Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:17 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 270 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Paraziti - jak na ně?
PříspěvekNapsal: čtv črc 13, 2017 4:32 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 13, 2017 3:52 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den, v poslední době jsem začala shromažďovat informace o parazitech v lidském organismu a nabyla jsem přesvědčení, že bych potřebovala účinnou očistu. Trpím dlouhodobě pocity únavy a otupělosti. Paměť neslouží tak, jak má a to mi je 39 let. Navíc se přidaly pylové alergie. Má dcera (3, 5 roku) lehce stagnuje v růstu, což by podle mě mohlo být také způsobeno parazity. Máme doma psa a je pravda, že jsem ho dosud neodčervovala tak často, jak bych měla. Můj dotaz se týká toho, zda můžu prodělat očistu přesto, že kojím syna. Navíc bych potřebovala parazitů zbavit i dceru, ale do ní asi nebudu schopná dostat vaši recepturu na protiparazitální bylinnou kůru. Nevíte, jestli je na trhu něco účinného, třeba ve formě sirupu, co bych mohla dceři podat? Děkuji za odpověď. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti - jak na ně?
PříspěvekNapsal: čtv črc 13, 2017 8:37 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
[quote="Verona":vq4bpti2]Dobrý den, v poslední době jsem začala shromažďovat informace o parazitech v lidském organismu a nabyla jsem přesvědčení, že bych potřebovala účinnou očistu. Trpím dlouhodobě pocity únavy a otupělosti. Paměť neslouží tak, jak má a to mi je 39 let. Navíc se přidaly pylové alergie. Má dcera (3, 5 roku) lehce stagnuje v růstu, což by podle mě mohlo být také způsobeno parazity. Máme doma psa a je pravda, že jsem ho dosud neodčervovala tak často, jak bych měla. Můj dotaz se týká toho, zda můžu prodělat očistu přesto, že kojím syna. Navíc bych potřebovala parazitů zbavit i dceru, ale do ní asi nebudu schopná dostat vaši recepturu na protiparazitální bylinnou kůru. Nevíte, jestli je na trhu něco účinného, třeba ve formě sirupu, co bych mohla dceři podat? Děkuji za odpověď. \":)\"[/quote:vq4bpti2]
A niečo také ako STRAVA/JEDLO a jeho vhodnosť/nevhodnosť, vôbec riešiš ??? ...
Napíš čo jedávaš, možno bude únava z nedostatku živín v strave.
Rovnako je mnoho detoxikačných metód na očistu organizmu, nemusíš do seba hneď pchať trojčátko, alebo nejaké chemické prípravky na odparazitovanie... Sú tu klystíry, sankhapraksalana, derivačné kúpele.... Najprv by si mala riešiť toto. Parazity ti nájde každý, kto si chce namastiť kapsu, a má prístroj na ich vyhľadávanie v tvojom tele...
Ja som na diagnostike parazitov nebol, necítim tú potrebu. Robím pre svoje zdravie takmer maximum. Ty asi nie. Ak nie, začni, nikdy nie je neskoro \</div

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti - jak na ně?
PříspěvekNapsal: čtv črc 13, 2017 10:10 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Verona píše:
Dobrý den, v poslední době jsem začala shromažďovat informace o parazitech v lidském organismu a nabyla jsem přesvědčení, že bych potřebovala účinnou očistu. Trpím dlouhodobě pocity únavy a otupělosti. Paměť neslouží tak, jak má a to mi je 39 let. Navíc se přidaly pylové alergie. Má dcera (3, 5 roku) lehce stagnuje v růstu, což by podle mě mohlo být také způsobeno parazity. Máme doma psa a je pravda, že jsem ho dosud neodčervovala tak často, jak bych měla. Můj dotaz se týká toho, zda můžu prodělat očistu přesto, že kojím syna. Navíc bych potřebovala parazitů zbavit i dceru, ale do ní asi nebudu schopná dostat vaši recepturu na protiparazitální bylinnou kůru. Nevíte, jestli je na trhu něco účinného, třeba ve formě sirupu, co bych mohla dceři podat? Děkuji za odpověď. \":)\"

Tohle mě taky zajímá, s ohledem na prvoky a jiné mrňavé parazity. Ale pochybuji, že je něco ve formě sirupu, co by fungovalo. Většinou to je významně složitější. A problém většinou nespočívá v červech. A léčba je často celkem nebezpečná co se vedlejších účinků týče, takže by asi nebylo od věci si ověřit, že má 100% smysl ji podstupovat, obzvlášť u malého dítěte - tam bych do toho snad ani nešla, pokud by ti paraziti nebyli diagnostikovaní lékařem. Klidně veterinářem, ale rozhodně ne někým s nějakou krabičkou, jejíž data lze interpretovat celkem libovolně podle toho, jak velký ji ovládá odborník.

Při kojení bych do očisty nešla, maximálně bych vynechala některé obzvlášť problematické potraviny - mléčné výrobky co nejsou probiotické, lepek, vícenenasycené mastné tuky (=veškeré rostlinné oleje kromě oliváče a kokosového). Zařadila bych víc živočišných tuků, ideálně od zvířat, co strávila většinu života na pastvě, a taky tučné ryby kvůli omega 3 nenasyceným mastným kyselinám. Pokud máte ráda vnitřnosti, zkuste je taky. Jsou skvělé na doplnění minerálů a různých jiných účinných látek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti - jak na ně?
PříspěvekNapsal: pát črc 14, 2017 8:37 am 
Offline

Registrován: čtv črc 13, 2017 3:52 pm
Příspěvky: 3
Děkuji za názory. Snad se najde i někdo, kdo má osobní zkušenost s parazity a očistou těla v tomto směru. To, že je strava alfou - omegou zdraví člověka je mi známo a nerada bych rozvíjela diskusi tímto směrem, pokud to přímo nesouvisí s parazitální detoxikací. Nejsem úplně neznalá zásad zdravého stravování, snažím se jíst pokud možno zdravě, ale úměrně tomu, abych mohla fungovat s dvěma malými dětmi a jedním dospělým masožravcem \":D\"
Ale k parazitům - jsou tu ještě další ukazatelé, kteří by mohli nasvědčovat možné parazitální nákaze. Mám oblasti hlavy znamínko vystouplé asi 0,5 cm a stále se zvětšující a svědící. Dočetla jsem se v článku jedné ruské lékařky, odbornice na parazity, že někdy se tělo snaží tímto způsobem parazity izolovat od životně důležitých orgánů. Znamínko jsem si chtěla nechat odstranit, ale nejsem si jistá, zda si spíš nepřitížím.
Očista střev, jako je např. klystýr by nejspíš nevyřešila problém s parazity celkově, pokud migrují po celém těle a usadí se třeba v mozku nebo v jiném orgánu. To je můj názor, ale možná se mýlím.
Na trhu se objevuje spousta bylinných antiparazitik, ale jsou poměrně drahé a nevím, jestli stejně tak i účinné. Pokud by měl někdo s těmito preparáty zkušenosti, budu ráda, když napíše.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: sob črc 15, 2017 11:15 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Nemyslim si, ze tych velkych parazitov (teda vlasovce, hlisty, pasomnice, motolice atd..) ma minimum ludi, ide o to, ze sa casto prekusu do tela tam ziju aj roky. Ludia ich vacsinou riesia len v crevach, a aj medicina je nastavena len tak, aby hladala vajicka. A aj tie nenachadza s dobrou uspesnostou. Cele je to nastavene tak, aby ich ludia mali, a aby sa nijako nedalo zistit, ze ich maju. A momentalne nieje ziaden spolahlivy sposob, ako ich odhalit v tele, pouzivaju sa len nepriame metody. Jediny hodnoverny sposob by bol robit pitvu/operaciu. Pri operacii sa samozrejme neda ist dokladne do hlbky, takze jedine pitva. A to sa strazi dost dobre, aby sa ludia nepitvali, do hlbky, teda dokladne kazdy organ a telesne struktury. A urcite by nikto neschvalil vyskum na telach ludi modernej spolocnosti, kde by sa hladali dokladne parazity co najrychlejsie po smrti. To, aby ti rozpitvali milovaneho clena tak, ze ho uz nikto nezlozi naspat, kvoli nejakemu vyskumu, by urcite neschvalilo vacsinou clenov rodiny, a navyse, niesu ani snahy, aby sa to odhalovalo, kedze to zaraba farmaceutickemu priemyslu najviac penazi. Isli by proti svojim ziskom, keby taky vyskum zaplatili, alebo zorganizovali.

To sice může být pravda, ale také nemusí, jde pouze o úhel pohledu a z logiky věci vždy musíte primárně vytvořit vhodné prostředí a teprve poté můžete být zamořen parazitem. Ono je to stejné jako ve společnosti, prostě nevytvoříte pro asociály vhodné podmínky a nebudete tedy mít asociály. Pokud je podpoříte budou se vám špičkově rozmnožovat a společnosti škodit a jakýkoliv jiný parazit pracuje na stejném principu. Všimněte si jak nyní bojuje s touto parazitární nákazou EU a jak neúspěšně protože vytvořila ideální podmínky pro zamoření i množení a stačí ty podmínky změnit a nákaza se eliminuje, nebo minimálně výrazně omezí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti - jak na ně?
PříspěvekNapsal: sob črc 15, 2017 9:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Verona píše:
Děkuji za názory. Snad se najde i někdo, kdo má osobní zkušenost s parazity a očistou těla v tomto směru. To, že je strava alfou - omegou zdraví člověka je mi známo a nerada bych rozvíjela diskusi tímto směrem, pokud to přímo nesouvisí s parazitální detoxikací. Nejsem úplně neznalá zásad zdravého stravování, snažím se jíst pokud možno zdravě, ale úměrně tomu, abych mohla fungovat s dvěma malými dětmi a jedním dospělým masožravcem \":D\"
Ale k parazitům - jsou tu ještě další ukazatelé, kteří by mohli nasvědčovat možné parazitální nákaze. Mám oblasti hlavy znamínko vystouplé asi 0,5 cm a stále se zvětšující a svědící. Dočetla jsem se v článku jedné ruské lékařky, odbornice na parazity, že někdy se tělo snaží tímto způsobem parazity izolovat od životně důležitých orgánů. Znamínko jsem si chtěla nechat odstranit, ale nejsem si jistá, zda si spíš nepřitížím.
Očista střev, jako je např. klystýr by nejspíš nevyřešila problém s parazity celkově, pokud migrují po celém těle a usadí se třeba v mozku nebo v jiném orgánu. To je můj názor, ale možná se mýlím.
Na trhu se objevuje spousta bylinných antiparazitik, ale jsou poměrně drahé a nevím, jestli stejně tak i účinné. Pokud by měl někdo s těmito preparáty zkušenosti, budu ráda, když napíše.

Nerad vám beru elán do odparazitování, ale při kojení bych s tím nic nedělal, tím můžete otevřít Pandořinu skříňku a problémy takto vzniklé budou opravdu obtížně řešitelné. Ono to sice vypadá jako že parazit je primární problém, ale tak to většinou není. Parazit napadá pouze oslabené jedince a je tedy rozhodně lepší postup podpořit tělo po všech stránkách stravou, odpočinkem a meditací jak vám zde radí, než vydráždit bosou nohou hada. Pokud tělo dostanete energeticky nahoru paraziti většinou zmizí, nebo dále neškodí a člověku nevadí. Jde rozhodně o mnohem efektivnější a bezpečnější postup než je neustále něčím likvidovat a při tom jim vytvářet ty nejlepší podmínky k životu v těle hostitele, to je trochu neefektivní nemyslíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti - jak na ně?
PříspěvekNapsal: sob črc 15, 2017 10:53 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Verona píše:
Děkuji za názory. Snad se najde i někdo, kdo má osobní zkušenost s parazity a očistou těla v tomto směru. To, že je strava alfou - omegou zdraví člověka je mi známo a nerada bych rozvíjela diskusi tímto směrem, pokud to přímo nesouvisí s parazitální detoxikací. Nejsem úplně neznalá zásad zdravého stravování, snažím se jíst pokud možno zdravě, ale úměrně tomu, abych mohla fungovat s dvěma malými dětmi a jedním dospělým masožravcem \":D\"
Ale k parazitům - jsou tu ještě další ukazatelé, kteří by mohli nasvědčovat možné parazitální nákaze. Mám oblasti hlavy znamínko vystouplé asi 0,5 cm a stále se zvětšující a svědící. Dočetla jsem se v článku jedné ruské lékařky, odbornice na parazity, že někdy se tělo snaží tímto způsobem parazity izolovat od životně důležitých orgánů. Znamínko jsem si chtěla nechat odstranit, ale nejsem si jistá, zda si spíš nepřitížím.
Očista střev, jako je např. klystýr by nejspíš nevyřešila problém s parazity celkově, pokud migrují po celém těle a usadí se třeba v mozku nebo v jiném orgánu. To je můj názor, ale možná se mýlím.
Na trhu se objevuje spousta bylinných antiparazitik, ale jsou poměrně drahé a nevím, jestli stejně tak i účinné. Pokud by měl někdo s těmito preparáty zkušenosti, budu ráda, když napíše.

Můj názor je, že (bio) maso z pasoucích se zvířat je většinou zdravé, pokud ho člověk dokáže strávit, takže v žití s "masožroutem" asi nebude problém. To spíš s "pečivožravcem", ale i tam se to dá obejít přes různé alternativy, které jsou méně škodlivé, i když pracné.

Pokud nemáte s parazity akutní problém, který Vás v tomto okamžiku nějak ohrožuje, tak máte spoustu prostoru to řešit nepřímo a bezpečněji, než přes nějaké drsné odparazitovávání, které může a nemusí přinést výsledky, které čekáte.

Většina "zásad zdravého stravování", o kterých se člověk dočte, jsou celkem nesmysly. Případně je to funkční jen krátkodobě nebo jen pro menšinu lidí. Takže nevím, jestli děláte dobře, že takhle šmahem odbýváte pokusy řešit jídlo dosti nicneříkajícím sdělením, že zásady zdravé výživy znáte...

Jestli máte (mimo jiné) v zažívacím traktu parazity, tak se můžete celkem spolehnout na to, že Vám nebude fungovat spousta složitějších funkcí, jako je například konverze provitaminu A na vitamin A, která funguje v podstatě jen velmi zdravým lidem v produktivním věku. Proto doporučuji např. vnitřnosti a jiné živočišné zdroje - vitamin A se v rostlinných zdrojích nevyskytuje, pouze provitamin A. Stejně tak jiné látky jsou pro tělo snáze zpracovatelné, pokud je jíte v podobě, která je blízká Vašim tkáním. Pokud máte v žaludku dostatek HCl, tak jsou podle mě živočišné zdroje vhodnější než rostlinné zdroje pro lidi, kteří mají problémy s parazity a kvůli tomu méně efektivní trávení. Samozřejmě si to každý musí vyzkoušet sám, žádná výživová rada nefunguje všem. Ale rozhodně Vám proti parazitům nijak nepomůže, když budete podvyživená.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: ned črc 16, 2017 4:06 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 13, 2017 3:52 pm
Příspěvky: 3
Děkuji za rady pane Jardo.
Rozhodně jsem neměla v úmyslu prezentovat se tak, že o zdravé výživě všechno vím a znám. Napíšu to tedy jinak, snažím se jíst zdravě, ovšem jsem semivegertarián, sádlo ani savce nejím. Spoustu potravin nemůžu jíst kvůli tomu, že syn má atopický exém. Držím protikvasinkovou dietu už 7 měsíců, syn reaguje na mléčné výrobky, pšenici, oves, vajíčka, cukr, luštěniny atd..vadí asi 14 druhů potravin...
Chtěla jsem se dozvědět něco víc o parazitech, protože statistiky uvádí zamořenost populace parazity na 90%. Předpokládala jsem proto, že je to i můj případ a že je potřeba udělat preventivní kroky, než se z nákazy stane nějaký výrazný zdravotní problém. Však nejednou se z pouhého odstraněného znamínka v souvislosti s parazity vyvinula rakovina kůže apod.. Napadlo mě, že ta má únava a otupělost (trvá mnoho let) může souviset s parazity, ale jiné příznaky pokud vím, nemám .
Dále mám cystu v pravém laloku štítné žlázy, která měla při poslední prohlídce před dvěma lety 1,5 cm. Funkce štítné žlázy byla v pořádku, vzorek z cysty mi nebrali. Možná byste mi poradil, z čeho se formují cysty a co bych měla dělat pro její léčbu. Mockrát děkuji. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: ned črc 16, 2017 4:36 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Verona píše:
Dále mám cystu v pravém laloku štítné žlázy, která měla při poslední prohlídce před dvěma lety 1,5 cm. Funkce štítné žlázy byla v pořádku, vzorek z cysty mi nebrali. Možná byste mi poradil, z čeho se formují cysty a co bych měla dělat pro její léčbu. Mockrát děkuji. \":D\"

Na cysty je vraj super derivačný kúpeľ. Sám ho robievam, ale cysty som nemusel riešiť...
Treba ho robiť denne v tvojom prípade...

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: čtv črc 20, 2017 1:30 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
[quote="Verona":3ohl9km7]Děkuji za rady pane Jardo.
Rozhodně jsem neměla v úmyslu prezentovat se tak, že o zdravé výživě všechno vím a znám. Napíšu to tedy jinak, snažím se jíst zdravě, ovšem jsem semivegertarián, sádlo ani savce nejím. Spoustu potravin nemůžu jíst kvůli tomu, že syn má atopický exém. Držím protikvasinkovou dietu už 7 měsíců, syn reaguje na mléčné výrobky, pšenici, oves, vajíčka, cukr, luštěniny atd..vadí asi 14 druhů potravin...
Chtěla jsem se dozvědět něco víc o parazitech, protože statistiky uvádí zamořenost populace parazity na 90%. Předpokládala jsem proto, že je to i můj případ a že je potřeba udělat preventivní kroky, než se z nákazy stane nějaký výrazný zdravotní problém. Však nejednou se z pouhého odstraněného znamínka v souvislosti s parazity vyvinula rakovina kůže apod.. Napadlo mě, že ta má únava a otupělost (trvá mnoho let) může souviset s parazity, ale jiné příznaky pokud vím, nemám .
Dále mám cystu v pravém laloku štítné žlázy, která měla při poslední prohlídce před dvěma lety 1,5 cm. Funkce štítné žlázy byla v pořádku, vzorek z cysty mi nebrali. Možná byste mi poradil, z čeho se formují cysty a co bych měla dělat pro její léčbu. Mockrát děkuji. \":D\"[/quote:3ohl9km7]
Které statistiky uvádí 90% zamořenost populace parazity? Jde o důvěryhodný zdroj? Natolik důvěryhodný, aby Vám stálo za to dělat bez testů dosti riskantní kroky u sebe a svých dětí? \</div

Naposledy upravil Gamina dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: pon črc 24, 2017 1:49 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Ziaden zdroj, co sa tyka parazitov, nieje doveryhodny. Ani "oficialny". Teda oficialny uz toboz nieje doveryhodny.
Parazituje tak ako jedna, tak i druha strana (oficialna medicina zalozena na farmaceutickych spolocnostiach, aj liecitelia) Ked uz tak, ta neoficialna, teda liecitelia, su blizsie k pravde, teda ze tie parazity tam su, a ludia su nimi prerasteni. Oficialna strana ma zaujem akekolvek parazity v ludoch zakryvat a maskovat. Druha strana liecitelia, si ju ale prikrasluju (zhorsuju to este viac, a predavaju malo ucinne postupy, odparazituvavaju aj tam kde netreba a takisto nedostatocne, aby to trebalo robit stale dokola)
Je to cele boj o peniaze, kde parazity su pouzivane ako prostriedok na generovanie zisku.

Kedze oficialna strana ma vacsinu, co sa tyka zisku a pokrytia, jej ciel je presvedcit ludi, aby si mysleli, ze ziadne parazity nemaju, a ani to nieje ziaden problem. Tym padom im to zabezpeci najvacsi zisk, lebo vacsina ludi bude potom s chorobami platit oficialnej medicine. Na druhej strane sa musi starat o to, aby co najviac potlacila alternativnu medicinu, roznymi fake vyskummi. Nic viac nemusi robit. O vsetko sa postaraju uz parazity, teda vygeneruju obrovske peniaze, skrze choroby, ktore sposobia, kedze oficialna medicina ma vacsinu, vacsina ludi sa bude liecit u nich.
Naproti tomu liecitelia musia vyvolat senzaciu a strach, a oklamat dotycneho, ze to malo, co predavaju staci na vyliecenie parazitov. Hoci nestaci. Musi to byt vsak aspon trochu ucinne, aby zistili, ze sa im polepsilo. Cielom je, aby sa vracali s parazitmi zas a zas, a platili peniaze. Teda, predavat nejaky drahy produkt, o ktorom ich presvedcia, ze ho treba pouzivat min. 3x do roka ako prevenciu.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: ned srp 06, 2017 11:13 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Verona píše:
Děkuji za rady pane Jardo.
Rozhodně jsem neměla v úmyslu prezentovat se tak, že o zdravé výživě všechno vím a znám. Napíšu to tedy jinak, snažím se jíst zdravě, ovšem jsem semivegertarián, sádlo ani savce nejím. Spoustu potravin nemůžu jíst kvůli tomu, že syn má atopický exém. Držím protikvasinkovou dietu už 7 měsíců, syn reaguje na mléčné výrobky, pšenici, oves, vajíčka, cukr, luštěniny atd..vadí asi 14 druhů potravin...
Chtěla jsem se dozvědět něco víc o parazitech, protože statistiky uvádí zamořenost populace parazity na 90%. Předpokládala jsem proto, že je to i můj případ a že je potřeba udělat preventivní kroky, než se z nákazy stane nějaký výrazný zdravotní problém. Však nejednou se z pouhého odstraněného znamínka v souvislosti s parazity vyvinula rakovina kůže apod.. Napadlo mě, že ta má únava a otupělost (trvá mnoho let) může souviset s parazity, ale jiné příznaky pokud vím, nemám .
Dále mám cystu v pravém laloku štítné žlázy, která měla při poslední prohlídce před dvěma lety 1,5 cm. Funkce štítné žlázy byla v pořádku, vzorek z cysty mi nebrali. Možná byste mi poradil, z čeho se formují cysty a co bych měla dělat pro její léčbu. Mockrát děkuji. \":D\"

Pokud tedy vezmeme ten ekzém jako itidu-tedy zánět musíte si stavět otázku proč má ten zánět. Logicky by vám z toho mělo vyplynout že jde o problém snížené methylace a ten vzniká ve své podstatě z minerálních deficitů. Parazit je pouze důsledek, příčina je stres a nutriční vyčerpání. Rakovina kůže to je tentýž problém, jako ostatně každá rakovina je to hlavně o tom že medicína lidem tvrdí nestydatě takovou do nebe volající blbost že důsledek metabolického selhání je možno odstranit uříznutím. Pokud to vůbec je možné, tak to řeší problém lokálně a pouze na krátkou dobu než to vyroste jinde a není problém si moje slova ověřit ve statistických údajích vydávaných moderní medicínou. Připadá vám snad logické že i když výdaje na výzkum nových "léků", technologií a postupů astronomicky stoupají nemocnost populace paradoxně stoupá a úspěšnost léčby s bídou stagnuje, ale určitě nic nejde někam kupředu. Cysty jsou útvary plné tekutiny a plísní, což konkrétně u štítné žlázy většinou znamená hormonální rozvrat a deficit progesteronu, případně jde o deficit jódu a selenu. Pokud vám to bude i tak nejasné klidně mě zavolejte pokusím se to nějak srozumitelně vysvětlit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: pon úno 05, 2018 2:04 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
https://www.bulkherbstore.com/blog/wormwood-black-walnut-and-cloves/

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne ned dub 15, 2018 9:56 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: čtv dub 12, 2018 12:56 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Alopat píše:
https://www.bulkherbstore.com/blog/wormwood-black-walnut-and-cloves/

Dobry clanok, akurat jedna vec, hovoria tam o Black Walnut Hull powder... ze obsahuje juglone. Prave, juglon rychlo oxiduje za pristupu vzduchu, preto tie zelene supky z orechov hnednu. V zoxidovanych orechoch je juglone neucinny.
Je mozne, ze aj samotny prasok ma antiparazitalne vlastnosti, ale o tom bolo poznanie Huldy Clark, ze juglone vyluhovala do tinktury a vzduchotesne ju uzavrela, takto vydrzi vo flaske cele mesiace. Po otvoreni vsak tinktura zacina tiez hnednut a juglone sa straca. Treba preto myslim si, pouzivat tinkturu ktora je zelena, nezoxidovana, aby sa do tela dostal juglone. Pouzivat black wallnut hull, bude niekolkonasobne menej ucinne. Otazne je, ci tam vobec nejaky juglone bude.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: pon říj 01, 2018 9:18 pm 
Offline

Registrován: pon říj 01, 2018 8:43 pm
Příspěvky: 35
Zdravim vsechny!
Mam takovy zazitek, ktery mozna nekomu pomuze.
Zjstila jsem jednoho dne, ze kdyz zavru oci, vidim pod vicky bile tycinky (velmi hrubym) odhadem asi 1 x 0,3mm plovouci v bilem poli. Nadchla me ta krasa neuveritelneho zivota, a tak jsem to pozorovala... az mi doslo, ze to je asi pruser. Po chvilce paniky jsem si vzpomnela na HClku, a tak jsem ji od oka zredila asi na 2% a nejdriv kapla do leveho oka - v te chvili uz hodne postizeneho - a potom na obkladek, ktery jsem na oku drzela.
Asi po pul hodine vsechen vesmirny zivot pod vicky ustal, tak jsem obkladek obnovila a posunula mezi oboci.
Po nejake chvili jsem zjistila, ze jsem si lehce popalila kuzi na oku, ale paraziti ci co to vlastne bylo vychcipali a me se vycistily dutiny.

Tak jsem se chtela podelit, treba to nekomu v podobne situaci pomuze. Co to bylo? Nemam tuseni... \":)\" Jedine co bych zmenila, je sila roztoku kdybych nepanikarila, pouzila bych asi tak 0,5 - 1%.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 270 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz