Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:13 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nepřehlednost
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 1:05 pm 
Offline

Registrován: pát říj 19, 2012 2:00 pm
Příspěvky: 43
Dobrý den,
dovolím si napsat svoji připomínku, a to, že jsou Vaše stránky nepřehledné, chybí možnost vyhledávání v diskuzích podle tématu, dostanu odpověď že je to příliš obecné téma, ale bez výsledku. Ráda bych si pročítala podle tématu které mě zajímá, ale nejde to. Také by mě zajímal Váš názor na maso. Dočetla jsem se že způsobuje překyselení, a také mi vadí že abych se najedla, musí někdo umřít, a maso mi "nevoní". Nicméně když jsem byla na vitariánské stravě, tak jsem šla z nemoci do nemoci (a to jsem eliminovala cukry a tuky), nakonec jsem začala jíst maso a ejhle, síla a zdraví se vrátily. Ráda bych byla vegankou či vitariánkou, ale fyzicky na to nemám. Napište mi prosím Vaše zkušenosti s vegantsvím, děkuji.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: nepřehlednost
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 3:13 pm 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:28 am
Příspěvky: 91
Bydliště: polosamota
Lucindo, jako Vy to má s masem i Dalajláma \":-)\".
Ale mně dělá Fórum to samé. Něčím se prokoušu a když zadám vyhledávání, nejde to a já mezitím zapomenu... Asi si začnu dělat výpisky- což určitě bude prospěšné, jen trochu zdlouhavější...


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nepřehlednost
PříspěvekNapsal: stř úno 13, 2013 8:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
lucinda21 píše:
Dobrý den,
dovolím si napsat svoji připomínku, a to, že jsou Vaše stránky nepřehledné, chybí možnost vyhledávání v diskuzích podle tématu, dostanu odpověď že je to příliš obecné téma, ale bez výsledku. Ráda bych si pročítala podle tématu které mě zajímá, ale nejde to. Také by mě zajímal Váš názor na maso. Dočetla jsem se že způsobuje překyselení, a také mi vadí že abych se najedla, musí někdo umřít, a maso mi "nevoní". Nicméně když jsem byla na vitariánské stravě, tak jsem šla z nemoci do nemoci (a to jsem eliminovala cukry a tuky), nakonec jsem začala jíst maso a ejhle, síla a zdraví se vrátily. Ráda bych byla vegankou či vitariánkou, ale fyzicky na to nemám. Napište mi prosím Vaše zkušenosti s vegantsvím, děkuji.

Obávám se, že přehlednější a rozsáhlejší soubor informací, než je zde, budete hledat opravdu obtížně. Je naprosto logické, že takto rozsáhlý zdroj informací bude mít nějaké mínusy, ale určitě převažují ty klady, když sem denně chodí až 3300 lidí. Maso je karmická záležitost a je otázkou, zda je člověk jíst musí, nebo ne. Jako strava našich předků určitě bylo základem stravy a proti obilí má i mnoho nezanedbatelných výhod, nicméně nemyslím si, že jde o nutnou část stravy lidí v dnešní době a pak jde i o to jaké maso. Osobně nejsem vegan ani vitarián, to jsem zde již mnohokrát psal, ale pHrián, čili sleduji správné pH, které je směrodatné pro zdraví člověka.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nepřehlednost
PříspěvekNapsal: čtv úno 14, 2013 12:29 am 
Offline

Registrován: pát zář 30, 2011 9:02 pm
Příspěvky: 129
Když potřebujete něco najít a nedaří se vám to zkuste použít google. Já už takhle našel spoustu věcí, které se mi přes zdejší vyhledávač najít nepovedlo. Příklad: Když by jste tedy hledali například ovoce (tady to vyplivne příliš obecné téma) tak do googla zadáte: ovoce zdravi-az. Výhodou toho hledání přes google je i to, že více slov najednou můžete lépe kombinovat.

_________________
Čl. obětuje zdraví,aby vydělal peníze.Pak obětuje peníze,aby získal zpět zdraví.Je tak úzkostlivý ohledně budoucnosti,žesi neužívá přítomnost;následkem čehož nežije v přítomnosti,ani v budoucnosti;žije,jakoby neměl umřít a pak umírá,aniž kdy skutečně žil


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nepřehlednost
PříspěvekNapsal: pát úno 15, 2013 12:30 pm 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:28 am
Příspěvky: 91
Bydliště: polosamota
Děkuji za skvělý nápad. Několikrát se mně to také náhodně stalo, ale neseplo mně hledat takto cíleně \":-)\". Děkuji!


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz