Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:56 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 270 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc
PříspěvekNapsal: sob srp 30, 2014 1:18 pm 
Offline

Registrován: stř srp 06, 2014 10:54 am
Příspěvky: 36
Pane ja vim ze to neni velke,ze to oko zvetsuje,to me napadlo hned,ptam se tak proto,protoze jsem myslela ,ze tady taky nekdy zabloudi ocar,a treba nekdy pomuze vysvetli, poradi,protoze ja jsem se nikdy nezajimala o to jak oko dal v tele vypada,kdyz byli nejake operace oka v TV tak jsem se koukala jinam-nedelalo mi to dobre.Vite,ale kdyz rano otevru oci a vidim ,ze mi neco lita pred ocima ,tak me to zajima co to je, kdyz me to tlaci v oku ,svedej vicka nekolikrat za den ,citim jako kdyz neco nekde ve vicku vevnitr leze a navic kdyz tam vidim taky vajicka ,male larvy ,a pak velke,s velkym telem,tak nejde si toho nevsimat.Byt klidna.Rozumite? Ja v zrcadle to nevidim ,vidim to kdyz se divam nahoru do stropu, ve svetle,nebo kdyz se divam na svetlou zed,treba je to podobne zakalkam,ale kdyz me to svedi vidim vajicka tak to je u me zivy,proto me to taky svedi. Pracovala jsem 3 roky v USA,ale to nikoho nezajima. V patek jsem byla s tim na Bulovce,na infekcnim a rikala jsem sestre ,ze vidim v oku cervy,nejdriv na me divne koukala a pak rekla, ze to ma taky .Tak jsem se ji ptala ,jestli tam vidi taky vajicka ,male larvy tak rekla,nevim,ja tam prej vidim carky a videla jsem, ze nema zajem se o tom se mnou bavit.Tak me poslali na ocni,doktor se mi podival lupou do oka,s takovou nechuti mi odpovidal na moje otazky,odpovidal mi hrozne blbosti,vecsinou ,ze nevi.Nevim z jakeho duvodu me uplne nevysetril,objednal me na pondeli.Rikal mi ,ze to cervy nejsou ,ze to jsou zakalky-kdyz jsem chtela vedet co to jsou zakalky ,tak odpovedel mi neco jinyho,proste jsme se jenom dohadovali,o nicem-nemel zajem to se mnou resit.V pondeli mi bude rano vysetrovat sklivec v oku,nebo jak se to rika.Pane jinak bych vam chtela rict,ze schizofrenik s toho nikdy nebudu,a taky to pisu proto,protoze hodne lidi to ma, a doktori to vubec nelecej,kaslou na to .Takze tak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc
PříspěvekNapsal: sob srp 30, 2014 9:34 pm 
Offline

Registrován: stř říj 26, 2011 1:23 pm
Příspěvky: 32
Janca píše:
Pane ja vim ze to neni velke,ze to oko zvetsuje,to me napadlo hned,ptam se tak proto,protoze jsem myslela ,ze tady taky nekdy zabloudi ocar,a treba nekdy pomuze vysvetli, poradi,protoze ja jsem se nikdy nezajimala o to jak oko dal v tele vypada,kdyz byli nejake operace oka v TV tak jsem se koukala jinam-nedelalo mi to dobre.Vite,ale kdyz rano otevru oci a vidim ,ze mi neco lita pred ocima ,tak me to zajima co to je, kdyz me to tlaci v oku ,svedej vicka nekolikrat za den ,citim jako kdyz neco nekde ve vicku vevnitr leze a navic kdyz tam vidim taky vajicka ,male larvy ,a pak velke,s velkym telem,tak nejde si toho nevsimat.Byt klidna.Rozumite? Ja v zrcadle to nevidim ,vidim to kdyz se divam nahoru do stropu, ve svetle,nebo kdyz se divam na svetlou zed,treba je to podobne zakalkam,ale kdyz me to svedi vidim vajicka tak to je u me zivy,proto me to taky svedi. Pracovala jsem 3 roky v USA,ale to nikoho nezajima. V patek jsem byla s tim na Bulovce,na infekcnim a rikala jsem sestre ,ze vidim v oku cervy,nejdriv na me divne koukala a pak rekla, ze to ma taky .Tak jsem se ji ptala ,jestli tam vidi taky vajicka ,male larvy tak rekla,nevim,ja tam prej vidim carky a videla jsem, ze nema zajem se o tom se mnou bavit.Tak me poslali na ocni,doktor se mi podival lupou do oka,s takovou nechuti mi odpovidal na moje otazky,odpovidal mi hrozne blbosti,vecsinou ,ze nevi.Nevim z jakeho duvodu me uplne nevysetril,objednal me na pondeli.Rikal mi ,ze to cervy nejsou ,ze to jsou zakalky-kdyz jsem chtela vedet co to jsou zakalky ,tak odpovedel mi neco jinyho,proste jsme se jenom dohadovali,o nicem-nemel zajem to se mnou resit.V pondeli mi bude rano vysetrovat sklivec v oku,nebo jak se to rika.Pane jinak bych vam chtela rict,ze schizofrenik s toho nikdy nebudu,a taky to pisu proto,protoze hodne lidi to ma, a doktori to vubec nelecej,kaslou na to .Takze tak.

Milá Jano, přemýšlela jste třeba z jiné stránky? Podle popisu a toho pálení bych typoval hned kandidózu.
http://nemoci.doktorka.cz/candidoza/
Určitě by to sedělo podle popisu:
OČI: rozmazané vidění, pálení a svědění očí, kruhy a váčky pod očima, slzení, přecitlivělost na světlo, červené oči, bolest v očích
Nikde jste nenapsala, jak se stravujete, jak žijete apod., jestli netrpíte nějakými dalšími problémy... Jsem přesvědčen, že pokud by jste se snažila zdravěji stravovat, našla si nějaký příjemnější koníček, než trávit čas u lékařů, určitě by se vám žilo lépe a možná by ti červy sami zmizeli...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc
PříspěvekNapsal: ned srp 31, 2014 9:00 am 
Offline

Registrován: stř srp 06, 2014 10:54 am
Příspěvky: 36
Vite,vy jste zrejme ten doktor,co cloveku moc nepomuze.Chtela bych vedet,jak nebo cim tu Candidozu lecite,vzdyt tam mate milion nemoci,a kazda je o necem jinem.To co pisete o ocich,to ja nemam.Zadne rozmazane videni,ani paleni,svedeni-citim jak tam neco leze.A to je neco jinyho.Bolest oci taky ne- v ocich citim jako bych tam mela 2-3 male kaminky nebo pisek,ale kdyz si pretru oci tak je to pryc-to je taky neco jineho.Beru lek jen na vysoky tlak a to pulku.Mela jsem velke problemy z tlakem,jeste minuleho roku v lete jsem se bala kazdyho vecera,z niceho nic mi tlak vylit i na 200,a hodne mi busilo srdce a pulz taky byl spatnej.Pak mi doktorka predepsala 3 leky.Rano Micardis Plus, a vecer kdyz vyjde tlak,dalsi.Neslo to regulovat ,myslela jsem, ze umru.3x me v noci vzala sanitka ,srovnali tlak, zjistili ze mi nic neni a poslali me v noci domu.Vite? Ted mam krasnej tlak beru jen pulku leku a dekuji Bohu za to. Pomohl mi Zapper-plazmovej generator,a spousta antihelmentiku a tak jsem vylecila i jine nemoce.Jeste nejsem z toho venku,ale rikam moc dekuji za to. To jsem si musela vsecko sama zaplatit,takze nevim proc platim doktori,kteri cloveku stejne v mnoha nemocich nepomuzou.Clovek se musi lecit sam-to je opravdu spatny.A co lidi co nemaj penize?- Oni se nemuzou ani vylecit,dostanou ifarkt- uz jsou stari,no co, to je vse.A taky jsem si procistila 2x jatra-spousta kaminku a kamenu ze mne vyslo a dalsi humus.Lidi maji v sobe cervy -rikam lidi, to znamena vsichni.Jenomze,doktori to nelecej.Co uznavam,tak je opravdu potreba si vsimat Ph-uriny.Kdyz je jenom 5 a to delsi dobu,tak clovek straci imunitu a proto pride tech vasich milion nemoci-Candidoza i parazity.Staci si udrzovat Ph uriny ,aby clovek mel za den 1x 7.Jenomze to vim az ted.A to se od vas doktoru taky nedozvim.Vy budete lidi spis ladovat zbytecnyma lekama.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc
PříspěvekNapsal: pon zář 01, 2014 7:54 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Janca jak jsi dopadla u lekare? Zjistil neco noveho? Ozvi se. Diky! M.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc
PříspěvekNapsal: úte zář 02, 2014 5:33 am 
Offline

Registrován: stř srp 06, 2014 10:54 am
Příspěvky: 36
Ahoj-jo byla jsem,ale fakt nevim co si mam o tom vsem myslet. Ten doktor byl tam rano,ale vzala me jina doktorka.No vysetrila me ,snazila se tedy hodne,vysetrovala me opravdu ruzne,byl tam nejakej pristroj,kde jsem videla v nejakem svetelnem odrazu ty cervy ,a ona je videla taky,hodne krat se na ne zamerovala,divala jsem se do stran nahoru dolu, nahanela si je ,no podle ni to neni nic zivyho ,jsou to zakalky.Kdyz jsem se ji ptala proc me tam vevnitr svedi a i ve vickach citim jako kdyz tam neco leze,-to rozpozna kazdej kdyz to svedi, a kdyz neco leze,pohybuje se, tak mi odpovedela, ze to je nejaka alergie.Ja nevim, to maji snad naucene takhle odpovidat,nebo co.Co jsou to zakalky-vysvetlila to takhle: V oku je sklivec kterej se vekem opotrebuje a droli se,vzniknou nejake cucky ktere kolem litaj,to je vse.Kdyz jsem rekla ze znam jednoho pana -coz je pravda- ,ze je mu 30l a ma to taky ,tak byla ticho. U nej to bylo tak,rikal ze ze zacatku to byli vajicka mel jich v voku plno a ve stolici taky, a v oku ty vajicka uz za chvili meli ocasky,coz u me to bylo taky,jeste jsem se divila co to je kdyz je to kolecko a stoho neco kouka-no proste clovek vidi celej proces vylyhnuti.Nejake cucky- dobre ,ale je videt ,ze tam je nejaka potvora,ktera ma na sobe kolecka ,potom tam litaj kolecka vajicka,male velke larvy ,z cernou hlavickou.Kdyby to byla nejaka odumrela zilka-cucek, tak by to nemelo hlavu nahore vzprimenou ,melo by to hlavu dolu bylo by to chciple,bylo by to uschle.Nebo kdyby to bylo jenom nejake zakonceni,tak by to bylo i na druhe strane na konci a hlavne by to ,nesimralo.Jinak rekla, ze to cloveku nevadi,ze toho nebude vic,a ze to ma hodne lidi.Jo a kdyby byl nejakej problem tak mam hned prijit.Tak vlastne nevim proc ma byt problem, kdyz tvrdila ze to nic neni. Jeste bych ce chtela zeptat,myslim ze jste tam dala vy tu fotku o tech cervech v oku.Ja tam vidim taky neco podobnyho s tema koleckama na tele,tam je to jako barevny ale ja to vidim blejskavy asi nejakej odraz.Tak jsem se chtela zeptat,az budete mit cas a jestli by jste nenapsala co tam v anglictine pisou,protoze i kdyz jsem byla v cizine trosku dyl, tak moc tomu nerozumim. Jenom neco zajimavyho.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc
PříspěvekNapsal: úte zář 02, 2014 3:55 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Ahoj Janca, zakalky maji i mladi lide ...http://www.omlazeni.cz/sklivcove-zakalk ... 509-0.html

Procitala jsem nejake clanky a hlavne diskuse pod nima a nikdo z tech lidi, kteri maji udajne zakalky si nestezuje na nejake svedeni tak jako vy a to je tedy dost zajimave. Oni spis popisuji sve pocity jako jakesi rezani v ocich, jakoby tam meli pisek, nebo nejake smeti, vidi cerne tecky, nebo kolecka a zablesky, nebo trpytky.

Moji zname (tady v USA) nejdriv sdelila lekarka, ze ma zakalky, ale pak se po case zjistilo, ze ma sedy zakal. Uz ma po operaci a oci jsou v uplnem poradku.

Pak by to mohla byt taky candida, ale pokud by to tak bylo, tak by se vam asi po case v oku nadelaly chuchvalce.

Ja byt na vasem miste, tak okamzite nasadim candida dietu a zacnu si cistit strevo, pak jatra atd. (pokud tedy toto vsechno uz neprovadite). Urcite bych vyzkousela kyselinu hyaluronovou http://www.celostnimedicina.cz/kyselina-hyaluronova.htm
Kyselina hyaluronová je jedna z hlavních součástí mezibuněčné hmoty. Je jedna ze složek pojivových, epiteliálních a nervových tkání. Ve větším množství se nachází v očním sklivci, (ale vy ho mate tedka naruseny, takze by vam to urcite ten sklivec mohlo vylepsit).
No a taky to koloidni stribro bych uzivala (jak uz jsem to vzpominala posledne), tim nemate co pokazit.

Nechci vas tady zbytecne strasit, ale rozhodne s tim zacnete neco sama rychle delat, ono se to muze mozna casem zhorsit. Mozna ze nemusi, ja nevim, ale ja bych se toho zhorseni asi obavala.



Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
39ku2yfv


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc
PříspěvekNapsal: stř zář 03, 2014 1:26 pm 
Offline

Registrován: stř srp 06, 2014 10:54 am
Příspěvky: 36
Moc vam Miram dekuji,ale fakt nevim,kdyby to byli jenom zakalky,tak bych byla rada .No na tu plazmu uz chodim od ledna,napisu tady jenom neco z toho co mi dostala ta pani z oka pryc: Oci-Trichuris-tenkohlavec -parazit
Euritrema Panc.-parazit-motolice
Hirudo
Trypanosoha-prvok
Dirofil.repenis-vlasovec
Jazycnatka-parazit
Opisthorhis Felineus-motolice
a je toho jeste vic,takze jak muzu verit doktorce,ze to nic neni,ze to nevadi cloveku.....
A takhle bych mohla psat dal,co jsem mela na zadech,jatra,zaludek,strevo atd.. V hlave jsem mela neco spatnyho-parkrat jsem se probudila ,sedla jsem si na postel ,a nevedela jsem ,kdo jsem, jak se jmenuji,byl to hodne hnusnej pocit,a pokazdy to trvalo aspon 10-20 min.Pak kdyz jsem si uz vzpomela ,bylo to hodne krasny,no a plazma mi pomohla ,uz se to dlouho neobjevilo. a taky jsem mela mensi bouli na hlave ,jednou jsem se tam bouchla,a ta boule je po vice letech pryc.Jenom co si ted rychle vzpomenu-mam 2 deti-kojila jsem 4 mesice a pak jsem dostala zanet do prsu,brala jsem antibiotika,uzdravila jsem se ,ale od te doby mam vpadlou bradavku a vytekalo mi z toho -vlastne hnis ,proto chodim na Mamo,kazde 2 roky,no uz je to hodne let,a minuli mesic jsem nekde cetla ,ze nejakej parazit,vleze do mlecne zlazy a klidne tam zije i 30let a z prsu neco porad vyteka.Tak jsem to rekla te pani jak tam chodim ,a od te doby ,mi z prsu nevyteka nic.Je toho opravdu vic ,koleno nemohla jsem pomalu chodit,a to bydlim ve 3 patre a nemame vytah,a je to taky pryc.Takze rikam kdyby to bylo v tech ocich jenom zakalky ,byla bych rada.No uvidim co bude dal,az neco dalsiho budu vedet,tak to tady napisu.Jeste jsem si vzpomela-Candida to neni ,jeden doktor mi rekl,ze kdyz ma clovek Candidu,tak jazyk je hodne povlecenej a nejde to dolu,porad je bilej .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc
PříspěvekNapsal: stř zář 03, 2014 10:15 pm 
Offline

Registrován: stř říj 26, 2011 1:23 pm
Příspěvky: 32
Pane Zajíček, mohl by jste k tomu přidat nějakou radu?
Mě se moc nezdá, že by člověk měl v těle desítky parazitů, opakuji paní Janu, že měla v oku tenkohlavce. Sice se v česku vyskytne (viz wikipedia, obývá střeva), ale že by cestoval po celém těle?
http://cs.wikipedia.org/wiki/Tenkohlavec_lidsk%C3%BD

A motolice? No třeba ta jaterní (díkybohu, že ji v česku skoro vůbec nemáme) by asi nadělala pěkné problémy:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Fasciol%C3%B3za

Taky by to mohla být motolice krevnička, http://cs.wikipedia.org/wiki/Schistosoma

Možná by stálo za úvahu, kdy si lidé přestanou chodit za doktory pro nemoci a za "léčiteli" (v uvozovkách schválně) zase pro další nemoci, spíše parazity a kandidózy aod. a prostě začnou chápat, že naše průmyslová strava holt nese sebou problémy. Možná je ale snadnější uvěřit, že mám v hlavě 10cm červa a díky tomu jsem zlenivěl a přestal přemýšlet a uvěřil všmu co řeknou doktoři a "léčitelé".

Fuck off parasites. Možná nějací existujou, ale já je nemám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc
PříspěvekNapsal: stř zář 03, 2014 10:31 pm 
Offline

Registrován: stř říj 26, 2011 1:23 pm
Příspěvky: 32
Janca píše:
Vite,vy jste zrejme ten doktor,co cloveku moc nepomuze.Chtela bych vedet,jak nebo cim tu Candidozu lecite,vzdyt tam mate milion nemoci,a kazda je o necem jinem.To co pisete o ocich,to ja nemam.Zadne rozmazane videni,ani paleni,svedeni-citim jak tam neco leze.A to je neco jinyho.Bolest oci taky ne- v ocich citim jako bych tam mela 2-3 male kaminky nebo pisek,ale kdyz si pretru oci tak je to pryc-to je taky neco jineho.Beru lek jen na vysoky tlak a to pulku.Mela jsem velke problemy z tlakem,jeste minuleho roku v lete jsem se bala kazdyho vecera,z niceho nic mi tlak vylit i na 200,a hodne mi busilo srdce a pulz taky byl spatnej.Pak mi doktorka predepsala 3 leky.Rano Micardis Plus, a vecer kdyz vyjde tlak,dalsi.Neslo to regulovat ,myslela jsem, ze umru.3x me v noci vzala sanitka ,srovnali tlak, zjistili ze mi nic neni a poslali me v noci domu.Vite? Ted mam krasnej tlak beru jen pulku leku a dekuji Bohu za to. Pomohl mi Zapper-plazmovej generator,a spousta antihelmentiku a tak jsem vylecila i jine nemoce.Jeste nejsem z toho venku,ale rikam moc dekuji za to. To jsem si musela vsecko sama zaplatit,takze nevim proc platim doktori,kteri cloveku stejne v mnoha nemocich nepomuzou.Clovek se musi lecit sam-to je opravdu spatny.A co lidi co nemaj penize?- Oni se nemuzou ani vylecit,dostanou ifarkt- uz jsou stari,no co, to je vse.A taky jsem si procistila 2x jatra-spousta kaminku a kamenu ze mne vyslo a dalsi humus.Lidi maji v sobe cervy -rikam lidi, to znamena vsichni.Jenomze,doktori to nelecej.Co uznavam,tak je opravdu potreba si vsimat Ph-uriny.Kdyz je jenom 5 a to delsi dobu,tak clovek straci imunitu a proto pride tech vasich milion nemoci-Candidoza i parazity.Staci si udrzovat Ph uriny ,aby clovek mel za den 1x 7.Jenomze to vim az ted.A to se od vas doktoru taky nedozvim.Vy budete lidi spis ladovat zbytecnyma lekama.

Jančo, vy si prostě ve všem moc rýpete. Co když nemáte červy? Já čas na chození po doktorech moc nemám a ani by mě nebavilo zkoušet, co mi najdou v oku. Pamatujte, že doktoři vyrábějí diagnózy. Takže, když se tam budete dlouho pohybovat, možná se nakazíte, nakazí vás ty zákalky a ty další kecy a spousta dalších pacientů, co mají zase svoje diagnózy. Přečtete si knížku http://www.databazeknih.cz/knihy/mym-ma ... enta-57207. Ale možná se v tom najdete. Když ne u doktorů, tak u pochybných hledačů parazitů.
Já jsem si taky prošel obdobím, kdy se mi dělalo zle po ujití asi půl kilometru a po snězení každého jídla jsem trpěl. Taky jsem se budil v noci s bušením srdce. No možná dneska nejsem pan hvězda, že bych se stravoval úplně nejlíp, ale našel jsem si z toho všeho cestu v podstatě nějak sám a doktorka mi pomohla v podstatě jen s mírným uklidněním žaludku. Mohl jsem ale dnes už lítat po všech doktorech a gastroendoskopiích a mít svou diagnózu. Raději a to radím i vám, jsem se ale soustředil na něco co mi jde a co mě posunulo hodně dál, v mém případě jsem začal plavat a ikdyž jednou týdně, všechno se zlepšilo a je to něco, co mi dokázalo, že tělo překoná kdejaký neduh, jde jenom o to, se na něco soustředit, co přináší důvěru ve vlastní tělo. A zároveň je potřeba dělat věci, co činí člověka šťastným, protože to je náš cíl na tomto světě. Když tohle dělat začnete, bude vaše tělo spokojené a zdravé a žádný parazit nebude mít šanci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc
PříspěvekNapsal: pát zář 05, 2014 5:30 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Janca píše:
.....koupila jsem si malou vanicku za 4kc na proplachovani aka a do vanicky si naplnim -plno svoji cerstvou urinu,prilozim si to k oku a budu mrkanim vicek vyplachovat jedno i druhe oko aspon 5x za den a melo by to pomoct-cervy utecou do hlavy a tam uz se lehce znicej Praziqntalem a rozlozene v krvy odejdou pryc, ...

Janca v uvodni zprave pisete, ze od ledna chodite na zaper, na plazmu a ze dojidate treti baleni antihelmentik.
No a tady pisete, ze mate v planu s tim Praziquantelem pokracovat.
To by bylo vlastne uz poctvrte, behem pomerne kratke doby. To se me nezda byt ale ani trochu rozumne. Dejte si tedka radeji RELAX, vykaslete se na nejaky cas na honeni parazitu, vzdyt ono je docela mozne, ze kdyz se zklidnite, tak se to alespon castecne upravi vsechno samo. Stres je svina a muze tady hrat dost velikou roli.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc
PříspěvekNapsal: pát zář 05, 2014 9:47 pm 
Offline

Registrován: stř srp 06, 2014 10:54 am
Příspěvky: 36
Tohleto je tady opravdu jenom plkani.Takze ja budu mit dejme tomu chripku,nebo anginu,a nekdo mi bude rikat-to nic neni,jdi venku do mrazu ,bez se probehnout,nebo si jdi zaplavat.To samo prejde,to je jenom stres z prace,si pretazena.Jo,takhle se to dela? Ja myslim ,ze se lehne do postele a ten dotycnej vyleze az mu bude lip.A takhle je to i z cervama,oni samy neodejdou,jim je u vas dobre,vy je musite zahubit,vydrzet to,a pak se vetsinou radovat.Ja vim co je to praziq-vim jak je silnej, ze skodi na jatra,ale pro me je lepsi, nez jit pod drn.Brala jsem ho jenom 2x po treti jsme ho vynechali.Proto se cistej jatra ,pomoci epstonske soli a pak olejem ze stavou z grepu-je to dost tezke ale da se to vydrzet.Zrovna zitra to zacnu delat,uz jsem to delala 2x a zhubla jsem u toho pokazde o 4 kg,pak jsem to zase nabrala.A taky vim ze,v zahranici,misto Praziqu se dava Cezal, ten je o hodne setrnejsi,u nas proste neni.Nasi doktori na to kaslou.No co tak lidi je dost,ze? Je mi hodne lito starych lidi,kteri nemuzou normalne chodit.Kteri maji v kostech cervy,a doktor rekne jo musite to mazat a predepise tu nejdrahsi masticku,aby si vydelal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc
PříspěvekNapsal: pát zář 05, 2014 11:15 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Janca píše:
Tohleto je tady opravdu jenom plkani.Takze ja budu mit dejme tomu chripku,nebo anginu,a nekdo mi bude rikat-to nic neni,jdi venku do mrazu ,bez se probehnout,nebo si jdi zaplavat.To samo prejde,to je jenom stres z prace,si pretazena.Jo,takhle se to dela? Ja myslim ,ze se lehne do postele a ten dotycnej vyleze az mu bude lip.A takhle je to i z cervama,oni samy neodejdou,jim je u vas dobre,vy je musite zahubit,vydrzet to,a pak se vetsinou radovat.Ja vim co je to praziq-vim jak je silnej, ze skodi na jatra,ale pro me je lepsi, nez jit pod drn.Brala jsem ho jenom 2x po treti jsme ho vynechali.Proto se cistej jatra ,pomoci epstonske soli a pak olejem ze stavou z grepu-je to dost tezke ale da se to vydrzet.Zrovna zitra to zacnu delat,uz jsem to delala 2x a zhubla jsem u toho pokazde o 4 kg,pak jsem to zase nabrala.A taky vim ze,v zahranici,misto Praziqu se dava Cezal, ten je o hodne setrnejsi,u nas proste neni.Nasi doktori na to kaslou.No co tak lidi je dost,ze? Je mi hodne lito starych lidi,kteri nemuzou normalne chodit.Kteri maji v kostech cervy,a doktor rekne jo musite to mazat a predepise tu nejdrahsi masticku,aby si vydelal.

Janca pokud ma clovek chripku, tak co by mel udelat ze vseho nejdriv? Vypucovat si sve zaneradene strevo, vyradit 5 bilych jedu z jidelnicku, .....atd.
Takze to, ze si hodlate cistit jatra je samozrejme super a ja toto rozhodnuti chvalim (to uz jste od ledna ale mohla delat vickrat, ne jenom jedenkrat, ale nevadi, stale neni pozde). Mela byste si tuto ocistu delat pravidelne a mezi ocistama jater by bodl jeste nejaky klystyrek. To z vas vytahne taky hodne bordelu. Ja se osobne na kazde cisteni moc tesim, tesim se na to, co ze me zase vyjde ven za potvory ...a ze toho uz taky dost vyslo. Po kazde ociste se budete citit jen lepe a lepe ...a to vasi psychice hrozne moc pomuze.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc
PříspěvekNapsal: sob zář 06, 2014 8:50 am 
Offline

Registrován: stř srp 06, 2014 10:54 am
Příspěvky: 36
To jsem s chripkou jenom tak prirovnala,ze z cervu se clovek musi taky vylecit.Co muzete tady psat kdyz pulka naroda si mysli, ze to neni pravda ,a hlavne doktori.Minuleho roku me zacali svedet zada,na leve strane pod lopatkou,stupnovalo se to ,tak jsem musela chodit po doktorech ,dosla jsem i na chyrurgii a tam mi rekla doktorka,ze ona by v zivote nerekla, ze ma v sobe cervy.Vzala si nejakej papir do ruky a delala, ze neco cte.Byla to starsi doktorka.Takze jsem v tichosti odesla,akorad jsem rekla naschledanou,a to si vzala jeste 30kc.A tak je to s tim u vsech doktoru.No abych to dokoncila,na tech zadech jsem mela 5 druhu parazitu+ vajicka.No je to uz pryc ,ale porad me tam trosku svedi,protoze tam se udelala cista a nez se vstreba tak to potrva a zavitaj tam dalsi.Tak jsem si to zacala mazat MMs kapkama .Tak nevim.No ja na to cisteni z epstonskou soli-se docela bojim,protoze,po prvne,to bylo hodne zly,kdyz jsem vstala z postele tak se mi podlamovali nohy ,a chvili jsem spatne videla ,a ktomu jsem zhubla za tri dni 4kg tak to fakt byla sila,ale mam radost, ze jsem to zvladla,protoze vyslo ze me fakt hodne,to je pravda.Po druhy jsem mela problem z tlakem ,to jsem mela jeste vysokej tlak,asi ze stresu ze jsem se toho bala a az jsem srazila tlak,takze az v noci jsem vypila tu sul,a posunula jsem si to vsecko,a dopadlo to dobre.No a ted to bude po treti,tak je to uz lepsi tolik se nebojim.To bych opravdu prala vsem lidem-nestoji to nic akorat ta sul,ovoce a olivovej olej, nebo dobrej slunecnicovej.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc
PříspěvekNapsal: sob zář 13, 2014 8:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Janca píše:
Mam velkou prosbu nevim jak dal.Totiz od ledna chodim na Zapper,na plazmu,uz po treti ted dobyram antihelmentika,protoze prej jsem mela v sobe hodne parazitu,citim a vidim, ze mi to uz hodne pomohlo,ale jednu vec se nam nedari vylecit .Mam cervy v oku,v pravem oku ,vidim je tam i vajicka tam vidim,nejsou to zakalky,normalne velkej cerv dlouhej s cernou hlavickou, blejska se to ,vidim to ve svetle,a taky male cervy a taky kolecka s teckou uprostred,myslim, ze to jsou vajicka.Ptala jsem se na to p.Blahove jak to znicit,napsala mi abych vecer pred spanim-(do lahvicky s kapatkem 50ml kapnout po kapce MmS kapky a dolit to prevarenou vodou), si kapla do oci a necham do rana zavrene,delam to sice jeste jenom tyden ,ale nepomaha to ,porad ta potvora tam je.Myslim si ze se toho nezbavim.Nevedel by jste mi poradit,jestli mam pokracovat nebo neco jineho? Moc dekuji Janca

Tak diskuze se rozeběhla až s podivem, ovšem na rovinu řeknu, že parazit v oku je docela vzácnost i když určitě existuje možnost, že je opravdu máte. Každopádně bych si sledoval umístění daných objektů v oku po nějakou delší dobu v řádu týdnů a pokud nevykazují pohyb, asi můžete na parazity zapomenout. Pokud pohyb je evidentní, tak zpravidla koloidní stříbro, MSM, DMSO, případně i některé oční léky je umí donutit oko opustit, přemístit se do okolních tkání, nebo do hlavy a tam se dají mnohem snadněji zlikvidovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc
PříspěvekNapsal: sob zář 13, 2014 9:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="map001":mdru7l5f]Pane Zajíček, mohl by jste k tomu přidat nějakou radu?
Mě se moc nezdá, že by člověk měl v těle desítky parazitů, opakuji paní Janu, že měla v oku tenkohlavce. Sice se v česku vyskytne (viz wikipedia, obývá střeva), ale že by cestoval po celém těle?
http://cs.wikipedia.org/wiki/Tenkohlavec_lidsk%C3%BD

A motolice? No třeba ta jaterní (díkybohu, že ji v česku skoro vůbec nemáme) by asi nadělala pěkné problémy:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Fasciol%C3%B3za

Taky by to mohla být motolice krevnička, http://cs.wikipedia.org/wiki/Schistosoma

Možná by stálo za úvahu, kdy si lidé přestanou chodit za doktory pro nemoci a za "léčiteli" (v uvozovkách schválně) zase pro další nemoci, spíše parazity a kandidózy aod. a prostě začnou chápat, že naše průmyslová strava holt nese sebou problémy. Možná je ale snadnější uvěřit, že mám v hlavě 10cm červa a díky tomu jsem zlenivěl a přestal přemýšlet a uvěřil všmu co řeknou doktoři a "léčitelé".

Fuck off parasites. Možná nějací existujou, ale já je nemám.[/quote:mdru7l5f]
Již jsem zde psal, že nahánění parazitů určitě neřeší podstatu problému, tak pouze překopíruji moji odpověď.

Nebylo by logičtější položit si otázku, zda parazit vůbec může být primární problém.
Celé generace našich předků nutil život žít v hygienických podmínkách, které ani trochu nepřipomínaly ty naše současné možnosti a stejně skoro nikdo problém neměl. Když nebylo na topení, spalo se ve chlévě u dobytka, tam bylo tepla dost a zdarma. Přesto lidstvo z nevysvětlitelných příčin přežilo i když podle zažité logiky musel být každý zamořený od levého ucha po palec pravé nohy kompletní sestavou všech možných šmejdů.Také není problém se rozhlédnout a chvilku pozorovat naše nepřizpůsobivé spoluobčany, jak žijí, co jedí a jakou hygienu dodržují.



Naposledy upravil Jarda dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1
gA==


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 270 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz