Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:20 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 106 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: sob pro 21, 2013 1:05 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Tak nevim jestli jsem frigidni, ale ja sex jako potrebu potrebuji tak 1x v mesici \":D\" nevim jestli je to dobre, nebo spatne? \":D\" pomooooc \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: sob pro 21, 2013 10:24 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
misujka23 píše:
Tak nevim jestli jsem frigidni, ale ja sex jako potrebu potrebuji tak 1x v mesici \":D\" nevim jestli je to dobre, nebo spatne? \":D\" pomooooc \":D\"

Můžu se i zde zeptat, jak to máte s antikoncepcí? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: sob pro 21, 2013 10:53 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
jani píše:
Můžu se i zde zeptat, jak to máte s antikoncepcí? Děkuji

Brala jsem pred 9-ti lety tzn.v 15-ti letech a to ani ne rok a od te doby ne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: ned pro 22, 2013 8:26 pm 
Offline

Registrován: pon úno 28, 2011 12:37 pm
Příspěvky: 76
misujka23 píše:
Tak nevim jestli jsem frigidni, ale ja sex jako potrebu potrebuji tak 1x v mesici \":D\" nevim jestli je to dobre, nebo spatne? \":D\" pomooooc \":D\"

Zřejmě trpíte hormonální nerovnováhou. Na srovnání hormonů zkuste nízkosacharidovou dietu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: ned pro 22, 2013 9:52 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Proc bych hned mela necim trpet?Ja nevim co je a co neni ''normalni'', mne jde o to, ze partner to vyzaduje dost casto, ale ja nemam chut ani naladu, ja nevim, asi jsem divna \":D\" nejde to takhle popsat par slovy, je tam samozrejme vice veci, ale psat sem takhle verejne tyto zalezitosti samozrejme nebudu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: ned pro 22, 2013 10:41 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
misujka23 píše:
Proc bych hned mela necim trpet?Ja nevim co je a co neni ''normalni'', mne jde o to, ze partner to vyzaduje dost casto, ale ja nemam chut ani naladu, ja nevim, asi jsem divna \":D\" nejde to takhle popsat par slovy, je tam samozrejme vice veci, ale psat sem takhle verejne tyto zalezitosti samozrejme nebudu.

...neuvádíte jestli to tak máte s partnerem už od začátku vašeho soužití nebo až v poslední době.Každý člověk má jinou potřebu sexu v životě která je pro něho ta normální.Nebo za tím mohou být různé příčiny jako zdravotní problémy,psychické,nějaké trauma z dětství,sexuální praktiky partnera které vám nevyhovují,zběsilé životní tempo a únava,nedostatek soukromí,společné soužití s rodiči,domácí násilí,alkohol a jiné drogy...nebo ani jedno.Prostě máte jenom každý jinou sexuální potřebu a prostě se v tomhle neshodnete.Pokud nechcete psát nic konkrétního a intimního tak vám asi těžko může někdo něčím radit nejlepší by asi bylo vyhledat odborníka.

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: ned pro 22, 2013 11:41 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
V podstate to tak mam porad.Vylozene chut mam, tesne pred menstruaci, to pak vim, co to je fakt chtit, pak je menstruace a po ni zas vse utichne a to totalne.Tak nevim, treba to je neco s hormonama, treba to tak je v poradku, netusim.Kolikrat vim, ze pritel chce a ja se tomu vyhybam jak to jen jde, nebo si to ''odtrpim'' aby byl on spokojeny, ale to proste take neni v poradku.Kdyz mam ovulaci, tak trpim jak pes, mam velmi bolestivou ovulaci, trva to 2dny-boli me cele bricho a kdyz jdu na malou, tak nejhorsi je ten posledni proud, to se svijim ze vseho nejvic.Cele bricho je citlive a velmi bolestive.To take nemam vyresene.Mam to uz od 15-ti let, lekari mi rekli, ze mam vse v poradku, co se tyce gynekologie.Ale neni to uplne kazdy mesic, nekdy ob jeden, nekdy kazdy mesic...
Treba to s tim souvisi?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: ned pro 22, 2013 11:55 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
misujka23 píše:
V podstate to tak mam porad.Vylozene chut mam, tesne pred menstruaci, to pak vim, co to je fakt chtit, pak je menstruace a po ni zas vse utichne a to totalne.Tak nevim, treba to je neco s hormonama, treba to tak je v poradku, netusim.Kolikrat vim, ze pritel chce a ja se tomu vyhybam jak to jen jde, nebo si to ''odtrpim'' aby byl on spokojeny, ale to proste take neni v poradku.Kdyz mam ovulaci, tak trpim jak pes, mam velmi bolestivou ovulaci, trva to 2dny-boli me cele bricho a kdyz jdu na malou, tak nejhorsi je ten posledni proud, to se svijim ze vseho nejvic.Cele bricho je citlive a velmi bolestive.To take nemam vyresene.Mam to uz od 15-ti let, lekari mi rekli, ze mam vse v poradku, co se tyce gynekologie.Ale neni to uplne kazdy mesic, nekdy ob jeden, nekdy kazdy mesic...
Treba to s tim souvisi?

...myslím že podobné problémy se tu už někde řešily ohledně překyselení

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: pon pro 23, 2013 12:20 am 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
To jsem cetla u bolestive menstruace, ale nevim, jak je to s tou ovulaci, to tady nikde neni, ale treba to bude stejne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: pon pro 23, 2013 12:26 am 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Snad jde o celkový stav, složený z mnoha úrovní, na každé se máme na čem povozit. Hormony, věk, psychika, vztahy, hladiny minerálů, možná i nějaká nemoc, nějaká fysická disposice a indisposice.
Dobré to bude.
Mnozí lidé "šukají" až do smrti, nad semdmdesát to rozhodně není vyjímečné, a jistě se i navazují nová partnerství, která mají punc i průběh a perspektivu těch, o kterých puberťák ví prd a myslí si, že to provozuje.


Naposledy upravil martina72 dne pon pro 23, 2013 12:49 am, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: pon pro 23, 2013 12:43 am 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Neber to tak doslova, neznas me a nic o me nevis, tak me vubec nesud! pisu zrychlene a zkracene z mobilu, tak to podle toho take vypada.Tohle je vec, ktera MNE netrapi, ALE mohla by zacit trapit partnera, tak to chci zkusit nejak poresit.To je cele!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: pon pro 23, 2013 10:53 am 
Offline

Registrován: sob kvě 05, 2012 8:09 pm
Příspěvky: 86
Zkuste kotvičník - funguje


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: pon pro 23, 2013 12:56 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: pon pro 23, 2013 6:02 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Cimrman s oblibou ordinoval ženám rozrazil a sobě vstavač polní \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nechuť k sexu
PříspěvekNapsal: pon pro 23, 2013 8:45 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
\":D\" \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 106 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz