a na 50% po takom "oslepení" hrozí, že príde migréna....
6. Nemám dostatok energie v porovnaní s inými ľuďmi (napr. po 12-tke v práci, keď som robil 12-tky, som býval asi najviac unavený spomedzi všetkých kolegov,v podobnom veku)
7. atď, atp....

Avšak nesvrbí ma nič týkajúce sa intímnych miest, ani žiadne pálenie. A odkedy užívam (mesiac) kaolín a prasličku, tak aj to močenie mi príde lepšie, akoby som predtým mal nejaký zápal, a teraz už nie.

Otázka na vás (pán Jarda, atď) .... zdá sa podľa foto a podľa príznakov ktoré som popísal, že budem mať tú kandidu premnoženú, že ? ...

Je to orientační testování ne potvrzující, to by muselo být opět laboratorní vyšetření stěrem a kultivací, ale na první pohled se zdá že nějaký problém tam bude. Pak je také otázkou zda si zbytečně neoslabujete organizmus tím tvrdošíjným dodržováním nějakých jednoznačně definovaných zásad které stejně po určité době zase přehodnotíte, nebylo by lepší normálně žít a stravovat se ne jako ostatní populace na sajrajtech, ale na normálním slušném jídle které netlačí tělo do žádného extrému. Takto skáčete z extrému do extrému a takové počínání tělu zrovna nesvědčí, nakonec sám jsem vás zde mnohokrát varoval že třeba dlouhodobé držení ketózy není zrovna dobrý nápad.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned bře 17, 2019 12:45 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Jarda : Ono ide aj o to, pán Jarda, že premnožené CANDIDU bez toho aby som nebol v ketóze, nevyliečim....
A v neposlednom rade ide aj o to, že som sa venoval v období ketózy urinoterapii (denne pil aspoň 3dcl moču), a aj vtedy mi chýbali tie minerály, ktoré mi chýbajú teraz (neverím, že mi začali chýbať minerály z dôvodu dodania ryže, pohánky a strukovín do stravy).
Veď práve doteraz (posledné dva roky ?) som netlačil telo do žiadneho extrému, denne tých 180g sacharidov, 250g tukov (prijal by som ešte viac), nejakých 120-130g bielkovín.... Žiadne extrémy...dve jedlá denne. A kde som sa dostal ? Mám Candidu \":D\"
Pán Jarda, existuje teda nejaký test na Slovensku, kde si potvrdím či mám premnoženú candidu alebo nie ? ...

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz