Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:42 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Přípravky Joalis
PříspěvekNapsal: stř úno 17, 2016 8:59 pm 
Příspěvky Joalis jsou čistě přírodní a co jsem vyzkoušela terapeuty, tak maximální spokojenost. Přesně jak to bylo psáný, nikdo z nich nikdy nebrojlil proti klasické medicině a říkají, že jejich léčba je doplněním té klasické. Určitě asi nemá smysl se detoxikovat a pojídat k tomu kila uzeného a kouřit 40 cigaret denně. Co jsem pátrala všechny jejich preparáty mají řadu certifikátů, notifikaci a tohle je obrovská výhoda, proti třeba různým samozvaným léčitelům. Navíc v dnešní době, kdy jsme přesyceni hormony, emulgátory a éčky by detoxikace mohla být přirozenou součástí života.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Přípravky Joalis
PříspěvekNapsal: pát bře 04, 2016 9:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
karinmmmm píše:
Příspěvky Joalis jsou čistě přírodní a co jsem vyzkoušela terapeuty, tak maximální spokojenost. Přesně jak to bylo psáný, nikdo z nich nikdy nebrojlil proti klasické medicině a říkají, že jejich léčba je doplněním té klasické. Určitě asi nemá smysl se detoxikovat a pojídat k tomu kila uzeného a kouřit 40 cigaret denně. Co jsem pátrala všechny jejich preparáty mají řadu certifikátů, notifikaci a tohle je obrovská výhoda, proti třeba různým samozvaným léčitelům. Navíc v dnešní době, kdy jsme přesyceni hormony, emulgátory a éčky by detoxikace mohla být přirozenou součástí života.

Máte zajímavě nastavenou argumentaci že detoxikace se dá dělat nějakým přidáváním čehokoliv co má mnoho certifikátů a notifikací, nemělo by to být spíše o ubírání něčeho.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Přípravky Joalis
PříspěvekNapsal: pon bře 07, 2016 8:50 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2016 5:12 pm
Příspěvky: 61
karinmmmm píše:
Příspěvky Joalis jsou čistě přírodní a co jsem vyzkoušela terapeuty, tak maximální spokojenost. Přesně jak to bylo psáný, nikdo z nich nikdy nebrojlil proti klasické medicině a říkají, že jejich léčba je doplněním té klasické. Určitě asi nemá smysl se detoxikovat a pojídat k tomu kila uzeného a kouřit 40 cigaret denně. Co jsem pátrala všechny jejich preparáty mají řadu certifikátů, notifikaci a tohle je obrovská výhoda, proti třeba různým samozvaným léčitelům. Navíc v dnešní době, kdy jsme přesyceni hormony, emulgátory a éčky by detoxikace mohla být přirozenou součástí života.

Certifikáty si často výrobci vystavují sami sobě. \":D\" Já přípravkům Joalis nevěřím a nepřesvědčila mě ani tato Vaše reklama. \":D\" Znám dva lidi, kteří dali za Joalis obrovské peníze, ale jejich zkušenosti jsou negativní, vůbec jim to nepomohlo.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Přípravky Joalis
PříspěvekNapsal: pon bře 07, 2016 10:38 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Něčím se ti detoxikační poradci a soukromé ordinace živit musí, z vlastní zkušenosti vím, že pokud si od Vás vezmou 750,- Kč za vstupní vyšetření, tak při první návštěvě již nemají takovou potřebu nutit Vám kapky Joalis a doplňky stravy.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Přípravky Joalis
PříspěvekNapsal: pon bře 07, 2016 11:56 am 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Přípravky Joalis využila celá naše rodina (mimo mne), někteří i dlouhodobě. Stálo to a stojí obrovské peníze. Odvažuji se tvrdit (mám bezprostřední, denní, výsledky a zkušenost s blízkými, roky), že účinky jsou psychosomatického rázu. Dotyční prostě tvrdí, že jim to pomáhá a dělá dobře. A to se, samozřejmě, počítá, pacient se má cítit dobře. Můj názor jest ten, že někteří členové rodiny jsou snobi - čtou určité knížky, směřují k určitým postojům (byť založených na mýtech), něčemu prostě věří, něco chcou mít, "v něčem jet", nějak se odlišovat, a jsou ochotni to zaplatit. Za mne - život na venkově, pobyt co nejvíc venku, nepřetopený větraný domov, uměřená jednoduchá skromná strava složená ze základních surovin a ve značně malém konzumovaném množství na zdraví úplně stačí. Za chvíli nám vyraší kopřivy, to budou žně. Přestat na nejméně týden úplně jíst a denně do sebe naládovat tak tři litry kopřivového vývaru a nálevu. To uvidíte zázraky a očistu. Jaképak Joalis.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Přípravky Joalis
PříspěvekNapsal: stř bře 09, 2016 3:05 am 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
martina72 píše:
.....Za mne - život na venkově, pobyt co nejvíc venku, nepřetopený větraný domov, uměřená jednoduchá skromná strava složená ze základních surovin a ve značně malém konzumovaném množství na zdraví úplně stačí.

PLNÝ SÚHLAS......... Keď sa osamostatním, tak si asi kúpim dom na dedine blízko mesta, blíííízko lesa, a budem čo najčastejšie vonku........ Lebo byť vonku medzi blokmi ma nebaví, a hoci mám les blízko aj teraz, mám ten sk*rvený počítač, na ktorom som sa stal asi závislím (nie, hry nehrám, filmy nepozerám, len čítam diskusie všemožného druhu a trochu četujem...), a takto o druhej ráno ho konečne vypínam a idem sa zavesiť na 8 minút kolmo dole hlavou pomocou inverzného stolu, nech tú situačne prehnutú chrbticu z nesprávneho sedenia pekne narovnám, a nech idem spať s klamlivým pocitom, že "dnes to nebolo až tak zlé", pričom to mohlo byť STO KRÁT LEPŠIE..... Aspoň, že mám PC pod oknom, a mám celý čas otvorenú vetračku... aspoň aká-taká cena útechy...aj s tým nepasterizovaným maslom, po ktoré som si dnes šiel autobusom za kamošom, čo bola moja jediná prechádzka dnes na čerstvom vzduchu (pár krokov z autobusu a naspäť...)...
Do kelu aj so mnou.... \":)\"

Aha, toto je o Joalis ? ..... Bral som Joalis keď som mal asi 19 rokov (hneď po skončení strednej)...asi 3x po 4 fľaštičky v balení (čiže 3 kúpené po 4 fľaštičky v tako plastovo-gumenom priesvitnom obale myslím na cvočky ? Keď dobre pamätám ...)... Samozrejme som nevidel absolútne žiadnu zmenu....
Ale zas....funguje mi to múmio ? .......ako to zistiť ? ... \":lol:\"

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Přípravky Joalis
PříspěvekNapsal: ned bře 20, 2016 9:40 pm 
martina72 píše:
Přípravky Joalis využila celá naše rodina (mimo mne), někteří i dlouhodobě. Stálo to a stojí obrovské peníze. Odvažuji se tvrdit (mám bezprostřední, denní, výsledky a zkušenost s blízkými, roky), že účinky jsou psychosomatického rázu. Dotyční prostě tvrdí, že jim to pomáhá a dělá dobře. A to se, samozřejmě, počítá, pacient se má cítit dobře. Můj názor jest ten, že někteří členové rodiny jsou snobi - čtou určité knížky, směřují k určitým postojům (byť založených na mýtech), něčemu prostě věří, něco chcou mít, "v něčem jet", nějak se odlišovat, a jsou ochotni to zaplatit. Za mne - život na venkově, pobyt co nejvíc venku, nepřetopený větraný domov, uměřená jednoduchá skromná strava složená ze základních surovin a ve značně malém konzumovaném množství na zdraví úplně stačí. Za chvíli nám vyraší kopřivy, to budou žně. Přestat na nejméně týden úplně jíst a denně do sebe naládovat tak tři litry kopřivového vývaru a nálevu. To uvidíte zázraky a očistu. Jaképak Joalis.

Včera jsem začal pít kopřivovej čaj. Prosím tě jaké množství kopřiv dáváš cca na 1 l vody? Díky


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Přípravky Joalis
PříspěvekNapsal: stř zář 28, 2016 6:11 pm 
\":|\" Ahoj všem, nebyla bych na vašich stránkách, kdybych nehledala info o tom, co kapky JOALIS dělají s lidmi. Já beru druhou dávku - většina je o hormonech. Detox jater a už nevím čeho to bylo mám za sebou. Tím to začalo... pak dokapeš a je ti po 3-5 dnech fajn. Jsi to totiž zase ty...pak jsem dostala kapky na Hypofýzu a GynoDren..a milí zlatí...jsem na "rozvod". Co to se mnou dělá si nedokážete představit. Hnusná jsem jak práce. Takže hledám vše, co mi pomůže se na to vykašlat a moc vám děkuji,že i vám některým bylo zle jako je mě.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Přípravky Joalis
PříspěvekNapsal: ned říj 08, 2017 9:54 am 
Tady nejde o to, zda fungují přípravky Joalis nebo ne. Nějak fungují. Jak účinně je otázka. Jsou to homeopatika. Zajímavé zjištění pro mě bylo, že David Rockefeller, který se dožil přes 101let bral jenom homeopatika. Nechť si každý udělá závěr sám, co mu pomůže a co ne \</div

Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 72 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz