Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 7:25 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Stránka www.zdravi-az.cz
PříspěvekNapsal: ned kvě 23, 2010 9:52 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Čo vám, ľudia, dala táto stránka ?
Mne dala toto :
1. uvedomenie si dôležitostí rôznych očíst + odhodlanie na ich realizáciu za určitej psych. podpory tu zúčastnených
2. zaradenie určitých nových potravín do jedálnička ( ktoré ho príjemne spestrili + majú svoj pozitívny účinok pre mňa )
3. uvedomenie si dôležitosti užívania vitamínov či minerálov v doplnkovej forme ( a dôvody, prečo je to prakticky nevyhnutné - dá sa povedať )
4. uvedomenie si, že z "bio potravín" sa oplatí zadovážiť si len bio živočíšne suroviny ( vajíčka, mäso - všetko čerstvučké ), prípadne bio živočíšne produkty ( kefír, bryndza... ), lebo všetko ostatné je v porovnaní s "konvenčnou" zeleninou, ovocím, orieškami, strukovinami...atď... v podstate to isté...
5. potvrdil som si ( resp. znova potvrdil, ale tento raz som si to zobral oveľa bližšie k srdcu ), že psychika veľmi vplýva na stav trávenia, vylučovania...atď... + na stav všetkých orgánov ( a tak zistil, že moja otrasná psychika plná smútku atď, atp je príčinou toho, že mám zdravotné problémy, i keď nie som neduživý - aspoň to ), a že ma môže do hrobu dostať skôr, ako nevhodná strava ( pokiaľ nie je extrémne nevhodná ), kebyže takú konzumujem.
....atď, atp..... A čo mi vzala ? Trochu času. Ale ten jej s radosťou ponúkam ja sám.
Záverom : Túto stránku hodnotím ako najlepšiu stránku ( a to googlujem už 7 rokov... ) ohľadom danej tématiky ( zdravie prírodnou cestou ) na území českej a slovenskej republiky. I keď nesúhlasím so všetkým čo je tu spomínané, no ako komplex je to podľa mňa číslo 1.
Som vďačný za túto stránku, a za jej ochotného administrátora.
A čo vy, ľudia ? Čo vám táto stránka ( ako produkt, ktorý tvorí jej administrátor Jarda, PC program....atď... ) "dala" ?

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stránka www.zdravi-az.cz
PříspěvekNapsal: stř kvě 26, 2010 3:18 pm 
Dobrý den(večer),tyto stránky pročítám už bezmála 14dnů,mám již zařazeny každodenní klystýry(s urinou),mám objednaný lněný olej.tibetskou houbu,MMSatd...Piju zel.a ovoc.štávy,další očisty mě čekají(mám objednanou i epsomskou sůl),atd,zkrátka se snažím jíst podle jídelníčku pana Jardy a stále nacházím nové věci a stále dělám spoustu chyb.Pořád jsem na začátku(studování).Ono není divu,jak se tu již několikrát psalo,pokud si člověk"zasírá"(pardon)organizmus v mém případě48let nemůže být netrpělivý a studovat a studovat.Tím vším jsem jen chtěla reagovat a poděkovat panu Jardovy za tyto stránky,které zdaleka nemám přečtené a nad kterýmy ještě strávím spoustu času,ale moc za ně děkuju,protože už konečně vím jakým směrem se chci dát.Nedohnala mě ke čtení žádná nemoc(aspon o žádné nevím)ale jak se říká nic není náhoda a i já to tak beru.Moc díky,klávesnice at vám dobře píše a zdraví at slouží co nejdéle.Iva


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stránka www.zdravi-az.cz
PříspěvekNapsal: stř kvě 26, 2010 4:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
ivlik píše:
Dobrý den(večer),tyto stránky pročítám už bezmála 14dnů,mám již zařazeny každodenní klystýry(s urinou),mám objednaný lněný olej.tibetskou houbu,MMSatd...Piju zel.a ovoc.štávy,další očisty mě čekají(mám objednanou i epsomskou sůl),atd,zkrátka se snažím jíst podle jídelníčku pana Jardy a stále nacházím nové věci a stále dělám spoustu chyb.Pořád jsem na začátku(studování).Ono není divu,jak se tu již několikrát psalo,pokud si člověk"zasírá"(pardon)organizmus v mém případě48let nemůže být netrpělivý a studovat a studovat.Tím vším jsem jen chtěla reagovat a poděkovat panu Jardovy za tyto stránky,které zdaleka nemám přečtené a nad kterýmy ještě strávím spoustu času,ale moc za ně děkuju,protože už konečně vím jakým směrem se chci dát.Nedohnala mě ke čtení žádná nemoc(aspon o žádné nevím)ale jak se říká nic není náhoda a i já to tak beru.Moc díky,klávesnice at vám dobře píše a zdraví at slouží co nejdéle.Iva

Děkuji za uznání, to vždy potěší a nestává se to tak často.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stránka www.zdravi-az.cz
PříspěvekNapsal: úte čer 01, 2010 11:39 am 
Offline

Registrován: pon bře 23, 2009 8:52 am
Příspěvky: 101
Dobrý den Jardo. Již dlouho potřebuji projevit uznání za všechny informace, které se díky Vám ke mě dostaly a tak si říkám, kdybych neměla od Vás doma ty nádherné židle, asi bych se o Vás vůbec nedozvěděla a skončila bych "bůh ví kde". Byla jsem za Vámi s krví v moči, kterou už nemám a i bolesti v podbřišku sem tam občas. Přítel s vysokým tlakem je dva měsíce bez léků a zatím super. Vitarián ze mě asi nebude. Pořád se snažím hledat pro sebe tu správnou cestu a často hřeším. Hlídám si pH a to je snad v pořádku. Vždycky si na Vás vzpomenu - že jsou připravení a nepřipravení a podle sebe vím, že opravdu stát se připraveným je někdy až když člověku bude nejhůř a naštěstí člověk ví, že to dokáže. Měla jsem kamarádku, která umřela na rakovinu. Když se to stalo, měla jsem panickou hrůzu z nemocí. Díky tomuhle poznání jsem se nemocí přestala bát. Každý den snídám u Vašich stránek a ráda se dozvídám nové informace. Děkuji za odpovědi, které mi poskytujete. Člověk se musí smát, když vidí, jak je to všechno jednoduché, stačí disciplína..A pak kolem sebe lidi z rodiny, kteří se ženou do záhuby, jenom díky tomu, že možná nevěří...nevím, i když mají kolem sebe lidi, u kterých výsledky jsou viditelné..Takže ještě jednou díky a přeji jen samou pohodu. P.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stránka www.zdravi-az.cz
PříspěvekNapsal: úte čer 01, 2010 2:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Petra píše:
Dobrý den Jardo. Již dlouho potřebuji projevit uznání za všechny informace, které se díky Vám ke mě dostaly a tak si říkám, kdybych neměla od Vás doma ty nádherné židle, asi bych se o Vás vůbec nedozvěděla a skončila bych "bůh ví kde". Byla jsem za Vámi s krví v moči, kterou už nemám a i bolesti v podbřišku sem tam občas. Přítel s vysokým tlakem je dva měsíce bez léků a zatím super. Vitarián ze mě asi nebude. Pořád se snažím hledat pro sebe tu správnou cestu a často hřeším. Hlídám si pH a to je snad v pořádku. Vždycky si na Vás vzpomenu - že jsou připravení a nepřipravení a podle sebe vím, že opravdu stát se připraveným je někdy až když člověku bude nejhůř a naštěstí člověk ví, že to dokáže. Měla jsem kamarádku, která umřela na rakovinu. Když se to stalo, měla jsem panickou hrůzu z nemocí. Díky tomuhle poznání jsem se nemocí přestala bát. Každý den snídám u Vašich stránek a ráda se dozvídám nové informace. Děkuji za odpovědi, které mi poskytujete. Člověk se musí smát, když vidí, jak je to všechno jednoduché, stačí disciplína..A pak kolem sebe lidi z rodiny, kteří se ženou do záhuby, jenom díky tomu, že možná nevěří...nevím, i když mají kolem sebe lidi, u kterých výsledky jsou viditelné..Takže ještě jednou díky a přeji jen samou pohodu. P.

Děkuji, tak vidíte, že vše není nijak složité, stačí pochopit a to se všem, kteří mě navštíví, zpočátku kouří z hlavy a mají dojem, že na takový rozsah informací prostě jejich hlava nestačí. Opak je pravdou stačí prostě hrozně chtít a všechno jde samo. Bát se nemocí je blbost, jsou to pouze varovné signály, které nám říkají, že konáme nesprávně a musíme se nad sebou zamyslet, nic víc a žádné zlo, pouze naše lenost a blbost.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stránka www.zdravi-az.cz
PříspěvekNapsal: stř črc 06, 2011 1:21 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
NOWOCAYN píše:
Čo vám, ľudia, dala táto stránka ?
Mne dala toto :
1. uvedomenie si dôležitostí rôznych očíst + odhodlanie na ich realizáciu za určitej psych. podpory tu zúčastnených
2. zaradenie určitých nových potravín do jedálnička ( ktoré ho príjemne spestrili + majú svoj pozitívny účinok pre mňa )
3. uvedomenie si dôležitosti užívania vitamínov či minerálov v doplnkovej forme ( a dôvody, prečo je to prakticky nevyhnutné - dá sa povedať )
4. uvedomenie si, že z "bio potravín" sa oplatí zadovážiť si len bio živočíšne suroviny ( vajíčka, mäso - všetko čerstvučké ), prípadne bio živočíšne produkty ( kefír, bryndza... ), lebo všetko ostatné je v porovnaní s "konvenčnou" zeleninou, ovocím, orieškami, strukovinami...atď... v podstate to isté...
5. potvrdil som si ( resp. znova potvrdil, ale tento raz som si to zobral oveľa bližšie k srdcu ), že psychika veľmi vplýva na stav trávenia, vylučovania...atď... + na stav všetkých orgánov ( a tak zistil, že moja otrasná psychika plná smútku atď, atp je príčinou toho, že mám zdravotné problémy, i keď nie som neduživý - aspoň to ), a že ma môže do hrobu dostať skôr, ako nevhodná strava ( pokiaľ nie je extrémne nevhodná ), kebyže takú konzumujem.
....atď, atp..... A čo mi vzala ? Trochu času. Ale ten jej s radosťou ponúkam ja sám.
Záverom : Túto stránku hodnotím ako najlepšiu stránku ( a to googlujem už 7 rokov... ) ohľadom danej tématiky ( zdravie prírodnou cestou ) na území českej a slovenskej republiky. I keď nesúhlasím so všetkým čo je tu spomínané, no ako komplex je to podľa mňa číslo 1.
Som vďačný za túto stránku, a za jej ochotného administrátora.
A čo vy, ľudia ? Čo vám táto stránka ( ako produkt, ktorý tvorí jej administrátor Jarda, PC program....atď... ) "dala" ?

Také souhlasím,že stránky jsou jako souhrn informací velkým přínosem pro ty kterým moderní medicína už nebyla schopna pomoci a rozhodli se pro svůj zdravoní problém něco udělat vlastními silami...Pan Jarda rozhodně dělá velmi záslužnou práci a patří mu za to velký dík,že se podělí o svoje zkušenosti s ostatními,kteří takové informace na netu hledají.K naprosté dokonalosti mě pouze schází přehled základních informací a rad na jednom místě pak by odpadlo jejich soustavné vyhledávání po fóru.
Máte někdo zkušenosti i s jinými podobnými stránkami...

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stránka www.zdravi-az.cz
PříspěvekNapsal: čtv zář 29, 2011 12:41 pm 
Offline

Registrován: pon zář 26, 2011 9:31 pm
Příspěvky: 16
Líbí se mi zde popsané různé pročištovací techniky.
Asi by to chtěla nějaký ten kurz aby byla jistota, že se nic nepokazí.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stránka www.zdravi-az.cz
PříspěvekNapsal: čtv zář 29, 2011 2:38 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv zář 29, 2011 1:13 pm
Příspěvky: 27
Bydliště: Praha
Bez okolku mohu rici, ze mi tyto stranky otevrely oci a uprimne odpovedi pana Zajicka na leckdy netrivialni dotazy tykajici se zdravi pomohly vybudovat nove zaklady. Bez nadsazky mohu rici, ze pan Zajicek zachranil muj zivot. Pritom slo o par zakladnich a zcela logickych postupu, ktere se vsak ve skole nenaucite a klasicky lekar Vam je neporadi.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stránka www.zdravi-az.cz
PříspěvekNapsal: čtv zář 29, 2011 6:45 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
V mém případě mi zde dostupné informace poskytly jakýsi fyzicko-duševní očistec a ukázaly správný směr z uzavřeného kruhu zdravotních problémů. V dnešní komerčně založené a ustresované době je takovéto fórum s aktivní snahou pomáhat si navzájem, založené na neuvěřitelně poctivém přístupu a trpělivosti admina naprosto unikátní. Nosit klobouk tak smekám...


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stránka www.zdravi-az.cz
PříspěvekNapsal: pon říj 03, 2011 5:52 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 29, 2011 9:32 pm
Příspěvky: 182
Chtěl bych poděkovat za tyhle stránky. Doslova mi změnili život. Zlepšili kvalitu života a dali nový koníček, kterým se můžu zabývat. Děkuji Jardo


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stránka www.zdravi-az.cz
PříspěvekNapsal: pát lis 11, 2011 10:51 am 
Offline

Registrován: pát lis 04, 2011 10:44 am
Příspěvky: 2
Dobrý den pane Jardo,předem Vám musím poděkovat a hluboce se poklonit před tím co jste na těchto stránkách www.zdravi-az.cz vytvořil a dále tvoříte.Já osobně se zajímám o Alternativní medicínu již delší čas(páter Ferda,ing.J.Janča aj. Dr.Norman W.Walker apod.),avšak na těchto stránkách je vše tzv.pod jednou střechou.Vaše stránky mám v tzv. oblíbených záložkách delší čas(velmi často na ně klikám) a to co zde doporučujete i velmi rád aplikuji(sirná patlanina,minerálo-vitamínové kombinace a jiné dobrůtky Vámi doporučované).Je to až k neuvěření s jakou trpělivostí a pokorou odpovídáte na veškeré dotazy(a že někdy nejsou zrovna "in").Děkuji mnohokráte za zde poskytované informace.
Cestu jste nám ukázal(ukazujete),je na nás zda-li po ní půjdeme.S pozdravem obrovské úcty a pokory.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stránka www.zdravi-az.cz
PříspěvekNapsal: pát lis 11, 2011 10:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
polo63 píše:
Dobrý den pane Jardo,předem Vám musím poděkovat a hluboce se poklonit před tím co jste na těchto stránkách http://www.zdravi-az.cz vytvořil a dále tvoříte.Já osobně se zajímám o Alternativní medicínu již delší čas(páter Ferda,ing.J.Janča aj. Dr.Norman W.Walker apod.),avšak na těchto stránkách je vše tzv.pod jednou střechou.Vaše stránky mám v tzv. oblíbených záložkách delší čas(velmi často na ně klikám) a to co zde doporučujete i velmi rád aplikuji(sirná patlanina,minerálo-vitamínové kombinace a jiné dobrůtky Vámi doporučované).Je to až k neuvěření s jakou trpělivostí a pokorou odpovídáte na veškeré dotazy(a že někdy nejsou zrovna "in").Děkuji mnohokráte za zde poskytované informace.
Cestu jste nám ukázal(ukazujete),je na nás zda-li po ní půjdeme.S pozdravem obrovské úcty a pokory.

Děkuji a co se týká té cesty, tak pokud po ní půjde alespoň pár lidí, tak ta práce nebyla marná.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stránka www.zdravi-az.cz
PříspěvekNapsal: pát pro 02, 2011 4:51 pm 
Offline

Registrován: ned črc 24, 2011 3:46 pm
Příspěvky: 25
Zdravím Jardo, jsem Vám moc vděčný za Vaši práci, za Vaši trpělivost se kterou odpovídáte na všechny dotazy, ale já už Vám to vlastně všechno říkal po telefonu. \":wink:\" Momentálně jste pro mě velký učitel.
Jste tady taková zelená oáza uprostřed pouště všedního dne. \":D\"

Hodně zdaru Jan Obůrka


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stránka www.zdravi-az.cz
PříspěvekNapsal: pát pro 02, 2011 11:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Hans28 píše:
Zdravím Jardo, jsem Vám moc vděčný za Vaši práci, za Vaši trpělivost se kterou odpovídáte na všechny dotazy, ale já už Vám to vlastně všechno říkal po telefonu. \":wink:\" Momentálně jste pro mě velký učitel.
Jste tady taková zelená oáza uprostřed pouště všedního dne. \":D\"

Hodně zdaru Jan Obůrka

Děkuji za uznání, to vždy potěší a nestává se to tak často.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 72 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz