Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:49 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 77 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Marihuana
PříspěvekNapsal: sob led 31, 2015 5:39 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Nickname píše:
Chcete-li používat konopí jako lék, tak zapomeňte na kouření \":!:\"
Nejúčinnější k léčbě jsou Fénixovy slzy, které vymyslel Rick Simpson a je tady ve vláknu zmiňován několikrát, tak jako i odkaz na jeho video, na kterém nejen že uvidíte mluvit lidi, kterým pomohl, ale jak po něm jdou úřady a co se kolem toho v Kanadě strhlo. Ještě ho znovu přiložím kdo neviděl \":arrow:\" https://www.youtube.com/watch?v=eMiM7d4SkGg

Jde o to, že léčivé látky v konopí podle návodu na výrobu níže by neměli překročit 140°C aby to bylo nejlepší \":!:\" A při výrobě FS se to hlídá teploměrem \":!:\" Pro léčení a klid pacienta, třeba s těžkými stavy, lepší odrůda Indica.

Zde se můžete kouknout na velice zjednodušenou přípravu pro ty, kteří by si to chtěli vyrábět sami, byla za tímto účelem vytvořena.
\":arrow:\" https://www.youtube.com/watch?v=bDaNmFUUhHU \":arrow:\" https://www.youtube.com/watch?v=Uhz9GMTy4SE

a ještě ten pán z videa s návodem, který potvrzuje, že kouření NE \":!:\"

Hodně zdaru a zdraví \":wink:\"

Ten návod na přípravu je perfektní, je vidět že zlaté české ručičky se ve světě stále neztratí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 19, 2015 10:41 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 26, 2011 11:26 am
Příspěvky: 150
Bydliště: Košice
Velmi zaujímavý rozhovor okolo marihuany.

https://www.youtube.com/watch?v=i_Yny_PrYjk

_________________
PRED NAKUPEM V OBCHODNYCH RETAZCOCH SI POZRI STRANKU: http://www.potravinynapranyri.cz/
Výrobca vakcín Merck (MSD) v 2. polroku 2009 zaplatil lekárom najmenej 18,8 milióna dolárov:
http://bit.ly/OuRIXq


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Konope ako výborný liek
PříspěvekNapsal: pon bře 30, 2015 8:45 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 26, 2011 11:26 am
Příspěvky: 150
Bydliště: Košice
Dobry den
tu si možte vypočuť pravdu o konope:
https://www.youtube.com/watch?v=i_Yny_PrYjk

_________________
PRED NAKUPEM V OBCHODNYCH RETAZCOCH SI POZRI STRANKU: http://www.potravinynapranyri.cz/
Výrobca vakcín Merck (MSD) v 2. polroku 2009 zaplatil lekárom najmenej 18,8 milióna dolárov:
http://bit.ly/OuRIXq


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Konope ako výborný liek
PříspěvekNapsal: stř dub 01, 2015 1:18 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte úno 03, 2015 12:57 pm
Příspěvky: 14
Tak konopí je rostlina stará přes 5 000 let a používala se na všechno včetně jídla. To, že naše společnost bere tuto rostlinku jako vstup do pekla, je za názor farmaceutických korporací. Uvažte, kolik by vyléčila lidí z epilepsie a dalších jiných "neléčitelných" nemocí. To není v zájmu těch společností.
Všechna propaganda pramení z USA z minulého století. Oni věděli, že pokud to nebudou patřičně DÉMONIZOVAT, tak se to vymkne kontrole.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Konope ako výborný liek
PříspěvekNapsal: pát dub 03, 2015 4:20 pm 
Offline

Registrován: pon bře 09, 2015 3:06 pm
Příspěvky: 9
Jako lék je to skvělá věc.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 25, 2015 8:23 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
milo1 píše:
Velmi zaujímavý rozhovor okolo marihuany.

https://www.youtube.com/watch?v=i_Yny_PrYjk

Opravdu zajímavé.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Marihuana
PříspěvekNapsal: pon srp 08, 2016 2:36 pm 
Offline

Registrován: pon srp 08, 2016 1:50 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den,

doporučuji užívat výtažek z konopí. Táta má rakovinu hrtanu. Po ozařování mu bylo dost zle, neměl chuť k jídlu a měl samé boláky v puse. Když začal užívat výtažek, vše se o dost zlepšilo. Po těch všech ozařování vypadá dost dobře určitě díky němu. Bohužel ještě nemůžu napsat, že je vyléčený, protože kontrolu má až za delší dobu, ale věřím, že díky výtažku se z toho dostane. Také jsem se spojila s pár uživateli výtažku na rakovinu, kterým doktoři nedávali naději, ale i tak se z toho dostali. Dále já trpěla několik měsíců mravenčením končetin, bolestí zapěstí a občasným třesem rukou, zmatenost, špatné vyjadřování a silnou únavou. Chtěla jsem jít na magnetickou rezonanci, jestli se nejedná o roztroušenou sklerózu, ale je problém se vůbec dostat k neurologovi, protože jich je u nás málo. Řekla jsem si, že kdybych byla opravdu nemocná, léky bych stejně brát nechtěla, takže zkusím výtažek z konopí, který je na nervové poruchy výborný. Hned po dvou týdnu užívání mi zmizely všechny příznaky až na únavu. Únava zmizela do měsíce. Brala jsem výtažek vkuse celkem 6týdnů. Teď beru kapku výtažku jedenkrát týdně. Pane Jardo, chtěla bych Vás poprosit o radu, jestli si myslíte, že mohlo jít o roztroušenou sklerózu, jestli mohla být takhle rychle vyléčena. Dále pokud vyléčená být takhle rychlé nemůže, jestli nevadí užívání výtažku jedenkrát nebo dvakrát týdně, aby se příznaky nevrátily. Děkuji Vám. S pozdravem Pavlína


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Marihuana
PříspěvekNapsal: stř srp 10, 2016 8:32 am 
Offline

Registrován: sob črc 16, 2016 6:52 pm
Příspěvky: 78
Nickname píše:
Chcete-li používat konopí jako lék, tak zapomeňte na kouření \":!:\"
Nejúčinnější k léčbě jsou Fénixovy slzy, které vymyslel Rick Simpson \":wink:\"

Někde jsem četla, že někteří lidé mají trávicí těžkosti z benzínu, který se při výrobě Fénixových slz používá. Neví někdo, proč se nedají Fénixovy slzy vyrábět pomocí lihu, místo benzínu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Marihuana
PříspěvekNapsal: stř srp 10, 2016 10:28 am 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Tišková píše:
Někde jsem četla, že někteří lidé mají trávicí těžkosti z benzínu, který se při výrobě Fénixových slz používá. Neví někdo, proč se nedají Fénixovy slzy vyrábět pomocí lihu, místo benzínu?

Samozřejmě se Fénixovy slzy dají vyrábět pomocí "lihu" a klidně si je vyrobte sama. Trávu budete mít na podzim jako víno (byť měla letos dost málo sluníčka), samozřejmě za předpokladu, že jste si s ní povídal, řádně zaštipovala, máte krásně rozvětvená samičí květenství plná pylu, tož si navařte.
Trávu samozřejmě nemusíte jen kouřit, dá se užít i jinak, ostatně, komu vadí přímo joint, může užít vodní dýmku.
Ovšem emulze typu lihového extraktu či oleje jsou použitelné na mnohem víc způsobů.
O extrémní účinnosti a užitečnosti rostliny netřeba dlouho hovořit.
Konejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Marihuana
PříspěvekNapsal: čtv srp 11, 2016 3:29 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 06, 2014 5:20 pm
Příspěvky: 186
Tišková píše:
Někde jsem četla, že někteří lidé mají trávicí těžkosti z benzínu, který se při výrobě Fénixových slz používá. Neví někdo, proč se nedají Fénixovy slzy vyrábět pomocí lihu, místo benzínu?

záleží kde jste to četla, nakolik se tomu dá věřit, že to bylo z benzínu! Jaké stavy lidé popsali a kdo ví jestli nebyly stavy způsobeny vysokou dávkou \":idea:\"

spíše je potřeba se zajímat o kvalitu a postup jakým FS bylo zhotoveno \":!:\" Koukněte, jestli jste ještě neviděla videa k přípravě výše.
Myslím si, že když byl použit lékařský benzín a ještě byl odpařen až dokonce, tak by tam neměl vůbec být!

Jak jsem psal, zajímat se v první řadě o kvalitu použitého konopí, jelikož dnešní rychlo honěné hnojené vietnamské shity by mohly spíše škodit než léčit \":!:\" Na ty lidi z videa se určitě dá kontaktovat a případně zjistit více, případně i poradí z čeho vyrábět a proč také používají benzín \":idea:\"

joint je k ničemu, shoří nejúčinnější látky konopí \":!:\"
můžete natřít v ústech na dásně a trávení nezatížíte.

ať se daří \":wink:\"

_________________
Hodně zdraví, štěstí a úspěchů s hledáním správné cesty ke zdraví ;-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Marihuana
PříspěvekNapsal: čtv srp 11, 2016 7:48 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Alex píše:
U mna ma trava pravdepodobne opacny ucinok a to som nikde necital, iba citil \":)\" Da sa definovat pokles testosteronu pokial dostanes enormnu chut na sex ? Taku zivocisnu ? Osobne mi to pripada, ze na internete o trave napisu hocico, podobne ako o mms, len aby to nahodou dakto neskusil. A na stranke kde to citas, si pozres reklamne bannere a na jednom je reklama na Vodku, 7x destilovanu a na druhom reklama na Liek na zenske vaginalne problemy od nejakej Bigfarmy, na tretom liek na podporu erekcie ... A kedze kapitalizmus je o peniazoch, matematika je velmi jednoducha a kazdy si vie zratat 2 a 2.

http://vsetkoosporte.sk/strava/spomaluj ... oj-progres

Tu sa píše, že fajčenie marihuany znižuje testosterón len o NEPATRNÉ množstvo, a len na krátku dobu, a to vtedy, keď si dáš marihuanu len raz za čas. Keď ju fajčíš (alebo inak aplikuješ) pravidelne, tak to bude fakt len o desatinné čísla, prípadne vôbec.... Sú tam spomenuté (v článku) štúdie.....
Hmm... nejak ma tá mariška láka.......Opitý som nebol 12 rokov (ako sranda sa mi to píše, lebo každý rok pridám ejden rok, najprv to bolo "opitý som nebol už rok"...a zrazu je tých rokov už 12 \":!:\" \":lol:\" ...čas beží...)..... kto vie, možno by mohla byť mariška niečim, čo mi skvalitní život...... Podotýkam, mám rád realitu, preto som nebol opitý (ani nadrogovaný - to som nebol nikdy) 12 rokov...... Myslím, že fajčenie marišky (alebo lepšie - jej iná aplikácia, napr. výluh, tinktúra... ?...) by ma mohli ako osobnosť..."vycibriť" ? ... Hmm...výzva...

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Marihuana
PříspěvekNapsal: čtv srp 11, 2016 9:00 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
STTP, o testosteron vůbec nejde.
Upřímně, jako obvykle plkáš ... prý "zkvalitnit život" ... "vystříbřit osobnost" .... "výzva" ....
Už jsi někdy viděl stohy trávy? Domácí, s láskou pěstované, vymazlené, českýma ručičkama a srdíčkem? Kila zadarmo rozdávané a vyměňované a sdílené trávy? Každý den, rok, dva? Trávu na všechny způsoby? Znáš lidi, kteří jsou na 4 g denně, roky a roky?
Zdá se ti, že "to" "zkvalitňuje život"?
Hmmm .... dobrá, brouku, věčný útěkáři, experimentátore, snílku, který nechce žít reálný život ....
Slibuji ti např. zážitky z "astrálních světů", asi i neskutečnou (a pro tebe velmi nevšední) empatii (neboj, jen na chvilku), mikroskopické vidění (také jen na chvíli, neboj), svým spůsobem i jasnovidnost (vidění "za roh", "čtení" myšlenek) ... mám pokračovat? Chceš to?
Nedoporučuji!!!! je to spojeno s velkou zodpovědností, kterou nemusíš unést.
A co je hlavní?
Otevřou se ti vrátka, která nejdou zavřít. resp. jdou, ale strašně pomalu, a spíše taknějak samovolně, to, co se ti naráz zjeví, otevře, a bude toho třeba i moc, bude roky a roky vyhasínat, i kdybys to už nechtěl ani vidět ...
Tož tak ...
Držím ti palce .... \":D\"


Naposledy upravil martina72 dne pát srp 12, 2016 6:08 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Marihuana
PříspěvekNapsal: čtv srp 11, 2016 9:50 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
martina72 : tak len na liečebné účely..... To potom treba bez obsahu THC, však ?

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Marihuana
PříspěvekNapsal: pát srp 12, 2016 3:40 pm 
Offline

Registrován: pát úno 14, 2014 9:11 pm
Příspěvky: 188
SemTamTuPrídem píše:
Myslím, že fajčenie marišky (alebo lepšie - jej iná aplikácia, napr. výluh, tinktúra... ?...) by ma mohli ako osobnosť..."vycibriť" ? ... Hmm...výzva...

Nemyslím... Každý sme iný ale ja som s tým dááávno sekla lebo na mňa vtedy šli fakt divné tak trochu "hororové" úzkosti a to k šťastiu fakt nepotrebujem.
(Ale nedám dopustiť na domácu konopnú masť, ja som robila z technickej, semienka z obchodu super klíčia)

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. Werich


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Marihuana
PříspěvekNapsal: sob srp 27, 2016 9:59 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Paulina píše:
Dobrý den,

doporučuji užívat výtažek z konopí. Táta má rakovinu hrtanu. Po ozařování mu bylo dost zle, neměl chuť k jídlu a měl samé boláky v puse. Když začal užívat výtažek, vše se o dost zlepšilo. Po těch všech ozařování vypadá dost dobře určitě díky němu. Bohužel ještě nemůžu napsat, že je vyléčený, protože kontrolu má až za delší dobu, ale věřím, že díky výtažku se z toho dostane. Také jsem se spojila s pár uživateli výtažku na rakovinu, kterým doktoři nedávali naději, ale i tak se z toho dostali. Dále já trpěla několik měsíců mravenčením končetin, bolestí zapěstí a občasným třesem rukou, zmatenost, špatné vyjadřování a silnou únavou. Chtěla jsem jít na magnetickou rezonanci, jestli se nejedná o roztroušenou sklerózu, ale je problém se vůbec dostat k neurologovi, protože jich je u nás málo. Řekla jsem si, že kdybych byla opravdu nemocná, léky bych stejně brát nechtěla, takže zkusím výtažek z konopí, který je na nervové poruchy výborný. Hned po dvou týdnu užívání mi zmizely všechny příznaky až na únavu. Únava zmizela do měsíce. Brala jsem výtažek vkuse celkem 6týdnů. Teď beru kapku výtažku jedenkrát týdně. Pane Jardo, chtěla bych Vás poprosit o radu, jestli si myslíte, že mohlo jít o roztroušenou sklerózu, jestli mohla být takhle rychle vyléčena. Dále pokud vyléčená být takhle rychlé nemůže, jestli nevadí užívání výtažku jedenkrát nebo dvakrát týdně, aby se příznaky nevrátily. Děkuji Vám. S pozdravem Pavlína

Tak o všestranně pozitivních vlastnostech této rostliny je toho na netu napsáno dost a dost. Jak vidno tak problému snadného samoléčení přes tuto bylinu se ujalo vedení lidstva, myšleno státní mafie a nazvalo ji drogou kterou rozhodně není. Všimněte si jak ji nejde nikde legalizovat přes obrovský tlak veřejnosti, protože ještě větší tlak jde od farmaceutů a státních orgánů protože nikdo z nich nechce mít zdravé a spokojené obyvatelstvo. Takové lidi pak totiž nejde moc ovládat, což by teoreticky mohlo legalizování této kytky značně komplikovat. Jinak, zda jste tím vyléčila roztroušenku to netuším, ale proč ne, možné to určitě je. Jakákoliv nemoc je vlastně selhávání organizmu z hlediska psychiky, hormonů, methylace, respektive jde o souhrn těchto procesů. Pokud vám naskočila po jejím užití třeba psychika do relativně použitelného stavu, začne se automaticky rovnat vše ostatní a je celkem jedno o jakou nemoc zrovna jde. Navíc obrovskou výhodou je zde to že není třeba ji užívat nepřetržitě, lze ji kdykoliv vysadit a nasadit a v naprosté většině případů se dostaví stejný efekt znovu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 77 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz