Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 2:23 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 268 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Je moč Vaše "nemoč", Jardo?
PříspěvekNapsal: čtv črc 04, 2013 1:57 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Kopec píše:
martina72 - Ano, tento příspěvek akceptuji. O léčivosti moči moc nevím a a ni v ni nevěřím, snad s výjimkou desinfekce povrchových ran. Pokud jde o kozí mléko, ani proti tomu nic nemám. I výrobky z něj mám rád. A navíc si myslím, že kozy jsou mnohem užitečnější, než někteří "zbyteční lidé".
pokud jde o Nešpora, jen jste další, kdo mi potvrzuje můj názor.

ravima - proti vámi zmiňované knize je mnoho jiných, které tvrdí opak.

Pěkný den \":-)\"

Další typickej hitler, kterej si myslí že někteří lidí jsou zbyteční. Ať jsou jací sou, mají právo na život a mají svou svobodnou volbu.

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Je moč Vaše "nemoč", Jardo?
PříspěvekNapsal: čtv črc 04, 2013 3:25 pm 
Offline

Registrován: úte pro 06, 2011 4:30 pm
Příspěvky: 102
Kopec píše:
Vážený pane Jardo.
Přečetl jsem na tomto webu dost příspěvků z různých oblastí a s různými zkušenostmi přispěvatelů. Jedna věc zde je však společná a tou je Vaše fundamentalistické obhajování používání moči (vašimi slovy "uriny") k různým procedurám. Prosím Vás tedy o následující:

1. pokud jsem nezapomněl vše, co jsem se kdy učil, potom ledviny fungují, zjednodušeně řečeno, jako filtr a nečistoty, toxické látky a jiné, ledvinami zachycené "sajrajty", jsou odváděny z těla v podobě moči (mimo jiné). Vysvětlete, prosím, jaké má opodstatnění si opět tyto látky zpětně do těla dodávat.
2. propagujete či doporučujete zde k použití průplachu nosních dutin také "himalájskou sůl". Prosím o sdělení, jak se liší od té tuzemské, případně jaké má rozdíly v chemickém a fyzikálním složení, tedy konkrétně v čem je lepší.

Dodávám, že bych asi neměl problém použít vlastní moč, pokud by to mělo opodstatnění. Ale Váš přístup, kdy téměř každému tento "všelék" doporučujete, mi připadá, mírně řečeno, úchylný. Zmíním dva proslulé extremisty v našich vodách. Prvním je RNDr. Vlašín, propagátor všeho zdravého a zeleného. Že pije pouze mléko z vlastního kozího chovu, je jeho věc. Ale jeho vlastním dětem zakázat mobilní telefon (a další a další výstřelky), to je asi úchylné. I přes tento můj názor se počítám k těm, kteří přírodu bezdůvodně neničí, třídím odpad, nevyhazuji PET láhve v lese, nejsem požíračem hamburgerů a na mém RD mám dokonce sluneční kolektory v kombinaci s tepelným čerpadlem. Druhým je Doc. Nešpor z pražských Bohnic. Zarytý odpůrce alkoholu a drog. A já, přestože jdu 1-2 týdně na pivo, s manželkou si občas otevřu "sedmičku", neřadím se mezi alkoholiky a narkomany. A přestože mi již běží "šestý křížek", cítím se relativně zdráv a bez potíží, pominu-li mechanické problémy, jako záda, kolena atd., většinou následky sportu. Ale zkusím si je potírat močí, možná to pomůže. Léky, počínaje aspirinem a konče antibiotiky, totiž odmítám a "jedu" celý život na česneku, cibuli, křenu a slivovici. Pokud se vrátím ke dvěma výše zmíněným pánům, kteří jsou Vám jistě známi, nejen podobou mi přijdou jako dvojčata. Už jen jejich vizáž mnohé napoví. Ale mám jisté podezření, že jsou možná tři...

Děkuji za odpověď a vysvětlení.
(btw., pokud máte s mým příspěvkem problém, jako moderátor jej jistě můžete smazat, což by mne nepřekvapilo)

Moč obsahuje kyselinu glukuronovou a glukarovou. Ty slouží k rozpouštění odpadních látek, které jsou jinak velmi špadně rozpustné ve vodě. Tělo, tyto kyseliny syntetizuje, ale v ledvinách zpětně neresorbuje. Při vypití, nebo vmasírování přes kůži, se tyto kyseliny dostávají zpět do krve a zvyšují detoxikaci organizmu. Ostatní odpadní látky pak zvyšují koncentraci odpadů v krvi, zrychlují činnost ledvin a tím urychlují detoxifikaci. Také slouží pro trénování imunitního systému, který se s tím zvýšením musí vyrovnat a pak je odlonější v případech, kdy se hladiny metabolitů zvyšují přirozeně (třeba při nemoci). Na výplachy je urina ideální právě proto, že díky těmto kyselinám dokáže rozpustit i jinak nerozpustitelný bordel a dostat ho ven z těla. Navíc s nulovými vedlejšími účinky a v optimálním dávkování.
Nuže, nechcete to taky zkusit \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Je moč Vaše "nemoč", Jardo?
PříspěvekNapsal: čtv črc 04, 2013 3:43 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Elkimek píše:
Kopec píše:
martina72 - Ano, tento příspěvek akceptuji. O léčivosti moči moc nevím a a ni v ni nevěřím, snad s výjimkou desinfekce povrchových ran. Pokud jde o kozí mléko, ani proti tomu nic nemám. I výrobky z něj mám rád. A navíc si myslím, že kozy jsou mnohem užitečnější, než někteří "zbyteční lidé".
pokud jde o Nešpora, jen jste další, kdo mi potvrzuje můj názor.

ravima - proti vámi zmiňované knize je mnoho jiných, které tvrdí opak.

Pěkný den \":-)\"
Další typickej hitler, kterej si myslí že někteří lidí jsou zbyteční. Ať jsou jací sou, mají právo na život a mají svou svobodnou volbu.

Súhlasím s Elkimekom. Kopec, daj sa dokopy s Gatesom..... Ten rád používa slovné spojenie "zbytoční ľudia" ... Podľa neho sú takí všetci okrem 500 miliónov ľudí, a snaží sa robiť všetko pre to, aby nás tu jedného dňa bolo práve pol miliardy.
Nekupujte radšej nič z Microsoftu.... \":wink:\" ...nebudeme podporovať novodobého Hitlera...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Je moč Vaše "nemoč", Jardo?
PříspěvekNapsal: čtv črc 04, 2013 10:40 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
S tím Vlašínem jste mi to neměl dělat.....já si otevřela google obrázky......teď mě bude děsit ze spaní....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Je moč Vaše "nemoč", Jardo?
PříspěvekNapsal: čtv črc 04, 2013 10:44 pm 
Offline

Registrován: úte zář 22, 2009 10:10 am
Příspěvky: 160
Mirabelka píše:
S tím Vlašínem jste mi to neměl dělat.....já si otevřela google obrázky......teď mě bude děsit ze spaní....

...zřejmě nevlastníš zrcadlo... to by ses asi musela posrat na fleku...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Je moč Vaše "nemoč", Jardo?
PříspěvekNapsal: pát črc 05, 2013 8:57 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
catcher píše:
...zřejmě nevlastníš zrcadlo... to by ses asi musela posrat na fleku...

Catcher sa nám "vyfarbil" v negatívnom svetle, nakoľko ani len netuší, ako Mirabelka vyzerá, a už je na ňu vulgárny. Mirabelka sa zľakla neatraktívneho, ALE sympatického pána, ktorý výzorom trošku pripomína zvieratko (NIČ V ZLOM, JA ĽUDÍ NESÚDIM PODĽA VÝZORU), je tam toho..... On to čo napísala, Mudr. Vlašín aj tak čítať nebude, a nebola vulgárna. Takže Catcher, prestrelil si...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Je moč Vaše "nemoč", Jardo?
PříspěvekNapsal: pát črc 05, 2013 9:26 am 
Offline

Registrován: čtv čer 21, 2012 11:08 am
Příspěvky: 43
Bydliště: Brno, Znojmo
ravima píše:
Himalájská sůl obsahuje např. spoustu jiných minerálů kromě NaCl a to v docela velkém množství.

Byl bych opatrný, již jsem na jednom balíčku s Himalájskou solí našel malinkými písmenky napsáno: "Země původu Polsko". A kdo z nás má doma analytickou laboratoř, aby se přesvědčil, co to vlastně má před sebou.

Co se týče urinoterapie, je to vlastně autoizopatie. Moje osobní zkušenost je, že potencovaná moč (na nízké potence) funguje líp.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Je moč Vaše "nemoč", Jardo?
PříspěvekNapsal: pát črc 05, 2013 11:47 am 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
Zrcadlo vlastním, dokonce několik, ale fakt takhle staženě, zapškle, na první dojem jako člověk beze špetky humoru, nadhledu nevypadám. A kde a kdy jste byl u mě doma, že ti píšete, že bych se posrala ze sebe? Posírám se jen z hulvátů, ale i to je dobrý, páč není nad to dobře se ráno vysrat!
Ono totiž co člověk "káže a žije" to se odradí na gzichtu. A onen pán je toho důkazem, podle mé soukromé teorie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Je moč Vaše "nemoč", Jardo?
PříspěvekNapsal: pát črc 05, 2013 12:53 pm 
Offline

Registrován: pát zář 30, 2011 9:02 pm
Příspěvky: 129
Mirabelka píše:
Zrcadlo vlastním, dokonce několik, ale fakt takhle staženě, zapškle, na první dojem jako člověk beze špetky humoru, nadhledu nevypadám. A kde a kdy jste byl u mě doma, že ti píšete, že bych se posrala ze sebe? Posírám se jen z hulvátů, ale i to je dobrý, páč není nad to dobře se ráno vysrat!
Ono totiž co člověk "káže a žije" to se odradí na gzichtu. A onen pán je toho důkazem, podle mé soukromé teorie.

To že v obličeji je lecos napsáno souhlasím a není to teorie ale fakt \":-)\" Otázkou je jestli máte tak dobré rozlišovací schopnosti... A zvláště jen skrze fotky... Nejvíce se dá (nejen dle mého názoru) vyčíst z očí, kterým se né nadarmo říká okno do duše.

_________________
Čl. obětuje zdraví,aby vydělal peníze.Pak obětuje peníze,aby získal zpět zdraví.Je tak úzkostlivý ohledně budoucnosti,žesi neužívá přítomnost;následkem čehož nežije v přítomnosti,ani v budoucnosti;žije,jakoby neměl umřít a pak umírá,aniž kdy skutečně žil


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Je moč Vaše "nemoč", Jardo?
PříspěvekNapsal: pát črc 05, 2013 1:05 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Filip08 píše:
To že v obličeji je lecos napsáno souhlasím a není to teorie ale fakt \":-)\" Otázkou je jestli máte tak dobré rozlišovací schopnosti... A zvláště jen skrze fotky... Nejvíce se dá (nejen dle mého názoru) vyčíst z očí, kterým se né nadarmo říká okno do duše.

Filip, super príspevok. Plne s ním súhlasím, a v praxi mi to funguje. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: sob črc 06, 2013 10:47 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 30, 2013 3:43 pm
Příspěvky: 16
Dobrý večer. Mám nejaký dotaz ohladne urinoterapie. Jedná sa o to, že moja mama má operovaný meniskus, natierala si to krémom, keď mala bolesti, tak si dala tabletku, ale stále to nebolo ono. Ja som jej poradila, nech si na koleno dáva obklady s močou. A zabralo to! Bolí ju to ovela ovela menej (hlavne pri vačšej záťaži) a behá ako srnka. \":D\" Obklad si dala asi po týždni dole, chvílu bola bez neho a znova cítila tie isté bolesti. Viem, že zázraky nemám čakať za týždeň, len sa chcem spýtať, ako tieto urinové obklady posobia v tom kolene. Či keď si obklady bude dávať napr. pol roka v kuse, či sa jej to bude liečiť, alebo tieto obklady budú posobiť len ako "utišujúci" liek. Ďakujem!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: pon črc 08, 2013 9:53 am 
Offline

Registrován: pon črc 08, 2013 9:17 am
Příspěvky: 1
Dobrý den,
zajímalo by mne, co si myslíte o urinoterapii v těhotenství. Mám v tomto období alergii a také jsem teď nachlazená (rýma a bolest v krku), ale nechci brát žádné léky. Moc mi pomáhá urinoterapie, hlavně nosní sprcha, vlhčení pleti a kloktání. Moc ji teď pít nechci (obvykle jen 2 doušky) kvůli možné detoxikaci, ale ostatní metody mi vždy uleví. Byla jsem zvyklá na urinoterapii i před otěhotněním (cca provádění s přestávkami 5 let), ale nevím, zda tím nevyburcuju nějakou šílenou detoxikaci a zda to pro miminko není nebezpečné (ale myslím, že více, než brát léky v těhotenství to asi nebude). Moc ráda bych uvítala názor odborníka. Děkuji za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: pon črc 08, 2013 10:14 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Veverice píše:
Moc mi pomáhá urinoterapie, hlavně nosní sprcha, vlhčení pleti a kloktání.

Dúfam, že manželovi/priateľovi takto voniaš \":)\" Je to vzrušujúce.
Čo sa týka detoxikácie, nebál by som sa pri pití uriny nejakej "silnej detoxikácie".... Ja ju pijem už asi 4 roky, a .... doteraz som si nejak nepríjemných detoxikačných účinkov urinoterapie nevšimol... Inak, moč v tehotenstve je plná "zázračných látok", vyrábal sa kedysi aj špeciálny prípravok, tuším s názvom "Gravidian" z moču tehotných žien.... Takže by som sa toho nebál =) Dobrú chuť, a príjemnú vôňu Tvojej pokožky po Tvojom zlatom dáždiku Ti želám =) (mám rád "živočíšne vône", asi som proste živočích, "ospravelňujem" sa za to niekomu, koho môj príspevok pobúril \":lol:\" ).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: pon črc 08, 2013 11:38 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
Veverice píše:
Dobrý den,
zajímalo by mne, co si myslíte o urinoterapii v těhotenství. Mám v tomto období alergii a také jsem teď nachlazená (rýma a bolest v krku), ale nechci brát žádné léky. Moc mi pomáhá urinoterapie, hlavně nosní sprcha, vlhčení pleti a kloktání. Moc ji teď pít nechci (obvykle jen 2 doušky) kvůli možné detoxikaci, ale ostatní metody mi vždy uleví. Byla jsem zvyklá na urinoterapii i před otěhotněním (cca provádění s přestávkami 5 let), ale nevím, zda tím nevyburcuju nějakou šílenou detoxikaci a zda to pro miminko není nebezpečné (ale myslím, že více, než brát léky v těhotenství to asi nebude). Moc ráda bych uvítala názor odborníka. Děkuji za odpověď

určitě nebude ztrátou času zkouknutí Partykové Urinoterapie a nemoci, fajn knížka a pojednává i o těhulkách


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: sob črc 20, 2013 9:34 pm 
Offline

Registrován: stř led 04, 2012 9:50 am
Příspěvky: 62
Tak jsem se dala do té očisty kloubů pomocí odvaru s bobkového listu. Sůl se zřejmě opravdu vylučuje, ranní moč je od začátku očisty tak šíleně slaná, že nelze pozřít a to nejsem žádná "pihnička".


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 268 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz