Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:38 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon kvě 24, 2010 9:25 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Jde vlastne o typ projimadla s razantnim ucinkem, pouziva se pokud pacient jde na vystreni tlusteho streva...:
POSTUP :
4 polévkové lžíce rozmíchat do libovolného množství vody (ne víc jak litr) a nenásilně popíjet, dojde k jistému provětrání střev.... \":)\"
(nebo pane Jardo doporucite jiny postup?- rano/vecer,nalacno/jak dlouho po jidle v pripade diabetika co musi jist vickrat behem dne)

Nabizi se to jako jedna z variant misto klystyru nebo drahe hydrokolonterapie pro ty kdo rychle potrebuji procistit zanesena streva.

Levne lze sehnat Epsomskou sul napr.zde:


Naposledy upravil Honza dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1
QQ==


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon kvě 24, 2010 8:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="muflon":19f4c576]Jde vlastne o typ projimadla s razantnim ucinkem, pouziva se pokud pacient jde na vystreni tlusteho streva...:
POSTUP :
4 polévkové lžíce rozmíchat do libovolného množství vody (ne víc jak litr) a nenásilně popíjet, dojde k jistému provětrání střev.... \":)\"
(nebo pane Jardo doporucite jiny postup?- rano/vecer,nalacno/jak dlouho po jidle v pripade diabetika co musi jist vickrat behem dne)

Nabizi se to jako jedna z variant misto klystyru nebo drahe hydrokolonterapie pro ty kdo rychle potrebuji procistit zanesena streva.

Levne lze sehnat Epsomskou sul napr.zde:


Naposledy upravil radek dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 1
wQ==


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 25, 2010 1:51 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Dobre takze spise nez 1x tydne pouzivat 1x za 14 dni a bez MMS1. Jak pisete ve vlakne klystyr a mikroklyzmata:
"...Tak ať si místo klystýru udělají, alespoň jednou za 14 dní, průplach pomocí epsomské soli, je to mnohem levnější, daleko účinnější a nemusí ani nikam chodit." Ocista streva kupovanou VLAKNINOU+colonhydroterapie

Je vyhovujici ten postup pomaleho popijeni 4pol.lz.na 0.5-1L vody ?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 25, 2010 6:40 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Dobre takze spise nez 1x tydne pouzivat 1x za 14 dni a bez MMS1. Jak pisete ve vlakne klystyr a mikroklyzmata:
"...Tak ať si místo klystýru udělají, alespoň jednou za 14 dní, průplach pomocí epsomské soli, je to mnohem levnější, daleko účinnější a nemusí ani nikam chodit." Ocista streva kupovanou VLAKNINOU+colonhydroterapie

Je vyhovujici ten postup pomaleho popijeni 4pol.lz.na 0.5-1L vody ?

Klystýr je nejlevnější postup čištění střeva a také jednoznačně nejbezpečnější, ten můžete dělat celý život a nic neriskujete. Tu sůl nemusíte pít pomalu, to bude projímat velice dobře i když ji vypijete rychle a nebudete se s tím tak trápit. Nicméně klystýry to nenahradí a stále je zde nebezpečnost ve vysušování sliznice střeva.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 21, 2010 10:55 pm 
Offline

Registrován: úte srp 31, 2010 2:36 pm
Příspěvky: 26
Jarda píše:
Klystýr je nejlevnější postup čištění střeva a také jednoznačně nejbezpečnější, ten můžete dělat celý život a nic neriskujete. Tu sůl nemusíte pít pomalu, to bude projímat velice dobře i když ji vypijete rychle a nebudete se s tím tak trápit. Nicméně klystýry to nenahradí a stále je zde nebezpečnost ve vysušování sliznice střeva.

a co po tomto čištění sníst rýži s máslem?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 22, 2010 8:08 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
tina píše:
a co po tomto čištění sníst rýži s máslem?

Krátkodobě to samozřejmě lze takto dělat, ale dlouhou dobu určitě ne. Rýže s máslem není zase tak ideální jídlo, jak se většina lidí domnívá a jíst ho pravidelně zrovna nedoporučuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 09, 2013 1:46 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Zacli jsme s Rivelinem diskuzi na lnenym oleji, ale trochu se to protahlo, tak zopakuju zde a prechazim do tohoto vlakna:
pv33 píše:
Kdyz uz se tak zabyvas Polinalem, asi podle Lysebeth Omladnete s jogou, delal jsi taky jeho ocistu strev???
Ja jsem ji delal 2x a super. Zbavil jsem se jak puchyru na rukou a nohou, ktere jsem si privodil houbami Shiitake, mozna to byla ocistna reakce, tak i ekzemu, ktery jsem mel radu let a na ktery nezabrala ani 18 dni hladovka.
Rivelino píše:
No jestli myslis klasicky klystyr, tak irigator jsem si koupil uz pod stromecek,ale jeste jsem se nerozhoupal k 1.aplikaci. Zkusil jsem si tu sala ... (slana voda) a slo to. Chci totiz jako napln do klystyru pouzit vlastni urinu, jak jsem se tady docetl, ze je to asi nejlepsi. Zrovna dnes mam den o vode a zitra jdu na prednasku MUDr. Partykove (http://www.urotherapy.org ) a tam se bude o ociste strev hovorit. Jinak tu tabulku ocisty mam vytistenou a pripravuji se zatim na cely proces. Diky za reakci.
pv33 píše:
Nemyslim jen klystyr, myslel jsem Lysebethovu ocistu z knihy Omladnete s jogou za 2x 7 dni, kde se taky bavi o Polinalu. Tu jsi jak se zda necetl, takze doporucuju.

Vycuc te knihy s popisem te ocisty je na: http://sebekriseni.cz/?page_id=778

Ja jsem to dost odflaknul, ale presto dokonale vysledky.
Rivelino píše:
Knihu jsem cetl, mam ji dokonce ted pujcenou zase z knihovny, jde mne o tu zamenu ranniho piti sklenice SM/HS (viz: sulfátum magnesium/ u nás se prodává pod
názvem Hořká sůl v lékárnách, na celou kůru nám postačí cca 200) za vlastni urinu - viz pojednani na http://www.urinoterapie.eu Mas/mate s tim nejake zkusenosti?
g.

Jestli te dobre chapu, tak chces nahradit v Lysebethove navodu SM/HS, tedy epsomku, urinou?
Pokud to myslis takto, tak muj nazor je ze bych to nedelal. Kdyz Lysebeth, tak kompletni a podle jeho navodu, a kdyz urinoterapie tak urinoterapie.
Navic si myslim, ze v pripade Lysebethovy ocisty strev by epsomku urina nenahradila.
A psal jsem ti, ze jsem tu Lysebethovu ocistu 2x delal a mimo cerstvych puchyru po otrave mi odstranila i ekzem, ktery jsem mel par let. A ten ekzem zvladnul i deseti nebo vic denni urinovy pust. Zatimco pri Lysebethove ociste dokonale zmizel asi po 5 dnech. Tedy nevim, jestli taky nepomohly ty cinsky houby a co se vlastne delo. nevsiml jsem si kdy presne ekzem zmizel, ale vsiml jsem si ze po 5ti dnech Lysebetha po ekzemu neni ani pamatky.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 09, 2013 6:32 pm 
Offline

Registrován: sob črc 14, 2012 6:49 pm
Příspěvky: 32
Bydliště: Praha
pv33 píše:
Zacli jsme s Rivelinem diskuzi na lnenym oleji, ale trochu se to protahlo, tak zopakuju zde a prechazim do tohoto vlakna:
Jestli te dobre chapu, tak chces nahradit v Lysebethove navodu SM/HS, tedy epsomku, urinou?
Pokud to myslis takto, tak muj nazor je ze bych to nedelal. Kdyz Lysebeth, tak kompletni a podle jeho navodu, a kdyz urinoterapie tak urinoterapie.
Navic si myslim, ze v pripade Lysebethovy ocisty strev by epsomku urina nenahradila.
A psal jsem ti, ze jsem tu Lysebethovu ocistu 2x delal a mimo cerstvych puchyru po otrave mi odstranila i ekzem, ktery jsem mel par let. A ten ekzem zvladnul i deseti nebo vic denni urinovy pust. Zatimco pri Lysebethove ociste dokonale zmizel asi po 5 dnech. Tedy nevim, jestli taky nepomohly ty cinsky houby a co se vlastne delo. nevsiml jsem si kdy presne ekzem zmizel, ale vsiml jsem si ze po 5ti dnech Lysebetha po ekzemu neni ani pamatky.

Diky pv33, myslim, ze tvoje odpoved je jasna. Mne jen pripadalo pro VLASTNI telo prirozenejsi pouzit VLASTNI urinu ... nez tu epsomku, i kdyz proti ni absolutne nic nemam ... krome toho, ze se za ni plati \":-)\" kdezto vlastni urinu mam zadarmo \":-)\"

_________________
André Van Lysebeth: "Osud lidstva by se změnil, kdyby 60-ti, 70-ti a 80-ti letí muži zůstali v plné formě".


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz