Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:18 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 203 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob led 11, 2014 9:45 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
NOWOCAYN_2 píše:
muflon píše:
...mimochodem, zaujalo mne že pokud nebudem řešit využitelnost proteinů z masa versus z jiných zdrojů, tak názor některých budhistů je že zvířata na rozdíl od lidí nemohou očišťovat mysl od averze (odporu), touhy, a nevědomosti...takže každé vlákno masa zvířat obsahuje právě tyto nastřádané vlatnosti přetavené do těla (podobně jako o tom mluví u lidí Carl Lowen u Bioenergetiky, nebo David Boadella v Biosyntéze)....tedy by člověk přijímal s masem do těla právě to s čím se snaží vyrovnaná psychika vypořádat....
(ale to už bych se dostával do podobné situace a něco někomu "nutil", takže skončím tím že většina budhist.mnichů by nejedli maso pokud by jej měli sami zabít, ale když je jim dáno maso jako "dána", tak ho jí (přestože nesportují, což je pro jejich těla nejspíš škoda \":mrgreen:\" ).

Muflon... Po prvé - mnísi ma nezaujímajú.... Nežijú so ženami, a to je podľa mňa HANBA, v prípade, že väčšina z nich sú heterosexuáli (a to je určite pravda). Oni si tú možnosť spolužitia so ženami ZOBRALI. To je príznak chorej mysle, nech už dokážu čokoľvek. JE TO MôJ NÁZOR.
Ďalej : Pokiaľ viem, zvieratá asi ŤAŽKO budú mať myseľ plnú averzie (odporu), túžby, nevedomosti........... ONI NEPREMÝŠĽAJÚ, ONI ŽIJÚ "ONLINE"..... A ak premýšľajú, tak len MAXIMÁLNE PÁR MINÚT V DNI, na rozdiel od nás, ktorý premýšľame takmer nonstop....... Takže teória o "mäse nasýtenom túžbou a odporom, nevedomosťou zvierat" asi padá...že ? ...
Mimochodom, VIDEL SI ZVIERA KLADÚCE ODPOR ??? Odpor nechať sa chytiť, to sa nepočíta... Myslím napríklad odpor k príslušníkovi stáda, odpor k otcovi, matke, "bratrancovi", odpor ku kôprovej omáčke.... ??? \":D\" \":D\"
Alebo si videl zviera s túžbou po tom, čo má to druhé ??? ASI ŤAŽKO... MOŽNO AK, tak opice...... Ale kto ich konzumuje ? JA NIE.
Navyše by som chcel vidieť to "premýšľanie" zvierat..... Oni skôr KONAJÚ, než premýšľajú........ Možno my, čo vkuse len PREMÝŠĽAME A PREMÝŠĽAME, majúc neustály myšlienkový kolotoč v hlave, SI ANI NEVIEME PREDSTAVIŤ, aké je to niekoľko hodín na nič nemyslieť.... A takto zvieratá KĽUDNE MôŽU ŽIŤ....... A tam, kde je prítomný okamih, tak NIE JE TÚŽBA, ODPOR.... Tam NIE JE HODNOTENIE, tam je PREŽÍVANIE
Bože, čo už len tí AUTORI nevymyslia, aby si pofúkali rozbité kolienka ich "egu", ktoré sa rozhodlo, že urobí všetko pre to, aby mäso bolo hanené..... No, čo už....aj oni sú len ľudia.... \":wink:\"

Tak tohle nás s přítelkyní totálně rozesmálo.Známe totiž zvířata co se chovají tak jak popisuješ.Jsme dlouholetí chovatelé morčat(po vašem asi morské prasiatko nebo morča).Chováme skupinku doma,každé má svoje bydlení,ale mohou volně běhat po bytě a dělat si celý den co chtějí.Z našeho pozorování víme že jsou to neskuteční hajzlové co se týče chování k sobě navzájem.Určitě přemýšlejí celý den-pokud zrovna nespí.K těm věcem co píšeš:

Mají odpor:máme 3 generace samiček tedy babičku,matku a dceru-vzájemně se nesnášejí a mají k sobě odpor,a také mají odpor k potravě kterou neznají ačkoliv je rostlinná a jiná morčata jí jedí.

Touží po tom co má druhé:Kdykoliv dostanou jídlo tak okamžitě vymýšlejí jak si ho navzájem ukrást aniž by potom následovalo snědení-spíš následuje znehodnocení-buď ukradenou potravu pomočí a nebo ji rozhryžou na malé kousíčky a vyplivnou aby z toho další morče nemohlo mít užitek.

A co je zajímavé že i přes to že se nesnášejí tak při pocitu nebezpečí běží hned všechny k sobě na jednu hromadu-to je velká sviňárna,protože si dokážu představit že se v jejich hlavách odehrává monolog o tom že když se schovají do skupinky tak určitě nepřítel sežere kolegu a ne mě.

A to jsou jen malá morčata,která dostali možnost se chovat přirozeně a být při tom pozorovány námi.Každé zvíře ve svém přirozeném prostředí žije a přemýšlí akorát to většina lidí nevidí a nebo jsou ta zvířata natolik omezena lidmi že jim toto chování ani neukáží.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 17, 2014 11:14 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 08, 2010 9:24 am
Příspěvky: 133
Bydliště: Slovensko Nitriansky kraj
Pavel Veselý píše:
"Tak tohle nás s přítelkyní totálně rozesmálo.Známe totiž zvířata co se chovají tak jak popisuješ.Jsme dlouholetí chovatelé morčat(po vašem asi morské prasiatko nebo morča).Chováme skupinku doma,každé má svoje bydlení,ale mohou volně běhat po bytě a dělat si celý den co chtějí."

No to asi nie je vobec ich prirodzené prostredie "v byte" ????


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 27, 2014 4:27 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Je to morče domácí a né morče divoké.Domácí morčata chovají indiáni ve svých chýších na volno jako mazlíčky a i k jídlu nebo k uctívání. Morče divoké bych doma nikdy nechtěl, jednou jsem měl možnost je pozorovat u známého a jsou to ještě horší potvory než morče domácí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 25, 2014 7:06 pm 
Offline

Registrován: sob pro 14, 2013 11:25 am
Příspěvky: 5
Kvůli zdraví jsem najel na nízkosacharidovou živou stravu a od té doby jsem na tom čim dál líp. Ale raději se zeptám, jestli jde jednoduše nahradit maso? Jím chlorellu, zelený ječmen, hořčík, msm a po tréninku BCAA. Snažím se jíst hodně zelené listové zeleniny a brokolice. Přiměřeně ořechů, semínek a luštěnin. Stačí to? Plánuji ještě přidat kolagen.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 29, 2014 11:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Veet píše:
Kvůli zdraví jsem najel na nízkosacharidovou živou stravu a od té doby jsem na tom čim dál líp. Ale raději se zeptám, jestli jde jednoduše nahradit maso? Jím chlorellu, zelený ječmen, hořčík, msm a po tréninku BCAA. Snažím se jíst hodně zelené listové zeleniny a brokolice. Přiměřeně ořechů, semínek a luštěnin. Stačí to? Plánuji ještě přidat kolagen.

Tak určitě se dá nahradit jiným druhem bílkovin, nebo přímo aminokyselin, ovšem bez počítání denní dávky je skoro nemožné se trefit do nějakého ideálu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 05, 2015 9:52 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Dobrý den,
mohl by mi prosím někdo objasnit, co se děje v mém organismu? Mám v životě hodně stresu, dlouhodobé psychické vyčerpání se kterým aktuálně nejsem schopna nic udělat.
Následkem toho jsem i fyzicky zničená, bez energie, nízký tlak a tep, navzdory tomu, že jím poměrně zdravě a užívám doplňky (Bk forte, Se,Zn, Mg,Sylimarin, guarana, občas kapku jódu, teď nově zkouším DMAE). Očividně problém s nadledvinkama, který už toho asi mají plné kecky.
Ale proč o tom píšu je, že jsem objevila, že na mě má úžasně energetizující efekt sport!
Když chodím sportovat tak 3-4x týdně na hodinku, tak mě sice kolikrát kde co bolí z namožení, ale mám energie někdy až moc. Blbé je, když mi z důvodu nedostatku času nebo nemoci sport vypadne a to se pak zas po pár dnech plazím jak babka nad hrobem. A taky že když jdu večer po práci, jsem pak někdy příliš nabuzená a špatně se mi usíná.

O čem přesně to vypovídá? Děkuji

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 14, 2015 11:14 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:
Dobrý den,
mohl by mi prosím někdo objasnit, co se děje v mém organismu? Mám v životě hodně stresu, dlouhodobé psychické vyčerpání se kterým aktuálně nejsem schopna nic udělat.
Následkem toho jsem i fyzicky zničená, bez energie, nízký tlak a tep, navzdory tomu, že jím poměrně zdravě a užívám doplňky (Bk forte, Se,Zn, Mg,Sylimarin, guarana, občas kapku jódu, teď nově zkouším DMAE). Očividně problém s nadledvinkama, který už toho asi mají plné kecky.
Ale proč o tom píšu je, že jsem objevila, že na mě má úžasně energetizující efekt sport!
Když chodím sportovat tak 3-4x týdně na hodinku, tak mě sice kolikrát kde co bolí z namožení, ale mám energie někdy až moc. Blbé je, když mi z důvodu nedostatku času nebo nemoci sport vypadne a to se pak zas po pár dnech plazím jak babka nad hrobem. A taky že když jdu večer po práci, jsem pak někdy příliš nabuzená a špatně se mi usíná.

O čem přesně to vypovídá? Děkuji

Tak tělesná aktivita zvedá hormony kortizol, testosteron, serotonin a endorfiny, což vše může eliminovat zdánlivě váš problém, ale čistě teoreticky, pokud jedete přes limit, může docházet i k dalšímu ničení orgánů a postupnému vyčerpání do opravdu fatálního stavu. Člověk by si měl brát příklad třeba ze psa, který většinu dne leží a pospává a když dojde k narušení jeho teritoria je aktivní až zbytečně a podobné chování najdete v jakémkoliv živočišném druhu, kupodivu i u člověka, stačí pohled na kolonie nepřizpůsobivých, ti to dodržují a nemocní nebývají.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 18, 2015 6:38 am 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Celý život sportuji, střídám různé věci, indoor, outdoor. Teď poslední 4 měsíce jedu více a hlavně komplexněji - TRX, Bosu, kruháč. Je to náročné cvičení, dávám to tak 2-3x týdně, pokud jsem bolavá, tak místo toho zařadím něco méně náročného - zumbu, spinning, sm systém....

Ale začínám pojímat podezření, že jsem po tom bolavá nějak moc. Po celoživotním sportování (byť to byl častěji spíše běh nebo posilovna) bych čekala, že mám nějaký základ a tělo si přivykne. Svaly trochu rostou, na břiše jsou docela vidět, ale kolikrát se mi stane, že mi trénink nepřipadal moc náročný a přesto mě další den svaly bolí a ani nevím po čem. Nejvíc to je znát třeba na tricepsech, které jsem dříve necvičila a nepřipadá mi, že by byly nějak schopné se adaptovat.

Bílkovin jím dost - jsem vegetarián, hlavně mléčné výrobky, hrachový a rýžový protein, luštěniny, vejce. Myslím, že sním až 2g/kg, žravá jsem dost.

Teď experimentálně zkouším proteiňák, který obsahuje i hydrolyzovaný kolagen a taurin, 2 věci co by mohly na vege stravě chybět, tak uvidím.

Ale napadá mě, jestli mi fakt nemůžou chybět cukry. Jsem na méněsacharidové stravě, tudíž po cvičení sacharidy nedodávám a jdu si dát rovnou BCAA+glutamin nebo proteiňák.
Důvod pro snížení cukrů je, že se na nich snadno dostávám do hypoglykemie a kromě toho mě silně projímají, takže prostě obecně mi je bez ovoce a příloh lépe.

Jde nějak otestovat, jestli se mi svaly při posilování poškozují a regenerují tak nějak v normě? Jestli se jen moc sleduju a jsem netrpělivá nebo fakt je někde problém?

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 18, 2015 8:03 pm 
Offline

Registrován: úte bře 10, 2015 6:07 pm
Příspěvky: 78
Kometa píše:
Celý život sportuji, střídám různé věci, indoor, outdoor. Teď poslední 4 měsíce jedu více a hlavně komplexněji - TRX, Bosu, kruháč. Je to náročné cvičení, dávám to tak 2-3x týdně, pokud jsem bolavá, tak místo toho zařadím něco méně náročného - zumbu, spinning, sm systém....

Ale začínám pojímat podezření, že jsem po tom bolavá nějak moc. Po celoživotním sportování (byť to byl častěji spíše běh nebo posilovna) bych čekala, že mám nějaký základ a tělo si přivykne. Svaly trochu rostou, na břiše jsou docela vidět, ale kolikrát se mi stane, že mi trénink nepřipadal moc náročný a přesto mě další den svaly bolí a ani nevím po čem. Nejvíc to je znát třeba na tricepsech, které jsem dříve necvičila a nepřipadá mi, že by byly nějak schopné se adaptovat.

Bílkovin jím dost - jsem vegetarián, hlavně mléčné výrobky, hrachový a rýžový protein, luštěniny, vejce. Myslím, že sním až 2g/kg, žravá jsem dost.

Teď experimentálně zkouším proteiňák, který obsahuje i hydrolyzovaný kolagen a taurin, 2 věci co by mohly na vege stravě chybět, tak uvidím.
Ale napadá mě, jestli mi fakt nemůžou chybět cukry. Jsem na méněsacharidové stravě, tudíž po cvičení sacharidy nedodávám a jdu si dát rovnou BCAA+glutamin nebo proteiňák.
Důvod pro snížení cukrů je, že se na nich snadno dostávám do hypoglykemie a kromě toho mě silně projímají, takže prostě obecně mi je bez ovoce a příloh lépe.

Jde nějak otestovat, jestli se mi svaly při posilování poškozují a regenerují tak nějak v normě? Jestli se jen moc sleduju a jsem netrpělivá nebo fakt je někde problém?

Nezlob se, ale já myslím, že to moc vědecky řešíš... Chystáš-li se na olympiádu, je to v pořádku, ale jinak moc ne...
Kde začít? Špatná regenerace bude se sacharidy souviset, a taky s nedostatkem creatinu, který jinde než v mase nenajdeš. Jinde navíc píšeš, že hledáš vegetariánské proteiny... Podívej, je to tvoje věc, ale pokud nemáš s masem zdravotní konflikt, tak bych ho zařadil místo snahy nahrazovat to, co z něj nemáš dost a potřebuješ, nějakýma umělýma blbinama...prostě "pestrá a vyvážená strava" není klišé.
Svaly na břiše jsou vidět...no on je vidět ten, který je funkčně dost k ničemu - přímý břišní. Potřebujeme hlavně silné ty hluboké, hlavně příčný břišní. Takže šup na dechové cvičení, pilates, prkna...a ne hned složité cviky na TRX. Otestování viz třeba tady:
http://rungo.idnes.cz/aktivni-spodni-br ... behani_fro
Triceps je totéž. Malý sval, jeho přetížení svědčí buď o zařazování zbytečně moc izolovaných cviků na tento sval, nebo o špatném technickém provedení cviků, kde triceps supluje práci svalů velkých (zejména zádových).
Ale to plácám bez znalosti konkrétních detailů, takže nemusím mít pravdu \"8)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 18, 2015 8:20 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
[quote="Jonys":3jcgzdyh]
Nezlob se, ale já myslím, že to moc vědecky řešíš... Chystáš-li se na olympiádu, je to v pořádku, ale jinak moc ne...
Kde začít? Špatná regenerace bude se sacharidy souviset, a taky s nedostatkem creatinu, který jinde než v mase nenajdeš. Jinde navíc píšeš, že hledáš vegetariánské proteiny... Podívej, je to tvoje věc, ale pokud nemáš s masem zdravotní konflikt, tak bych ho zařadil místo snahy nahrazovat to, co z něj nemáš dost a potřebuješ, nějakýma umělýma blbinama...prostě "pestrá a vyvážená strava" není klišé.
Svaly na břiše jsou vidět...no on je vidět ten, který je funkčně dost k ničemu - přímý břišní. Potřebujeme hlavně silné ty hluboké, hlavně příčný břišní. Takže šup na dechové cvičení, pilates, prkna...a ne hned složité cviky na TRX. Otestování viz třeba tady:
http://rungo.idnes.cz/aktivni-spodni-br ... behani_fro
Triceps je totéž. Malý sval, jeho přetížení svědčí buď o zařazování zbytečně moc izolovaných cviků na tento sval, nebo o špatném technickém provedení cviků, kde triceps supluje práci svalů velkých (zejména zádových).
Ale to plácám bez znalosti konkrétních detailů, takže nemusím mít pravdu \"8)\"[/quote:3jcgzdyh]
Myslím, že nadměrné řešení je u aktivních sportovců docela běžná věc \":D\"
A proč že to tak řeším? Třeba proto, že nemám čas cvičit uplně pravidelně a vím, že pokud se např. nestihnu zregenerovat z neděle do úterka, tak si až do pátku nezacvičím a chybí mi to (sport mi dodává energii a pěknou postavu). Nebo proto, že jedu na cyklodovolenou v horách a chci to fyzicky zvládnout a neutrápit se u toho. No a taky prostě proto, že mám ve zvyku vše hodně řešit, jsem detailista \</div

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 19, 2015 12:15 pm 
Offline

Registrován: úte bře 10, 2015 6:07 pm
Příspěvky: 78
[quote="Kometa":129gjybg]Myslím, že nadměrné řešení je u aktivních sportovců docela běžná věc \":D\"
A proč že to tak řeším? Třeba proto, že nemám čas cvičit uplně pravidelně a vím, že pokud se např. nestihnu zregenerovat z neděle do úterka, tak si až do pátku nezacvičím a chybí mi to (sport mi dodává energii a pěknou postavu). Nebo proto, že jedu na cyklodovolenou v horách a chci to fyzicky zvládnout a neutrápit se u toho. No a taky prostě proto, že mám ve zvyku vše hodně řešit, jsem detailista \</div

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob črc 11, 2015 9:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
[quote="Kometa":2fgxpp3a]Celý život sportuji, střídám různé věci, indoor, outdoor. Teď poslední 4 měsíce jedu více a hlavně komplexněji - TRX, Bosu, kruháč. Je to náročné cvičení, dávám to tak 2-3x týdně, pokud jsem bolavá, tak místo toho zařadím něco méně náročného - zumbu, spinning, sm systém....

Ale začínám pojímat podezření, že jsem po tom bolavá nějak moc. Po celoživotním sportování (byť to byl častěji spíše běh nebo posilovna) bych čekala, že mám nějaký základ a tělo si přivykne. Svaly trochu rostou, na břiše jsou docela vidět, ale kolikrát se mi stane, že mi trénink nepřipadal moc náročný a přesto mě další den svaly bolí a ani nevím po čem. Nejvíc to je znát třeba na tricepsech, které jsem dříve necvičila a nepřipadá mi, že by byly nějak schopné se adaptovat.

Bílkovin jím dost - jsem vegetarián, hlavně mléčné výrobky, hrachový a rýžový protein, luštěniny, vejce. Myslím, že sním až 2g/kg, žravá jsem dost.

Teď experimentálně zkouším proteiňák, který obsahuje i hydrolyzovaný kolagen a taurin, 2 věci co by mohly na vege stravě chybět, tak uvidím.

Ale napadá mě, jestli mi fakt nemůžou chybět cukry. Jsem na méněsacharidové stravě, tudíž po cvičení sacharidy nedodávám a jdu si dát rovnou BCAA+glutamin nebo proteiňák.
Důvod pro snížení cukrů je, že se na nich snadno dostávám do hypoglykemie a kromě toho mě silně projímají, takže prostě obecně mi je bez ovoce a příloh lépe.

Jde nějak otestovat, jestli se mi svaly při posilování poškozují a regenerují tak nějak v normě? Jestli se jen moc sleduju a jsem netrpělivá nebo fakt je někde problém?[/quote:2fgxpp3a]
Tak je otázkou jak dobře může vaše tělo pracovat bez dostatečného množství kolagenu, který je k regeneraci nutný a jak dobře dokáží

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob črc 11, 2015 10:28 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Milá kometo, pravděpodobné jest to, že jak žiješ v práci (stýskáš si na stres a nepohodlí, na psychické vyčerpání), tak i sportuješ, resp. "relaxuješ". Takže sportuješ a jíš blbě. Jinak, cukry tě jistě do nějaké hypoglykemie nedostanou, to jistě není možno. Ledaže by tělo vysloveně hladovělo a po požití nějakých rychlých cukrů se splašilo a chtělo víc a víc a chovalo se jako narkoman v absťáku. Dlouhodobě to ale není možné.
Bílkoviny z luštěnin jsou hodně fajn, ale jen pro lidi žijící na pohodičku. Pro splašence, kteří jak pracují, tak i přemýšlí a tak i sportují, jsou obrovskou zátěží, velmi neefektivní stravou (ty luštěniny - velmi nestravitelné rostliny).
V samém rozpuku kulturistiky se žraly tuny tvarohu. To ti ovšem nedoporučuji, stejně jako ti nedoporučuji tvou kulturistiku. Jde doslova o mlácení prázdné slámy a útěk sama před sebou. Zde řešíš jen následky a kompenzaci nepříznivého stavu, vyvolaného samou podstatou věci. Což nemá valného smyslu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 21, 2018 8:21 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 21, 2018 8:16 pm
Příspěvky: 0
[quote="muflon":w0ijm2nc]Hned na úvod, [u:w0ijm2nc]pokud někomu jde o posilování, tak na to je JINÉ VLÁKNO[/u:w0ijm2nc]:

Naposledy upravil DanyTheDog dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
t=1555&


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 21, 2018 8:42 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 03, 2016 10:24 am
Příspěvky: 349
Kámo, osobně proti růstu hmoty nic nemám, sám bych rád přibral. Ale kolega v práci má při 180 cm 62 kilo a mazecky spokojenej. Občas přibere na 65 - 68, ale cíleně začne vynechcávat obědy, místo piva pije vodu, hodně maká, prostě chce mít 62, cítí se tak dobře. Možná toužíš po něčem, co ouplně nechceš nebo nešvíš, co je a bude.
Ku tvému věku a touze tolik, že můj syn v těch letech asi půl roku dělal něco jako kulturistiku, posiloval. Během půl roku se značně osvalil a přeformoval figuru. Stalo se to díky tvrdé práci .... a žraní a žraní. Strašlivě žral. A mimoto se ládoval kreatinem.
Špatná zpráva je ta, že jen přeměnil figuru, nějaké velké přibírání na váze nebylo. Pár kilo.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 203 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz