Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:56 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 270 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: ned čer 23, 2013 9:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28246
Bydliště: Poděbrady
dushan74 píše:

To je jiná kapitola, krevní a střevní parazit je přeci jen o něčem jiném.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: ned čer 23, 2013 9:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28246
Bydliště: Poděbrady
janette píše:
Jardo, ake vibracie ste myslel? Ked uz mam parazity a nie nie sa ich zbaviť, zrejme mám vhodne vibracie na ich uchovanie vo mne. Ako teda ich zmenit, aby im uz nevyhovovali? \":roll:\"

Mnohdy stačí i meditace, nebo prodýchávání čaker a vibrace to je vlastně viditelný stav každého jedince. Člověk s nízkou vibrací je vysavač a dost lidí se v jeho přítomnosti cítí špatně, je to energetický upír. Naproti tomu člověk vyzařující, má vysoké vibrace a lidé se v jeho přítomnosti cítí dobře. Hodně to ovlivní stav vodíku v těle a jeho doplněním se dá energetika těla dost zvednout.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: ned črc 14, 2013 3:50 am 
Offline

Registrován: sob kvě 04, 2013 9:18 pm
Příspěvky: 22
Bydliště: Johannesburg
Mam dotaz: po 3 - 4 mesicich co se neustale cistim, postim, zdrave zivim atd., jsem konecne dospela i k dynovym seminkum. No a po nich ze me zacaly vychazet kousky sliznice (opravdu jsem peclive probrala vsechno, co jsem jedla, a nic podobneho tam nebylo, tak to musela byt sliznice) a v ni se pod mikroskopem objevily takovy miniaturni mysi hovinka - bylo to cerny (pod LED svetlem) a velikost, no nevim, nejaky asi tak desetiny mm. Nevite nekdo co by to mohlo byt? Nasla jsem podobny obrazky toxoplasmy, ale nejsem si jista.

Jinak dekuju vsem a predevsim Jardovi, ze jste mi ukazali nadejnou cestu ke zdravi! \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: ned črc 14, 2013 10:45 am 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Jarda píše:
janette píše:
Jardo, ake vibracie ste myslel? Ked uz mam parazity a nie nie sa ich zbaviť, zrejme mám vhodne vibracie na ich uchovanie vo mne. Ako teda ich zmenit, aby im uz nevyhovovali? \":roll:\"

Mnohdy stačí i meditace, nebo prodýchávání čaker a vibrace to je vlastně viditelný stav každého jedince. Člověk s nízkou vibrací je vysavač a dost lidí se v jeho přítomnosti cítí špatně, je to energetický upír. Naproti tomu člověk vyzařující, má vysoké vibrace a lidé se v jeho přítomnosti cítí dobře. Hodně to ovlivní stav vodíku v těle a jeho doplněním se dá energetika těla dost zvednout.

Tohle se mi hodně líbí, ty zmínky o vibracích a energiích.
Mám kamaráda, se kterým někdy trávím celé dny i část noci, nonstop třeba 12 hodin. A je mi s ním neuvěřitelně dobře, přitom pořád mluvíme, spíše velmi vážně a obsažně, o světě, o lidech, tedy bych měl mít zavařenou a nafouklou hlavu a cítit se nepohodlně a chtít si odpočinout. Není tomu tak. Je mi vždy tak dobře, že bych ještě šel lán světa nebo něco vyráběl. Každopádně ani nemohu usnout, jak jsem čerstvý a odpočatý. Předpokládám, že to je tím, že prostě skrz něj proudí to, co jest podstatou tohoto světa. Pozitivní energie, životodárná, vše prosvěcující a ozdravující. Nedovedu si představit, že by měl nějaké parazity.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: ned črc 14, 2013 8:57 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
ceskymo píše:
Mam dotaz: po 3 - 4 mesicich co se neustale cistim, postim, zdrave zivim atd., jsem konecne dospela i k dynovym seminkum. No a po nich ze me zacaly vychazet kousky sliznice (opravdu jsem peclive probrala vsechno, co jsem jedla, a nic podobneho tam nebylo, tak to musela byt sliznice) a v ni se pod mikroskopem objevily takovy miniaturni mysi hovinka - bylo to cerny (pod LED svetlem) a velikost, no nevim, nejaky asi tak desetiny mm. Nevite nekdo co by to mohlo byt? Nasla jsem podobny obrazky toxoplasmy, ale nejsem si jista.

Jinak dekuju vsem a predevsim Jardovi, ze jste mi ukazali nadejnou cestu ke zdravi! \":)\"

Toxoplazma to asi nebola, to by bolo ovela mensie.
Ako vies ze to bola sliznica? Dynove semienka nicia niektore parazity, nemohli to byt zvysky ciastocne rozlozenych mrtvych parazitov?

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: ned črc 14, 2013 10:14 pm 
Offline

Registrován: sob kvě 04, 2013 9:18 pm
Příspěvky: 22
Bydliště: Johannesburg
Xion, dekuju za nadeji - tak snad to byly nejaky zbytky bleberek \":)\" Nemam zadny potize, myslim, ze na svuj vek (55) jsem nezvykle zdrava. Delam vlastne takovou preventivni udrzbu, tak me vzdycky prekvapi, kdyz se vubec nekde neco najde. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: úte črc 16, 2013 12:45 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Tazko povedat, co to bolo, skus najst nejake obrazky, ako ma vyzerat crevna vystelka, ktora vyjde von. A ci vobec take nieco vychadza. Ja o tom zatial neviem, ze by crevna vystelka mala vychadzat von, ale to neznamena, ze nemoze. Raz zo mna vyslo nieco take slizke elasticke biele, a malo to tam akoby taku malu krvavu skvrnku. Pochybujem, ze by parazit mal na sebe krvavu skvrnku, skor to s tou skrvnkou vyzeralo ako sliznica, tak vtedy aj mna napadlo, ci to nemoze byt crevna vystelka alebo co.
Neviem, ci sa crevo zbavuje nejak vystelky... to by musel potvrdit niekto.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: stř črc 17, 2013 11:54 pm 
Offline

Registrován: sob kvě 04, 2013 9:18 pm
Příspěvky: 22
Bydliště: Johannesburg
Ja si to predstavuju tak, ze se nejakej ten fujtajbl prilipne na sliznici - no a kdyz tam pak posleme neco pro toho fujtajbla silne nedobryho, tak se muze celej ten chuchel odtrhnout a odejit. Tim padem i s kusem ty sliznice, at uz kdekoli. Jenze o tom moc nevim, tak taky muzu byt uplne vedle.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: ned srp 18, 2013 5:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28246
Bydliště: Poděbrady
ceskymo píše:
Mam dotaz: po 3 - 4 mesicich co se neustale cistim, postim, zdrave zivim atd., jsem konecne dospela i k dynovym seminkum. No a po nich ze me zacaly vychazet kousky sliznice (opravdu jsem peclive probrala vsechno, co jsem jedla, a nic podobneho tam nebylo, tak to musela byt sliznice) a v ni se pod mikroskopem objevily takovy miniaturni mysi hovinka - bylo to cerny (pod LED svetlem) a velikost, no nevim, nejaky asi tak desetiny mm. Nevite nekdo co by to mohlo byt? Nasla jsem podobny obrazky toxoplasmy, ale nejsem si jista.

Jinak dekuju vsem a predevsim Jardovi, ze jste mi ukazali nadejnou cestu ke zdravi! \":)\"

To vám takto nikdo s jistotou nezodpoví, všude zde píšu, že jak si člověk nějakého šmejda všimne, má ho odchytit, dát do skleničky a nechat odborně zjistit o co jde, pak máte celkem jistotu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: ned srp 18, 2013 5:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28246
Bydliště: Poděbrady
martina72 píše:
Tohle se mi hodně líbí, ty zmínky o vibracích a energiích.
Mám kamaráda, se kterým někdy trávím celé dny i část noci, nonstop třeba 12 hodin. A je mi s ním neuvěřitelně dobře, přitom pořád mluvíme, spíše velmi vážně a obsažně, o světě, o lidech, tedy bych měl mít zavařenou a nafouklou hlavu a cítit se nepohodlně a chtít si odpočinout. Není tomu tak. Je mi vždy tak dobře, že bych ještě šel lán světa nebo něco vyráběl. Každopádně ani nemohu usnout, jak jsem čerstvý a odpočatý. Předpokládám, že to je tím, že prostě skrz něj proudí to, co jest podstatou tohoto světa. Pozitivní energie, životodárná, vše prosvěcující a ozdravující. Nedovedu si představit, že by měl nějaké parazity.

Takových lidí je bohužel docela málo, ale jejich přítomnost je jako balzám na duši.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: ned srp 18, 2013 5:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28246
Bydliště: Poděbrady
ceskymo píše:
Ja si to predstavuju tak, ze se nejakej ten fujtajbl prilipne na sliznici - no a kdyz tam pak posleme neco pro toho fujtajbla silne nedobryho, tak se muze celej ten chuchel odtrhnout a odejit. Tim padem i s kusem ty sliznice, at uz kdekoli. Jenze o tom moc nevim, tak taky muzu byt uplne vedle.

Střevní stěna se poměrně rychle obnovuje a pochopitelně dost z ní odchází i stolicí, ale většinou je to co popisujete kandida v chuchvalcích. Dokonce zde mám od některých klientu zajímavé fotky i půlmetrových útvarů tvořených kvasinkou, což by mnohé lidi vyloženě překvapilo, jako když vytáhnete střevo ze střeva.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Syrová zelenina - paraziti
PříspěvekNapsal: čtv říj 10, 2013 11:38 am 
Offline

Registrován: ned kvě 29, 2011 5:13 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den,
někdo mi říkal, že v dnešní ovce a zelenina nejen že mají málo vitamínů, minerálů... Ale že i dnes obsahují parazity. Což způsobuje zápach stolice... je to pravda? Jaký je váš názor.

Děkuji Eva Krylová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: syrová zelenina - paraziti
PříspěvekNapsal: čtv říj 10, 2013 1:23 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
Ze špatně umyté syrové zeleniny mžete chytnout mononukleozu, což je vlastně mikroskopický parazit, případně pojíst nějaké to vajíčko škrkavky, případně tasemnice, ale nepodléhejte panice, tady v ČR to není tak horké, jako třeba v tropických oblastech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: syrová zelenina - paraziti
PříspěvekNapsal: čtv říj 10, 2013 1:50 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Syrová zelenina nikdy (tedy ani dnes) žádné závažné množství lidmi nezvládnutelných parasitů neobsahovala. Neb se jedná o živý organismus, který má docela dost velkou schopnost s těmi parasity bojovat. Vemte si obyčejné (nebo neobyčejné!) jablko nebo mrkev ... nebo bramboru. Vydrží vám uskladněné měsíce! Ovoce a zelenina, které kupujete v krámě, většinou obsahuje opravdu velmi málo minerálů a vitamínů. Přesto je jejich obsah několikanásobně větší než potřebujete k žití.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: syrová zelenina - paraziti
PříspěvekNapsal: čtv říj 10, 2013 8:52 pm 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 8:52 pm
Příspěvky: 292
eviku.k píše:
Dobrý den,
někdo mi říkal, že v dnešní ovce a zelenina nejen že mají málo vitamínů, minerálů... Ale že i dnes obsahují parazity. Což způsobuje zápach stolice... je to pravda? Jaký je váš názor.

Děkuji Eva Krylová

Velký riziko je u zeleniny hnojený močuvkou, ale to se týká spíš třetího světa nebo možná biofarem. Jinak se hnojí chemií.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 270 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz