Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:19 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Úspěšnost alternativní léčby
PříspěvekNapsal: čtv kvě 29, 2014 5:41 pm 
Dobrý den,
chci se zeptat, zda existuje nějaká statistika úspěšnosti alternativní léčby u lidí, kteří trpěli rakovinou. Či zda znáte nějaké konkrétní lidi, kteří se díky ní zbavili nádoru. Děkuji


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: úspěšnost alternativní léčby
PříspěvekNapsal: sob kvě 31, 2014 10:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Richard Faninn píše:
Dobrý den,
chci se zeptat, zda existuje nějaká statistika úspěšnosti alternativní léčby u lidí, kteří trpěli rakovinou. Či zda znáte nějaké konkrétní lidi, kteří se díky ní zbavili nádoru. Děkuji

Statistiku jsem nikdy neviděl a předpokládám, že ani nikdy neexistovala a asi ani nikdy existovat nebude. Navíc je otázkou, jak by se vůbec dala zpracovat, když naprostá většina lidí s rakovinou nejprve podstoupí klasickou léčbu a teprve když to nikam nevede, navštíví "zaklínače". V takovém momentě je tělo ovšem většinou již tak zhuntované a imunita prakticky zlikvidována, že alternativka nemá moc na čem stavět. Jiná věc je pokud člověk začne hned zpočátku problémů řešit stav vygruntováním celého těla, tam by si dovolil tvrdit, že je úspěšnost slušná a mnoho lidí již takto nad strašákem moderní doby zvítězilo. Jiní sice nádor stále mají, ale neroste a nešíří se, což je vlastně také výhra a dá se s ním žít mnoho let k naprosté spokojenosti.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: úspěšnost alternativní léčby
PříspěvekNapsal: ned čer 01, 2014 1:27 am 
Offline

Registrován: pon kvě 26, 2014 3:46 pm
Příspěvky: 3
Richard - áno, tiež by som sa rád odovzdal úplne "bezhlavo" do rúk alternatívnej medicíny (vážny zdravotný dôvod zatiaľ nemám), avšak nič rukolapné v rukách nemám/nemáme. Tento príspevok nepíšem vôbec ako niekto, kto by bol proti akejkoľvek "alternatíve", ale proste nie je to zas až tak jednoduché a asi ani jednoznačné. Áno, verím, že štatistiky na tieto veci sa robia a vedú ťažko, ale...ALE...! Sú teda nejaké alebo nie sú - alebo ako to je? Ono, každý bude "majster sveta" a bude niečo špekulovať, vymýšľať a skúšať, pokiaľ pôjde len o zníženú funkciu pečene, alebo o problém s plynatosťou (napr.), ak však pôjde "o krk", tak kto si zoberie na zodpovednosť, či už za seba samého alebo za druhého, ľudský život? Viem, o čo ide, viem, čo je chémia, viem, čo je príroda, viem, viem, viem - len jednoducho neviem, podobne ako Richard, že ako je to s úspešnosťou toho, čo sa presadzuje v alternatívnej forme medicíny. A myslím, že to nevedia mnohí... -zdar-


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: úspěšnost alternativní léčby
PříspěvekNapsal: ned čer 01, 2014 6:20 am 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
Někde jsem četl, že při onemocnění rakovinou se jde léčit na onkologii (operace, ozařování, chemoterapie) 999 lidí z 1000 a pouze 1 pacient jde rovnu zkusit alternativní léčbu (hladovka, vitariánství, ketogenní dieta atd.). Z tak malého počtu ani nelze nějakou statistiku dělat. Kdo by tu statistiku jako měl dělat a jam by tu hrstku lidí, co odmítli onkologickou léčbu měl jako vypátrat? Sice většina lidí, co se léčí klasicky na onkologii zkouší současně i nějakou tu metodu z alternativní medicíny, ale to už je neslučitelná kombinace a logicky to většinou končí špatně, u těch by statistika neměla žádnou vypovídací hodnotu. Každopádně já osobně věřím, že lidé, kteří například podstoupí hladovku nebo ketogenní dietu ihned po diagnostikování rakoviny, mají větší šanci, než pacienti léčení operací, ozařováním a chemoterapií.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: úspěšnost alternativní léčby
PříspěvekNapsal: ned čer 01, 2014 7:48 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Já znám člověka který si nechal rakovinu vyříznout a to je vše,dál pokračuje už 2 roky alternativně-konopí,minerály,bio maso,elektrifikace,mms,bylinky,očisty.Pokud vydrží ještě 3 roky tak bude podle různých alternativních odborníků vyléčen,protože po vyléčení klasickou medicínou se počítá ještě 5 let kdy je hrozně velká pravděpodobnost že se rak vrátí.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: úspěšnost alternativní léčby
PříspěvekNapsal: ned čer 01, 2014 8:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="rrrraaaddo":2ls0eu2n]Richard - áno, tiež by som sa rád odovzdal úplne "bezhlavo" do rúk alternatívnej medicíny (vážny zdravotný dôvod zatiaľ nemám), avšak nič rukolapné v rukách nemám/nemáme. Tento príspevok nepíšem vôbec ako niekto, kto by bol proti akejkoľvek "alternatíve", ale proste nie je to zas až tak jednoduché a asi ani jednoznačné. Áno, verím, že štatistiky na tieto veci sa robia a vedú ťažko, ale...ALE...! Sú teda nejaké alebo nie sú - alebo ako to je? Ono, každý bude "majster sveta" a bude niečo špekulovať, vymýšľať a skúšať, pokiaľ pôjde len o zníženú funkciu pečene, alebo o problém s plynatosťou (napr.), ak však pôjde "o krk", tak kto si zoberie na zodpovednosť, či už za seba samého alebo za druhého, ľudský život? Viem, o čo ide, viem, čo je chémia, viem, čo je príroda, viem, viem, viem - len jednoducho neviem, podobne ako Richard, že ako je to s úspešnosťou toho, čo sa presadzuje v alternatívnej forme medicíny. A myslím, že to nevedia mnohí... -zdar-[/quote:2ls0eu2n]
Tak patrně to asi neví nikdo, nicméně u klasické medicíny to není o nic lepší. Tam sice jakési statistiky opravdu vytvářejí, ale bohužel zcela účelově omezené na 5 let přežití, tedy pokud pacient zemře dva dny po pětiletém sledovacím období, byl statisticky vyléčen, což mě zrovna logické nepřipadá. Pokud by se vzala v potaz třeba desetiletá doba přežití, budou statistiky podle všeho opravdu tristní, což by zase trochu poodhalilo "úspěchy" moderní medicíny v léčbě této nemoci, nebo ještě lépe řečeno metabolického rozvratu. Moderní medicína má vůbec zvláštní přístup k některým oblastem pravdivého informování svých klientů, třeba toto video je z hlediska pochopení jejich uvažování a konání dost vypovídající

Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Úspěšnost alternativní léčby
PříspěvekNapsal: pon čer 02, 2014 7:17 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Odpověď je ta, že jednak žádné rozumné výzkumy neproběhly, jednak žádná statistika ti odpověď nedá. To první pramení z praxe, prostě se to nestalo, to druhé je principiální věc, plynoucí ze samé podstaty odvětví počtů, zvaného statistika.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Úspěšnost alternativní léčby
PříspěvekNapsal: čtv črc 31, 2014 9:58 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 26, 2013 8:28 am
Příspěvky: 3
Dobrý den já myslím že úspěšnost alternativní medicíny je dost velká,nejsem znalec ale sama jsem to vyzkoušela. Mám rakovinu prsa a uzlin,měla jsem 2 měsíce na to vyzkoušet vše možné i nemožné než jsem musela podstoupit chemo a alternativní medicína mi pomohla tak že už po prvním chemo mi nádor 2,5 cm zmizel.Myslíte že bych spíš preventivně měla užívat konopný extrakt? děkuji za Vaší odpověd Jana


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Úspěšnost alternativní léčby
PříspěvekNapsal: čtv črc 31, 2014 10:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
bertik píše:
Dobrý den já myslím že úspěšnost alternativní medicíny je dost velká,nejsem znalec ale sama jsem to vyzkoušela. Mám rakovinu prsa a uzlin,měla jsem 2 měsíce na to vyzkoušet vše možné i nemožné než jsem musela podstoupit chemo a alternativní medicína mi pomohla tak že už po prvním chemo mi nádor 2,5 cm zmizel.Myslíte že bych spíš preventivně měla užívat konopný extrakt? děkuji za Vaší odpověd Jana

Konopí je výborné, tím nemáte co pokazit


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Úspěšnost alternativní léčby
PříspěvekNapsal: pát srp 01, 2014 12:22 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 26, 2013 8:28 am
Příspěvky: 3
kde bych sehnala prosím účinný extrakt z konopí ? Mám už vážené céčko a hořké mandle .


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Úspěšnost alternativní léčby
PříspěvekNapsal: pát srp 01, 2014 4:09 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
[quote="bertik":1opqpyer]kde bych sehnala prosím účinný extrakt z konopí ? Mám už vážené céčko a hořké mandle .[/quote:1opqpyer]
A co treba tady toto konopi? Je to sice ve slupkach, ale je za rozumnou cenu. Rozkousat zubama je to jiste obtizne, tak pokud mas dvouhridelovy odstavnovac, mohla bys to jim prohnat. Podivej se na to.



Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1opqpyer


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Úspěšnost alternativní léčby
PříspěvekNapsal: pát srp 01, 2014 6:31 pm 
Offline

Registrován: stř srp 04, 2010 12:31 am
Příspěvky: 153
Rakovina je jen zjednodušený pojem pro celou řadu novotvarů zhoubného bujení které postihuje všechny orgány v těle. Má různé formy, od agresivních, které dokáží usmrtit člověka v krátkém čase, až po pozvolné, a vyvolat jí může cokoli. Tedy nejen paraziti, zanesení těla či kyselost, jak je dost často publikováno. Existují látky, tzv. karciogeny, které zhoubné bujení vyvolají i v nepatrných koncentracích, a to i u člověka, který je naprosto čistý, nezakyselený, který má všechny biohodnoty špičkové. Tím nechci říci, že to platí vždycky a že metody a rady zkušených alternativních léčitelů jsou chybné.

Já, i když připouštím že v určitých případech by chirurgické odstranění ložiska mohlo být vhodné, zastávám názor, že jediným nejúčinnějším lékem proti rakovině je 6-ti týdenní půst. Půst nekompromisní, absolutní, při kterém se v hlavě uspořádá měřítko hodnot, mysl se odpoutá od materiálního světa a objeví, že je všechno úplně jinak. Kdysi nade mnou pan primář a jeho kolegium zlámali hůl (budiž jim ke cti, že měli opravdovou snahu mi pomoci), rodina zakoupila hrob.... Kdybych jen mohl, tak bych tehdy vykřikl: Hlupáci, přemýšlejte sami nad sebou, vytáhněte mi ty unfuze, odpojte kabely, hadičky a nechte mě nadechnout čerstvého vzduchu, já budu žít! A věděl jsem to s naprostou jistotou.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Úspěšnost alternativní léčby
PříspěvekNapsal: pát srp 01, 2014 8:26 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
pecador píše:
Rakovina je jen zjednodušený pojem pro celou řadu novotvarů zhoubného bujení které postihuje všechny orgány v těle. Má různé formy, od agresivních, které dokáží usmrtit člověka v krátkém čase, až po pozvolné, a vyvolat jí může cokoli. Tedy nejen paraziti, zanesení těla či kyselost, jak je dost často publikováno. Existují látky, tzv. karciogeny, které zhoubné bujení vyvolají i v nepatrných koncentracích, a to i u člověka, který je naprosto čistý, nezakyselený, který má všechny biohodnoty špičkové. Tím nechci říci, že to platí vždycky a že metody a rady zkušených alternativních léčitelů jsou chybné.

Já, i když připouštím že v určitých případech by chirurgické odstranění ložiska mohlo být vhodné, zastávám názor, že jediným nejúčinnějším lékem proti rakovině je 6-ti týdenní půst. Půst nekompromisní, absolutní, při kterém se v hlavě uspořádá měřítko hodnot, mysl se odpoutá od materiálního světa a objeví, že je všechno úplně jinak. Kdysi nade mnou pan primář a jeho kolegium zlámali hůl (budiž jim ke cti, že měli opravdovou snahu mi pomoci), rodina zakoupila hrob.... Kdybych jen mohl, tak bych tehdy vykřikl: Hlupáci, přemýšlejte sami nad sebou, vytáhněte mi ty unfuze, odpojte kabely, hadičky a nechte mě nadechnout čerstvého vzduchu, já budu žít! A věděl jsem to s naprostou jistotou.

No nevim jestli 6 denni pust to dokaze, zda se mi to hodne kratka doba, ja mam za to, ze 21 denni by byl jistejsi. Ale tezko rict, ono zalezi taky jaky druh rakoviny to je a v jakem je rozsahu.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Úspěšnost alternativní léčby
PříspěvekNapsal: pát srp 01, 2014 11:55 pm 
Offline

Registrován: stř srp 04, 2010 12:31 am
Příspěvky: 153
No nevím jestli miram četla pozorně.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Úspěšnost alternativní léčby
PříspěvekNapsal: sob srp 02, 2014 10:33 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
pecador píše:
Rakovina je jen zjednodušený pojem pro celou řadu novotvarů zhoubného bujení které postihuje všechny orgány v těle. Má různé formy, od agresivních, které dokáží usmrtit člověka v krátkém čase, až po pozvolné, a vyvolat jí může cokoli. Tedy nejen paraziti, zanesení těla či kyselost, jak je dost často publikováno. Existují látky, tzv. karciogeny, které zhoubné bujení vyvolají i v nepatrných koncentracích, a to i u člověka, který je naprosto čistý, nezakyselený, který má všechny biohodnoty špičkové. Tím nechci říci, že to platí vždycky a že metody a rady zkušených alternativních léčitelů jsou chybné.

Já, i když připouštím že v určitých případech by chirurgické odstranění ložiska mohlo být vhodné, zastávám názor, že jediným nejúčinnějším lékem proti rakovině je 6-ti týdenní půst. Půst nekompromisní, absolutní, při kterém se v hlavě uspořádá měřítko hodnot, mysl se odpoutá od materiálního světa a objeví, že je všechno úplně jinak. Kdysi nade mnou pan primář a jeho kolegium zlámali hůl (budiž jim ke cti, že měli opravdovou snahu mi pomoci), rodina zakoupila hrob.... Kdybych jen mohl, tak bych tehdy vykřikl: Hlupáci, přemýšlejte sami nad sebou, vytáhněte mi ty unfuze, odpojte kabely, hadičky a nechte mě nadechnout čerstvého vzduchu, já budu žít! A věděl jsem to s naprostou jistotou.

To máte plnou pravdu i když asi ne každý je schopen udělat tak velký i když rozumný krok do nového života.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz