Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 3:03 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Cannabidgold zlatý olej
PříspěvekNapsal: ned pro 25, 2016 9:38 pm 
Offline

Registrován: ned pro 25, 2016 9:22 pm
Příspěvky: 1
Dobry den chtěl bych se zeptat nemate někdo nějaké zkušenosti z tímto olejem https://growmarket.cz/10-g-cannabigold- ... lej-25-cbd? Neměl by někdo nějaké informace o tomto oleji na co by se to dalo použit a zda je dobrý? Nebo nějaké bližší informace dekuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cannabidgold zlatý olej
PříspěvekNapsal: ned led 08, 2017 6:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
morgos píše:
Dobry den chtěl bych se zeptat nemate někdo nějaké zkušenosti z tímto olejem https://growmarket.cz/10-g-cannabigold- ... lej-25-cbd? Neměl by někdo nějaké informace o tomto oleji na co by se to dalo použit a zda je dobrý? Nebo nějaké bližší informace dekuji.

Tak zkušenosti s tím asi nikdo mít nebude to je příliš nová věc na trhu, ale CBD v tak čisté formě musí umět opravdu mnoho.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cannabidgold zlatý olej
PříspěvekNapsal: pon led 09, 2017 8:02 pm 
Offline

Registrován: stř pro 14, 2016 12:37 am
Příspěvky: 26
vážně pochybuji že jakékoliv CBD má nějaké léčebné účinky, mám odskoušeno a ke žádnému zlepšení u mě nedošlo,má to vedlejší účinky , takže vůbec nedoporučuji, využíval jsem celou láhvičku podle návodu a vůbec nic mi to nedalo spíš mi to rozdráždilo ještě více krk , takže nevěřte všemu bezhlavě co vám tady všichni cpou,je to jen marketingový tah na hloupé zákazníky, přesněji řečeno podvod !!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cannabidgold zlatý olej
PříspěvekNapsal: ned bře 19, 2017 9:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
martin6879 píše:
vážně pochybuji že jakékoliv CBD má nějaké léčebné účinky, mám odskoušeno a ke žádnému zlepšení u mě nedošlo,má to vedlejší účinky , takže vůbec nedoporučuji, využíval jsem celou láhvičku podle návodu a vůbec nic mi to nedalo spíš mi to rozdráždilo ještě více krk , takže nevěřte všemu bezhlavě co vám tady všichni cpou,je to jen marketingový tah na hloupé zákazníky, přesněji řečeno podvod !!!

Vzhledem k tomu že vám nefunguje nic a na nic a všechno je podle vás podvod, bez ohledu na studie a vědecké závěry, asi bych to info od vás nebral tak vážně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cannabidgold zlatý olej
PříspěvekNapsal: úte bře 12, 2019 5:50 pm 
Offline

Registrován: úte bře 12, 2019 5:48 pm
Příspěvky: 1
Jen se přidávám k diskuzi...tady naleznete CBD přípravky i nějaké psaní k tomu, kdyby to někoho zajímalo https://www.zelenazeme.cz/obchod/cbd-konopi


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz