Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:44 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 128, 129, 130, 131, 132  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: MMS, zuby a vit. C
PříspěvekNapsal: ned lis 06, 2016 4:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
chost píše:
Dobrý deň,
umývam si zuby MMS a taktiež si MMS-kom vyplachujem ústnu dutinu. Chcem sa opýať či užívanie vitamínu C neutralizuje MMS v rovnakej miere ako keď ho pijem? Počas dňa si dávam vit. C cca 2 gramy - 3 x denne.

Na výplachy a kloktání nemá orálně užívané céčko žádný vliv tedy pokud si ho nevezmete těsně před nebo po.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 24, 2019 11:16 pm 
Offline

Registrován: pát pro 14, 2018 3:16 pm
Příspěvky: 54
Chci se zeptat jestli je tady někdo nebo jestli znáte někoho kdo za pomocí inhalace mms si vyléčil astma nebo chronickou zadní rýmů? Děkuji za informace


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 25, 2019 8:19 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Chrasty píše:
Chci se zeptat jestli je tady někdo nebo jestli znáte někoho kdo za pomocí inhalace mms si vyléčil astma nebo chronickou zadní rýmů? Děkuji za informace

Tak šmejdy v místě samém, tedy kam se to dostane to ničí, ovšem zdroj problémů, tedy střevo se tím vyřešit pochopitelně nedá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 25, 2019 10:18 am 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
Při zadní rýmě mám pocit, že jsou šmejdi skrytí v hlenu, takže se k nim plyn jen tak snadno nedostane. Já zkouším výplachy dutin, ale k výplachu s MMS jsem se zatím neodhodlal.

S těmi střevy to může být i naopak - dokud se člověk nezbaví šmejda v dutinách, tak se zárodky skryté v hlenu se dostávají přes žaludek do střev, kde pokračují ve vývoji. Člověk pak může čistit střeva do nekonečna.

Docela dobrý dojem mám z výplachu dutin česnekovou vodou. Zatím jsem dospěl k tomuto:
1) Převařit vodu a nechat zchládnotu na cca 50 stupňů, aby nebyla moc horká a neničila allicin
2) Rozdrtit 1 strouček česneku a nadrcený česnek nakrájet - drcení by mělo způsobit v česneku produkci allicinu
3) Zalít česnek z bodu 2) v čajovém sítku teplou vodou z bodu 1 a nechat hodinu louhovat.

Tímto vznikne česneková voda, která mi přijde účinější, než klasický recept, kdy se nakrájený čaj přelije vařící vodou. Na rozdíl od česneku přelitého vřící vodou, kdy voda pouze voněla po česneku, tato česneková voda mírně štípala v nose. Ale i takto mi dutiny vydržely čisté jen cca půl dne, takže chtělo by to proplachovat víc než jednou za den.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 25, 2019 9:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
pefi píše:
Při zadní rýmě mám pocit, že jsou šmejdi skrytí v hlenu, takže se k nim plyn jen tak snadno nedostane. Já zkouším výplachy dutin, ale k výplachu s MMS jsem se zatím neodhodlal.

S těmi střevy to může být i naopak - dokud se člověk nezbaví šmejda v dutinách, tak se zárodky skryté v hlenu se dostávají přes žaludek do střev, kde pokračují ve vývoji. Člověk pak může čistit střeva do nekonečna.

Docela dobrý dojem mám z výplachu dutin česnekovou vodou. Zatím jsem dospěl k tomuto:
1) Převařit vodu a nechat zchládnotu na cca 50 stupňů, aby nebyla moc horká a neničila allicin
2) Rozdrtit 1 strouček česneku a nadrcený česnek nakrájet - drcení by mělo způsobit v česneku produkci allicinu
3) Zalít česnek z bodu 2) v čajovém sítku teplou vodou z bodu 1 a nechat hodinu louhovat.

Tímto vznikne česneková voda, která mi přijde účinější, než klasický recept, kdy se nakrájený čaj přelije vařící vodou. Na rozdíl od česneku přelitého vřící vodou, kdy voda pouze voněla po česneku, tato česneková voda mírně štípala v nose. Ale i takto mi dutiny vydržely čisté jen cca půl dne, takže chtělo by to proplachovat víc než jednou za den.

S tím propojením vrchní a spodní části těla máte pravdu, prostě co zlobí nahoře má zpravidla původ dole a naopak. Ten česnekový výluh je docela šikovný a patrně šmejdů vymete docela dost.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 19, 2019 9:17 am 
Offline

Registrován: pon led 07, 2019 8:57 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den, měla bych pár dotazů k MMS, případně MMS2. Prošla jsem diskuze, ale informace jsem nenašla nebo možná v tom kvantu přehlédla. Našel by se tady někdo zkušený, s kým bych to mohla přes zprávy konzultovat?
Moc děkuji za reakce


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 19, 2019 4:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Tatanka píše:
Dobrý den, měla bych pár dotazů k MMS, případně MMS2. Prošla jsem diskuze, ale informace jsem nenašla nebo možná v tom kvantu přehlédla. Našel by se tady někdo zkušený, s kým bych to mohla přes zprávy konzultovat?
Moc děkuji za reakce

Proč tajně, ptejte se normálně, nikdo nemá tolik času aby mohl řešit každého zvlášť tady odpoví stovkám lidí najednou.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 19, 2019 6:52 pm 
Offline

Registrován: pon led 07, 2019 8:57 pm
Příspěvky: 2
Tím jsem chtěla předejít ukamenování \":)\" (které se tady na fóru děje, když se náhodou člověk ptá na věc, která už tady někde zazněla, v těch stovkách příspěvků). Ale budiž.

Dotazy:
1. Bolest ledvin (nic extrémního) v prvním týdnu užívání MMS2. Známka přetížení ledvin jako vylučovacího orgánu z mrtvého a jiného bordelu?
2. Při takovéto bolesti přestat úplně s užívání a počkat až bolest odezní a pak znovu začít s užíváním?
3. MMS2 je možné ho aktivovat ve sklenici stejně jako MMS a pak si s ním třeba potírat kůži? např. 1/4 tobolky 0 Modrý šíp + betaine HCl rozmíchat v 1dcl vody?
4. Proč se píše, že se MMS2 nesmí používat na vlasy, ale MMS do koupele a na kůži a vlasy ano?
5. Ucelený návod k MMS jsem bohužel nikde nenašla. Je možné ho někde získat?
6. Úplně si netroufám na přípravu 28% roztoku chloritanu sodného, někde jsem zde čekal, že zde na fóru je člen, který ho prodává, ale už nemohu najít jak se jmenuje.
7. Má někdo zkušenosti s léčbou zvířat pomocí MMS? Klisna, chronický kašel, po opakovaných dávkách antibiotik, zničené vnitřní prostředí. 100% přemnožené kvasinky (vypadávající kolečka srsti, vypadávající hříva, šupinatá kůže). Tobolku modrého šípu+betaine HCl mi asi nespolkne a ještě, aby mi to zapila hodně vodou. Proto by byla lepší léčba s MMS. Je možné třeba dávku dávat jen jednou denně? Má to cenu?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 19, 2019 10:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Tatanka píše:
Tím jsem chtěla předejít ukamenování \":)\" (které se tady na fóru děje, když se náhodou člověk ptá na věc, která už tady někde zazněla, v těch stovkách příspěvků). Ale budiž.

Dotazy:
1. Bolest ledvin (nic extrémního) v prvním týdnu užívání MMS2. Známka přetížení ledvin jako vylučovacího orgánu z mrtvého a jiného bordelu?
2. Při takovéto bolesti přestat úplně s užívání a počkat až bolest odezní a pak znovu začít s užíváním?
3. MMS2 je možné ho aktivovat ve sklenici stejně jako MMS a pak si s ním třeba potírat kůži? např. 1/4 tobolky 0 Modrý šíp + betaine HCl rozmíchat v 1dcl vody?
4. Proč se píše, že se MMS2 nesmí používat na vlasy, ale MMS do koupele a na kůži a vlasy ano?
5. Ucelený návod k MMS jsem bohužel nikde nenašla. Je možné ho někde získat?
6. Úplně si netroufám na přípravu 28% roztoku chloritanu sodného, někde jsem zde čekal, že zde na fóru je člen, který ho prodává, ale už nemohu najít jak se jmenuje.
7. Má někdo zkušenosti s léčbou zvířat pomocí MMS? Klisna, chronický kašel, po opakovaných dávkách antibiotik, zničené vnitřní prostředí. 100% přemnožené kvasinky (vypadávající kolečka srsti, vypadávající hříva, šupinatá kůže). Tobolku modrého šípu+betaine HCl mi asi nespolkne a ještě, aby mi to zapila hodně vodou. Proto by byla lepší léčba s MMS. Je možné třeba dávku dávat jen jednou denně? Má to cenu?

1) Těžko odhadovat, někomu může tento přípravek ledviny i dráždit.
2) Každopádně vysadit a zjistit zda to odezní znovu nasadit a pokud problém znovu naskočí raději nepokračovat.
3) Moc tyto přípravky nesleduji, ale pokud vím tak to šlo jenom s jedničkou.
4) Jde o naprosto jiné látky i když oboje je silná dezinfekce.
5) Předpokládám že dnes již bude na trhu i kniha tedy by to neměl být problém, ale jistě to nevím.
6) Naprosto normálně ho koupíte na Fichema.cz ten člověk co ho zmiňujete ho prodával řadu let zpátky a předpokládám že již se tím nezabývá.
7) Myslím že nějaké zkušenosti zde popsány jsou, osobní zkušenost nemám, ale obecně zvířata se do toho moc nehrnou, podvědomě asi cítí že to není z přírody.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 22, 2019 12:48 pm 
Offline

Registrován: úte led 23, 2018 11:37 pm
Příspěvky: 24
ahoj Tatanko měl jsem stejný problem s ledvinama po CDS
ad 6) myslím že Sakul


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 10, 2020 4:21 am 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Čo myslíte, zaberie MMS proti koronavírusu?

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 10, 2020 2:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Deane píše:
Čo myslíte, zaberie MMS proti koronavírusu?

Asi bude dost záležet na stádiu a formě aplikace já osobně vidím spíše lepší preventivní kloktání zředěným CDS.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 10, 2020 10:21 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Ja ho obden beriem v dvojhodinových intervaloch 4 kvapky aktivované ako prevenciu.

Skopírujem tu niečo z fóra u pramene:

na stránkách J. Humble:

Koronavirus - Světová epidemie z Číny

Chřipka - MMS - Jim Humble
Jistě brzy přijde "chřipkové období" a tak připomínám jednoduchou věc, která vás na 90% od jakékoliv chřipky ochrání.
Je jedno, zda bude ptačí, prasečí či hovězí či to bude koronavirus z Číny !
MMS a jeho účinná látka kterou je oxid chloričitrý, zlikviduje jakoukoliv mutaci jakéhokoliv koronaviru !!!
Jde o to, jak oxid chloričitý správně použít.
Každý večer před spaním si aktivujte tři kapky MMS v hrnku nebo ve skleničce.
Po aktivaci se ihned začne uvolňovat plyn s názvem oxid chloričitý, který zničí jakýkoliv známý i neznámý virus jakékoliv "chřipky". Jde o to, dostat tento plyn do plic, společně se vzduchem.
Dle Jima Humbla to lze provést takto:

Třikrát se nadýchnout oxidu chloričitého smíchaného se vzduchem nosem a třikrát pusou.
Jak?
Přibližte hrnek s aktivovaným MMS k nosu a pomalu ale hluboce se nadýchněte. Směs plynu vás nesmí štípat v krku ani v nosu - zvolte vhodnou vzdálenost hrnku od nosu. Zadržte dech a poté vydechněte. To samé udělejte ještě dvakrát. Jde tedy celkem o tři nádechy.
Toto je první část procedury. Nyní to samé proveďte pusou. Pomalu hrnek přibližujte k puse a nadechujte se. Nesmí to pálit v krku. Opět se nadýchněte a zadržte dech. To samé ještě dvakrát.
Viry chřipky se přenášejí v drtivé většině kapénkovou infekcí, tedy že prostě virus či viry vdechnete. Nějakou dobu viry zůstanou v plicích, než se dostanou do těla, kde spustí stav, zvaný chřipka.
Nádechem se oxid chloričitý smíchá se vzduchem a dostane se vám do plic. Tam zahubí vše, co by mohlo způsobit následné rozšíření chřipkových virů do krevního oběhu a tím zabrání napadení těla těmito viry. Zároveň vám plíce začne oxid chloričitý čistit. Můžete se rozkašlat, můžete začít vykašlávat divné věci - to se vaše plíce čistí. Nedělejte nikdy více, než tři nádech nosem a tři pusou.
Můžete také volit každodenní koupel v horké vaně s MMS nebo s CDS v době rozšiřování chřipkových onemocnění. Budete vdechovat výpary - oxid chloričitý - a přes kůži vám půjde do těla oxid chloričitý také. Vše je tak přínosné, jak jen si lze přát.
Nelze na 100 % zaručit, že i přes tato opatření chřipku nedostanete.
90% je ale skvělé číslo!
Přemýšlejte a jednejte !
Oxid chloričitý - dar který musíme využít !
Jsem nyní zvědavý na novináře, kteří pořád polévají chloritanem sodným kalhoty a odbarvené je potom ukazují jako důkaz podvodu s MMS.
MMS může nyní zachránit celý svět !!! Kdo o MMS ví a umí ho používat, nemusí se ničeho bát.
J.W.

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 11, 2020 9:28 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Deane píše:
Ja ho obden beriem v dvojhodinových intervaloch 4 kvapky aktivované ako prevenciu.

Skopírujem tu niečo z fóra u pramene:

na stránkách J. Humble:

Koronavirus - Světová epidemie z Číny

Chřipka - MMS - Jim Humble
Jistě brzy přijde "chřipkové období" a tak připomínám jednoduchou věc, která vás na 90% od jakékoliv chřipky ochrání.
Je jedno, zda bude ptačí, prasečí či hovězí či to bude koronavirus z Číny !
MMS a jeho účinná látka kterou je oxid chloričitrý, zlikviduje jakoukoliv mutaci jakéhokoliv koronaviru !!!
Jde o to, jak oxid chloričitý správně použít.
Každý večer před spaním si aktivujte tři kapky MMS v hrnku nebo ve skleničce.
Po aktivaci se ihned začne uvolňovat plyn s názvem oxid chloričitý, který zničí jakýkoliv známý i neznámý virus jakékoliv "chřipky". Jde o to, dostat tento plyn do plic, společně se vzduchem.
Dle Jima Humbla to lze provést takto:

Třikrát se nadýchnout oxidu chloričitého smíchaného se vzduchem nosem a třikrát pusou.
Jak?
Přibližte hrnek s aktivovaným MMS k nosu a pomalu ale hluboce se nadýchněte. Směs plynu vás nesmí štípat v krku ani v nosu - zvolte vhodnou vzdálenost hrnku od nosu. Zadržte dech a poté vydechněte. To samé udělejte ještě dvakrát. Jde tedy celkem o tři nádechy.
Toto je první část procedury. Nyní to samé proveďte pusou. Pomalu hrnek přibližujte k puse a nadechujte se. Nesmí to pálit v krku. Opět se nadýchněte a zadržte dech. To samé ještě dvakrát.
Viry chřipky se přenášejí v drtivé většině kapénkovou infekcí, tedy že prostě virus či viry vdechnete. Nějakou dobu viry zůstanou v plicích, než se dostanou do těla, kde spustí stav, zvaný chřipka.
Nádechem se oxid chloričitý smíchá se vzduchem a dostane se vám do plic. Tam zahubí vše, co by mohlo způsobit následné rozšíření chřipkových virů do krevního oběhu a tím zabrání napadení těla těmito viry. Zároveň vám plíce začne oxid chloričitý čistit. Můžete se rozkašlat, můžete začít vykašlávat divné věci - to se vaše plíce čistí. Nedělejte nikdy více, než tři nádech nosem a tři pusou.
Můžete také volit každodenní koupel v horké vaně s MMS nebo s CDS v době rozšiřování chřipkových onemocnění. Budete vdechovat výpary - oxid chloričitý - a přes kůži vám půjde do těla oxid chloričitý také. Vše je tak přínosné, jak jen si lze přát.
Nelze na 100 % zaručit, že i přes tato opatření chřipku nedostanete.
90% je ale skvělé číslo!
Přemýšlejte a jednejte !
Oxid chloričitý - dar který musíme využít !
Jsem nyní zvědavý na novináře, kteří pořád polévají chloritanem sodným kalhoty a odbarvené je potom ukazují jako důkaz podvodu s MMS.
MMS může nyní zachránit celý svět !!! Kdo o MMS ví a umí ho používat, nemusí se ničeho bát.
J.W.

Tak obdobně fungují i jiné postupy, ale vždy je základ prevence a opatrnost tedy pokud možno držet si odstup od lidí ideálně tři a více metrů což vás i bez roušky chrání velice dobře a nesahat si za žádných okolností na ústa, nos a oči neumytou rukou. Nejvíce přenosů paradoxně nevzniká tou medializovanou kapénkovou nákazou, ale zanesením viru ulpělého třeba na penězích, madlech v dopravních prostředcích, klikách veřejných budov a mnoha dalších místech špinavou rukou na sliznice. Vezměte v úvahu třeba situaci kdy si nakažený otře sopl u nosu rukou, což je bohužel běžné a pak tou rukou šmatlá po všem kde se pohybuje tedy roznese to za jeden den po půlce kraje a přitom se ani nemusí s nikým potkat aby došlo ještě ke kapénkové nákaze. Každý kdo po něm sáhne třeba na kliku které se dotkl má šmejda na ruce, což nijak nevadí pokud si nesáhne na obličej. Mytím, nebo dezinfikováním rukou tedy pro sebe dělám mnohem více než ochranou dýchacích cest i když tím rozhodně netvrdím že je zbytečná i to je velice vhodné a v rizikových zónách jednoznačně nutné opatření.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 21, 2020 7:54 pm 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 11:25 pm
Příspěvky: 218
Dobrý den,
chci se zeptat jestli budu čistit ústní dutinu a zuby 5 kapkami MMS aktivovaných kys.citronovou co na plomby? Nebude se vylučovat rtuť?
děkuji za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 128, 129, 130, 131, 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz