Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:21 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 189 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Oční vady
PříspěvekNapsal: úte čer 12, 2012 9:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Renka píše:
Nitrooční tlak -konope semeno z bio obchodu? namiešať ku orieškom pri vyrobe mlieka?
- konopný olej ? má účinky ako semena?

Na uvedený problém je nutná přítomnost THC, což v běžně dostupném semínku nepořídíte, to musíte sehnat trávu, nebo její extrakty.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oční vady
PříspěvekNapsal: úte čer 26, 2012 10:48 am 
Offline

Registrován: pát dub 06, 2012 12:38 pm
Příspěvky: 76
Bydliště: Košice SR
s manželom dva mesiace ideme na surovej zelenine a ovocí, mrkvova sťava každy den,cvikla,zeler uhorka plus zeleny napoj, patlanina,oriešky, ostropestrec, doplname Bečka, Horčík,Zn, Rutín, Kremík, laktobacily,klystír, (konečne mam poriadny mlynček chystáme sa na trojčatko). Cítime sa super pohoda a energia.
Včera volal lekar a pytal sa manžela, že čo mu to varím, že ma perfektne krvne testy aj pečenové \":lol:\" skákala som od radosti.
Problém je, že manželovi sa velmi zhošil zrak. Z týžna na týžden je to horšie. Rozmazávajú sa mu 2x väčšie písmená ako predtým. Vela fotí prírodu a hladačik si nastavuje podla zraku , tak si je istý že je to rapidne horšie.
kedže po fore sa vzdelavam ja, myslim si, že treba čistiť pečen, ale potebujem od skusenejších poradiť, ak sa dá , podrobnejšie.čo doplniť na zrak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oční vady
PříspěvekNapsal: úte črc 03, 2012 10:48 pm 
Offline

Registrován: pát dub 06, 2012 12:38 pm
Příspěvky: 76
Bydliště: Košice SR
Renka píše:
s manželom dva mesiace ideme na surovej zelenine a ovocí, mrkvova sťava každy den,cvikla,zeler uhorka plus zeleny napoj, patlanina,oriešky, ostropestrec, doplname Bečka, Horčík,Zn, Rutín, Kremík, laktobacily,klystír, (konečne mam poriadny mlynček chystáme sa na trojčatko). Cítime sa super pohoda a energia.
Včera volal lekar a pytal sa manžela, že čo mu to varím, že ma perfektne krvne testy aj pečenové \":lol:\" skákala som od radosti.
Problém je, že manželovi sa velmi zhošil zrak. Z týžna na týžden je to horšie. Rozmazávajú sa mu 2x väčšie písmená ako predtým. Vela fotí prírodu a hladačik si nastavuje podla zraku , tak si je istý že je to rapidne horšie.
kedže po fore sa vzdelavam ja, myslim si, že treba čistiť pečen, ale potebujem od skusenejších poradiť, ak sa dá , podrobnejšie.čo doplniť na zrak.

odpoved som si dohladala :
Jednoznačně, pokud nejde o mechanické poškození, je problém spojen s fungováním jater, čili očisty jater většinou dají oči do dobrého stavu a také můžete cíleně dodat některé důležité látky jako betakaroten, lutein, zeaxanthin a zinek.

ale predsa keby este niečo pomohlo prosím o dalsie rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oční vady
PříspěvekNapsal: sob črc 07, 2012 8:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="Renka":3iva6z4z]odpoved som si dohladala :
Jednoznačně, pokud nejde o mechanické poškození, je problém spojen s fungováním jater, čili očisty jater většinou dají oči do dobrého stavu a také můžete cíleně dodat některé důležité látky jako betakaroten, lutein, zeaxanthin a zinek.

ale predsa keby este niečo pomohlo prosím o dalsie rady.[/quote:3iva6z4z]
I další možnosti jsem zde zmínil a to třeba knihu od Norbekova http://www.lott.cz/zbavit_bryli.html , nicméně ta

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oční vady
PříspěvekNapsal: ned črc 08, 2012 9:57 am 
Offline

Registrován: čtv pro 01, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 76
[quote="Jarda":4y7krm1w]I další možnosti jsem zde zmínil a to třeba knihu od Norbekova http://www.lott.cz/zbavit_bryli.html , nicméně ta

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oční vady
PříspěvekNapsal: stř črc 11, 2012 12:40 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
Chtěl bych se zeptat co byste poradil jak vyléčit šilhání. Vím, že se to tu už kdysi řešilo, ale třeba jsou od té doby nové poznatky apod. Doktorka mi sice řekla, že je to nevyléčitelné, ale myslím si opak, když mi i říkala abych nosil brýle, že se to jinak bude zhoršovat no a cca před rokem jsem se odhodlal brýle nenosit a naopak se to pomalu zlepšuje. Mám to už od mala, myslím, že by nějaká příčina mohla být i v tom, že když byla se mnou máma těhotná, tak si často dávala tatarský biftek, z čehož jsem mohl mít parazity už od narození a pak jsem často v ranném dětství jedl různé koláče a měl jsem v oblibě makové šátečky, což je dost zátěž na

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oční vady
PříspěvekNapsal: stř črc 11, 2012 1:26 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
[quote="Igi":tuxixpw6]Chtěl bych se zeptat co byste poradil jak vyléčit šilhání. Vím, že se to tu už kdysi řešilo, ale třeba jsou od té doby nové poznatky apod. Doktorka mi sice řekla, že je to nevyléčitelné, ale myslím si opak, když mi i říkala abych nosil brýle, že se to jinak bude zhoršovat no a cca před rokem jsem se odhodlal brýle nenosit a naopak se to pomalu zlepšuje. Mám to už od mala, myslím, že by nějaká příčina mohla být i v tom, že když byla se mnou máma těhotná, tak si často dávala tatarský biftek, z čehož jsem mohl mít parazity už od narození a pak jsem často v ranném dětství jedl různé koláče a měl jsem v oblibě makové šátečky, což je dost zátěž na

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Naposledy upravil Xeelee dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oční vady
PříspěvekNapsal: úte črc 17, 2012 6:58 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
bombay píše:
Zaujímalo by ma, či niekto tu knižku čítal a vyliečil si zrak podľa nej. Ja som asi tak v 3/4 knihy a veľmi sa mi to páči. Určite je to cesta k dobrému zraku( i keď nie jediná).

Nějaké pozitivní ohlasy jsem zde zaznamenal, musíte si to projít.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oční vady
PříspěvekNapsal: úte črc 17, 2012 7:01 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="Igi":2odweu36]Chtěl bych se zeptat co byste poradil jak vyléčit šilhání. Vím, že se to tu už kdysi řešilo, ale třeba jsou od té doby nové poznatky apod. Doktorka mi sice řekla, že je to nevyléčitelné, ale myslím si opak, když mi i říkala abych nosil brýle, že se to jinak bude zhoršovat no a cca před rokem jsem se odhodlal brýle nenosit a naopak se to pomalu zlepšuje. Mám to už od mala, myslím, že by nějaká příčina mohla být i v tom, že když byla se mnou máma těhotná, tak si často dávala tatarský biftek, z čehož jsem mohl mít parazity už od narození a pak jsem často v ranném dětství jedl různé koláče a měl jsem v oblibě makové šátečky, což je dost zátěž na

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oční vady
PříspěvekNapsal: stř srp 22, 2012 8:28 am 
Offline

Registrován: pon lis 14, 2011 1:39 pm
Příspěvky: 1
Problem s ocni vadou.

mám na kazdém oku 6 dioptrií a navíc mám šikmozdrakost. Jedno oko mi utíká a je slabší nez druhé. V praxi se to projevuje tak, ze pokud se divam bez bryli tak vidim jednu vec dvakrat, kazdym okem trosku jakoby z jineho uhlu pohledu.

Od svých 2 let nosím brýle. Co jsem slyšel tak jsem měl v té době 2 letech nějaký zánět a tak mi to sestičky rozkapali. čímz mi uskodili na ocich po cely zivot.

Od 2 let jsem nosil brýle. zezačátku brýle s jedním zakrytým okem, poté nějaké s půleným sklem.

Dneska je mi 26, zrak stále stagnuje, ani se nezhoršuje ani nezlepšuje. doktorka se bojí mi napsat slabší brýle jelikoz by se mi vada mohla zhorsit a stejne tak mi nedoporucuje zajit na operaci z duvodu toho ze by se mohla tato vada zhorsit.

Bavil jsem se na toto téma uz i s nějakym joginem co prave zlepsuje zrak cvicenim a rikal mi ze umi zlepsit jen kratkozrakost/dalekozrakost, ale jiz ne prave moji sikmozrakost.

Obcas tedkom bryle nenosim, a cvicim nejake cviky kazdy den.

Toz nevim co s tim, prece jen bryle me porad omezuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oční vady
PříspěvekNapsal: stř srp 22, 2012 12:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
temil píše:
Problem s ocni vadou.

mám na kazdém oku 6 dioptrií a navíc mám šikmozdrakost. Jedno oko mi utíká a je slabší nez druhé. V praxi se to projevuje tak, ze pokud se divam bez bryli tak vidim jednu vec dvakrat, kazdym okem trosku jakoby z jineho uhlu pohledu.

Od svých 2 let nosím brýle. Co jsem slyšel tak jsem měl v té době 2 letech nějaký zánět a tak mi to sestičky rozkapali. čímz mi uskodili na ocich po cely zivot.

Od 2 let jsem nosil brýle. zezačátku brýle s jedním zakrytým okem, poté nějaké s půleným sklem.

Dneska je mi 26, zrak stále stagnuje, ani se nezhoršuje ani nezlepšuje. doktorka se bojí mi napsat slabší brýle jelikoz by se mi vada mohla zhorsit a stejne tak mi nedoporucuje zajit na operaci z duvodu toho ze by se mohla tato vada zhorsit.

Bavil jsem se na toto téma uz i s nějakym joginem co prave zlepsuje zrak cvicenim a rikal mi ze umi zlepsit jen kratkozrakost/dalekozrakost, ale jiz ne prave moji sikmozrakost.

Obcas tedkom bryle nenosim, a cvicim nejake cviky kazdy den.

Toz nevim co s tim, prece jen bryle me porad omezuji.

Pokud vám někdo oči zničil nějakou chemií, je otázkou jaké jsou možnosti plné regenerace oka po tolika letech. Nicméně podle všeho vám vzniklý zánět poškodil některé části oka tím že došlo k zatvrdnutí a teoreticky by pomohlo dokonalé vyčištění jater, rozkapávání oka koloidním stříbrem a cvičení podle Norbekova. Celkově se totiž s vyšším věkem díky stálému zanášení jater většinou zrak zhoršuje a civění do televize, nebo počítače jim také dává řádně zabrat, čili teoreticky by mohlo pomoci tyto aktivity omezit a zvýšit pohyb v přírodě, což prokrví celé tělo a zlepší kde co.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oční vady
PříspěvekNapsal: pát srp 24, 2012 11:38 pm 
Offline

Registrován: pát črc 15, 2011 8:55 am
Příspěvky: 5
Dobrý den,

před pár (mnoha) měsíci jsem zde psala o své nemoci - crohnově chorobě - a žádala o pomoc. Díky Vám jsem v sobě našla sílu vzít na sebe zodpovědnost za svůj život a podařilo se mi najít vlastní cestu uzdravení bez závislosti na doktorech a dokonce začala mé jednání respektovat rodina a dnes mne podporují při mých očistách, vitastravě a dokonce se také aktině začLi o tuto problematiku zajímat...
Bohužel se na Vás musím znovu obrátit se situací, která mne zaskočila a chtěla bych Vás poprosit o radu, jak postupovat při jejím řešení. Děkuji předem.
Kamarádka (24 let) poslední půl rok obíhá všechny oční kliniky a vyšetření, avšak marně. Nebyla ji dosud sdělena ani přesná diagnoza, doktoři tápou, z mého pátránś na internetu se zřejmě jedná o pigmentovou degeneraci sítnice, přičemž se jedná buď o genetickou vadu (nikdo v rodině to určitě neměl) nebo autoimunní onemocnění, které nelze vyléčit, maximálně zpomalit neustálé poškozování zraku, ktré vede ke slepote. Kamarádka stojí před volbou, zda bude brát drastické léky, které způsobují neplodnost (ona si přeje velkou rodinu) nebo bude mít (snad -kdo ví co je ještě v těle poškozené) děti ale bude určitě brzy úplně slepá, dle doktorů. Přičemž ona se smiřuje posupně s tím, že bude za chvíli slepá. Dnes už nesmí řídit auto, protože ztrací periferní vidění, vidí rozostřeně na blízkoi na dálku, trpí šerosleposzí atd. Tak bych se chtěla na Vás obrátit, zda jste se nesetlal s podobným onemocněním nebo zda netušíte, jak začít problém chápat a jak jej začt řešit. Dokonce bych sw Vás chtěla zeptat, zda by nebylo možné domluvit u Vás vyšetření, pokud by to tedy nělam mohlo vést a případně, zda byste doporučil na toto onemocnění případně využít služeb kliniky TČM..

Děkuji předem za odpověď.
Lenka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oční vady
PříspěvekNapsal: pon srp 27, 2012 8:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="LennyP":1y7bdok6]Dobrý den,

před pár (mnoha) měsíci jsem zde psala o své nemoci - crohnově chorobě - a žádala o pomoc. Díky Vám jsem v sobě našla sílu vzít na sebe zodpovědnost za svůj život a podařilo se mi najít vlastní cestu uzdravení bez závislosti na doktorech a dokonce začala mé jednání respektovat rodina a dnes mne podporují při mých očistách, vitastravě a dokonce se také aktině začLi o tuto problematiku zajímat...
Bohužel se na Vás musím znovu obrátit se situací, která mne zaskočila a chtěla bych Vás poprosit o radu, jak postupovat při jejím řešení. Děkuji předem.
Kamarádka (24 let) poslední půl rok obíhá všechny oční kliniky a vyšetření, avšak marně. Nebyla ji dosud sdělena ani přesná diagnoza, doktoři tápou, z mého pátránś na internetu se zřejmě jedná o pigmentovou degeneraci sítnice, přičemž se jedná buď o genetickou vadu (nikdo v rodině to určitě neměl) nebo autoimunní onemocnění, které nelze vyléčit, maximálně zpomalit neustálé poškozování zraku, ktré vede ke slepote. Kamarádka stojí před volbou, zda bude brát drastické léky, které způsobují neplodnost (ona si přeje velkou rodinu) nebo bude mít (snad -kdo ví co je ještě v těle poškozené) děti ale bude určitě brzy úplně slepá, dle doktorů. Přičemž ona se smiřuje posupně s tím, že bude za chvíli slepá. Dnes už nesmí řídit auto, protože ztrací periferní vidění, vidí rozostřeně na blízkoi na dálku, trpí šerosleposzí atd. Tak bych se chtěla na Vás obrátit, zda jste se nesetlal s podobným onemocněním nebo zda netušíte, jak začít problém chápat a jak jej začt řešit. Dokonce bych sw Vás chtěla zeptat, zda by nebylo možné domluvit u Vás vyšetření, pokud by to tedy nělam mohlo vést a případně, zda byste doporučil na toto onemocnění případně využít služeb kliniky TČM..

Děkuji předem za odpověď.
Lenka[/quote:1y7bdok6]
Tak nebudu tvrdit, že jsem se s tím setkal, nicméně jak vidno, tak ani u lékařů není zrovna velké podvědomí o léčbě onemocnění očí. Osobně bych oči vůbec neřešil, maximálně cviky na prokrvení a začal od střeva, přes

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oční vady
PříspěvekNapsal: stř zář 12, 2012 1:08 pm 
Offline

Registrován: úte čer 12, 2012 8:23 am
Příspěvky: 7
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda-li jde stigmatizace u očí léčit. Kluk cvičí oční cviky a na začátku nám řekli nosit brýle s šesti dioptriemy. Brýle jsem mu nedal, kluk cvičil a na poslední prohlídce doktorka řekla, že stačí 4 diobtrie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oční vady
PříspěvekNapsal: pon zář 17, 2012 9:16 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Boris Godunov píše:
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda-li jde stigmatizace u očí léčit. Kluk cvičí oční cviky a na začátku nám řekli nosit brýle s šesti dioptriemy. Brýle jsem mu nedal, kluk cvičil a na poslední prohlídce doktorka řekla, že stačí 4 diobtrie.

Tak určitě jde, pokud se mu v tom nikdo nešťoural, ale je nutná trpělivost a mimo cvičení bych se zaměřil ještě na stav jater, při čistých játrech to půjde určitě snadněji.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 189 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz