Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:09 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bradavice
PříspěvekNapsal: sob čer 22, 2013 3:27 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
A čo lastovičník? Nepomôže? Homeopatiká mi nepomohli.
http://slnieckova.sk/p/lastovicnik-vacsi/

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bradavice
PříspěvekNapsal: sob čer 22, 2013 4:53 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
K bradavicím jednu (vlastně dvě) osobní zkušenost. Měl jsem v pubertě ruce plné bradavic, pravidelné vypalování dusíkem jen mučilo nositele, dodnes mám poničenou tkáň v oněch místech, hůř se to tam dokrvuje, neopálí se to a tak. Recidiva byla vždy stoprocentní. Tedy toto mechanické odstraňování nikomu nedoporučuji. Již jsem se loučil s nástupem do tanečních, s takovým klukem by nikdo netancoval, jak bych mohl na děvčata sahat? Během dvou měsíců všechny do jedné zmizely a již se neobjevily, ruce jako panenka. Z toho si dělám ten soukromý a laický názor, že velkou roli hraje psychika.
V dospělosti se mi udělala bradavice na bříšku chodidla a velmi velmi vyrostla, málem jsem si zničil kotník a páteř, člověk se naučí našlapovat jinak, křivit se, uhýbat před bolestí. Byla obrovská, opravdu velká. Trpěl jsem řadu let. A ejhle, po několika letech života na vsi, na volné noze, při makrobiotické stravě, kozím mléce, samovolně vymizela. Beze stopy, bez léčení. Tak nevím. Byl to zdravý způsob života nebo zase psychika?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bradavice
PříspěvekNapsal: ned čer 23, 2013 9:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
TerezkaM píše:
Děkuju mnohokrát Jardo, ráda vyzkouším cokoliv, jen aby se už nevracely. Původ by podle mého odhadu měl být v krvi, kdybych měla v pořádku imunitní systém, srovnané vitamíny a minerály a čisté orgány, neměly by se čeho "chytit" \":)\" jinak ta exotická metoda zní zajímavě, možná dojde i na ni \":D\"

Tak máte pravdu, vysoká imunita pořídí skoro všechno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bradavice
PříspěvekNapsal: ned čer 23, 2013 9:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Deane píše:
A čo lastovičník? Nepomôže? Homeopatiká mi nepomohli.
http://slnieckova.sk/p/lastovicnik-vacsi/

Ale pomůže, nicméně on řeší spíše důsledek, než příčinu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bradavice
PříspěvekNapsal: ned čer 23, 2013 9:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
martina72 píše:
K bradavicím jednu (vlastně dvě) osobní zkušenost. Měl jsem v pubertě ruce plné bradavic, pravidelné vypalování dusíkem jen mučilo nositele, dodnes mám poničenou tkáň v oněch místech, hůř se to tam dokrvuje, neopálí se to a tak. Recidiva byla vždy stoprocentní. Tedy toto mechanické odstraňování nikomu nedoporučuji. Již jsem se loučil s nástupem do tanečních, s takovým klukem by nikdo netancoval, jak bych mohl na děvčata sahat? Během dvou měsíců všechny do jedné zmizely a již se neobjevily, ruce jako panenka. Z toho si dělám ten soukromý a laický názor, že velkou roli hraje psychika.
V dospělosti se mi udělala bradavice na bříšku chodidla a velmi velmi vyrostla, málem jsem si zničil kotník a páteř, člověk se naučí našlapovat jinak, křivit se, uhýbat před bolestí. Byla obrovská, opravdu velká. Trpěl jsem řadu let. A ejhle, po několika letech života na vsi, na volné noze, při makrobiotické stravě, kozím mléce, samovolně vymizela. Beze stopy, bez léčení. Tak nevím. Byl to zdravý způsob života nebo zase psychika?

Spíše oboje najednou a imunita se nabudí a problém zlikviduje, přesně takto by se měl člověk léčit a to jak od bradavic, tak od raka, nebo čehokoliv jiného.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bradavice
PříspěvekNapsal: ned čer 23, 2013 10:17 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Jarda píše:
Spíše oboje najednou a imunita se nabudí a problém zlikviduje, přesně takto by se měl člověk léčit a to jak od bradavic, tak od raka, nebo čehokoliv jiného.

Su rád, že´s to řek. Myslím si totéž. A o tom je tohle velmi a velmi dobré forum. Pozorujme, nekonzumujme, učme se.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bradavice
PříspěvekNapsal: čtv dub 24, 2014 6:02 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 27, 2012 8:27 am
Příspěvky: 11
Několik let mám bradavice na rukou a před necelým rokem se mi utvořila i na chodidle. Před pár dny se mi vytvořila další na druhém chodidle. Zkoušel jsem je potírat odpařenou urinou, což po 3 týdnech nemělo žádný efekt. Rozhodl jsem se nyní zajít ke kožní doktorce. Ta mi je všechny vypálila dusíkem a ještě mi doporučila Duofilm. Tak uvidím jak to bude probíhat. Za měsíc napíšu, jak se to vyvíjí dále.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bradavice
PříspěvekNapsal: sob kvě 24, 2014 7:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
zahradnik píše:
Několik let mám bradavice na rukou a před necelým rokem se mi utvořila i na chodidle. Před pár dny se mi vytvořila další na druhém chodidle. Zkoušel jsem je potírat odpařenou urinou, což po 3 týdnech nemělo žádný efekt. Rozhodl jsem se nyní zajít ke kožní doktorce. Ta mi je všechny vypálila dusíkem a ještě mi doporučila Duofilm. Tak uvidím jak to bude probíhat. Za měsíc napíšu, jak se to vyvíjí dále.

Dusík přeci neřeší příčinu vzniku bradavic, jde vlastně o operaci, akorát jiným postupem. Pokud by vám je vyřízla je to totéž a pokud vím tak naprosté většině klientů se problém po nějaké době vrací, nebo vzniknou jiné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bradavice
PříspěvekNapsal: ned bře 15, 2015 10:30 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 08, 2011 6:38 am
Příspěvky: 29
Zdravím Vás Jardo,

nejak sa mi rozmnožili bradavice na chodidlách, jedno mám poseté hodne a pár sa ich objavilo už aj na druhej nohe.
Chcem začať nohy močiť v MMS koupeli a natierať lugolom.
K tej kúpeli MMS, ako túto pripraviť, resp akú presne by ste doporučil? Aktivovanú MMS? A kolko kapek cca?

Poprípade ak máte nejakú ďalšiu radu budem vám vďačný za každý nápad.


Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bradavice
PříspěvekNapsal: ned bře 22, 2015 11:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
michal84 píše:
Zdravím Vás Jardo,

nejak sa mi rozmnožili bradavice na chodidlách, jedno mám poseté hodne a pár sa ich objavilo už aj na druhej nohe.
Chcem začať nohy močiť v MMS koupeli a natierať lugolom.
K tej kúpeli MMS, ako túto pripraviť, resp akú presne by ste doporučil? Aktivovanú MMS? A kolko kapek cca?

Poprípade ak máte nejakú ďalšiu radu budem vám vďačný za každý nápad.


Díky

Tak MMS proč ne, určitě 10 kapek na litr není problém a patrně by šlo jít ještě o hodně dál. Jinak z těch lepších prostředků hlavně propolis, ten funguje docela dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bradavice
PříspěvekNapsal: pát dub 10, 2015 10:23 am 
Offline

Registrován: ned kvě 08, 2011 6:38 am
Příspěvky: 29
Jarda píše:
Tak MMS proč ne, určitě 10 kapek na litr není problém a patrně by šlo jít ještě o hodně dál. Jinak z těch lepších prostředků hlavně propolis, ten funguje docela dobře.

Díky za radu s propolisom, chápem že je podla vás na bradavice ideálny ... mohol by ste prosím doporučiť ako konkrétne je dobré ho aplikovať? Nejaký extrakt do vody a nohy v ňej máčet alebo lepšie nejakú masť a natierať ?
Vďaka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bradavice
PříspěvekNapsal: pon dub 13, 2015 5:33 pm 
Offline

Registrován: pát úno 21, 2014 9:18 am
Příspěvky: 7
Dobrý den, chtěl bych se podělit o zážitek :
Dobrý den, taky jsem měl bradavice, dozvěděl jsem se o přístroji na bradavice, byl drahý a proto jsem hledal někoho, kdo by jej vyrobil. Jo, sehnal jsem pána, udělal mi krabičku za 1200 kč + poštovné.
Poprvé když jsem ji použil, nic jsem necítil. Podruhé když jsem ji použil, na konci jsem již cítil tak jak to bylo uvedeno, že jsem měl cítit. Potřetí jsem reakci cítil hned od začátku.
Dál jsem si přestávku a po týdnu bradavice sama odpadla, je to skvělá věc, mi pomohla,mohu doporučit,Petr. informaci na emailu: pantera3@seznam.cz
Po malé úpravě by se krabička dala rozšířit i na výrobu koloidního stříbra / pár součástek a elektrody AG/, mělo by se to vejít, dle informací do 2 000 kč i s poštovným.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bradavice
PříspěvekNapsal: čtv kvě 14, 2015 7:28 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 05, 2011 8:38 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den, nám na bradavice celkem spolehlivě zabralo aloe. Pěstuji jej doma. Dcera si odnesla bradavice po letních návštěvách koupaliště, nejprve se objevila bradavice mateřská, následně asi tři další. Po neúspěšné cca měsíční aplikaci verrumalu jsem si vzpomněla na své dětství kdy mi maminka vyléčila obdobný problém rostlinou aloe. Dužnatý stonek jsem podélně rozřízla a zafixovala na noc na bradavice. Po několika opakováních bradavice zaschly. Vyloupli jsme pak jen zatvrdlou kožnatou "čočku". Tak snad zabere i Vám


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bradavice
PříspěvekNapsal: čtv kvě 14, 2015 8:36 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Ja jsem se kdysi davno (snad pred 15 lety) zbavila dvou malych bradavicek, ktere jsem mela na prostrednicku tak, ze jsem je pokazde nehtem vyskrabala, asi 3x a pak uz se vic neobjevily.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bradavice
PříspěvekNapsal: sob kvě 16, 2015 7:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
michal84 píše:
Díky za radu s propolisom, chápem že je podla vás na bradavice ideálny ... mohol by ste prosím doporučiť ako konkrétne je dobré ho aplikovať? Nejaký extrakt do vody a nohy v ňej máčet alebo lepšie nejakú masť a natierať ?
Vďaka

Tak je víc možností, ale slušně to mají popsané zde http://www.pleva.cz/p/propolis-surovy-pleva a dal bych to prostě přímo na bradavici, to je nejjednodušší.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz