Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:02 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 102 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Vaše připomínky a názory
PříspěvekNapsal: pon srp 18, 2008 10:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Vaše připomínky a názory

Předpokládám, že jako najdu zastánce a vděčné čtenáře názorů, které zde publikuji, najde se i mnoho oponentů, kteří budou s těmito názory nesouhlasit. Právě toto místo je pro Vás, samozřejmě bez ohledu na to jestli jste, nebo nejste registrováni a chcete vyjádřit svůj názor k dané problematice, včetně názorů nesouhlasných. Trvám pouze na základních pravidlech slušného vyjadřování. Zároveň uvítám Vaše podnětné připomínky a názory k dalším úpravám stránek i témat diskuze.

Za Vaše připomínky a názory předem děkuji.

Jarda


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Vaše připomínky a názory
PříspěvekNapsal: stř pro 03, 2008 9:41 pm 
Dobrý den, ráda bych se registrovala,ale nevím jak.
Chtěla bych provádět očistu těla a začít očistou střev pomocí Šankhaprakšálany.
Byla jsem v létě na Hydrocolon terapii, ale slyšela jsem, že Šankhaprakšálana je účinnější.
Ráda bych pokud by jste mi mohl poradit pomocí Skype, chci to v sobotu zkusit.
Děkuji. S pozdravem Alena


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Vaše připomínky a názory
PříspěvekNapsal: stř pro 03, 2008 10:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Alena píše:
Dobrý den, ráda bych se registrovala,ale nevím jak.
Chtěla bych provádět očistu těla a začít očistou střev pomocí Šankhaprakšálany.
Byla jsem v létě na Hydrocolon terapii, ale slyšela jsem, že Šankhaprakšálana je účinnější.
Ráda bych pokud by jste mi mohl poradit pomocí Skype, chci to v sobotu zkusit.
Děkuji. S pozdravem Alena

Pod hlavičkou /Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví/ vlevo klikněte na malý odkaz /Registrovat/. Potom klikněte na /Jsem starší než 13 let/ a na další straně klikněte na /Souhlasím s těmito podmínkami/. Na další straně vyplňte kolonky /Uživatelské jméno:, E-mailová adresa:, Potvrzení e-mailové adresy:, Heslo:, Potvrzení hesla:/ a opište znaky do políčka /Ověřovací kód:/. Poté klikněte na Odeslat a je hotovo. Poté se již můžete kdykoliv přihlásit vlevo od odkazu /Registrovat/ kliknutím na odkaz /Přihlásit se/. Zde vyplníte /Uživatelské jméno:, Heslo:/ a můžete zaškrtnout i pokyn k trvalému přihlášení po každém spuštění fóra. Šankhaprakšálana je skutečně účinnější než Hydrocolon terapie, protože vyčistíte naráz od žaludku po konečník všechno a Hydrocolon terapie dokáže pouze tlusté střevo a část tenkého střeva. Také je zde nezanedbatelný cenový rozdíl a podstatně větší soukromí. Má se mi ozvat pacient a nevím zda přijede v sobotu, nebo v neděli. Ozvěte se v pátek večer tak po 18 hod, to již budu vědět jaký mám na víkend program a domluvíme se. Každopádně doporučuji si velice důkladně pročíst návod k provedení, hlavně odstavec o prvním jídle a na všechno se připravit.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Vaše připomínky a názory
PříspěvekNapsal: čtv led 29, 2009 3:32 pm 
Vážený pane!
Před časem jsem reagoval na Vaše zadání v oddíle Tekutiny zvenčí a zevnitř, ačkoliv jsem si nepřečetl vlastně nic! Proto považuji za správné se Vám před celým národem omluvit! Po několikerém přečtení a snad i pochopení všech souvislostí musím prohlásit a to dnes již zodpovědně, že i Vy jste takovým Rolls Roysem mezi potravinovými experty, znalci nejlepších diet a študovanými údržbáři!
Ocenit je třeba i Váš nezištný přístup ke Všem potřebným a většinou jinde zklamaným a klamaným lidem!
Velice Vám fandím a přeji, aby se povedl Váš záměr vybudovat zařízení, kde by se zájemci sami naučili jak nato a nečekali, ba dokonce nevěřili, že jim někdo pomůže! Doufám, že se Vám to podaří dříve, než se vzpamatuje byrokracie a ti, kteří příjdou o kšeft, začnou házet klacky pod nohy!


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Vaše připomínky a názory
PříspěvekNapsal: pát bře 06, 2009 12:19 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát úno 20, 2009 11:11 am
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha
Jarda píše:
Vaše připomínky a názory
Za Vaše připomínky a názory předem děkuji.


Protože, spousta čtenářů si nedokáže vysvětlit význam zde použitých slov a fyzikálních zkratek, vidím jako nutnost, zde založit vlákno „Význam slov,“ kde by každý mohl se dozvědět, podrobněji, co použité slovo konkrétně znamená a jaký má význam.

_________________
Voda neni lék ale má léčivé účinky.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Vaše připomínky a názory
PříspěvekNapsal: pát bře 06, 2009 8:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
viliro píše:
Protože, spousta čtenářů si nedokáže vysvětlit význam zde použitých slov a fyzikálních zkratek, vidím jako nutnost, zde založit vlákno „Význam slov,“ kde by každý mohl se dozvědět, podrobněji, co použité slovo konkrétně znamená a jaký má význam.

Zatím jako jediný víte, že "spousta čtenářů si nedokáže vysvětlit význam zde použitých slov a fyzikálních zkratek", ale to Vám nijak nebrání založit vlákno "Význam slov", jako nutné k pochopení toho, co vlastně chtěl básník říci. Možná to skutečně bude obecně prospěšné a ostatní to ocení.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Vaše připomínky a názory
PříspěvekNapsal: úte zář 01, 2009 10:57 am 
Pročetl jsem váš web a velkou část diskuse. Mám následující dotazy nebo připomínky:

1/ V textech se často "oháníte" tím, že lidské tělo ví, co potřebuje a je určitým způsobem nastaveno, co jedl člověk pravěký, atd... Měl jsem za to, že největší mozek mají predátoři - masožravci a lidský mozek a člověk vůbec se dostal na vrchol díky konzumaci masa.

2/ Proč lidstvo vyvinulo složité postupy zpracovávání plodin, zvířat a vaření? Podle vašich návodů stačí jen čerstvé ovoce a zelenina, nějaká ta semena a byliny. Proč se už od pradávna vyvíjí celý potravinářský a gastronomický průmysl, když je podle vás úplně zbytečný? Od pečení mamuta na ohni až po Coca-Colu.

3/ Přijde mi, že se zbytečně "navážíte" do lékařů. Oni za to povětšinou nemohou. Když přijde člověk s vysokým tlakem, cukrovkou nebo jinou "civilizační" nemocí a lékař mu vysvětlí, že by měl kompletně změnit životosprávu, co myslíte? Jaké procento lidí pošle lékaře do patřičných míst s tím, ať mu na to kouká předepsat nějaké pilulky?

4/ Jak je možné, že při vypití 6l vody nedojde k předávkování vodou, nechápu jak do sebe někdo může najednou nalít 6l vody a přežít viz např. tento text. Tedy, při vámi uváděném postupu, v podstatě voda proteče trávicí soustavou a nedostává se do krve, ale co když se tento efekt nedostaví a voda se začne vstřebávat?


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Vaše připomínky a názory
PříspěvekNapsal: úte zář 01, 2009 1:09 pm 
Na stránce 4 - Šťávy ovocné a zeleninové máte uvedeno, že Dr. Walker se dožil 113 let. Dle wikipedie, která tuto informaci čerpá z pěti zdrojů se Dr. Walker dožil "jen" 99 let.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Vaše připomínky a názory
PříspěvekNapsal: úte zář 01, 2009 9:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
ivo píše:
Pročetl jsem váš web a velkou část diskuse. Mám následující dotazy nebo připomínky:

1/ V textech se často "oháníte" tím, že lidské tělo ví, co potřebuje a je určitým způsobem nastaveno, co jedl člověk pravěký, atd... Měl jsem za to, že největší mozek mají predátoři - masožravci a lidský mozek a člověk vůbec se dostal na vrchol díky konzumaci masa.

2/ Proč lidstvo vyvinulo složité postupy zpracovávání plodin, zvířat a vaření? Podle vašich návodů stačí jen čerstvé ovoce a zelenina, nějaká ta semena a byliny. Proč se už od pradávna vyvíjí celý potravinářský a gastronomický průmysl, když je podle vás úplně zbytečný? Od pečení mamuta na ohni až po Coca-Colu.

3/ Přijde mi, že se zbytečně "navážíte" do lékařů. Oni za to povětšinou nemohou. Když přijde člověk s vysokým tlakem, cukrovkou nebo jinou "civilizační" nemocí a lékař mu vysvětlí, že by měl kompletně změnit životosprávu, co myslíte? Jaké procento lidí pošle lékaře do patřičných míst s tím, ať mu na to kouká předepsat nějaké pilulky?

4/ Jak je možné, že při vypití 6l vody nedojde k předávkování vodou, nechápu jak do sebe někdo může najednou nalít 6l vody a přežít viz např. tento text. Tedy, při vámi uváděném postupu, v podstatě voda proteče trávicí soustavou a nedostává se do krve, ale co když se tento efekt nedostaví a voda se začne vstřebávat?

Pokud Vás přesvědčilo maso, tak mě přesvědčily ořechy a olejnatá semena. Pokud je maso takový super prostředek na inteligenci, tak proč nejsou Eskymáci Inuité, kteří prakticky nic jiného nejedí, všichni géniové. Obávám se, že opak je pravdou a jejich průměrná inteligence bude dost pod průměrem ostatních národů.
Protože existují komerční zájmy na straně dodavatelů a slabá vůle u kupujících, podpořená dodávkou návykových látek a v neposlední řadě reklamou. Pokud budete jíst od narození pouze syrové produkty, tak sousto chleba vyplivnete jako velice nechutnou potravinu, tělo to prostě pozná.
Já se do dobrých lékařů nenavážím, ale těch je jako šafránu. Nemůžete na lékaře koukat jako na poloboha, ale berte ho prostě jako řemeslníka v bílých montérkách. V každé profesi je pár dobrých, kteří dělají své řemeslo dokonale a veliké množství fušerů. Dal by jste si například od elektrikáře o kterém víte, že se dlouho léčil po úrazu el.proudem ve vlastním domě, instalovat rozvody ve svém domě? No a k lékaři, který sám má cukrovku, nebo vysoký tlak s touto chorobou jdete. To je samozřejmě Vaše blbost, že v něm nevidíte fušera, který neovládá své řemeslo, ale poloboha. Pokud své řemeslo ovládá tak bude zdráv jako řípa a to je opravdu málokterý lékař. Navíc prášky Vám nepíše na Váš popud, ale z vlastní iniciativy, aniž by se Vám pokusil alespoň alternativu životosprávy vůbec navrhnout, naprostá většina o ní ani nic netuší
Nemeditujte nad takovou alternativou a vyzkoušejte si slanou vodu vypít v přijatelném objemu a uvidíte zda se vstřebá. Já se domnívám, že se vyprázdníte velice rychle a budete mít jasno. Nikomu nedoporučuji pít naráz více pitné vody jak 0,5 litru za 30 minut, ale slaná voda se v organizmu udržet nedá, vyjde horem, nebo spodem. Navíc to za mnoho století je opravdu dobře prověřené, na rozdíl od moderních metod.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Vaše připomínky a názory
PříspěvekNapsal: úte zář 01, 2009 9:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
ivo píše:
Na stránce 4 - Šťávy ovocné a zeleninové máte uvedeno, že Dr. Walker se dožil 113 let. Dle wikipedie, která tuto informaci čerpá z pěti zdrojů se Dr. Walker dožil "jen" 99 let.

Četl jste to blbě a těžko mohl zemřít v 99 letech, když ve více jak 100 letech jezdil na kole, ve 113 letech dopsal posledním knihu a zemřel ve 118 letech. No nicméně i v případě věku, který uvádíte Vy, je dobrý důvod se jeho radami řídit i 99 let se běžně lidé na moderní umělohmotné životosprávě opravdu nedožívají.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Vaše připomínky a názory
PříspěvekNapsal: stř zář 02, 2009 2:49 pm 
Offline

Registrován: stř zář 02, 2009 2:36 pm
Příspěvky: 2
Jarda píše:
Četl jste to blbě a těžko mohl zemřít v 99 letech, když ve více jak 100 letech jezdil na kole, ve 113 letech dopsal posledním knihu a zemřel ve 118 letech. No nicméně i v případě věku, který uvádíte Vy, je dobrý důvod se jeho radami řídit i 99 let se běžně lidé na moderní umělohmotné životosprávě opravdu nedožívají.

Samozřejmě, že jeho věk je úctyhodný a dožít se ve zdraví sta let není rozhodně obvyklé. Možná jste to nepochopil nebo jsem se ne úplně jasně vyjádřil. Nezpochybňuji jeho metody, ale poukazuji na to, že poskytujete chybné informace.
Domníval jsem se, že vám záleží na tom, abyste na svém webu uváděl správná fakta. Těch 118 let je prokázaný omyl, je to potvrzeno z mnoha zdrojů. Tudíž ve 113 letech nemohl jezdit na kole, protože už byl 13 let po smrti.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Vaše připomínky a názory
PříspěvekNapsal: stř zář 02, 2009 4:03 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
ivo1 píše:
Domníval jsem se, že vám záleží na tom, abyste na svém webu uváděl správná fakta. Těch 118 let je prokázaný omyl, je to potvrzeno z mnoha zdrojů. Tudíž ve 113 letech nemohl jezdit na kole, protože už byl 13 let po smrti.
Já se zase domnívám, že tento web nemá (primárně) prokazovat věk pana Walkera. Nicméně, dovolím si názor, já osobně obvykle věřím údajům, které kdesi v záhlaví uvádí každá knížka o svém autoru. Walkerových knížek vlastním několik (jsem velmi rád) a každá z nich píše, že Norman Walker žil v letech 1866 až 1984. Mně osobně to vychází na stoosmnáct... ale možná máte jiný kalkulátor a to se pak mohou výsledky lišit. Ještě ve 113 roce života psal svoji (poslední) knížku.
Mimochodem, já se narodil 1966 a zemřu 2084, tj. se stoletým skluzem, neboť kráčím v Normanově šlépějích \":)\"
A propos, když "obviňujete" Jardu z polopravd a píšete, že věk 99 roků je prokázaný, ptám se, jakpak je prokázaný?? Jaký zdroj považujete za tak důvěryhodný? Děkuji předem \":wink:\" Anebo víte co, diskuse na tohle téma mi připomíná babské kecy, pojďme se radši věnovat zdraví od A do Z, ať ho máme, ne \":?:\"


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Vaše připomínky a názory
PříspěvekNapsal: stř zář 02, 2009 7:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
ivo1 píše:
Samozřejmě, že jeho věk je úctyhodný a dožít se ve zdraví sta let není rozhodně obvyklé. Možná jste to nepochopil nebo jsem se ne úplně jasně vyjádřil. Nezpochybňuji jeho metody, ale poukazuji na to, že poskytujete chybné informace.
Domníval jsem se, že vám záleží na tom, abyste na svém webu uváděl správná fakta. Těch 118 let je prokázaný omyl, je to potvrzeno z mnoha zdrojů. Tudíž ve 113 letech nemohl jezdit na kole, protože už byl 13 let po smrti.

Neomylný určitě nejsem, to tu píšu skoro pořád a plně již ve svém věku chápu, že řešit kraviny, je výsostnou radostí naprosté většiny lidí v naší zemi. To je také hlavní důvod, proč to tu stojí celkem za prd, blbě se tu žije, podniká, udržuje zdravé tělo a nervy, ale na kraviny jsme opravdu machři. Stačí si přečíst od Haška Osudy dobrého vojáka Švejka a je jasné, že pokud se v této oblasti něco změnilo, tak pouze k horšímu. Pochopil bych Vaše rozčarování třeba v případě, že bych doporučoval pít kyselinu sýrovou-zdraví neškodnou, ale řešit to zda nějaký člověk zemřel o pár let dříve nebo později, to je opravdu hledání hnid. Pokud nepochopíte, že po slané vodě dostanete průjem, to se pochopit dá, ale tady opravdu nechápu čeho chcete vlastně docílit. Mě je úplně jedno kdy umřel, bohatě mi stačí, že žil dlouho a na rozdíl od řešitelů kravin měl i mozek, to tu doufám rozporovat nebudete.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Vaše připomínky a názory
PříspěvekNapsal: ned zář 06, 2009 11:27 am 
Svata pravda. Lide, hlavne Ti hodne chytri, kteri jak se cesky receno nudi vzdy musi do neceho vrtat a slovickarit. Libi se mi jak jste p. Jardo zminil lekare. Muj nazor a zkutecnost me drzi v realu. Jeste jsem v zivote nepotkal lekare a podotykam ze muze byt sebelepsi, ale nikdy se nestalo, ze by pacient mel rymu nebo kasel a doktor misto ladovanim pacienta prasky by rekl: "Bezte domu a dejte si 5 denne teply caj z medem a vypotte se". Chapu, ze se ve skole ucili co predepisovat za leky, ale nebylo by obcas na skodu se vylecit naturalnim zpusobem nez do sebe neco ladovat.
Co se tyka tech pripominek kolik se kdo kde a kdy dozil let na to opravdu nelze nic podotknout krome stareho proslovu: "Pouze inteligent muze urazit........." No a tech je na svete opravdu hodne malo.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Vaše připomínky a názory
PříspěvekNapsal: ned zář 06, 2009 11:40 am 
Offline

Registrován: pon srp 17, 2009 3:24 am
Příspěvky: 22
Bydliště: Jizni Kalifornie
Návštěvník píše:
Svata pravda. Lide, hlavne Ti hodne chytri, kteri jak se cesky receno nudi vzdy musi do neceho vrtat a slovickarit. Libi se mi jak jste p. Jardo zminil lekare. Muj nazor a zkutecnost me drzi v realu. Jeste jsem v zivote nepotkal lekare a podotykam ze muze byt sebelepsi, ale nikdy se nestalo, ze by pacient mel rymu nebo kasel a doktor misto ladovanim pacienta prasky by rekl: "Bezte domu a dejte si 5 denne teply caj z medem a vypotte se". Chapu, ze se ve skole ucili co predepisovat za leky, ale nebylo by obcas na skodu se vylecit naturalnim zpusobem nez do sebe neco ladovat.
Co se tyka tech pripominek kolik se kdo kde a kdy dozil let na to opravdu nelze nic podotknout krome stareho proslovu: "Pouze inteligent muze urazit........." No a tech je na svete opravdu hodne malo.


Jelikoz jsem nebyl prihlasen, tudiz se muj text objevil jako inkognido pod nazvem Navstevnik. Nebojim se za svuj nazor proto jsem se rozhodl priznat k tomuto cinu. \":D\"

_________________
HAVE ANOTHER BEAUTIFUL DAY IN PARADISE


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 102 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz