Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:09 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 164 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: zahlenění
PříspěvekNapsal: stř říj 30, 2013 2:49 pm 
Offline

Registrován: úte říj 29, 2013 11:15 am
Příspěvky: 1
[quote="misujka23":3fcjsty0]Ja mela to same a trvalo to cca mesic a myslim, ze je to dobre, ze se toho telo zbavuje
a take jsem k tomu zacla brat vit.C a Omega 3 \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: zahlenění
PříspěvekNapsal: stř říj 30, 2013 6:21 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
mikimi píše:
Asi ano, jen se mi teď ucpaly dutiny. Proplachuju solí, napařuju a nepomáhá...Nevím, jestli nepočkat s klystýry až se to sklidní a pak zase pokračovat.

Tak sul dlouhodobe bych rekla spise vadi a drazdi, taky jsem si pak dala pauzu s klystyrama.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: zahlenění
PříspěvekNapsal: stř pro 25, 2013 1:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
mikimi píše:
Dobrý den, prosím o radu. Udělala jsem si podle vašeho návodu 2 jaterní očisty v rozsahu 3 týdnů. Pravidelně provádím klystýry. Po druhé jaterní očistě se mi spustila velká bílá zahleněnost, stále vykašlávám, smrkám..hodně moc! Cítím se unavená a nešťastná. Mohou to být následky čištění jater, střev? Je to v pořádku a nechat tomu volný průběh? Děkuji Lucie

Tak určitě ano, pokud bylo v těle spousty nastřádaného bordelu, ten se pak utrhne a odchází. Vhodné je další čištění střeva, dostatečná dodávka laktobacilů a celkově minimálně zahleňující strava.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 25, 2013 10:54 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 01, 2012 7:12 pm
Příspěvky: 9
Dobrý deň, u dcéry sa opakovane prejavuje niekoľkodňový kašeľ a náhle silné zahlienenie. Bojujeme proti nemu aplikáciou homeopatík a schoeslerove soli. Alternatívny lekár dcérke diagnostikoval chlamydie. Ako sa ich vieme zbaviť u 4ročného dieťatka? Prípadne napíšte ak máte aj iné rady k nášmu problému.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 15, 2014 11:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
GordonBlue píše:
Dobrý deň, u dcéry sa opakovane prejavuje niekoľkodňový kašeľ a náhle silné zahlienenie. Bojujeme proti nemu aplikáciou homeopatík a schoeslerove soli. Alternatívny lekár dcérke diagnostikoval chlamydie. Ako sa ich vieme zbaviť u 4ročného dieťatka? Prípadne napíšte ak máte aj iné rady k nášmu problému.

Nevěřte na duchy, tyto problémy vždy plynou z problémů ve střevě a řešením není starat se o horní cesty dýchací, ale o střeva.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahlenění
PříspěvekNapsal: sob srp 02, 2014 8:17 pm 
Offline

Registrován: stř črc 23, 2014 5:05 pm
Příspěvky: 45
Dobrý den,

máte, prosím, někdo podobné problémy s pravidelným zahleněním? A sice - velmi často musím téměř po celý den (zejm. po přijetí stravy) odplivovat hlen, přičemž jsem vyzkoušel (i dlouhodobě) vysadit snad všechny potenciální příčiny (tj. potraviny) zahlenovani. Strevo, rekl bych, mam celkem pekne procistene (hydrocolony, klystyry, sanka), beru probiotika, strava založená víceméně na ovoci, zelenině, nějaká rýže, jáhly, pohanka, lusteniny a orechy a semínka a jaksi se hleny stále derou ven z ust. O co by mohlo, prosím, jít??? Nevěřím, že by při této stravě trval stav zahlenění, či naopak potenc. odhlenění, přes 5 měsíců!!
Dle TCM by za to ještě mohla podrážděná slezina a popř.

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahlenění
PříspěvekNapsal: stř srp 06, 2014 3:32 pm 
Offline

Registrován: pon srp 19, 2013 12:38 pm
Příspěvky: 44
V zásadě lze říct, že nejčastější příčina zahlenění jsou mléčné výrobky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahlenění
PříspěvekNapsal: ned srp 17, 2014 9:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="Th.":wcy4d9z3]Dobrý den,

máte, prosím, někdo podobné problémy s pravidelným zahleněním? A sice - velmi často musím téměř po celý den (zejm. po přijetí stravy) odplivovat hlen, přičemž jsem vyzkoušel (i dlouhodobě) vysadit snad všechny potenciální příčiny (tj. potraviny) zahlenovani. Strevo, rekl bych, mam celkem pekne procistene (hydrocolony, klystyry, sanka), beru probiotika, strava založená víceméně na ovoci, zelenině, nějaká rýže, jáhly, pohanka, lusteniny a orechy a semínka a jaksi se hleny stále derou ven z ust. O co by mohlo, prosím, jít??? Nevěřím, že by při této stravě trval stav zahlenění, či naopak potenc. odhlenění, přes 5 měsíců!!
Dle TCM by za to ještě mohla podrážděná slezina a popř.

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahlenění
PříspěvekNapsal: ned srp 17, 2014 10:07 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
[quote="Th.":3d3ajb09]Dobrý den,

máte, prosím, někdo podobné problémy s pravidelným zahleněním? A sice - velmi často musím téměř po celý den (zejm. po přijetí stravy) odplivovat hlen, přičemž jsem vyzkoušel (i dlouhodobě) vysadit snad všechny potenciální příčiny (tj. potraviny) zahlenovani. Strevo, rekl bych, mam celkem pekne procistene (hydrocolony, klystyry, sanka), beru probiotika, strava založená víceméně na ovoci, zelenině, nějaká rýže, jáhly, pohanka, lusteniny a orechy a semínka a jaksi se hleny stále derou ven z ust. O co by mohlo, prosím, jít??? Nevěřím, že by při této stravě trval stav zahlenění, či naopak potenc. odhlenění, přes 5 měsíců!!
Dle TCM by za to ještě mohla podrážděná slezina a popř.

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahlenění
PříspěvekNapsal: ned srp 17, 2014 10:26 pm 
Offline

Registrován: stř črc 23, 2014 5:05 pm
Příspěvky: 45
Jarda píše:
Tak tvorba hlenů je celkem přirozený proces na ochranu sliznic, ale v takto nadměrném měřítku asi dobrý není. Z uvedeného mě na tvorbu hlenů nesedí nic, ale to ještě neznamená, že se tvořit nemohou. Mnohdy stačí pouze dlouhodobý stres a člověk je zabordelený až hrůza. Vyzkoušejte se dostat do klidu a uvidíte.

Dobrý den,

děkuji moc za odezvu!
Kromě stresu mne snad ještě napadá nevyrovnaný poměr žaludečních kyselin (překyselení žaludku), ovšem nevím, zdali jich mám málo nebo naopak nadbytek.

Pěkný den.
Th.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahlenění
PříspěvekNapsal: ned srp 17, 2014 10:28 pm 
Offline

Registrován: stř črc 23, 2014 5:05 pm
Příspěvky: 45
jani píše:
Z vlastní zkušenosti bych vám doporučila vyzkoušet křenovou kaši ( citron+křen ) dle Jardy a aspon 2x denně oman kořen čaj, odhlenuje a působí jako antihelmintikum - 2 lžičky povařit 3 minuty a pak 15 minut louhovat ve 1/4l, vypít teplý a VŽDY čerstvý!, má specifickou chut i vůni, ale jde se přes to přenést.

Dobrý den,
děkuji moc za reakci!
Křen kaši si dávám, ale Oman čajík jsem nezkoušel. Děkuji za doporučení!

Hezký den!
Th.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahlenění
PříspěvekNapsal: ned srp 17, 2014 10:56 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Myslim, ze zahlenuje i nektere ovoce, bila ryze, kava, alkohol, vetsi mnozstvi orechu, spatne rozkousane jidlo a stres.

Ja kdyz si udelam vyplach zaludku, tak ze me leti hleny ven i nosem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Zahlenění z jídla
PříspěvekNapsal: ned srp 24, 2014 6:44 pm 
Offline

Registrován: pát srp 22, 2014 9:59 pm
Příspěvky: 26
Zdravím, narazil jsem zde na téma zahlenění, ovšem nebyl zde popsán přímo můj problém. Trápí mě zahlenění krku, většinou je to nejhorší po jídle, mám pak hleny v krku a neustále musím odkašlávat a tím si krk čistit. Z mých kamarádů to dělám snad jenom já a velmi mě to otravuje. Tento problém jsem měl od nějakých 12 let, co si pamatuji, teď je mi 20. Čím to může být způsobené ? Díky předem za odpověďi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahlenění z jídla
PříspěvekNapsal: úte zář 09, 2014 9:44 am 
Offline

Registrován: stř črc 17, 2013 8:13 am
Příspěvky: 19
Honza92 píše:
Zdravím, narazil jsem zde na téma zahlenění, ovšem nebyl zde popsán přímo můj problém. Trápí mě zahlenění krku, většinou je to nejhorší po jídle, mám pak hleny v krku a neustále musím odkašlávat a tím si krk čistit. Z mých kamarádů to dělám snad jenom já a velmi mě to otravuje. Tento problém jsem měl od nějakých 12 let, co si pamatuji, teď je mi 20. Čím to může být způsobené ? Díky předem za odpověďi

A nezpozoroval jste třeba tohle zahlenění po určitých typických jídlech..mléko,obiloviny,maso? Zkusil jste vyřadit z jídelníčku hlenotvorné potraviny?
Plíce a krk/dýchací cesty/ velmi souvisí se zdravím střev,nejspíše proto se vám to projevuje jako odkašlávání.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zahlenění z jídla
PříspěvekNapsal: pát zář 19, 2014 12:51 pm 
Offline

Registrován: pát srp 22, 2014 9:59 pm
Příspěvky: 26
Nezpozoroval, řekl bych že to je po každém jídle stejné..


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 164 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz