Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 1:38 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 80  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2019 12:37 am 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
Mohl by parazit/parazité i za dlouhotrvající záněty? Mám problém s pálením tříselních uzlin, stehen a celých třísel, někdy i břicha. Mám pocit že zánět u mě způsobuje i točení hlavy a malátnost. Jím mnoho měsíců bez lepku a kaseinu, používám bylinkové tinktury na podporu trávení, hýbu se, ale stále mám problém se zánětlivostí a ubíráním na váze a už prostě nevím, co s tím. Věděl by někdo? Mám i zvláštní - bledou barvu kůže (někdy i do žluta), ale

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2019 2:49 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1953
Ano, i mohl, neboť nedostatek vitamínů a minerálů, s návazností na imunitní systém a hormonální soustavu, je doprovázen a mnohdy přímo způsoben přítomností parazitů.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2019 10:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="Mojzo":3jwyjavt]Mohl by parazit/parazité i za dlouhotrvající záněty? Mám problém s pálením tříselních uzlin, stehen a celých třísel, někdy i břicha. Mám pocit že zánět u mě způsobuje i točení hlavy a malátnost. Jím mnoho měsíců bez lepku a kaseinu, používám bylinkové tinktury na podporu trávení, hýbu se, ale stále mám problém se zánětlivostí a ubíráním na váze a už prostě nevím, co s tím. Věděl by někdo? Mám i zvláštní - bledou barvu kůže (někdy i do žluta), ale

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2019 1:25 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
Kdy je nejlepší provádět odčervení vzhledem k fázi Měsíce? Kolem úplňku?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2019 2:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Igi píše:
Kdy je nejlepší provádět odčervení vzhledem k fázi Měsíce? Kolem úplňku?

Na to nedovedu s jistotou odpovědět a myslím si že je to skoro jedno, nicméně v případě že by tam šlo o stejnou logiku jako při vylučování jaterních kamenů tak ideálně dva až tři dny před černým měsícem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 14, 2019 10:47 am 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
Pane Jardo a Alopate, díky za odpovědi. Jaterní testy nemám na nule, sice jsem ještě v mezích, ale vše zvýšené. Používám na čištění jater nějaké klasické tinktury, teď jsem přidal i ostropestřec (lipovitan) po jídle. Enzymy taky dodávám - někdy papája po jídle (asi 2-3 čajové lžičky) a někdy ananas mimo jídlo jen jako taková svačina. Zkoušel jsem dodávat i třeba wobenzym, ale z toho mi bylo extrémně zle, takže jsem po třech dnech radši přestal a dostával jsem se z toho asi 2 další týdny, než jsem mohl začít normálně zase fungovat. Jídla mám jinak dostatek a jím 3 velká jídla a 1 svačinu, vše bez konzervantů, nejčastěji vařené a teplé, živiny dle cronometru OK. Mám jen někdy vyšší B3 (kvůli krůtímu maso které jím hodně) a taky ne moc vápníku a ne moc vit. D - to řeším tak, že beru Green Pastures olej z tresčích jater, někdy dám i vigantol a vápník řeším tak, že jím sardinky i s kostrou.

Spím taky dobře, proto jsem si řikal, že je problém v nějakym tom parazitovi, mívám totiž někdy stresy a napětí úplně z ničeho nic a naopak když je nějaká stresová situace tak jsem zase v pohodě, je to zvláštní. Nemyslím si ale, že jsem vyhořený, Bček mám dost (jím i hodně jater - hovězí nebo krůtí) a hodně i solím himalájskou solí, spím taky, cvičím jogu. Všude kde jsem byl, tak mi řekli že to je od hlavy (takže vlastně od střeva? \":)\" ) - proto mám podezdření na nějakou tu mrchu asi ve střevě, které se nemůžu zbavit normální zdravou životosprávou.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 14, 2019 12:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="Mojzo":12t3f197]Pane Jardo a Alopate, díky za odpovědi. Jaterní testy nemám na nule, sice jsem ještě v mezích, ale vše zvýšené. Používám na čištění jater nějaké klasické tinktury, teď jsem přidal i ostropestřec (lipovitan) po jídle. Enzymy taky dodávám - někdy papája po jídle (asi 2-3 čajové lžičky) a někdy ananas mimo jídlo jen jako taková svačina. Zkoušel jsem dodávat i třeba wobenzym, ale z toho mi bylo extrémně zle, takže jsem po třech dnech radši přestal a dostával jsem se z toho asi 2 další týdny, než jsem mohl začít normálně zase fungovat. Jídla mám jinak dostatek a jím 3 velká jídla a 1 svačinu, vše bez konzervantů, nejčastěji vařené a teplé, živiny dle cronometru OK. Mám jen někdy vyšší B3 (kvůli krůtímu maso které jím hodně) a taky ne moc vápníku a ne moc vit. D - to řeším tak, že beru Green Pastures olej z tresčích jater, někdy dám i vigantol a vápník řeším tak, že jím sardinky i s kostrou.

Spím taky dobře, proto jsem si řikal, že je problém v nějakym tom parazitovi, mívám totiž někdy stresy a napětí úplně z ničeho nic a naopak když je nějaká stresová situace tak jsem zase v pohodě, je to zvláštní. Nemyslím si ale, že jsem vyhořený, Bček mám dost (jím i hodně jater - hovězí nebo krůtí) a hodně i solím himalájskou solí, spím taky, cvičím jogu. Všude kde jsem byl, tak mi řekli že to je od hlavy (takže vlastně od střeva? \":)\" ) - proto mám podezdření na nějakou tu mrchu asi ve střevě, které se nemůžu zbavit normální zdravou životosprávou.[/quote:12t3f197]
Pokud enzymy dělají zle je celkem logické že z vás dolují nějaký bordel který unavená

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 14, 2019 1:30 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
Mojzo píše:
Zkoušel jsem dodávat i třeba wobenzym, ale z toho mi bylo extrémně zle, takže jsem po třech dnech radši přestal a dostával jsem se z toho asi 2 další týdny, než jsem mohl začít normálně zase fungovat.

Pokud po wobenzymu následuje průjem, tak to znamená, že dávka enzymů byla příliš vysoká. Také je důležité při braní enzymů hodně pít. Bez dostatku tekutin tělo není schopno vylučovat a tělo je pak přiotráveno tím, co enzymy z těla uvolňují.

Pokud se enzymy dodávají ve formě, která není chráněna před žaludeční kyselinou, tak fungují spíš jako tyrávící enzymy. Pokud se wobenzym bere odděleně od jídla, tak by se měl jeho obal rozpustit až ve střevě a tam pak nastupuje onen čistící efekt v plné síle. Začínat se musí od malých dávek, protože s větší dávkou ten efekt je u straších lidí hodně razantní, navíc několik dní trvá, než nastoupí, takže kdo podlehne po prvním dni pocitu, že to nic nedělá, a zvedne dávku, tak neudělá dobře.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 14, 2019 2:36 pm 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
Pokud si dobře pamatuji, dával jsem snad 3x3 denně od jídla - tzn. před snídaní, dopoledne a někdy odpoledne. Měl jsem spíš stavy zácpy a stolice bylo málo (pil jsem ale tak 3litry vody denně - i trochu osolené) a cítil jsem se na omdlení a naprosto bez energie - takže je možné že to opravdu čistilo. Musel jsem ale i jít do práce takže jsem to radši po třetím dnu utnul. Podobné stavy jsem měl po přípravcích Joalis, i když to s enzymy nemá asi nic společného.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 14, 2019 7:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mojzo píše:
Pokud si dobře pamatuji, dával jsem snad 3x3 denně od jídla - tzn. před snídaní, dopoledne a někdy odpoledne. Měl jsem spíš stavy zácpy a stolice bylo málo (pil jsem ale tak 3litry vody denně - i trochu osolené) a cítil jsem se na omdlení a naprosto bez energie - takže je možné že to opravdu čistilo. Musel jsem ale i jít do práce takže jsem to radši po třetím dnu utnul. Podobné stavy jsem měl po přípravcích Joalis, i když to s enzymy nemá asi nic společného.

Pak to chtělo nepřestávat, ale vyčistit střevo klystýrem, nebo jakkoliv jinak.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 18, 2019 12:47 pm 
Offline

Registrován: sob říj 27, 2018 1:27 pm
Příspěvky: 9
Dobry den,

Je normálne že

1 den : 1ks vermox, 1 diel Ivermectin ( na váhu 45kg )
2 den : 4 tabletky parazitanquel

Nič sa nedeje ? resp ani vo výkaloch sme nič nenašli a stav sa tiež žiadno nezmenil.

Ďakujem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 18, 2019 2:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
chorobaSK píše:
Dobry den,

Je normálne že

1 den : 1ks vermox, 1 diel Ivermectin ( na váhu 45kg )
2 den : 4 tabletky parazitanquel

Nič sa nedeje ? resp ani vo výkaloch sme nič nenašli a stav sa tiež žiadno nezmenil.

Ďakujem.

Většinou se jede nějaký protokol s jasným dávkování a funguje v nějakém režimu tedy odumírají dospělci a teprve v dalších podáních se tělo pomalu čistí protože dospělci které zlikvidujete se již nestihnou rozmnožit, ale i tak je to boj na delší dobu. Že nic nenajdete je klidně možné, malé šmejdy ani neuvidíte a velký šmejd zase není tak často.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 20, 2019 8:32 pm 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
[quote="Jarda":tfem8v87]Pokud enzymy dělají zle je celkem logické že z vás dolují nějaký bordel který unavená

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 21, 2019 9:19 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mojzo píše:
Děkuji za radu, peru tam teď ten sylimarin po každém jídle + rozmixovanou schizandru (asi lžičku). Poslední týden mě ale tak bolí hlava, že to jsem ještě nikdy nezažil. Je to takové bolení a pálení, někdy mě to i budí ze spaní, je to většinou vzadu v týlu ale když se dívám do monitoru nebo na telefon, tak mě hlava rozbolí a pálí všude. Taky jsem vypozoroval, že když si dám ořechy - i když je třeba vymáchám v horké vodě kvůli plísním, tak se to mnohonásobně zhorší. Někdy musím jen ležet protože neujdu ani pár metrů a musím počkat, až se to uklidní. Někdy se k tomu přidává i pálení končetin nebo zad. Nevíte, co by to mohlo být prosím a nebo na jaká vyšetření si zajít? Teď si dávám propolisovou tinkturu do vody, abych se zbavil plísně, jestli za to může ona, ale necítím žádnou úlevu. Děkuji.

Patrně ten odvod toxinů tělo nestíhá já bych dal na bolest hlavy klystýr a pokud to pomůže máte potvrzeno. Modré světlo z monitorů a jakýchkoliv placatých krámů vyloženě žere mozek zaživa je potřeba používat brýle proti intenzivnímu modrému světlu, nebo speciální drahé monitory.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 22, 2019 10:56 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
[quote="Jarda":3m73rj4r]Patrně ten odvod toxinů tělo nestíhá já bych dal na bolest hlavy klystýr a pokud to pomůže máte potvrzeno. Modré světlo z monitorů a jakýchkoliv placatých krámů vyloženě žere mozek zaživa je potřeba používat brýle proti intenzivnímu modrému světlu, nebo speciální drahé monitory.[/quote:3m73rj4r]
primo windows 10 v sobe maji automaticke nebo manualni zapinani cerveneho filtru. nedokazu posoudit jak je to srovnatelne s brylemi nebo specialnim monitorem ale zapnul jsem doma i v praci a subjektivne se mi to velmi libi... cele prostredi ma cerveny nadech a kazdy si muze nastavit jak moc cervene to chce... \</div

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: jojoba a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz