Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:42 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 195 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: pát zář 23, 2016 6:19 am 
Offline

Registrován: pon úno 06, 2012 10:05 am
Příspěvky: 19
pv33 píše:
Tady viewtopic.php?p=68983#p68983 mate jeste prelozeny navod zalozeny na postupech dr Budwigove. Existuje rada zjednodusenych navodu na Budwigovou, tento je kompletni a podle nej se vylecila spousta lidi i kdyz uz je doktori odepsali. Tady jsou jednotlive pripady uspesne lecby popsane https://budwig-videos.com/testimonials/ ... s-cancers/

Moc děkuji \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: PSA
PříspěvekNapsal: pát říj 14, 2016 2:08 pm 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 11:01 am
Příspěvky: 50
Bydliště: Břeclavsko
nevíte někdo jaké je hodnota P S A v krve?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PSA
PříspěvekNapsal: pát říj 14, 2016 11:20 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
Na takto obecnou otázku dostanete nicneříkající obecnou odpověď. Hodnota PSA značně kolísá - což neznamená, že je dotyčný nemocný. Záleží to např. na jeho aktivitách.
Čím nižší PSA, tím líp.
Na síti je k nalezení třeba tahle tabulka. Osobně popvažuji hodnoty v ní za dosti vysoké, toho bych se u sebe tedy bál.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PSA
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2016 12:30 pm 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 11:01 am
Příspěvky: 50
Bydliště: Břeclavsko
já sem měl O,9 a je mi 54 let, tak že by tomohlo být asi dobré né?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: ledvinové kameny
PříspěvekNapsal: úte říj 18, 2016 2:08 pm 
Offline

Registrován: stř říj 17, 2012 11:01 am
Příspěvky: 50
Bydliště: Břeclavsko
Byl jsem v květnu na ultrazvuku a tam mě zjistili, že mam v levé ledvině 2 pěti milimetrové kameny, jenomže teď mě začal bolet levý bok, tak jsem se objednal k urologovi, dal mě tablety Novalgin a poslal mě na krev (PSA) a nativní CT. V krvi mě zjistily že mam zvýšenou kys. močovou. jinak vše bylo v pořádku (PSA 0,9) a CT zatím nevím jak dopadlo, protože páni doktoři jsou tento týden na konzílium. Nevím jestli to vůbec do příštího týdne vydržím. Co by jste mi poradili, co zkusit? Dík


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: sob říj 22, 2016 4:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
lesněnka píše:
Děkuji moc za tipy,koupím a nastuduji. Jen bych Vás ještě poprosila, pokud máte tip na nějaké další bylinky, já na nic lepšího nikde nanarazila. Moc děkuji.

Tak bylin na rakovinu funguje docela dost, třeba v tomto případě asi Saw palmetto, kozinec blanitý, šišák vousatý a určitě najdete i další možnosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PSA
PříspěvekNapsal: sob říj 22, 2016 6:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
sawe píše:
nevíte někdo jaké je hodnota P S A v krve?

PSA není veličina která by byla jednoznačně vypovídající o nějakém stavu. Někdo ji má nízkou i když má raka a jiný vysokou a nic nemá, tedy z mého pohledu jde o téměř matoucí údaj, který spíše lidi straší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ledvinové kameny
PříspěvekNapsal: sob říj 22, 2016 6:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
sawe píše:
Byl jsem v květnu na ultrazvuku a tam mě zjistili, že mam v levé ledvině 2 pěti milimetrové kameny, jenomže teď mě začal bolet levý bok, tak jsem se objednal k urologovi, dal mě tablety Novalgin a poslal mě na krev (PSA) a nativní CT. V krvi mě zjistily že mam zvýšenou kys. močovou. jinak vše bylo v pořádku (PSA 0,9) a CT zatím nevím jak dopadlo, protože páni doktoři jsou tento týden na konzílium. Nevím jestli to vůbec do příštího týdne vydržím. Co by jste mi poradili, co zkusit? Dík

Odkyselit se, třeba ve velkém okurky, nebo melouny, pokud se k nim snadno dostanete.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: úte lis 22, 2016 11:41 am 
Offline

Registrován: pon úno 06, 2012 10:05 am
Příspěvky: 19
Tak taťkova kontrola po 3 měsících po 1 injekci hormonální léčby a při opatřeních, které jsme zavedli - hodnota PSA klesla z 8 na 1,5, což je myslím slušné. Je pro mě ale docela šok, že i přes takový výsledek ho posílají na ozáření. Já nevím, je toto normální? Kupujeme samé zdravé a vyživné potraviny pro tělo, abychom mu pomohli a teď má do sebe nechat cpát jedy? Nemá žádný nádor, jen nález na buněčné úrovni. Radím mu, ať se na to vykašle a snaží se udržet způsob stravování a režim, který si zavedl. Co myslíte vy?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: úte lis 22, 2016 11:50 am 
Offline

Registrován: stř srp 17, 2011 5:02 pm
Příspěvky: 124
lesněnka píše:
Tak taťkova kontrola po 3 měsících po 1 injekci hormonální léčby a při opatřeních, které jsme zavedli - hodnota PSA klesla z 8 na 1,5, což je myslím slušné. Je pro mě ale docela šok, že i přes takový výsledek ho posílají na ozáření. Já nevím, je toto normální? Kupujeme samé zdravé a vyživné potraviny pro tělo, abychom mu pomohli a teď má do sebe nechat cpát jedy? Nemá žádný nádor, jen nález na buněčné úrovni. Radím mu, ať se na to vykašle a snaží se udržet způsob stravování a režim, který si zavedl. Co myslíte vy?

Mají strach že by se mohl sám vyléčit, mimoto mají za každý úkon peníze, to je jediný důvod proč ho chtějí mrzačit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: úte lis 22, 2016 1:55 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte čer 09, 2009 9:28 am
Příspěvky: 67
Bydliště: Psáře
lesněnka píše:
Tak taťkova kontrola po 3 měsících po 1 injekci hormonální léčby a při opatřeních, které jsme zavedli - hodnota PSA klesla z 8 na 1,5, což je myslím slušné. Je pro mě ale docela šok, že i přes takový výsledek ho posílají na ozáření. Já nevím, je toto normální? Kupujeme samé zdravé a vyživné potraviny pro tělo, abychom mu pomohli a teď má do sebe nechat cpát jedy? Nemá žádný nádor, jen nález na buněčné úrovni. Radím mu, ať se na to vykašle a snaží se udržet způsob stravování a režim, který si zavedl. Co myslíte vy?

S ozařováním opatrně...
Můj otec absolvoval ozařování ca. prostaty v Praze, vinohradské nemocnici v roce 2002 a výsledkem bylo poškození svěrače konečníku. Měl na sobě odborně, lihovou fixou,namalované takové terčíky ale malinko se asi nestrefili...
Od té doby se podělával a rakovina pokračovala do ostatních blízkých orgánů, až v roce 2004 zemřel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: úte pro 06, 2016 7:13 pm 
Offline

Registrován: úte pro 06, 2016 7:03 pm
Příspěvky: 30
lesněnka píše:
Tak taťkova kontrola po 3 měsících po 1 injekci hormonální léčby a při opatřeních, které jsme zavedli - hodnota PSA klesla z 8 na 1,5, což je myslím slušné. Je pro mě ale docela šok, že i přes takový výsledek ho posílají na ozáření. Já nevím, je toto normální? Kupujeme samé zdravé a vyživné potraviny pro tělo, abychom mu pomohli a teď má do sebe nechat cpát jedy? Nemá žádný nádor, jen nález na buněčné úrovni. Radím mu, ať se na to vykašle a snaží se udržet způsob stravování a režim, který si zavedl. Co myslíte vy?

Můj děda po ozařování rakoviny prostaty taky brzy zemřel. Vůbec mu to nepomohlo a navíc kvůli ozařování mu odumřela konečná část střeva, která musela být odstraněna a byl mu vytvořen vývod ze břicha.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: sob led 21, 2017 7:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
lesněnka píše:
Tak taťkova kontrola po 3 měsících po 1 injekci hormonální léčby a při opatřeních, které jsme zavedli - hodnota PSA klesla z 8 na 1,5, což je myslím slušné. Je pro mě ale docela šok, že i přes takový výsledek ho posílají na ozáření. Já nevím, je toto normální? Kupujeme samé zdravé a vyživné potraviny pro tělo, abychom mu pomohli a teď má do sebe nechat cpát jedy? Nemá žádný nádor, jen nález na buněčné úrovni. Radím mu, ať se na to vykašle a snaží se udržet způsob stravování a režim, který si zavedl. Co myslíte vy?

Myslím že odpovědi jsou celkem jasné, za mě ani náhodou, to bych spíše ladil hormony a některé krevní hodnoty, ale co vám může zlepšit ozařování to naprosto netuším, to jsem nikdy nepochopil. Podle mě se tím akorát rak vydráždí do plné síly a imunitní odezva organizmu po ozáření zásadně klesá, nenašel jsem v tom nikdy žádnou logiku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2017 12:55 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
To bych radši pil koloidní zlato (vypíná rakovinné buňky a násobí tepelný účinek NIR) přirozeně se hromadící v nádoru a bral near infrared saunu způsobující rakovinným buňkám peklo. Ono docela záleží na tom, jak proteiny tepelného šoku stimulující imunitní systém vzniknou, aby nebyla poškozena zdravá tkáň a bylo vůbec ještě co a koho opravovat. Zdá se, že nejlepší je použít zlatem potažené křemičité nanočástice a teplotu regulovat výkonem do tkáně distribuovaného záření. Poděkujte polistopadovým papalášům - obecním kulichům, krajským pijavicím a gaunerům z poslaneckých lavic vládnoucích politických stran a jejich sluníčkově naladěným rodinným příslušníkům, že Vaši blízcí nedostávají adekvátní léčbu nepoškozující zdraví a fungující metody devitalizace jsou zametány pod koberec.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: ned bře 19, 2017 1:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Alopat píše:
To bych radši pil koloidní zlato (vypíná rakovinné buňky a násobí tepelný účinek NIR) přirozeně se hromadící v nádoru a bral near infrared saunu způsobující rakovinným buňkám peklo. Ono docela záleží na tom, jak proteiny tepelného šoku stimulující imunitní systém vzniknou, aby nebyla poškozena zdravá tkáň a bylo vůbec ještě co a koho opravovat. Zdá se, že nejlepší je použít zlatem potažené křemičité nanočástice a teplotu regulovat výkonem do tkáně distribuovaného záření. Poděkujte polistopadovým papalášům - obecním kulichům, krajským pijavicím a gaunerům z poslaneckých lavic vládnoucích politických stran a jejich sluníčkově naladěným rodinným příslušníkům, že Vaši blízcí nedostávají adekvátní léčbu nepoškozující zdraví a fungující metody devitalizace jsou zametány pod koberec.

Máte plnou pravdu, pro zdraví lidí se zde dělá minimum nebo spíše skoro nic, ale kravin za dlouhé prachy se dělá opravdu hodně. Vrcholem blbosti je vítací politika a plný servis pro přicházející parazity, jako by tento stát již neměl dost parazitů vlastních. Osobně nesnáším rasizmus, ale ještě více nesnáším parazity a je pro mě nepodstatné jak jsou barevní, prostě parazit je vždy parazit a je třeba se ho co nejrychleji zbavit v zájmu ostatní zdravé populace. Stejnou logiku je třeba hledat i v říši malých parazitů v těle člověka a nemilosrdně se jich zbavovat a nedávat jim nažrat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 195 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz