Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 3:59 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Vodní filtr eSpring
PříspěvekNapsal: pon kvě 06, 2013 11:24 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Zdravím, pro členy tohoto fóra mohu sehnat prémiový vodní filtr eSpring.

Obrázek

Fakta:

Certifikován americkou NSF http://www.nsf.gov/

Vodní filtr eSpring kombinuje technologie:
1, Uhlíkového filtru
2, UV lampy
3, Elektronického monitorování

Vícefázový aktivní filtr s lisovaným uhlíkovým blokem:
Odstraňuje velmi účině více než 140 kontaminátů včetně olova a rtuti
Odstraňuje velmi účině organické chemikálie
Zlepšuje chuť a vůni vody
Zachytává částice menší než průměr lidského vlasu
Plocha uhlíkového filtru je 446 000 m2

UV lampa:
Působí silou 80 milijoulů/cm2 UV světla
ničí 99,99% bakterií a virů

Inteligentní chip elektronického monitorování:
Sleduje životnost UV lampy
Upozorňuje na výměnu vložky filtru

Při ceně vodného a stočného v Praze vychází filtr takto:
Prvním rokem: 5,7 kč za litr
Druhým rokem: 1,4 kč za litr
Za období celkem cca 10ti let: 1,8 kč za litr

Podle srovnávacích testů odstraňuje vodní filtr eSpring nejvíce kontaminátů než jakýkoliv vodní filtr s uhlíkovým filtrem a vodní lampou.


Uhlíkový fitr je vytvořen z kokosového ořechu a neobsahuje žádné živočišné materiály ze zvířat.

Dvě základní varianty filtru eSpring s dělí na:
eSpring - Zařízení na úpravu pitné vody - s přídavným kohoutkem
eSpring - Zařízení na úpravu pitné vody - k existujícímu kohoutku

Obě dvě varianty stojí stejně!

Cena pro členy tohoto fóra: 26 815 kč ( Normální cena 29 290 kč )

K vodnímu filtru eSpring jsem schopen dodat, taktéž se slevou náhradní díly a příslušenství:
Přídavný kohoutek
Sada na připojení k existujícímu kohoutku
Náhradní filtr
Džbán na vodu
Sportovní láhev na vodu

vše originál eSpring

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vodní filtr eSpring
PříspěvekNapsal: stř dub 30, 2014 3:46 pm 
Offline

Registrován: sob bře 01, 2014 4:51 pm
Příspěvky: 9
eSpring™ Zařízení na úpravu pitné vody - s přídavným kohoutkem
Obj. č.: 100189
eSpring™ Zařízení na úpravu pitné vody - s přídavným kohoutkem
Velikost: 1 ks
Prodejní cena:: 22 133,00 CZK
Doporučená maloobchodní cena: 29 880,00 CZK
B.h.: 435,18



nebo stačí navštívit stránky Amway-tam se zaregistrovat za 739 korun a koupit si filtr za nákupku \":D\"
filtr je to určitě kvalitní-máme ho doma,ale každý rok je třeba vyměnit fitr za dalších 5000 korun


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vodní filtr eSpring
PříspěvekNapsal: ned kvě 04, 2014 8:31 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Jitule_2008 píše:
eSpring™ Zařízení na úpravu pitné vody - s přídavným kohoutkem
Obj. č.: 100189
eSpring™ Zařízení na úpravu pitné vody - s přídavným kohoutkem
Velikost: 1 ks
Prodejní cena:: 22 133,00 CZK
Doporučená maloobchodní cena: 29 880,00 CZK
B.h.: 435,18



nebo stačí navštívit stránky Amway-tam se zaregistrovat za 739 korun a koupit si filtr za nákupku \":D\"
filtr je to určitě kvalitní-máme ho doma,ale každý rok je třeba vyměnit fitr za dalších 5000 korun

Proti reverzní osmóze za 1600,-Kč je to tedy hrubě jinde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vodní filtr eSpring
PříspěvekNapsal: sob úno 21, 2015 11:35 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 01, 2011 12:32 am
Příspěvky: 66
Dobrý den, chci se zeptat, jestli je přístroj od Amway eSpring srovnatelný s reversní osmózou? Bylo mně řečeno, že pít denně vodu zbavenou úplně minerálů ( v podstatě destilku) není zdravé. eSpring je prý přístroj, který ve vodě minerály zachová...Já ale na něj 30 tisíc Kč nemám. Tak jak to s tím tedy je, stačí mi r. osmóza?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vodní filtr eSpring
PříspěvekNapsal: ned bře 01, 2015 12:01 pm 
Offline

Registrován: sob bře 01, 2014 4:51 pm
Příspěvky: 9
pisnicka12 píše:
Dobrý den, chci se zeptat, jestli je přístroj od Amway eSpring srovnatelný s reversní osmózou? Bylo mně řečeno, že pít denně vodu zbavenou úplně minerálů ( v podstatě destilku) není zdravé. eSpring je prý přístroj, který ve vodě minerály zachová...Já ale na něj 30 tisíc Kč nemám. Tak jak to s tím tedy je, stačí mi r. osmóza?

Ahoj písničko,
pochopila jsem,že používat RO je dobré,když piješ zároveň hodně ovocných šťáv...jako část tekutiny,ne jako jedinou vodu.My máme filtr a děláme s tou vodou všechno-kafe,čaj,polívky...ale je pravda,že těch 22 tisíc to stojí-a musíš se zaregistrovat-kvůli ceně za 700.Neznám jiné filtry jak fungují,ale existují i levnější...e-spring zachová všechny minerály.Myslím,že kdo požívá RO-doplňuje ty minerály extra-což by se mi teda nechtělo a stejně si myslím,že voda je nejlepší lék


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vodní filtr eSpring
PříspěvekNapsal: úte bře 03, 2015 1:52 pm 
Offline

Registrován: úte bře 03, 2015 1:47 pm
Příspěvky: 1
Zdravím \":-)\" Jsem ochotná ho objednat za nákupní cenu - registraci mám jen k vůli sobě na kosmetiku a čistící prostředky, takže na prodávání za plné ceny si nehraju..tak je na Vás.. nebo Vás můžu případně zaregistrovat \":-)\" Jsem z Prahy..Hezký den \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vodní filtr eSpring
PříspěvekNapsal: úte bře 24, 2015 4:23 pm 
Offline

Registrován: úte bře 24, 2015 3:51 pm
Příspěvky: 26
Jarda píše:
Proti reverzní osmóze za 1600,-Kč je to tedy hrubě jinde.

Pochopitelně i výstup vody z reverzní osmózy je také jinde. Viz stanovisko státního zdravotního ústavu k filtrům na bázi obrácené osmózy. Kde státní zdravotní ústav důrazně nedoporučuje vodu z reverzní osmózy k trvalému pitnému režimu. Spíše se dle tohoto stanoviska hodí k technickým účelům. A k občasnému uhašení žízně.
Tady člověk skutečně musí sledovat nejen cenu ale i kvalitu na výstupu toho filtru. A co mám možnost sledovat vodní filtry. Tak co se týče kvality a ceny, tak obojí je velmi kvalitní. To znamená že obojí odráží více než 20tiletou praxi v úpravě vody. A firma si to také nechá kvalitně zaplatit. Pokud byste měli zájem o kompletní aktuální nabídku. Přeci jen občas dochází k úpravám cen, a tech. detailů provedení napište na mail: vlastahodina@seznam.cz
pošlu kompletní informace týkající se i toho proč se vůbec vodní filtry vyrábí a proč lidé nedůvěřují vodě z kohoutku a kupují raději vodu balenou. Je to vážně jen kvůli zbytečným obavám?

V současné době (od 16.03.2015) se vodní filtr eSpring nabízí jak se základní dvouletou zárukou, tak za příplatek s prodlouženou pětiletou zárukou.
Se základní dvouletou zárukou je maloobchodní cena 30 330Kč
S prodlouženou pětiletou zárukou 33 365Kč.
Filtr je dodáván s filtrační vložkou a je připraven k prvnímu použití.
Následující a každý další rok se mění kombinovaná filtrační vložka (uhlíkový lisovaný blok a UV lampa) která stojí
7 175Kč. A která má omezení trvanlivosti buď jeden rok nebo 5 000litrů vody. Podle toho která okolnost nastane dříve.
Z toho důvodu, protože cílem konstruktérů bylo vyvinout téměř bezobslužný přístroj, který vydrží po dobu jednoho roku zásobovat početnou rodinu (6 osob po 2 Litrech pitné vody denně a podobu jednoho roku) dostatečným množstvím kvalitní pitné vody. Není pro mne problém zaslat bližší technické detaily ve formátu PDF. Včetně výčtu 140kontaminantů které tento přístroj dokáže z vody odstranit. - Výsledky laboratorních testů nezávislé, objektivní, neziskové zkušební a certifikační agentury NSF International.
Co se týče ekonomického porovnání, tohoto přístroje. Tak skusme vzít v úvahu modelový příklad že byste denně skonzumovali 3balení vody v množství 1,5L v ceně za balení 9,5Kč. Po dobu jednoho roku -365dní. Tak se vám vodní filtr ekonomicky vrátí za 8,11roku. - Verze porovnání v pětileté záruční době, včetně výměnných vložek, kde shodně "utratíte" po 84 412,54Kč. A rozdíl je roven nule. A po této době šetříte, čili jste v porovnání s vodou balenou v plusu. Kromě toho byste museli domů dopravit 1,6tuny balené vody ročně. Zatímco s naším vodním filtrem stačí vyměnit 1Kg vážící vložku.
Nainstaluji či poradím s instalací přístroje. Mým cílem je poskytnout kvalitní servis a poradenství. Proto poskytuji přístroj za katalagovou cenu. Samozřejmě poradím i s případným kvalifikovaným porovnáním jiných přístrojů a jejich dlouhodobým ekonomickým srovnáním v průběhu let, včetně přehledné srovnávací tabulky. A to i v případě že toto srovnání by nebylo pro vodní filtr eSpring příznivé.
Kontakt na mne je:
vlastahodina@seznam.cz
www.amway.cz/user/vlastahodina


Naposledy upravil Vlastimil Hodina dne pon dub 20, 2015 8:50 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vodní filtr eSpring
PříspěvekNapsal: pon bře 30, 2015 5:18 am 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Možno tam kde je do nejakých 10 nemeckých stupňov tvrdosti, v Karvinej sme mali myslím nejakých 7 stupňov, teda kolegovia akvaristi tak hovorili, tam by vodu nebolo treba tej tvrdosti zbavovať. Ale u nás je veľmi tvrdá voda, veľa ľudí trpí rôznymi problémami, hlavne ľadvinovými kameňmi a takúto vodu piť len prefiltrovaním určite neni zdravé.
Ak už by som chcel len filtrovať vodu tak si kúpim RO od Mangalu s UV lampou a bez menbrány, mám to isté čo hento čudo len za oveľa menší peníz, nie takú zlodejinu.

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vodní filtr eSpring
PříspěvekNapsal: pon bře 30, 2015 5:23 pm 
Offline

Registrován: úte bře 24, 2015 3:51 pm
Příspěvky: 26
Na úpravu tvrdé vody není vodní filtr eSpring uzpůsoben. - Jedná se o minerály, které filtrem prochází a neslučují se s uhlíkem. Tu tvrdou vodu je nejlépe reklamovat přímo u vodáren. Ty jsou zodpovědny za příměřený obsah minerálů. Co se týče Reverzní Osmózy, tak jejím základem je právě ultra jemná membrána přes kterou ta voda je pod tlakem protlačována. Ale zároveň vám tato membrána udělá z jakékoliv vody téměř chemicky čistou H2O. Proto se tam minerály musí zpětně doplňovat. Přesto nikoliv v dostatečné míře. Na stránkách Státního Zdravotního Ústavu lze dohledat více. Tato voda je vhodná pouze pro technické účely, a pro občasné uhašení žízně. Nikoliv pro trvalý pitný režim. V materiálech jsou uvedeny i konkrétní příklady lidí kteří utrpěli vážné zdravotní dopady, po konzumaci takovéto vody. Oproti tomu voda z vodního filtru eSpring má osvědčení jako voda vhodná pro trvalý pitný režim.

Co se týče terminus technikus: "Ak už by som chcel len filtrovať vodu tak si kúpim... len za oveľa menší peníz, nie takú zlodejinu." Pane to jsme tady měli za komančů, jedině strana pod vedením CCCP uměla všechno nejlépe. Vše ostatní byla zlodějna. Možná by bylo nejlépe kdybyste se odstěhoval někam kde se o vás soudruzi zodpovědně postarají. A kde vás jinověrci sprostě neokrádají...
vlastahodina@seznam.cz
www.amway.cz/user/vlastahodina


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vodní filtr eSpring
PříspěvekNapsal: pon bře 30, 2015 7:00 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Vlastimil Hodina píše:
Tu tvrdou vodu je nejlépe reklamovat přímo u vodáren. Ty jsou zodpovědny za příměřený obsah minerálů.

Takú múdrosť som už dávno nepočul. Vodárny sú zodpovedné za minerály ktoré sa vo vode v danej lokalite nachádzajú? Kde na také múdrosti chodíte?
Vlastimil Hodina píše:
Co se týče terminus technikus: "Ak už by som chcel len filtrovať vodu tak si kúpim... len za oveľa menší peníz, nie takú zlodejinu." Pane to jsme tady měli za komančů, jedině strana pod vedením CCCP uměla všechno nejlépe. Vše ostatní byla zlodějna. Možná by bylo nejlépe kdybyste se odstěhoval někam kde se o vás soudruzi zodpovědně postarají. A kde vás jinověrci sprostě neokrádají...

Ja sa nesťažujem. Mám osmózu a nie tú najlacnejšiu. Vám musela tá strana pod vedením CCCP veľmi ublížiť. Podľa Vašej fotky myslím že mám s tou stranou väčšie skúsenosti a nemienim ich komentovať.

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vodní filtr eSpring
PříspěvekNapsal: ned dub 12, 2015 4:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Vlastimil Hodina píše:
Pochopitelně i výstup vody z reverzní osmózy je také jinde. Viz stanovisko státního zdravotního ústavu k filtrům na bázi obrácené osmózy. Kde státní zdravotní ústav důrazně nedoporučuje vodu z reverzní osmózy k trvalému pitnému režimu. Spíše se dle tohoto stanoviska hodí k technickým účelům. A k občasnému uhašení žízně.
Tady člověk skutečně musí sledovat nejen cenu ale i kvalitu na výstupu toho filtru. A co mám možnost sledovat vodní filtry. Tak co se týče kvality a ceny, tak obojí je velmi kvalitní. To znamená že obojí odráží více než 20tiletou praxi v úpravě vody. A firma si to také nechá kvalitně zaplatit. Pokud byste měli zájem o kompletní aktuální nabídku. Přeci jen občas dochází k úpravám cen, a tech. detailů provedení napište na mail: vlastahodina@seznam.cz
pošlu kompletní informace týkající se i toho proč se vůbec vodní filtry vyrábí a proč lidé nedůvěřují vodě z kohoutku a kupují raději vodu balenou. Je to vážně jen kvůli zbytečným obavám?

V současné době (od 16.03.2015) se vodní filtr eSpring nabízí jak se základní dvouletou zárukou, tak za příplatek s prodlouženou pětiletou zárukou.
Se základní dvouletou zárukou je maloobchodní cena 30 330Kč
S prodlouženou pětiletou zárukou 33 365Kč.
Filtr je dodáván s filtrační vložkou a je připraven k prvnímu použití.
Následující a každý další rok se mění kombinovaná filtrační vložka (uhlíkový lisovaný blok a UV lampa) která stojí
7 175Kč. A která má omezení trvanlivosti buď jeden rok nebo 5 000litrů vody. Podle toho která okolnost nastane dříve.
Z toho důvodu, protože cílem konstruktérů bylo vyvinout téměř bezobslužný přístroj, který vydrží po dobu jednoho roku zásobovat početnou rodinu (6 osob po 2 Litrech pitné vody denně a podobu jednoho roku) dostatečným množstvím kvalitní pitné vody. Není pro mne problém zaslat bližší technické detaily ve formátu PDF. Včetně výčtu 140kontaminantů které tento přístroj dokáže z vody odstranit. - Výsledky laboratorních testů nezávislé, objektivní, neziskové zkušební a certifikační agentury NSF International.
Co se týče ekonomického porovnání, tohoto přístroje. Tak skusme vzít v úvahu modelový příklad že byste denně skonzumovali 3balení vody v množství 1,5L v ceně za balení 9,5Kč. Po dobu jednoho roku -365dní. Tak se vám vodní filtr ekonomicky vrátí za 8,11roku. - Verze porovnání v pětileté záruční době, včetně výměnných vložek, kde shodně "utratíte" po 84 412,54Kč. A rozdíl je roven nule. A po této době šetříte, čili jste v porovnání s vodou balenou v plusu. Kromě toho byste museli domů dopravit 1,6tuny balené vody ročně. Zatímco s naším vodním filtrem stačí vyměnit 1Kg vážící vložku.
Nainstaluji či poradím s instalací přístroje. Mým cílem je poskytnout kvalitní servis a poradenství. Proto poskytuji přístroj za katalagovou cenu. Samozřejmě poradím i s případným kvalifikovaným porovnáním jiných přístrojů a jejich dlouhodobým ekonomickým srovnáním v průběhu let, včetně přehledné srovnávací tabulky. A to i v případě že toto srovnání by nebylo pro vodní filtr eSpring příznivé.
Kontakt na mne je:
vlastahodina@seznam.cz
www.amway.cz/user/vlastahodina

Ono to není jenom o tom vydat nějaké stanovisko, ale také ho logicky podložit a to by mě opravdu zajímalo co tam tým odborníků napsal, že je na reverzní vodě špatného.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vodní filtr eSpring
PříspěvekNapsal: úte dub 14, 2015 12:50 am 
Offline

Registrován: úte bře 24, 2015 3:51 pm
Příspěvky: 26
Jarda píše:
Ono to není jenom o tom vydat nějaké stanovisko, ale také ho logicky podložit a to by mě opravdu zajímalo co tam tým odborníků napsal, že je na reverzní vodě špatného.

To není žádným tajemstvím, každý si to může dohledat. Přesto jsem našel na stránkách Státního Zdravotního Ústavu tři dokumenty v PDF. Které zde přikládám v souboru ZIP.


Přílohy:
7 varování před obrácenou osmózou.zip [406.07 KiB]
1120 krát
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz