Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:49 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Očista chlorelou a zeleným ječmenem
PříspěvekNapsal: úte srp 19, 2014 5:03 pm 
Offline

Registrován: pon čer 30, 2014 11:04 am
Příspěvky: 1
Zajímalo by mě, jaký máte názor na očistu chlorelou a zeleným ječmenem. Zdá se mi to dost
drahé a "moderní". Nenašlo by se něco z "našich luhů a hájů" se stejným účinkem?
Nechci nechávat náš farmaceutický průmysl jen tak vydělávat. Děkuji Katka


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 21, 2014 9:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Kačule píše:
Zajímalo by mě, jaký máte názor na očistu chlorelou a zeleným ječmenem. Zdá se mi to dost
drahé a "moderní". Nenašlo by se něco z "našich luhů a hájů" se stejným účinkem?
Nechci nechávat náš farmaceutický průmysl jen tak vydělávat. Děkuji Katka

To je otázka co chcete čistit, chlorela funguje i jako chelační prostředek a to bohužel místní kytky neumí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: detoxikace organizmu -ocista strev
PříspěvekNapsal: čtv úno 26, 2015 11:56 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 26, 2015 11:46 pm
Příspěvky: 1
Dobry den, rada bych podnikla ocistu organizmu. Docetla jsem se, ze zacit se ma ocistou strev. Dale jsem zjistila, ze pro tuto ocistu je vhodne pouzit vlakninu Psyllium, chlorellu, spirulinu a zeleny jil. Nicmene jsem nenasla jak produkty kombinovat, ci zda se uzivaji kazdy zvlast a postupne. Prosim poradte, jak uzivat tyto produkty. Je treba se na ocistu nejak pripravit? Jiny zdroj doporucuje Zajecickou mineralni vodu. Ktera z metod je ucinejsi? Mate s jednotlivymi metodami osobni zkusenosti? Dekuji za odpoved.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: detoxikace organizmu -ocista strev
PříspěvekNapsal: sob bře 21, 2015 7:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Rar.ach píše:
Dobry den, rada bych podnikla ocistu organizmu. Docetla jsem se, ze zacit se ma ocistou strev. Dale jsem zjistila, ze pro tuto ocistu je vhodne pouzit vlakninu Psyllium, chlorellu, spirulinu a zeleny jil. Nicmene jsem nenasla jak produkty kombinovat, ci zda se uzivaji kazdy zvlast a postupne. Prosim poradte, jak uzivat tyto produkty. Je treba se na ocistu nejak pripravit? Jiny zdroj doporucuje Zajecickou mineralni vodu. Ktera z metod je ucinejsi? Mate s jednotlivymi metodami osobni zkusenosti? Dekuji za odpoved.

Očista střev nespočívá v dodávání čehokoliv co střeva dráždí a provokuje k vyšší činnosti, což je vše co uvádíte. Na kombinování mnoho nezáleží, spíše je třeba při užívání těchto produktů hodně pít, aby dodaná vláknina dostala vodu. Osobně vidím jako daleko lepší si udělat pár klystýrů a uvedené věci brát pouze jako potravní doplňky, ne v dávkách které střeva dráždí.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz