Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:48 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zánět středního ucha u dítěte.
PříspěvekNapsal: sob bře 20, 2010 1:50 pm 
Offline

Registrován: stř bře 17, 2010 12:51 pm
Příspěvky: 14
Dobrý den,
mám syna 8 let a od miminka má problém se záněty středouší. Vždy to řeší antibiotiky. Je možné se zánět vyléčil jednou pro vždy a už se nevracel ?
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 20, 2010 11:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Milenka píše:
Dobrý den,
mám syna 8 let a od miminka má problém se záněty středouší. Vždy to řeší antibiotiky. Je možné se zánět vyléčil jednou pro vždy a už se nevracel ?
Děkuji.

Zánětlivé procesy v těle a tento nevyjímaje, vznikají z vysokého přebytku kyselin. Také je potřeba dodat omega 3 mastné kyseliny, které záněty likvidují. Nejspolehlivější formou odstranění je tedy upravit pH tělních tekutin na správné, život podporující, hodnoty. Dodat tělu omega 3 mastné kyseliny ve formě sirné patlanice a zajistit kvalitní defekaci, která předpokládám nebude asi ideální, pokud má syn tyto potíže. Není to tedy o vyléčení zánětu, ale o odstranění příčiny jeho vzniku. Pokud tedy dokážete odstranit příčinu, máte navždy odstraněný i zánět.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 22, 2010 10:25 am 
Offline

Registrován: stř bře 17, 2010 12:51 pm
Příspěvky: 14
Děkuji. To je báječná zpráva. Jen nevím, jak to zvládne. Stravuje se v jídelnách a doma vaříme jen snídaně a věčeře. Nebude to jednoduché. \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 22, 2010 11:15 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Zdravím, chce to opravdu změnit přístup ke stravování. Bude to těžké a kór dětem se ty změny moc nelíbí. A se spolužáky to může udělat také paseku, že Vašemu dítěti se budou vysmívat pokud se nebude stravovat jednotvárně jak ostatní a bude si nosit Vámi připravené dobroty. \":(\" Tento boj dobře znám. \":D\"
Nicméně pokud dojte k prostydnutí, eliminujte rýmu / už i na tomto webu je popsáno jak se jí zbavit bez léků / Báječné je doma pěstovat Eukalypty. Pomáhají k pročištění dýchacích cest. Dělám si z nich olejíček. Ale i dobře pomáhá lehce promnutý lupínek pod nosními dirkami. / dají se sehnat rostliny i semínka a rostou bez problémů / Pokud to nestihnete, vezměte Aloii vera - 1 lupínek a ,,stáhněte ho z kůže /. Dužnina která zvostane je plná báječně léčivé šťavy. Stačí pár kapiček a zánět z ucha je v pekle. Z dužiny vymačkám šťávu a naředím čistou / destilovanou / vodou a to na 1 kapku aloe 3 kapky vody- můžete ředit i ve věším poměru k vodě a kapat častěji. Každý člověk je jiný a na každého to působí jinak. / Vkapávám po 4 hodinách do ucha./ Co je přebytečné vyteče samo. K tomu vařím studené / můžete i teplé - podle stáří bylinek / čaje z třapatky, maliníku , jitrocele, heřmánku. Při začátku, kdy jsou teploty až horečky dávám poměr - 2:2:1:1. Jakmile je dítě bez teplot měním poměr na 2:1:2:2. Pátý den už to bývá v poklidu a stačí třapatka a jitrocel v poměru 1:1. Z jitrocele je výborný i sirup. Vše lze sladit medem.
Takto můžete vyléčit zánět středouší bez antibiotik. Jen to chce klid, teplo a dostatek tekutin. Počítejte s tím, že antibiotika zaberou za pár hodin, kdeždo bylinky se o 3 dny opozdí. \":(\" \":(\" \":(\"
Je dobré posilovat imunitu organismu. Například tibetskou houbou, tibi krystalky, kombuchou. Pravidelným a dostatečným přísunem kvalitní vody, sportováním, otužováním....a je toho spousta jak předcházet nemocem a né se s nii pak mordovat. \":D\"

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 22, 2010 2:25 pm 
Offline

Registrován: stř bře 17, 2010 12:51 pm
Příspěvky: 14
Veverka píše:
Zdravím, chce to opravdu změnit přístup ke stravování. Bude to těžké a kór dětem se ty změny moc nelíbí. A se spolužáky to může udělat také paseku, že Vašemu dítěti se budou vysmívat pokud se nebude stravovat jednotvárně jak ostatní a bude si nosit Vámi připravené dobroty. \":(\" Tento boj dobře znám. \":D\"
Nicméně pokud dojte k prostydnutí, eliminujte rýmu / už i na tomto webu je popsáno jak se jí zbavit bez léků / Báječné je doma pěstovat Eukalypty. Pomáhají k pročištění dýchacích cest. Dělám si z nich olejíček. Ale i dobře pomáhá lehce promnutý lupínek pod nosními dirkami. / dají se sehnat rostliny i semínka a rostou bez problémů / Pokud to nestihnete, vezměte Aloii vera - 1 lupínek a ,,stáhněte ho z kůže /. Dužnina která zvostane je plná báječně léčivé šťavy. Stačí pár kapiček a zánět z ucha je v pekle. Z dužiny vymačkám šťávu a naředím čistou / destilovanou / vodou a to na 1 kapku aloe 3 kapky vody- můžete ředit i ve věším poměru k vodě a kapat častěji. Každý člověk je jiný a na každého to působí jinak. / Vkapávám po 4 hodinách do ucha./ Co je přebytečné vyteče samo. K tomu vařím studené / můžete i teplé - podle stáří bylinek / čaje z třapatky, maliníku , jitrocele, heřmánku. Při začátku, kdy jsou teploty až horečky dávám poměr - 2:2:1:1. Jakmile je dítě bez teplot měním poměr na 2:1:2:2. Pátý den už to bývá v poklidu a stačí třapatka a jitrocel v poměru 1:1. Z jitrocele je výborný i sirup. Vše lze sladit medem.
Takto můžete vyléčit zánět středouší bez antibiotik. Jen to chce klid, teplo a dostatek tekutin. Počítejte s tím, že antibiotika zaberou za pár hodin, kdeždo bylinky se o 3 dny opozdí. \":(\" \":(\" \":(\"
Je dobré posilovat imunitu organismu. Například tibetskou houbou, tibi krystalky, kombuchou. Pravidelným a dostatečným přísunem kvalitní vody, sportováním, otužováním....a je toho spousta jak předcházet nemocem a né se s nii pak mordovat. \":D\"


To taky nepůjde. Děti se stravují v jídelnách a já jsem celé dny v práci. Kytky doma nemáme žádné, že mají alergii na pyl. A co píšete je moc pracné. Na to nemám čas a ani nevím , kde to sehnat. \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 22, 2010 3:40 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
A tady jste to opět jen Vy a Vaše nechuť neco udělat. Vyčistěte si organismus i Vy a jděte dětem příkladem. Uvidíte jak se Vám i vylepčí nálada a budete mít chuť udělat hodně pro sebe i pro děti.
Všechny věci se dají sehnat i v lékárně. Není to nijak pracné. Jen tam zajít a koupit, či si je objednat a nenechat se odbýt.
Čím dříve uděláte prevenci, tím méně práce budete mít potom s nemocemi. \":D\"

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 23, 2010 3:59 pm 
Offline

Registrován: stř bře 17, 2010 12:51 pm
Příspěvky: 14
Ach jo. Zas mi děti marodí. Lékař opět nasadil antibiotika.
Vyzvedla jsem je ale zároveň jsem si koupila v lékárně i čaje a sirupy.
V potrvinách pak zeleninu a ovoce a zkusíme to.
Takle to fakt nejde.
Už mi i v práci upozornili, že buď budu chodit, nebo si mám hledat jiné zaměstnání.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 23, 2010 9:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Milenka píše:
Ach jo. Zas mi děti marodí. Lékař opět nasadil antibiotika.
Vyzvedla jsem je ale zároveň jsem si koupila v lékárně i čaje a sirupy.
V potrvinách pak zeleninu a ovoce a zkusíme to.
Takle to fakt nejde.
Už mi i v práci upozornili, že buď budu chodit, nebo si mám hledat jiné zaměstnání.

Na zdravé stravě děti nemarodí a váš problém se stane minulostí, jen to musíte pochopit, že zdraví vašich dětí i vaše závisí pouze na správném pH tělních tekutin. Není to zase tak složité, ale chce to chvilku nad tím přemýšlet.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 24, 2010 6:56 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Zdravím, pusťte se do toho a půjde to. Chce to jen začít novým způsobem a starý pomalu odložit do koše. Držím palce.

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 24, 2010 8:55 am 
Offline

Registrován: čtv bře 11, 2010 9:18 am
Příspěvky: 12
Dobrý den, Milenko napište sem prosím jak se Vám takto podařilo vyléčit dítě. Já tomu tady ještě moc nerozumím, ale potřebovala bych léčit své děti též bez antibiotik. Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 25, 2010 1:09 pm 
Offline

Registrován: stř bře 17, 2010 12:51 pm
Příspěvky: 14
Dobrý den, léčíme tedy bez antibiotik. Syn je bez teplot a nebolí ho ucho. Nemuseli jsme ani na ORL a píchání ucha. Opravdu stačily bylinné čaje a aloe. Sice to moc nechápu, ale funguje to.
Nedostali jsme odvahu na výplachy nosních dírek. \":(\" Do jídla jsem zařadila hodně ovoce a zeleniny, ale být jen na tom nedokážeme. \":(\"
Děkuji za rady. Budu se snažit pročítat co tu všichni píšete a snad tomu časem porozumím víc.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 25, 2010 2:27 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Milenka píše:
Dobrý den, léčíme tedy bez antibiotik. Syn je bez teplot a nebolí ho ucho. Nemuseli jsme ani na ORL a píchání ucha. Opravdu stačily bylinné čaje a aloe. Sice to moc nechápu, ale funguje to.
Nedostali jsme odvahu na výplachy nosních dírek. \":(\" Do jídla jsem zařadila hodně ovoce a zeleniny, ale být jen na tom nedokážeme. \":(\"
Děkuji za rady. Budu se snažit pročítat co tu všichni píšete a snad tomu časem porozumím víc.


Zdravím, nevadí, že nechápete. Já také ještě spoustě věcí nerozumím. Ale je fajn, že jste začali. Postupem času se dozvíte hodně moc užitečných informací a budete více praktikovat doma a léky můžete nechat jiným lidem, kteří nechtí vylepčit svá těla. \":D\" Držím palce a hurá do toho. \":P\"


Přílohy:
alojka.jpg
alojka.jpg [ 22.26 KiB | Zobrazeno 24755 krát ]

_________________
Příroda je mocná čarodějka.
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 25, 2010 5:10 pm 
Offline

Registrován: úte led 12, 2010 8:11 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 5-Smichov
Na zanet stredniho ucha je vynikajici urina-stredni proud.
Kape se tak 2 kapky a tak casto jak to jde,po nakapani je nutne lezet na druhem uchu,aby tekutina nevytekla ale byla primo na bubinku.Pokud se zacne kapat vcas,tak se zanet nerozvine.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 25, 2010 5:50 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 02, 2010 8:27 am
Příspěvky: 277
Maria píše:
Na zanet stredniho ucha je vynikajici urina-stredni proud.
Kape se tak 2 kapky a tak casto jak to jde,po nakapani je nutne lezet na druhem uchu,aby tekutina nevytekla ale byla primo na bubinku.Pokud se zacne kapat vcas,tak se zanet nerozvine.

Tady tedy mám ještě málo zkušenností. \":(\" Jen moje úvaha : pokud je tělo zanesené a nevyčištěné, je vhodné používat moč ? Mám pocit a možná mylný, že v tomto případě bych si lila vlastní špínu do rány, kdy s močí odchází mnohé toxiny i chemikálie. Kdo z běžně se stravujících lidí má čisťoučkou a né zapáchající moč ? Omlouvám se, nejsem v tutom ještě znalec a nikterak nechci zpochybnit léčivé účinky moči. Moč z ,,čistého zdroje" se mi osvědčila, to ano. Tam nepochybně léčí.

_________________
Příroda je mocná čarodějka.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 25, 2010 8:16 pm 
Offline

Registrován: úte led 12, 2010 8:11 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 5-Smichov
Veverko,s tim si nedelej starosti.Amstrong lecil lidi jejich moci v tezkych stavech,kdy tato tekutina byla moci podobna jen opravdu vzdalene,jak byla hnusna.
Urinou nemuzes nic zkazit,jedine,kdy je neprijemne,kdyz ji uzivas oralne a jis pri tom ruzne sajrajty jako je maso,uzeniny,mleko-zkratka zivoc.bilkoviny.
U ditete toto v podstate nehrozi ani kdyz ji maso.Kdyz byla moje dcera mala,davala jsem ji urinu do caje,kdyz byla nemocna a uzdravovala se dobre.Zanet str.ucha nemela nikdy,vzdy jsme to rozkapaly.
Taky je dobra na rymu,kapat misto nosnich kapek...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz