Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:55 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Tlačenka, má láska
PříspěvekNapsal: sob lis 10, 2012 12:21 pm 
Návštěvník píše:
V dnešním podělaném světě je pořádné jídlo moje jediné potěšení.

V tejto vete si krásne dokázal to že ty svoj život nevieš žit ,ty vieš len jest a to je tvoj jediný životný ciel.Mal by si začat žit aj ináč ako sa obžierat a potom možno pochopíš o čom všetkom je život a o čo prichádzaš ...


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tlačenka, má láska
PříspěvekNapsal: ned lis 18, 2012 7:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Návštěvník píše:
No, také jsem zkoušel hlídat si PH v těle, přestal jsem jíst maso a zařadil jsem ořechy, zrní a šlo to docela dobře. Z počátku jsem se opravdu zbavil odpadu ve svém těle, ale později mne přemohlo stále větší nutkání na kus, alespoň kousek masa. Dal jsem si a moje PH bylo rázem v ... a ne na chvilku, ale na dva dny. Opět jsem tvrdě nastolil pořádek ve svém těle a došlo to tak daleko, že každé pochybení jsem si sám odsoudil. Potom jsem si uvědomil, že se chovám jako magor, protože od nepaměti jíme maso, zeleninu, ovoce, obiloviny, cukrovinky z medu, cukrové třtiny nebo cukrové řepy. Od nalezení tabáku, kávy, čaje kouříme a pijeme kávu, čaj. Také pijeme kvašené nápoje hlavně pivo, víno, destiláty a v poslední řadě vodu. Návrat ke zdravému stylu života je ve vyváženosti všeho zmíněného, jen to kouření bych asi vynechal. Vyváženost stravy a nákup kvalitních surovin spolu s dostatkem pohybu přispívá k dobré náladě a dobrá nálada, osobní pohoda ke zdraví a dlouhému věku.
Chápu, že lidé pohybově omezení musí řešit dietou své omezení, ale všichni ostatní si omezováním ubližují. Potom chápu, že se potřebují, nejlépe kolektivně pod taktovkou "odborníků", utvrdit se ve správnosti svého rozhodnutí. Vždyť, co je v životě lepšího než se dobrovolně stát asketou o zrní, zelenině, ovoci (ale pozor, jen některé ovoce je vhodné) a vodě.
Moji prarodiče jsou z Moravy, celý život pili dobré víno, jedli všechno, nepracovali, ale dřeli na vinohradě. Děda kouří, je mu 98 let, babička je o rok mladší, budou tu ještě dlouho, protože jsou vyrovnáni sámi se sebou.
Pavel

Tak nikdo vás k tomu pokusu asi nenutil a záleží na vás jak jste se u toho cítil, nicméně pozor, nejvíce pravdy ve vašem příspěvku je v tom závěru, "Moji prarodiče jsou z Moravy, celý život pili dobré víno, jedli všechno, nepracovali, ale dřeli na vinohradě. Děda kouří, je mu 98 let, babička je o rok mladší, budou tu ještě dlouho, protože jsou vyrovnáni sámi se sebou." a to odpovídá na všechno, udělejte to stejně a bude to fungovat stejně.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tlačenka, má láska
PříspěvekNapsal: ned lis 18, 2012 7:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
inzenyr píše:
Uz se penize vyhazovat nebudou, nejak jim dosly.
Takze kdo si sam neudrzi zdravi v poradku bude mit za par mesicu smulu:

http://www.novinky.cz/domaci/283902-rak ... kolog.html

Takze bezte nakoupit tlacenku, at jeste stihnete do konce roku dostat rakovinu, pak uz mate smulu. \":-)\"

Inzenyr

Tak jak vidno představitelům našeho placeného zdraví humor nechybí, prachy došly, tak se bude chcípat, ale že se nyní chcípá za prachy to jim nějak uchází, vlastně se nezmění nic pouze to chcípání vyjde levněji.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tlačenka, má láska
PříspěvekNapsal: pon pro 29, 2014 8:56 pm 
[quote="Návštěvník"]Tak jsem to tady prostudoval a upřímně řečeno, radši chcípnu v 65 na infarkt a užiju si všech božských dobrot, než tady strašit do 90 a žrát jenom zelený jako králík, polykat při tom 50 (ano skutečně 50ks) pilulek s vitamíny a minerály denně. To vám nepřijde divný, vy býložravci? To je totiž logické, když nežerete maso, tak vám tuna vitamínů a minerálů chybí....
_______________________
...sice na pana "tlačžrouta" reaguju s asi tří letym spožděnim, ale nedalo mi pomlčet.
Proč nejíst maso - protože to neni jen maso - stačí pohled z očí do očí (přes klec, plot, ohradu) a vim, že to maso má možná vyšší Iq než většina tlačkožroutů ,)). To je u mě jedinný důvod proč se snažím nejíst zvířata. Maso mi špatně nedělá, mám skoro za to, že jsem vyjímka..ani zapáchající maso mi tolik nezapáchá, tataráky, polosyrová

Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 68 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz