Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:58 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 345 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon srp 13, 2018 9:44 am 
Offline

Registrován: ned kvě 27, 2018 7:15 pm
Příspěvky: 23
Já na ty deficity mědi jako příčinu depresím moc nevěřím, kdysi jsem ji suplementovala nepomáhalo mi to. Zkoušela jsem prakticky všechny prvky a vitamíny, hořčík, vápník, různé vitamíny řady B, ale nemohlo to vůbec, deprese přetrvávaly. Pomohla mi až transplantace střevní mikroflóry, takže jsem toho názoru, že rozhoduje především to, jaké máme bakterie ve střevech, než to, jaké prvky a vitamíny obsahuje naše strava. Střevní mikroflóra je ten základ našeho zdraví, to je to, čemu se říká kořínek. Když někdo řekne, že má tuhý kořínek, znamená to v podstatě, že má perfektní složení střevní mikroflóry. Celá věda se k tomuto názoru začíná postupně ubírat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 13, 2018 9:54 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
DepresivniSlecna píše:
Já na ty deficity mědi jako příčinu depresím moc nevěřím, kdysi jsem ji suplementovala nepomáhalo mi to. Zkoušela jsem prakticky všechny prvky a vitamíny, hořčík, vápník, různé vitamíny řady B, ale nemohlo to vůbec, deprese přetrvávaly. Pomohla mi až transplantace střevní mikroflóry, takže jsem toho názoru, že rozhoduje především to, jaké máme bakterie ve střevech, než to, jaké prvky a vitamíny obsahuje naše strava. Střevní mikroflóra je ten základ našeho zdraví, to je to, čemu se říká kořínek. Když někdo řekne, že má tuhý kořínek, znamená to v podstatě, že má perfektní složení střevní mikroflóry. Celá věda se k tomuto názoru začíná postupně ubírat.

Tak to se dá těžko rozporovat, nicméně je to pouze jednostranný pohled, protože ta bakteriální skladba ve střevě se stále obměňuje a to podle dodávané stravy, stresů a vůbec životního stylu. Nakonec není tak složité si dohledat fóra kde přímo řeší jak si vypěstovat správný mikrobiom střeva pomocí stravy i když netvrdím že ta transplantace není rychlejší a možná i jednodušší.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 13, 2018 11:29 am 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
[quote="DepresivniSlecna":2t8cruoa]Já na ty deficity mědi jako příčinu depresím moc nevěřím, kdysi jsem ji suplementovala nepomáhalo mi to. Zkoušela jsem prakticky všechny prvky a vitamíny, hořčík, vápník, různé vitamíny řady B, ale nemohlo to vůbec, deprese přetrvávaly. Pomohla mi až transplantace střevní mikroflóry, takže jsem toho názoru, že rozhoduje především to, jaké máme bakterie ve střevech, než to, jaké prvky a vitamíny obsahuje naše strava. Střevní mikroflóra je ten základ našeho zdraví, to je to, čemu se říká kořínek.
[/quote:2t8cruoa]
Jak už jsem psal - Walsh rozdělil 95% pacentů podle pěti příčin depresí, přičemž u 5% pacentů označil příčinu jako "ostatní příčiny". Navíc v jeho případě těch cca 20% spadajících do skupiny "toxicita mědi", mělo mědi nadbytek, ne nedostatek a léčba spočívala primárně ve vylučování mědi, ne v dodávání další mědi.
Toxicita mědi souvisí s deficitem zinku a deficitem vitamínu B6 - bez těchto dvou látek tělo s mědí neumí hospodařit, tj se jí neumí zbavovat - všimněte si: vitamín B6.
Další velká skupina příčin depresí (overmethylátoři) souvisí mj. s nedostatkem folátů (B9) zpomalit methylaci pomáhá vitamín B3 a ten vyčerpává B6 - všimněte si: B9, B6, B3
atd.

Pokud vám pomohla transplantace střevní mikroflóry, tak jste získala bakterie, které umí vstřebávat a vyrábět to, co tělu chybělo. Klidně to mohla být nějaká baterie B-vitamínů, které vaše tělo v potravě nebo v suplementech přijímalo, ale neumělo je zkonvertovat na aktivní formu, kterou by tělo umělo využít.
B3 se jako suplement vyskutuje minimálně ve třech formách (kyselina nikotinová, niacinamid a inositol hexa..), zdravé tělo si to umí konvertovat na potřebné formy.
B6 - pyridoxin - si tělo musí zkonverotvat na P5P
B9 - kyselina listová - tělo si to opět musí konvertovat na methylfolát, než to dokáže využít
B12 - cobalamin - většina doplňků obsahuje cyanocobalamin, tělo musí konvertovat na methylcobalamin, než to dokáže využít
[b:2t8cruoa]Většina těch konverzí probíhá ve střevech nebo játrech. [/b:2t8cruoa]
TSM není žádná magie, je to super způsob jak tělu vrátit schopnost vyrábět to, co si tělo žádá v množství, které je správné.

Jestli za něčími depresemi stojí přebytek mědi, nebo deficit mědi se pozná dost špatně, protože ti, kdož se zabývají detoxem mědi upozorňují, že tělo má v případě přebytku (trojmocné) mědi deficit (dvojmocné) mědi, takže je dost dobře možné, že i čistý deficit mědi může vyvolat psychické potíže.

Walsh rozlišuje zvlášť Pyrollu (deficit zinku a B6) a zvlášť toxicitu mědi (asi podle hladiny ceruloplasminu a množství mědi v moči), přičemž léčba "kupodivu" v obou případech stojí na stejných základech - dodávat zinek a B6 (a když tak eliminovat zdroje mědi - nádobí, vodovodní trubky, antikoncepce).

Já mám celoživotně slabé příznaky pyrolly, zinek dodávám, B6 jsme dodával a taky nemám pocit, že když si vezmu B6, že by to mělo nějaký vliv. Jenomže konverze pyridoxinu na aktivní formu B6 se děje v játrech a má

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 13, 2018 11:35 am 
Offline

Registrován: ned říj 22, 2017 10:13 am
Příspěvky: 134
Jarda píše:
Tak to se dá těžko rozporovat, nicméně je to pouze jednostranný pohled, protože ta bakteriální skladba ve střevě se stále obměňuje a to podle dodávané stravy, stresů a vůbec životního stylu. Nakonec není tak složité si dohledat fóra kde přímo řeší jak si vypěstovat správný mikrobiom střeva pomocí stravy i když netvrdím že ta transplantace není rychlejší a možná i jednodušší.

Četl jsem nedávno nějakou studii, že lidské střevo má minimálně 500 kmenů různých bakterií a 350 z nich lze vypěstovat stravou, pokud chybí, ale zbývajících zhruba 150 kmenů vypěstovat stravou nejde a musí se jedině transplantovat. Jsou to samozřejmě odhady, ale logiku to má. Proto taky většina odborníků tvrdí, že klasický porod a kojení jako prvotní zdroje bakteriální mikroflóry jsou pro člověka nenahraditelné!!!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 13, 2018 1:05 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Modrovous píše:
Četl jsem nedávno nějakou studii, že lidské střevo má minimálně 500 kmenů různých bakterií a 350 z nich lze vypěstovat stravou, pokud chybí, ale zbývajících zhruba 150 kmenů vypěstovat stravou nejde a musí se jedině transplantovat. Jsou to samozřejmě odhady, ale logiku to má. Proto taky většina odborníků tvrdí, že klasický porod a kojení jako prvotní zdroje bakteriální mikroflóry jsou pro člověka nenahraditelné!!!

Ono to je všechno s otazníkem protože bakterie přirozeně mutují na základě prostředí které jim člověk vytváří, tedy sice přenesete celou skladbu, ale po nějaké době zase může dojít k vymření když jim nedáváte správné krmení. Já tu metodu vidím jako velice dobrou, ale stejně jako všechno to má své klady i zápory.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 17, 2018 11:45 am 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Na co si prosím Vás tedy udělat všechno testy z krve co se týká mé vlasové analýzy, psychiky, mědi, železa, zánětu? Našla jsem toto, ale je toho fakt hodně, budu si to muset zaplatit a hlavně mám problémy s odběrem krve. \":-(\" \":-(\"

Můžete mi poradit, co z toho je nutné a co ne? Ty pyroly se dají zjistit i z krve? Třeba vůbec nevím, co je SAM, SAH, genetické hodnocení methylace....Na co je dobré si dělat test na intotoleranci SSRI, když je beru. Pak na co je dobré testování organických kyselin?
Děkuji.



1)poměr SAM (S-adenosylmethionine.)/ SAH (S-Adenosyl-L-homocysteine - aminokyselina)

2)genetické hodnocení problémů methylace

3)intotolerance SSRI

4)histamin v séru

5)pyroly v moči

6)testování organických kyselin

7) měď v séru - základní biochemie, Volná měď (Cu + ceruloplasmin)

\"8)\"úplný krevní obraz

9) B12 - aktivní i celkový, kyselina listová, B6 - ze séra, zinek

10) elektrolity

11) Železo
Metabolismus Fe - Fe
Metabolismus Fe - Feritin
Metabolismus Fe - Solubilní TRF receptor
Metabolismus Fe - TIBC - vaz. kapacita
Metabolismus Fe - Transferin SAT-TRF

12) Seritin

13) transfery

14) štítná žláza - TSH, FT4, FT3 a rT3


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 17, 2018 11:47 am 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Zkoušela jsem najít něco ohledně toho stříbra a našla jsem toto:

Stříbro je stopovým prvkem nezbytným pro správné fungování lidského organismu. Působení již malého množství stříbra má profylaktickou, neboli ochrannou povahu, a pomáhá posilovat imunitní systém. Vlivem stárnutí dochází ke zhoršení schopnosti organismu asimilovat stříbro a s tím je spojená vyšší náchylnost ke vzniku různých druhů chorob v pokročilém věku. Stříbro je stopový prvek, který sehrává v lidském organismu velmi vážnou roli, např. má baktericidní účinky. Vyčerpání půdy v důsledku intenzifikace zemědělství způsobilo, že naše potrava již neobsahuje stříbro jako stopový prvek.

Na internetu píší, že koloidní stříbro je tím nejlepším a nejbezpečnějším způsobem doplnění tohoto chybějícího prvku v organismu, Koloidní stříbro působí na plísně, houby, bakterie i viry. Má silné antibakteriální a antiseptické účinky a před objevem antibiotik na bázi penicilínu bylo v minulosti hojně užíváno.

Co si o tom myslíte? Nebo jak jinak doplnit stříbro?

Další info o koloidním stříbru:
Koloidní stříbro jsou maličké částice a ionty metalického stříbra suspendované v deionizované vodě. Mají stejný elektrický náboj, takže se vzájemně odpuzují a jsou ve stálém pohybu. Proto lze říci, že koloidní stříbro je aktivní. Částice koloidního stříbra je možné pozorovat pouze elektronkovým mikroskopem. Čím menší jsou částice, tím bude roztok účinnější. Optimální velikost stříbrných částic je od 1,5 do 5 nm při koncentraci 10 mg stříbra na litr vody (10 ppm). Pro srovnání: viry mají velikost od 15 do 150 nm a bakterie od 350 do 1000 nm a jsou tedy podstatně větší než částice koloidního stříbra, které díky tomu mohou volně pronikat do nitra patogenů a podporovat léčebný proces. Je třeba zdůraznit, že lidské tělo vyplňují přirozené koloidní látky jako je krev, lymfa, nitrobuněčné tekutiny. Stříbro v koloidní formě má podobnou strukturu jako organické tekutiny, což je pro lidský organismus dobré, neboť se koloidní stříbro díky tomu snadno vstřebává. Mikroskopická velikost částic stříbra jim dokonce umožňuje pronikání z vlásečnic do každé živé buňky, v níž mohou urychlovat a podporovat léčebný proces na buněčné úrovni.
Ionty stříbra mají silný antibakteriální účinek již při nízkých koncentracích. Působí proti velkému počtu bakterií a plísní a slabě i proti virům. Ionty mikrostříbra totiž reagují s molekulami enzymů, které nevratně deaktivují. Tím se zabrání dalšímu buněčnému dělení, protože se nemůže replikovat genetická informace. Navíc se molekuly stříbra vážou i na polysacharidy a proteiny obsažené v buněčné membráně patogenních organismů, čímž je narušují.

Vynořují se lékařské důkazy:
Koloidní stříbro neexistuje, stříbrné sloučeniny sice zabíjejí baktérie, ale jsou také silně toxické i pro člověka, takže je coby antibakteriální prostředky namísto antibiotik používat nelze.
Rok 2006 kolidní stříbro zakázáno jako lék
Rok 2008 v ČR koloidní stříbro zakázáno jako potravinový doplněk
Rok 2010 zákaz koloidního stříbra pro vnitřní použití v celé EU

Máte se stříbrem někdo zkušenosti? Stejně ani nevím, jestli se dá ještě někde koupit.

Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 17, 2018 1:19 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
krasnagadgetka píše:
Na co si prosím Vás tedy udělat všechno testy z krve co se týká mé vlasové analýzy, psychiky, mědi, železa, zánětu? Našla jsem toto, ale je toho fakt hodně, budu si to muset zaplatit a hlavně mám problémy s odběrem krve. \":-(\" \":-(\"

Je toho hodně a podle mě mnoho z toho ani naše laboratoře neumí. Pokud půjde te na krev a budete dělat B-vitamíny, tak několik dní před odběry nejezte B-komplex a nic v čem jsou umělé b-vitamíny.


1)poměr SAM (S-adenosylmethionine.)/ SAH (S-Adenosyl-L-homocysteine - aminokyselina) - nevím zda se u nás dělá, slouží to k určení zda jste undermethylator nebo overmethylátor, respektive zda vám normálně funguje methylace. Dá se to částečně nahradit jednak folátama, B12 a aktivní B12 z krve, viz bod 9 a pak také pokusy sama na sobě - jak budete reagovat na jednotylivé B-vitamíny a jejich aktivní formy.


3)intotolerance SSRI - jak na vás SSRi (ne)zabírají víte sama a to vám zase napoví zda je váš problém v produkci serotoninu, nebo jinde.

4)histamin v séru - to by jít udělat mělo a je to jeden z indikátorů jak fám funguje methylace. Nahradit se to částečně dá pokusy s B3 v podobě kyseliny nikotinové, potřebujete balení kde tabletka má 25 nebo 50 mg a pak také balení 100 nebo 250 mg a zjišťujete jednak jak velká dávka B3 v této podobě vám vyvolá "flush" a také zda větší dávky B3 mají nějaký vliv na psychiku. B3 totiž zpomaluje methylaci a pomůže overmethylátorům. Pokud máte histaminu málo, flush vám vyvolá až velká dávka niacinu. Máte-li ho dost, vyvolá ho již malá dávka.

5)pyroly v moči - nevím která laboratoř to umí ani jak se to podle našich laboratoří jmenuje, znamená to, že tělo ztrácí zinek a B6 močí.

6)testování organických kyselin - rovněž nevím které by to měly být

7) měď v séru - základní biochemie, Volná měď (Cu + ceruloplasmin) - ano

\"8)\"úplný krevní obraz - to by bylo fajn, ale chtělo by to někoho, kdo ho umí interpretovat.

9) B12 - aktivní i celkový, kyselina listová, B6 - ze séra, zinek - ano

10) elektrolity - ano a nestojí to moc

11) Železo - bez toho nepoznáte zda máte metabolismus železa v pořádku
Metabolismus Fe - Fe
Metabolismus Fe - Feritin
Metabolismus Fe - Solubilní TRF receptor
Metabolismus Fe - TIBC - vaz. kapacita
Metabolismus Fe - Transferin SAT-TRF

12) Seritin - já znám pouze Ferritin

13) transfery - nevím co to je, připomíná mi to transferrin

14) štítná žláza - TSH, FT4, FT3 a rT3 - výsledek vám může pomoci řešit únavu a vyčerpanost
-------
Část výše uvedeného se dá nahradit pokusy s jednotlivými B-vitamíny:
B12 aktivní, tj. methylcobalamin
B12 - běžný cyanocobalamin
B9 - kyselina listová
B6 - běžný pyridoxin HCl
B6 - aktivní forma P5P
B3 - kyselina nikotinová - vyvolává flush
B3 - nikotinamid - nevyvolává flush, vstupuje jinde do metabolckého cyklu

A vyhodnocením účinků lze odhadnout zda vám funguje methylace normálně. Jde o to zjisti, zda se po zpočátku menší dávce a když nic tak po větší dávce daného vitamínu cítíte jinak a jak - psychika, energie.

Já vás nasměruji tam, kde budu vědět.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 17, 2018 6:47 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Na co si prosím Vás tedy udělat všechno testy z krve co se týká mé vlasové analýzy, psychiky, mědi, železa, zánětu? Našla jsem toto, ale je toho fakt hodně, budu si to muset zaplatit a hlavně mám problémy s odběrem krve. \":-(\" \":-(\"

Můžete mi poradit, co z toho je nutné a co ne? Ty pyroly se dají zjistit i z krve? Třeba vůbec nevím, co je SAM, SAH, genetické hodnocení methylace....Na co je dobré si dělat test na intotoleranci SSRI, když je beru. Pak na co je dobré testování organických kyselin?
Děkuji.



1)poměr SAM (S-adenosylmethionine.)/ SAH (S-Adenosyl-L-homocysteine - aminokyselina)

2)genetické hodnocení problémů methylace

3)intotolerance SSRI

4)histamin v séru

5)pyroly v moči

6)testování organických kyselin

7) měď v séru - základní biochemie, Volná měď (Cu + ceruloplasmin)

\"8)\"úplný krevní obraz

9) B12 - aktivní i celkový, kyselina listová, B6 - ze séra, zinek

10) elektrolity

11) Železo
Metabolismus Fe - Fe
Metabolismus Fe - Feritin
Metabolismus Fe - Solubilní TRF receptor
Metabolismus Fe - TIBC - vaz. kapacita
Metabolismus Fe - Transferin SAT-TRF

12) Seritin

13) transfery

14) štítná žláza - TSH, FT4, FT3 a rT3

Jak vám píše člen pefi mnoho těch položek zde ani udělat nejde a pokud by i šlo bude to hodně finančně náročné, tedy odtestovat spíše to co se dá a je za rozumné peníze a teprve poté řešit co dál pokud se tím neodhalí ta chyba.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 17, 2018 6:56 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Zkoušela jsem najít něco ohledně toho stříbra a našla jsem toto:

Stříbro je stopovým prvkem nezbytným pro správné fungování lidského organismu. Působení již malého množství stříbra má profylaktickou, neboli ochrannou povahu, a pomáhá posilovat imunitní systém. Vlivem stárnutí dochází ke zhoršení schopnosti organismu asimilovat stříbro a s tím je spojená vyšší náchylnost ke vzniku různých druhů chorob v pokročilém věku. Stříbro je stopový prvek, který sehrává v lidském organismu velmi vážnou roli, např. má baktericidní účinky. Vyčerpání půdy v důsledku intenzifikace zemědělství způsobilo, že naše potrava již neobsahuje stříbro jako stopový prvek.

Na internetu píší, že koloidní stříbro je tím nejlepším a nejbezpečnějším způsobem doplnění tohoto chybějícího prvku v organismu, Koloidní stříbro působí na plísně, houby, bakterie i viry. Má silné antibakteriální a antiseptické účinky a před objevem antibiotik na bázi penicilínu bylo v minulosti hojně užíváno.

Co si o tom myslíte? Nebo jak jinak doplnit stříbro?

Další info o koloidním stříbru:
Koloidní stříbro jsou maličké částice a ionty metalického stříbra suspendované v deionizované vodě. Mají stejný elektrický náboj, takže se vzájemně odpuzují a jsou ve stálém pohybu. Proto lze říci, že koloidní stříbro je aktivní. Částice koloidního stříbra je možné pozorovat pouze elektronkovým mikroskopem. Čím menší jsou částice, tím bude roztok účinnější. Optimální velikost stříbrných částic je od 1,5 do 5 nm při koncentraci 10 mg stříbra na litr vody (10 ppm). Pro srovnání: viry mají velikost od 15 do 150 nm a bakterie od 350 do 1000 nm a jsou tedy podstatně větší než částice koloidního stříbra, které díky tomu mohou volně pronikat do nitra patogenů a podporovat léčebný proces. Je třeba zdůraznit, že lidské tělo vyplňují přirozené koloidní látky jako je krev, lymfa, nitrobuněčné tekutiny. Stříbro v koloidní formě má podobnou strukturu jako organické tekutiny, což je pro lidský organismus dobré, neboť se koloidní stříbro díky tomu snadno vstřebává. Mikroskopická velikost částic stříbra jim dokonce umožňuje pronikání z vlásečnic do každé živé buňky, v níž mohou urychlovat a podporovat léčebný proces na buněčné úrovni.
Ionty stříbra mají silný antibakteriální účinek již při nízkých koncentracích. Působí proti velkému počtu bakterií a plísní a slabě i proti virům. Ionty mikrostříbra totiž reagují s molekulami enzymů, které nevratně deaktivují. Tím se zabrání dalšímu buněčnému dělení, protože se nemůže replikovat genetická informace. Navíc se molekuly stříbra vážou i na polysacharidy a proteiny obsažené v buněčné membráně patogenních organismů, čímž je narušují.

Vynořují se lékařské důkazy:
Koloidní stříbro neexistuje, stříbrné sloučeniny sice zabíjejí baktérie, ale jsou také silně toxické i pro člověka, takže je coby antibakteriální prostředky namísto antibiotik používat nelze.
Rok 2006 kolidní stříbro zakázáno jako lék
Rok 2008 v ČR koloidní stříbro zakázáno jako potravinový doplněk
Rok 2010 zákaz koloidního stříbra pro vnitřní použití v celé EU

Máte se stříbrem někdo zkušenosti? Stejně ani nevím, jestli se dá ještě někde koupit.

Děkuji.

To že je něco zakázané ještě vůbec neznamená že je to jednoznačně špatné, stačí se podívat na hormony-dopink, konopí-droga a šlo by vyjmenovat mnoho dalších naprosto bezpečných položek které jsou prostě pod nějakou průhlednou záminkou na seznamu zakázaných položek. Nakonec zde vždy platí že rozdíl mezi jedem a lékem je pouze v dávkování. To platí i pro stříbro a každou další látku. Koupit se pochopitelně dá, nebo se prodávají generátory a lze si ho doma i vyrábět, ale nyní se to trochu zkomplikovalo protože SUKL zakázal volný prodej destilované vody-údajně kvůli narkomanům. No není to krásný příklad zástupného problému k omezení něčeho na trhu. Narkoman pokud nemá destilku si tedy fet klidně rozmíchá do vlastní moče a šlehne si dávku tedy tím debilním opatřením dotčen není tak pro koho to opatření vlastně bylo primárně vytvořeno?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 17, 2018 7:43 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jarda píše:
To že je něco zakázané ještě vůbec neznamená že je to jednoznačně špatné, stačí se podívat na hormony-dopink, konopí-droga a šlo by vyjmenovat mnoho dalších naprosto bezpečných položek které jsou prostě pod nějakou průhlednou záminkou na seznamu zakázaných položek. Nakonec zde vždy platí že rozdíl mezi jedem a lékem je pouze v dávkování. To platí i pro stříbro a každou další látku. Koupit se pochopitelně dá, nebo se prodávají generátory a lze si ho doma i vyrábět, ale nyní se to trochu zkomplikovalo protože SUKL zakázal volný prodej destilované vody-údajně kvůli narkomanům. No není to krásný příklad zástupného problému k omezení něčeho na trhu. Narkoman pokud nemá destilku si tedy fet klidně rozmíchá do vlastní moče a šlehne si dávku tedy tím debilním opatřením dotčen není tak pro koho to opatření vlastně bylo primárně vytvořeno?

Pane Jardo a je tedy koloidní stříbro dobrým zdrojem stříbra? Pravděpodobně mám málo mědi, píšete tu, že v tomto případě může stříbro měď ještě snížit. Jediný doplněk který jsem se stříbrem našla je tento https://www.lekarna.cz/koloidni-mineraly-300ml/, ale obsahuje ho malé množství a obsahuje třeba zinek, kterého mám dost. Dále např. https://www.fitvyziva.cz/vitamin-minera ... gLyhPD_BwE.

Nebo myslíte, že to stříbro nemám řešit? Ale pokud tomu dobře rozumím, stříbro v organismu je důležité, protože ničí bakterie, plísně, viry?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 17, 2018 7:58 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
[quote="krasnagadgetka":3nn2m9n2]14) štítná žláza - TSH, FT4, FT3 a rT3[/quote:3nn2m9n2]
Podle poměru Ca:K dost možná budete hyporytoidní, proto má smysl mrknout se na hormony štítné žlázy, aby se ukázalo, zda to skutečně vázne u štítné žlázy (máte málo selenu), nebo zda to vázne i někde jinde, třeba slabá

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 17, 2018 9:34 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Pane Jardo a je tedy koloidní stříbro dobrým zdrojem stříbra? Pravděpodobně mám málo mědi, píšete tu, že v tomto případě může stříbro měď ještě snížit. Jediný doplněk který jsem se stříbrem našla je tento https://www.lekarna.cz/koloidni-mineraly-300ml/, ale obsahuje ho malé množství a obsahuje třeba zinek, kterého mám dost. Dále např. https://www.fitvyziva.cz/vitamin-minera ... gLyhPD_BwE.

Nebo myslíte, že to stříbro nemám řešit? Ale pokud tomu dobře rozumím, stříbro v organismu je důležité, protože ničí bakterie, plísně, viry?

Tak plísně, viry a bakterie likviduje i měď a s tou se stříbro zase pere, tedy já to vidím že dobře vám radí člen pefi s tím že já bych k tomu testování z krve dal minimálně položky kolem železa a plné jaterní testy, což by možná odpovědělo na dost otázek. Ono rovnat za každou cenu všechno je skoro nesmysl, je potřeba začít rovnat hlavní čtyřku tedy sodík, draslík, hořčík, vápník a dost položek se srovná automaticky s tím to jsem zde již mnohokrát psal.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob srp 18, 2018 12:42 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
Jarda píše:
já bych k tomu testování z krve dal minimálně položky kolem železa a plné jaterní testy, což by možná odpovědělo na dost otázek. Ono rovnat za každou cenu všechno je skoro nesmysl, je potřeba začít rovnat hlavní čtyřku tedy sodík, draslík, hořčík, vápník a dost položek se srovná automaticky s tím to jsem zde již mnohokrát psal.

A když už železo, tak má smysl podívat se na B12 a folát - jak kvůli železu, tak kvůli methylaci.

Ano, je to dost peněz za testy, ale nakonec to může být levnější, než střelba doplňky a vitamíny na slepo, protože aktivní formy vitamínů se stejně u nás moc nedostanou a musí se vozit ze zahraničí.

Postup je - uděláte hypotézu a zkusíte ji ověřit nebo vyvrátit - buď pomocí laboratoře, nebo pomocí experimentů s doplňky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob srp 18, 2018 1:08 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Podívejte se, co všechno vyzkoušela Joan Hileman, než se konečně zbavila šmejdů. Většina z těch metod je popsána i na těchto stránkách. Co se týče chronické únavy, úzkostí a deprese, prostě takových těch lehčích psychických potíží, tak je vědecky prokázaná souvislost s Giardií duodenalis. Jinak odčervením se dnes s úspěchem léčí i autismus, roztroušená skleróza a schizofrenie. Dostaňte jakýmkoli způsobem pod kontrolu parazitující eukaryoty a vyléčíte raka, civilizační i stařecké choroby.

On the CURE for rope worm (anxiety, panic, depression...) Quick summary of my story. https://www.youtube.com/watch?v=FPc6dLFBd0E

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 345 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz