Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:16 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Poděkování
PříspěvekNapsal: stř úno 05, 2014 10:05 pm 
Dobrý den,
chtěla bych Vám tímto vlastně poděkovat za tuto stránku.
Pro představu - je mi 18 let, o zdravý životní styl se zajímám v podstatě celý život, protože i moje maminka mě odmala vedla k tomu, že fast foody pro mě neexistují, zelenina je nejdůležitější, dodržovat pitný režim se musí, pohyb nesmím nikdy podceňovat atd. Od 15 let jsem z vlastní iniciativy přestala jíst maso, pravidelně sportuji a každý den si dělám vycházky lesem s pejskem. Přesto však jsem se necítila uplně ideálně. Potom jsem se náhodou dostala na Vaši stránku. Pročetla jsem si pečlivě všechny články o léčbě, a ačkoliv jsem byla zpočátku k některým praktikám nedůvěřivá, s většinou z nich jsem souhlasila, nebo se s nimi přímo ztotožňovala. Další den jsem pořád tyto texty měla v hlavě. Řekla jsem si - tak sakra na co čekám, prostě s tím začnu a rovnou teď. A začla jsem. Přestala jsem konzumovat i mléčné a vaječné výrobky, kávu, začala si hlídat raf. cukry a mouku, přestala kombinovat bílkoviny+sacharidy, hlídám si zásaditost v těle, s přítelem jsem se dohodla na vysazení hormonální antikoncepce a změnu za jinou - nehormonální (s tím jsem koketovala už dříve). Takto 'žiji' zatím něco přes měsíc, a musím konstatovat, že se cítím skvěle. Opravdu cítím rozdíl k lepšímu a nehodlám s tím přestat. Zima se mnou nic nedělá, jsem zdravá jako nikdy, jen už se těším na teplejší měsíce, až si z čerstvých bylin budu moci vyrobit zelený nápoj \":-)\"
Musím se přiznat - žádná webovka mě nikdy neoslovila tolik, jako ta Vaše.
Proto Vám chci velice poděkovat a jen podpořit v tom, abyste tyto praktiky předával dál. Já osobně jim 100% věřím.
S pozdravem, čtenářka S.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Poděkování
PříspěvekNapsal: sob bře 01, 2014 6:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
S. H. píše:
Dobrý den,
chtěla bych Vám tímto vlastně poděkovat za tuto stránku.
Pro představu - je mi 18 let, o zdravý životní styl se zajímám v podstatě celý život, protože i moje maminka mě odmala vedla k tomu, že fast foody pro mě neexistují, zelenina je nejdůležitější, dodržovat pitný režim se musí, pohyb nesmím nikdy podceňovat atd. Od 15 let jsem z vlastní iniciativy přestala jíst maso, pravidelně sportuji a každý den si dělám vycházky lesem s pejskem. Přesto však jsem se necítila uplně ideálně. Potom jsem se náhodou dostala na Vaši stránku. Pročetla jsem si pečlivě všechny články o léčbě, a ačkoliv jsem byla zpočátku k některým praktikám nedůvěřivá, s většinou z nich jsem souhlasila, nebo se s nimi přímo ztotožňovala. Další den jsem pořád tyto texty měla v hlavě. Řekla jsem si - tak sakra na co čekám, prostě s tím začnu a rovnou teď. A začla jsem. Přestala jsem konzumovat i mléčné a vaječné výrobky, kávu, začala si hlídat raf. cukry a mouku, přestala kombinovat bílkoviny+sacharidy, hlídám si zásaditost v těle, s přítelem jsem se dohodla na vysazení hormonální antikoncepce a změnu za jinou - nehormonální (s tím jsem koketovala už dříve). Takto 'žiji' zatím něco přes měsíc, a musím konstatovat, že se cítím skvěle. Opravdu cítím rozdíl k lepšímu a nehodlám s tím přestat. Zima se mnou nic nedělá, jsem zdravá jako nikdy, jen už se těším na teplejší měsíce, až si z čerstvých bylin budu moci vyrobit zelený nápoj \":-)\"
Musím se přiznat - žádná webovka mě nikdy neoslovila tolik, jako ta Vaše.
Proto Vám chci velice poděkovat a jen podpořit v tom, abyste tyto praktiky předával dál. Já osobně jim 100% věřím.
S pozdravem, čtenářka S.

Děkuji za uznání a jsem rád, že vám to pomáhá. nemusíte se bát, zatím končit nemíním.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Poděkování
PříspěvekNapsal: ned čer 15, 2014 10:21 pm 
Dobrý dne p. Zajíček,

na Vaše stránky jsou narazil cca před rokem a půl. Hledal jsem nějakou možnost jak se zbavit rýmy. Vytvořil jsem si láhev na prolejvání nosní dutin nejprve jsem vyzkoušel teplou převařenou vodu. To nijak nefungovalo. Pote jsem tedy vyzkoušel teplou vodu se solí. To sice bylo lepší, ale asi mám citlivé dutiny a dost mě to pálilo. Tak jsem si řekl, když už tak už. No nechci, aby to vyznělo blbě prakticky jsem si načůral do flašky a šel do toho. Od té doby neznám nic lepšího na očistu nostních dutin. Jsem alergik a dá se říct, že jsem přestal brát prášky až na extrémní dny. To je ale tím, že neprolévám každý den. Asi půl roku poté co jsem začal praktikovat prolévaní dutin jsem se vrátil na Vaše stránky a ze zvědavosti jsem hledal další možnosti očisty. No a o několik dní jsem začal praktikovat enimu. Výsledky se dostavily asi během týdne až dvou. Začal jsem být jaksi čerstvější a méně unavený. Enimu praktikuji pravidelně, ale na tak často jak bych chtěl spíše jen když cítím, že je potřeba. To je díky času. Trávit cca 30-40 min v koupelně nejsem schopen dodržet pravidelní očistu. Nežiju ve svém bytě.

Do budoucna bych rád vyzkoušel očistu jater. Tak nějak doufám, že tam žádné kameny nemám. Snažím se žít zdravě. Bez mouky, cukru a tuku. Tímto jsem zhubl za rok 12Kg. Pravidelně 4x týdně cvičim velmi intenzivně. To jen tak na vysvětlenou proč si myslím, nebou doufám, že tam žadné nemám.

Závěrem bych chtěl říct, že jste mě prakticky ukázal cestu jak se vyhnout práškům jiným svinstvem, ale do před rokem a půl jsem nevěděl jak. Jen jsem věděl, že prášky atd nejsou pro mě. Děda mě to asi tak nějak naučil.

Změnil jste mi život.

Děkuji mnohokrát, že jste tyto stránky udělal a podělil se s námi a Vaše zkušenosti.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Poděkování
PříspěvekNapsal: ned črc 27, 2014 11:28 am 
Offline

Registrován: ned črc 27, 2014 11:09 am
Příspěvky: 1
Chci tímto velice poděkovat panu Jardovi. Před půl rokem mi byl zjištěn 7 mm velký kámen ve žlučníku, který mi způsoboval poměrně nepříjemné obtíže. Zároveň mi bylo doporučeno odstranění žlučníku, jakožto jediná možnost léčby. Začal jsem si tedy po přečtení tohoto fóra denně mazat nohy roztokem chloridu hořečnatého a nechal vždy půl hodiny působit. Protože po dvou měsících obtíže zcela odezněly, šel jsem znovu na sono a kámen měl již jen 3 mm. Doktorka na to koukala jak puk, nechápala jak je to možné a když jsem jí pověděl o tom hořčíku, tak mi řekla, ať na to nevěřím, že je to jen pověra a nic takového nepomáhá. A to i přesto, že výsledek viděla na vlastní oči! Navíc mi zmizel i hemeroid, se kterým jsem se léčil 10 let.
Ještě jednou Vám Jardo moc děkuji!


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Poděkování
PříspěvekNapsal: ned črc 27, 2014 9:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Petr S. píše:
Dobrý dne p. Zajíček,

na Vaše stránky jsou narazil cca před rokem a půl. Hledal jsem nějakou možnost jak se zbavit rýmy. Vytvořil jsem si láhev na prolejvání nosní dutin nejprve jsem vyzkoušel teplou převařenou vodu. To nijak nefungovalo. Pote jsem tedy vyzkoušel teplou vodu se solí. To sice bylo lepší, ale asi mám citlivé dutiny a dost mě to pálilo. Tak jsem si řekl, když už tak už. No nechci, aby to vyznělo blbě prakticky jsem si načůral do flašky a šel do toho. Od té doby neznám nic lepšího na očistu nostních dutin. Jsem alergik a dá se říct, že jsem přestal brát prášky až na extrémní dny. To je ale tím, že neprolévám každý den. Asi půl roku poté co jsem začal praktikovat prolévaní dutin jsem se vrátil na Vaše stránky a ze zvědavosti jsem hledal další možnosti očisty. No a o několik dní jsem začal praktikovat enimu. Výsledky se dostavily asi během týdne až dvou. Začal jsem být jaksi čerstvější a méně unavený. Enimu praktikuji pravidelně, ale na tak často jak bych chtěl spíše jen když cítím, že je potřeba. To je díky času. Trávit cca 30-40 min v koupelně nejsem schopen dodržet pravidelní očistu. Nežiju ve svém bytě.

Do budoucna bych rád vyzkoušel očistu jater. Tak nějak doufám, že tam žádné kameny nemám. Snažím se žít zdravě. Bez mouky, cukru a tuku. Tímto jsem zhubl za rok 12Kg. Pravidelně 4x týdně cvičim velmi intenzivně. To jen tak na vysvětlenou proč si myslím, nebou doufám, že tam žadné nemám.

Závěrem bych chtěl říct, že jste mě prakticky ukázal cestu jak se vyhnout práškům jiným svinstvem, ale do před rokem a půl jsem nevěděl jak. Jen jsem věděl, že prášky atd nejsou pro mě. Děda mě to asi tak nějak naučil.

Změnil jste mi život.

Děkuji mnohokrát, že jste tyto stránky udělal a podělil se s námi a Vaše zkušenosti.

Tak cesta existuje vždy akorát je někdy obtížnější ji najít.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Poděkování
PříspěvekNapsal: ned črc 27, 2014 9:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
martin.s píše:
Chci tímto velice poděkovat panu Jardovi. Před půl rokem mi byl zjištěn 7 mm velký kámen ve žlučníku, který mi způsoboval poměrně nepříjemné obtíže. Zároveň mi bylo doporučeno odstranění žlučníku, jakožto jediná možnost léčby. Začal jsem si tedy po přečtení tohoto fóra denně mazat nohy roztokem chloridu hořečnatého a nechal vždy půl hodiny působit. Protože po dvou měsících obtíže zcela odezněly, šel jsem znovu na sono a kámen měl již jen 3 mm. Doktorka na to koukala jak puk, nechápala jak je to možné a když jsem jí pověděl o tom hořčíku, tak mi řekla, ať na to nevěřím, že je to jen pověra a nic takového nepomáhá. A to i přesto, že výsledek viděla na vlastní oči! Navíc mi zmizel i hemeroid, se kterým jsem se léčil 10 let.
Ještě jednou Vám Jardo moc děkuji!

To musí být docela sranda, když lékařka vidí, že to jde a její mozek je naštelovaný na jinou logiku podle které to prostě nejde. Ono vůbec vyznávání absolutních názorů, což je právě doména medicíny, je silně zavádějící. Podle mě jde vždy o živý proces, který můžete z mnoha směrů ovlivňovat, což se jim do krámu moc nehodí. Každopádně vytrvejte a dejte vědět, zda se vám ho povede odstranit úplně i když je přeci jasné, že to nejde a je to pouze pověra, ale proč ji nevyzkoušet.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Poděkování
PříspěvekNapsal: sob srp 23, 2014 3:08 pm 
Offline

Registrován: sob srp 23, 2014 11:11 am
Příspěvky: 7
Velice Vám, Jardo, děkuji za vaše stránky, na které chodím spíše nepravidelně cca 2 roky. Množství komplexních informací, rad, návodů je až neuvěřitelné. Netrpěl jsem žádnou závažnější nemocí a neměl významnější zdravotní problémy. Po aplikaci některých doporučení především ohledně stravy (celkově méně jídla, více syrové zeleniny, méně cukru a bílého pečiva, zařazení bezmasých dnů (masa se vzdát nedokážu), dělání zeleninových šťáv, strukturovaná voda, sirná patlanina – naštěstí mi chutná), párkrát „šanka“, občasné doplnění Mg. Po cca roce se cítím znatelně lépe, tak nějak lehčeji, klouby jak zamlada, žádná zácpa.
Ještě jednou moc díky.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Poděkování
PříspěvekNapsal: ned srp 24, 2014 11:51 am 
Offline

Registrován: stř srp 04, 2010 12:31 am
Příspěvky: 153
Jarda píše:
martin.s píše:
Chci tímto velice poděkovat panu Jardovi. Před půl rokem mi byl zjištěn 7 mm velký kámen ve žlučníku, který mi způsoboval poměrně nepříjemné obtíže. Zároveň mi bylo doporučeno odstranění žlučníku, jakožto jediná možnost léčby. Začal jsem si tedy po přečtení tohoto fóra denně mazat nohy roztokem chloridu hořečnatého a nechal vždy půl hodiny působit. Protože po dvou měsících obtíže zcela odezněly, šel jsem znovu na sono a kámen měl již jen 3 mm. Doktorka na to koukala jak puk, nechápala jak je to možné a když jsem jí pověděl o tom hořčíku, tak mi řekla, ať na to nevěřím, že je to jen pověra a nic takového nepomáhá. A to i přesto, že výsledek viděla na vlastní oči! Navíc mi zmizel i hemeroid, se kterým jsem se léčil 10 let.
Ještě jednou Vám Jardo moc děkuji!
To musí být docela sranda, když lékařka vidí, že to jde a její mozek je naštelovaný na jinou logiku podle které to prostě nejde. Ono vůbec vyznávání absolutních názorů, což je právě doména medicíny, je silně zavádějící. Podle mě jde vždy o živý proces, který můžete z mnoha směrů ovlivňovat, což se jim do krámu moc nehodí. Každopádně vytrvejte a dejte vědět, zda se vám ho povede odstranit úplně i když je přeci jasné, že to nejde a je to pouze pověra, ale proč ji nevyzkoušet.

Podle souč. lékařské vědy neexistuje alternativa, než chirurgické odstranění žlučníku. Kámen 3 mm je téměř pod rozlišovací schopností sonofrafie (ultrazvuku). Jsou ale známy případy "záhadného zmizení" žlučníkových kamenů o velikosti několika centimetrů. Škoda, že lékařská věda vysvětlení těchto záhadných jevů nehledá.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Poděkování
PříspěvekNapsal: pon srp 25, 2014 5:59 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Oscar píše:
Velice Vám, Jardo, děkuji za vaše stránky, na které chodím spíše nepravidelně cca 2 roky. Množství komplexních informací, rad, návodů je až neuvěřitelné. Netrpěl jsem žádnou závažnější nemocí a neměl významnější zdravotní problémy. Po aplikaci některých doporučení především ohledně stravy (celkově méně jídla, více syrové zeleniny, méně cukru a bílého pečiva, zařazení bezmasých dnů (masa se vzdát nedokážu), dělání zeleninových šťáv, strukturovaná voda, sirná patlanina – naštěstí mi chutná), párkrát „šanka“, občasné doplnění Mg. Po cca roce se cítím znatelně lépe, tak nějak lehčeji, klouby jak zamlada, žádná zácpa.
Ještě jednou moc díky.

Děkuji za uznání, jsem rád pokud lidem moje rady pomáhají, alespoň má člověk radost z té mravenčí práce, nicméně zase tím otevíráte oči těm co nevěří, že nemoc, bolest, nebo i předčasná smrt je pouze velkou chybou daného jedince a vše si může každý včas opravit, pokud bude hodně chtít.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Poděkování
PříspěvekNapsal: pon srp 25, 2014 6:04 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
pecador píše:
Podle souč. lékařské vědy neexistuje alternativa, než chirurgické odstranění žlučníku. Kámen 3 mm je téměř pod rozlišovací schopností sonofrafie (ultrazvuku). Jsou ale známy případy "záhadného zmizení" žlučníkových kamenů o velikosti několika centimetrů. Škoda, že lékařská věda vysvětlení těchto záhadných jevů nehledá.

Tak hledáním vysvětlení těchto jevů by se moderní medicína připravovala o klienty a to žádný správný podnikatel přeci dělat nebude. Dnes je hlavním cílem medicíny zisk, nikoliv zdraví klientů, tak proč řešit něco konzervačně, když operace je dražší úkon a dává lepší zisk. Přesnost některých vyšetření je také silně diskutabilní, nicméně i tak je to stále lepší než pouhý odhad, což mnozí lékaři v rámci úspor také již začínají používat.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Poděkování
PříspěvekNapsal: pon říj 20, 2014 5:45 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
martin.s píše:
Chci tímto velice poděkovat panu Jardovi. Před půl rokem mi byl zjištěn 7 mm velký kámen ve žlučníku, který mi způsoboval poměrně nepříjemné obtíže. Zároveň mi bylo doporučeno odstranění žlučníku, jakožto jediná možnost léčby. Začal jsem si tedy po přečtení tohoto fóra denně mazat nohy roztokem chloridu hořečnatého a nechal vždy půl hodiny působit. Protože po dvou měsících obtíže zcela odezněly, šel jsem znovu na sono a kámen měl již jen 3 mm. Doktorka na to koukala jak puk, nechápala jak je to možné a když jsem jí pověděl o tom hořčíku, tak mi řekla, ať na to nevěřím, že je to jen pověra a nic takového nepomáhá. A to i přesto, že výsledek viděla na vlastní oči! Navíc mi zmizel i hemeroid, se kterým jsem se léčil 10 let.
Ještě jednou Vám Jardo moc děkuji!

Tie nohy si mazete cele? teda aj lytka, kolena a celu stehennu oblast? To by nebol zly napad, to je dost velka plocha, aj ked sa to nezda.
Este sa opytam, kolko % roztok chloridu horecnateho treba pouzit.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Poděkování
PříspěvekNapsal: úte říj 21, 2014 1:34 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
V podstatě uděláš nasycený roztok tj.přidáváš vodu do hořčíku a přesně v okamžiku kdy už zbývá jen troška nerozpuštěného tak to je ono,je to takové mazlavé.Já raději pro přesnější dávkování dávám 1kg do dvoulitrové lahve a doleju do plné vodou.Pak máš ve dvou ml roztoku 1g chloridu hořečnatého a v podstatě přes 100mg čistého hořčíku.Přesné dávkování je důležité pro ty co mají ještě jiné problémy než převápnění.Zajímavé je že mě se pozitivní zkušenost s hemeroidy ještě s nikým nepodařila a to už jsem doporučil hořčík od Jardy hromadě lidem s tímto problémem.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Poděkování
PříspěvekNapsal: čtv říj 23, 2014 2:40 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Ja som si pamatal nejak 3 alebo 6% roztok na natieranie.
To co si napisal, neviem kolko % je, ale vyzera to omnoho viac.
Nedrazdi to potom pokozku, pokial je ta koncentracia prilis vysoka?

Este sa ta opytam, kolko si tak toho potom davas na nohy. 2 ml je asi malo, ked si potres cele nohy, tak sa tam da pouzit aj 20 ml.
A este sa ta chcem opytat, ze 1 g chloridu horecnateho obsahuje iba 100mg horcika? To som nevedel, ze tak malo. Vies niekde dat zdroj alebo upresnenie, kolko je to presne? Diky.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Poděkování
PříspěvekNapsal: čtv říj 23, 2014 8:58 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Kamaráde tak teď jsi mě zaskočil-já už nevím jak to vím,tuším že se to dá dopočítat podle molárních hmotností.Běžně s tímto číslem pracuju v práci při úpravě mořské vody.Tuším že přesně je to 117mg na 1g.S tímhle číslem pracuje i Jarda takže by možná věděl kde to najít.
Pálí to podle citlivosti pokožky-mě to třeba nepálí ani když si v létě kvuli cyklistice oholím nohy ale přítelkyni to trošku pálí kdekoliv a kdykoliv.Zatím jsem zaznamenal víc lidí kterým to nic nedělá než těch které to pálí.
Co se týče dávkování tak kdybys měl 3%ní roztok tak se musíš namazat několikrát za den uplně celej abys do sebe dostal nějakou dávku.Já potřebuju běžně doplnit 800-2000mg čistého hořčíku takže většinou použiju 7-17g chloridu hořečnatého,rozmíchám v trošičce vody a většinou to celé se mi vejde na celé nohy a někdy i břicho-neumim si představit že bych si dělal jen 3% roztok.Funguje to stoprocentně,mám ověřeno vlasovou analýzou i osobními pocity.

Podle wikipedie se dá rozpustit 300gramů ve 100ml vody takže tím asi vznikne 300%ní roztok?:)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Poděkování
PříspěvekNapsal: úte říj 28, 2014 3:08 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Dakujem Ti moc.
Tak teraz pozeram, ze toho horciku som bral zalostne malo. Nevedel som, ze ho tam je iba 10%. Ja som to bral tak, akoze kolko gramov chloridu si dam, tolko tam je horcika. Typicky priklad nedokonaleho myslenia, ktore si neuvedomi, ze je to chlorid a nie horcik. I tak by som nejak tak laicky predpokladal, ze ho tam bude tak okolo 50%. Takze vdaka za rozsirenie poznania. Myslim, ze som si robieval 3% roztok, lebo na 2 deci som si daval 6 gramov chloridu. A tak nejak odhadom som si natieral 10ml. Takze pozeram, ze som si vlastne daval na 1 potretie iba 30mg horcika. Veru, nic moc.

Este ma zaujalo odkial mas ten srandovny udaj 300g na 100ml. Hladal som to na wikipedii, ze sa pobavim aj ja, ale nenasiel som.
Diky.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz