Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:27 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát črc 26, 2013 2:41 pm 
Offline

Registrován: čtv led 26, 2012 12:29 am
Příspěvky: 26
pv33 píše:
Siriusi, kdyz ti to funguje a vsem ostatnim, muzes sem napsat par prikladu uspesne lecby s kterymi jsi dobre seznameny? Idealne lecby neceho vaznejsiho?
Dik,
Pavel

Tak začneme u sebe... \":)\" Začneme od banalit : Špatné trávení-průjmy,větry, ranní dlouhotrvající nepříjemné bolesti břicha (nevím co to bylo), akné, neschopnost přibrat na váze, bolesti hlavy, Rozvíjející se zánět žil na nohách, zuby.... obnažené krčky, kazy, otec: Už rozšlapanou bolestivou bradavici na noze pouhým zevním použitím, dále noční můry, stres, zamlžená mysl, dále u psa to pomohlo na velkou podkožní tukovou bouli.

Nonstop únava, nechuť doživota, a celkově zanedbaný zdravotní stav s řadou začínajících civilizačních chorob, některé už v pokročilém stavu, dále hemeroidy.

Dodám jen to že už jsem s tímto doslova zázrakem obeznámil hoodně lidí, ani jeden, pardon ! Jeden hodně neuvažující jedinec si tím málem odrovnal zuby, a já nadšený z účinku jsem aspoň otestoval předávkování, jo nato asi dosmrti nezapomenu \":D\" ale stálo to zato !! Takže krom pár nemyslících vyjimek nikdo nebyl co by o tom cokoli špatného !!

Snažím se najít realnou a jedinou jasnou odpověď, beru na vědomí riziko ovlivnění vnějšími vlivy a snažim se utvářet si nezávislý, neutrální názor. Býval jsem ten největší a nejidiočtější skeptik, zkaženy až hnus... pak mě začal život tak fackat že jsem to málem neustál, to málem bylo několikrát jsem se musel smrti podívat zblízka do ksichtu. Poslední co řeknu je to že zakaždou zlou a špatnou chvíli, za každou tu jsem něčemu moc vděčný. Já ač se snažím fyzikálně a realisticky chápat to čím jsem prošel tak stejně se to vyzvětlit nedá !! Cosi mi ovlivnilo život tak že ho otočilo zcela naruby. Vím jak je nemožné těm co jsou ještě tam nadně v mlze vysvětlit že stačí pouze zvednou hlavu a otevřít oči, byl jsem tam většinu života.. ale jak tak někdy ztrácím naději v lidstvo že prostě někteří jsou tak zabednění že se tomu nechce věřit, vzpomenu si na sebe.... a řeknu si když to dovedla i taková troska zanedbaná, poplantaná, ztracená. Má tu šanci každý, díky této radikální změně se nezměnil jen můj zdravotní stav... ZMĚNIL SE MI CELÝ ŽIVOT !! TO ČEMU JSEM NIKDY NEVĚŘIL, ŽE BY MĚ MOHLO POTKAT, TO CO JSEM "VĚDĚL" ŽE NEDOVEDU, PROSTĚ TO VŠECHNO CO DĚLÁ ŠŤASTNÉ LIDI ŠŤASTNÝMI.... TO MÁM ! Neměl jsem nic.... nebýt MMS dneska již nežiji !! Jim humble je umě bůh skutečnější než ten z bible, protože žije a dá se změřit a zvážit \":D\" tj klasický skeptický kid \":D\" vědci asi ještě nepoznali co je to halucinace \":D\" pak by si měřením tak jisti nebyli \":D\" Měj se a jako každému ti přeji hodně najít cestu která vede k poznání \":)\" hlavně teda to zdraví, protože to je jedinná cenná věc kterou máme...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 26, 2013 3:39 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Haluzak píše:
...Tak začneme u sebe... \":)\" Začneme od banalit : Špatné trávení-průjmy,větry, ranní dlouhotrvající nepříjemné bolesti břicha (nevím co to bylo), akné, neschopnost přibrat na váze, bolesti hlavy, Rozvíjející se zánět žil na nohách, zuby.... obnažené krčky, kazy, otec: Už rozšlapanou bolestivou bradavici na noze pouhým zevním použitím, dále noční můry, stres, zamlžená mysl, dále u psa to pomohlo na velkou podkožní tukovou bouli.

Nonstop únava, nechuť doživota, a celkově zanedbaný zdravotní stav s řadou začínajících civilizačních chorob, některé už v pokročilém stavu, dále hemeroidy.

Dodám jen to že už jsem s tímto doslova zázrakem obeznámil hoodně lidí, ani jeden, pardon ! Jeden hodně neuvažující jedinec si tím málem odrovnal zuby, a já nadšený z účinku jsem aspoň otestoval předávkování, jo nato asi dosmrti nezapomenu \":D\" ale stálo to zato !! Takže krom pár nemyslících vyjimek nikdo nebyl co by o tom cokoli špatného !!

Snažím se najít realnou a jedinou jasnou odpověď, beru na vědomí riziko ovlivnění vnějšími vlivy a snažim se utvářet si nezávislý, neutrální názor. Býval jsem ten největší a nejidiočtější skeptik, zkaženy až hnus... pak mě začal život tak fackat že jsem to málem neustál, to málem bylo několikrát jsem se musel smrti podívat zblízka do ksichtu. Poslední co řeknu je to že zakaždou zlou a špatnou chvíli, za každou tu jsem něčemu moc vděčný. Já ač se snažím fyzikálně a realisticky chápat to čím jsem prošel tak stejně se to vyzvětlit nedá !! Cosi mi ovlivnilo život tak že ho otočilo zcela naruby. Vím jak je nemožné těm co jsou ještě tam nadně v mlze vysvětlit že stačí pouze zvednou hlavu a otevřít oči, byl jsem tam většinu života.. ale jak tak někdy ztrácím naději v lidstvo že prostě někteří jsou tak zabednění že se tomu nechce věřit, vzpomenu si na sebe.... a řeknu si když to dovedla i taková troska zanedbaná, poplantaná, ztracená. Má tu šanci každý, díky této radikální změně se nezměnil jen můj zdravotní stav... ZMĚNIL SE MI CELÝ ŽIVOT !! TO ČEMU JSEM NIKDY NEVĚŘIL, ŽE BY MĚ MOHLO POTKAT, TO CO JSEM "VĚDĚL" ŽE NEDOVEDU, PROSTĚ TO VŠECHNO CO DĚLÁ ŠŤASTNÉ LIDI ŠŤASTNÝMI.... TO MÁM ! Neměl jsem nic.... nebýt MMS dneska již nežiji !! Jim humble je umě bůh skutečnější než ten z bible, protože žije a dá se změřit a zvážit \":D\" tj klasický skeptický kid \":D\" vědci asi ještě nepoznali co je to halucinace \":D\" pak by si měřením tak jisti nebyli \":D\" Měj se a jako každému ti přeji hodně najít cestu která vede k poznání \":)\" hlavně teda to zdraví, protože to je jedinná cenná věc kterou máme...

Dik Haluzaku, tady se hlavne pise o tom jak to michat a kde kupovat, ale mne nejvic zajimaji realne vysledky realnych lidi. Muzes napsat nejake detaily, jak presne bylo MMS pouzite a jak dlouho to trvalo a co se povedlo nebo nepovedlo? Z toho co popisujes me pri nejmensim zajimaji obnazene krcky a zily na nohach. A pises, ze jsi s MMS obeznamil hodne lidi. Pokud mel nekdo z nich rakovinu, tak by me zajimalo jestli mu MMS pomohlo a pripadne samozrejme detaily.
Pavel

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 27, 2013 5:09 pm 
Offline

Registrován: sob kvě 05, 2012 8:09 pm
Příspěvky: 86
Haluzak píše:
Tak začneme u sebe... \":)\" Začneme od banalit : Špatné trávení-průjmy,větry, ranní dlouhotrvající nepříjemné bolesti břicha (nevím co to bylo), akné, neschopnost přibrat na váze, bolesti hlavy, Rozvíjející se zánět žil na nohách, zuby.... o

To je úžasné, na co vše to pomohlo, mne by ale podrobně zajímalo jak MMS zlikvidovalo tvoje akné, zajímá mne jestli zůstaly nějaké jizvičky apod. A jak dlouho trvalo než jsi se ho zbavil děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 07, 2013 5:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
pv33 píše:
Dik Haluzaku, tady se hlavne pise o tom jak to michat a kde kupovat, ale mne nejvic zajimaji realne vysledky realnych lidi. Muzes napsat nejake detaily, jak presne bylo MMS pouzite a jak dlouho to trvalo a co se povedlo nebo nepovedlo? Z toho co popisujes me pri nejmensim zajimaji obnazene krcky a zily na nohach. A pises, ze jsi s MMS obeznamil hodne lidi. Pokud mel nekdo z nich rakovinu, tak by me zajimalo jestli mu MMS pomohlo a pripadne samozrejme detaily.
Pavel

Tak v tom že MMS pomáhá v mnoha případech bych spor neviděl, ale raka vyléčeného pouze pomocí MMS jsem zatím nezaznamenal, to chce podstatně širší přístup, samotné MMS všemocné určitě není.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 20, 2014 2:38 am 
Offline

Registrován: pon led 20, 2014 2:23 am
Příspěvky: 1
Ahoj, pročetla jsem si několik reakcí na mms v této diskusi a hlavně děkuji Haluzakovi za povzbuzeni, protože se v takove situaci, jakou on prošel, nacházím. Beru MMS týden (CDS) a první 2 dny byly jako zázrak. Poté se všechno jaksi zpomalilo a začala jsem přemýšlet, jestli jsem na tom tak špatně, že to na mě přestává fungovat. Momentálně jsem ve fázi, kdy se mi zhoršují některé příznaky - svědění hlavy a bušení srdce, ale na druhou stranu jsem pochopila, jak mám zanesený organismus. Proto jediné, co teď potřebuji je vytrvat a děkuji proto za podporu.
Druhá věc. JH není Bůh, ale z Boží ruky mu bylo dáno, aby na tento objev přišel, proto nechvalme člověka z jehož ruky to nevzešlo, ale Boha, že našel služebníka ochotného toto zkoumat a rozšiřovat. A proč nezabírá v dnešním světě pouze obyčejná víra? Protože lidstvo je tak zamořené, že se samo z té šlichty není schopno dostat. Lidstvo by se uzdravilo i bez MMS, ale nemá víru a proto potřebuje lék - chemii.
A pro skeptiky - ano, žijte si svůj dosavadní život. Pokud má někdo těžší nemoc, musí najít ještě další prostředky k léčbě. Především dieta, hodně pít, hodně výživných látek nebo možná i byliny jsou potřeba k užívání MMS. A já děkuji za jakékoliv malé zlepšení, které jsem na svém těle zaznamenala.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 20, 2014 8:17 am 
Offline

Registrován: čtv zář 15, 2011 7:34 am
Příspěvky: 90
Bydliště: Sereď
Haluzak stotoznujem sa s Tebou, keby nebolo MMS ani moj otec by uz nezil..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 01, 2014 6:33 pm 
Offline

Registrován: pát črc 05, 2013 7:44 am
Příspěvky: 5
Prosím Vás, rád bych se o MMS dozvěděl více. Nemáte někdo odkaz o MMS a poškozování arytmie srdce? Raději pošlete soukromou zprávu, netřeba to zde řešit předevšema.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 01, 2014 7:00 pm 
Offline

Registrován: ned led 08, 2012 11:50 pm
Příspěvky: 31
Roxo píše:
Prosím Vás, rád bych se o MMS dozvěděl více. Nemáte někdo odkaz o MMS a poškozování arytmie srdce? Raději pošlete soukromou zprávu, netřeba to zde řešit předevšema.

Prepacte, ale neda mi nereagovat. Preco to nechcete riesit pred vsetkymi? Zrvona mna totiz zaujima presne to iste. t.j Ci dokaze mms liecit - zlepsit
arytmiu srdca
slabe srdce
nepravidelne srdecne udery
budenie sa na busenie srdca v noci

Takze nenechavajte si to pre seba, ale rieste to verejne, pomoze to okrem Vas aj inym. \":)\" Na to nakoniec tato stranka je.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 02, 2014 11:06 am 
Offline

Registrován: pát črc 05, 2013 7:44 am
Příspěvky: 5
falkon píše:
Prepacte, ale neda mi nereagovat. Preco to nechcete riesit pred vsetkymi? Zrvona mna totiz zaujima presne to iste. t.j Ci dokaze mms liecit - zlepsit
arytmiu srdca
slabe srdce
nepravidelne srdecne udery
budenie sa na busenie srdca v noci

Takze nenechavajte si to pre seba, ale rieste to verejne, pomoze to okrem Vas aj inym. \":)\" Na to nakoniec tato stranka je.

Dobrý den,
mám mms v úctě. Používal jsem ho a určitě mi pomohlo. Nicméně jsem skončil v nemocnici kvůli arytmii \":(\" . Nepřiznal jsem, že beru mms. Nějak se na mě nalepila informace, že braní mms souvisí s arytmií. Přestal jsem mms brát, arytmie se zlepšila, jsem blíže normálu. Teď pátrám jak dál \":idea:\" . To je všechno.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 02, 2014 9:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Roxo píše:
Dobrý den,
mám mms v úctě. Používal jsem ho a určitě mi pomohlo. Nicméně jsem skončil v nemocnici kvůli arytmii \":(\" . Nepřiznal jsem, že beru mms. Nějak se na mě nalepila informace, že braní mms souvisí s arytmií. Přestal jsem mms brát, arytmie se zlepšila, jsem blíže normálu. Teď pátrám jak dál \":idea:\" . To je všechno.

Pokud tam nemůžete vyhledat přímou souvislost, je otázkou co za tím vůbec stálo. Arytmie mohou mít tolik různých důvodů, že hledat za tím zrovna MMS mě připadá dost zvláštní. Sám jsem zatím o takové souvislosti neslyšel, spíše se problémy motají kolem ledvin a krve i když tím netvrdím, že je to nemožné.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 08, 2015 10:51 pm 
Offline

Registrován: čtv led 26, 2012 12:29 am
Příspěvky: 26
pv33 píše:
Dik Haluzaku, tady se hlavne pise o tom jak to michat a kde kupovat, ale mne nejvic zajimaji realne vysledky realnych lidi. Muzes napsat nejake detaily, jak presne bylo MMS pouzite a jak dlouho to trvalo a co se povedlo nebo nepovedlo? Z toho co popisujes me pri nejmensim zajimaji obnazene krcky a zily na nohach. A pises, ze jsi s MMS obeznamil hodne lidi. Pokud mel nekdo z nich rakovinu, tak by me zajimalo jestli mu MMS pomohlo a pripadne samozrejme detaily.
Pavel

Bylo toho na mě celkem dost za poslední dobu ale vyhrál jsem, a už jsem schopen odepsat, taky se přiznám že jsem zapomněl, tak sice pozdě ale myslím že s důležitými poznatky. Tak detaily to se ptají všichni i já chtěl přesný návod, ale prostě logicky jsem začal s jednou kapkou a jak spotil jsem i na zádech než jsem to vypil. 1kapka kys. cit. tuším že to bylo 10% 3min počkal zalel čichnul skepticky zapochyboval spolu ale i se strachem, ale zopakoval jsem si 1kapky, / celá sklinka vody, to by musel být hodně silný jed, zle by mi nebylo ani ze sava, ani z ničeho jiného... no vypil cítěl že to něco děla a fajn, ono už je to dávno celkem \":D\" ale ty zuby to vím na ty to mms používám často, nepravidelně tak několikrát měsíčně.. ale krčky to bylo první co se zlepšílo už na začátku, ono na začátku jsem to i pil.. mno každopádně dělal jsem to jednoduše takto a dělám dodnes : Nakapu klasicky kys. cit. 50% + chloritan 1/1, počkám 30-60s jak se trefim někdy i dýl, logika mi říká aby to conejvíc shnědlo nebo spíše přestalo měnit barvu dělat bublinky, když reakce skončí, zaleju to vodou a do sklenky cca 2dcl podle toho jak to chcu silné na výplachování úst jsem dával 15 kapek ale to je celkem dost kyselé bohatě stačí i 10 a dokonce pro ty co nesnesou kyselost tak i 6 kapek, no ale to nemůžete prostě brát přesně podle mě, to vy jste jiné tělo s jinými parametry a požadavky, berte to proto úplně nezaujetě s volnou myslí tak jak to na vás na vás působí, třeba já až teď pochopil že nemusí být MMS úplně vhodné jako první volba odstranění problému. Já řešil doteď propuknutí něčeho co by bylo na samotnou kapitolu a bylo to něco na co není lék, a došlo to až do bodu kde mms přestávalo mít efekt, nevím jak je to možné toho jsem se děsil, ale našel jsem k té nemoci zmínku o Vilcacoře, a VÁŽENÍ zpozorněte, já říkám že toto je jak inteligentní mms na většinu nemocí teda na zuby né ale vnitřně věřím tomu že to umí hodně moc. Na rakovinu bych to volil jako první, kdyby nezabralo, mms, kdyby né tak další novinkou které taky věřím v potenciál zdolat rakovinu je Koloidní stříbro, koncentraci conejvědší, jelikož hrozí pouze zmodrání kůže, v případě ohrožení života by mi to bylo jedno jakou barvu budu mít, no a u všeho krom vilcacory bych dávkování vyhnal na na vrchní hranici snesitelnosti, a držel bych dietu a snažil bych se o to dostat z těla ven všechno zbytečné nebo škodlivé. Pak je další CDS VMS MMS2 a možná ještě další zkoušel bych toto všechno, zkusil bych i léčitele, ( veřejně známé ) dotoho bych se hýbal rozcvičky, a vitamíny minerály dodal zkrátka snažil bych se tělu odstranit všechny překážky a poskytnout všechny zbraně a plnou sílu imunitě k attacku nemoci... takhle se to snažím i na sobě. a k té vilcacoře, ta je k nezaplacení na moje problémy to pomohlo možná více, a rychleji než MMS a to ale šetrným způsobem žádná sra*ka bez nepříjemných vedlejších účinků...byl to sice extrém co se semnou dělo ale jen v oblasti kůže, to mms to země hnalo horem spodem, ale Vilacacora ta se nes*ala a protlačila ten bordel skrz kůži takže první efekt byl takový že se mi na ksichtě udělalo pár mega bolákolézí ze který tělo vyloučilo většinu toho co mi dělalo všechny problémy, a teď se zase cítím o mnoho lépe a dochází mí jak moc jsem byl v průseru. A hlavně před pár dny jsem si měřil jen tak náhodou PH moči, a nechtělo se mi tomu věřit, do té doby jsem neměl nikdy při náhodném měření jiné PH než značně kyselé, ale teĎ neutral až mírně zásadite nebo mírně kyselé prostě přesně tak jak má být což je důkaz že se tělo asi dalo dokupy \":)\" No a právě si to potvrzuji tím co mě ještě víc překvapilo když jsem opět jen preventivně a experimentálně jak někdo radil, dal naráz po dlouhé době 6kapek mms klasika s kys, cit 1/1 tak po vypití jsem počítal s odpovídajícím efektem, ale nic, teda jako úplně mikro téměř žádný efekt, říkal jsem si to je divné další den no a zase, jak kdyby mms nefungovalo vrtalo mi to hlavou a pak mi to došlo, přece Jim Humble tuším říkal že ve zdravém těle to nepůsobí špatně, a nevolnost, to mu jsem ale nikdy moc nevěřil měl jsem za to že po pití něčeho jako mms musí zákonitě být zle když je toho dost, no 6kapek považuji za dost, kdysi bych měl dovečera průjem a ještě chvíli zítra, ale já průjem neměl a jakoby nic... takže to vážně je pravda, no nevím to ještě úplně jistě ale nejspíš se dá říct pokud ti je po mms blbě nejsi zdravotně vpořádku... Takže tak snad jsem pomoh a přeji ať se daří a MMS používat nemusíte ani nic jiného..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 09, 2015 9:34 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Haluzak píše:
.... Já řešil doteď propuknutí něčeho co by bylo na samotnou kapitolu a bylo to něco na co není lék, ...

Dik Haluzaku, a co jsi tedy lecil?

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz