Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 7:45 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Růže
PříspěvekNapsal: pát črc 17, 2009 4:15 pm 
Offline

Registrován: pát črc 03, 2009 8:37 am
Příspěvky: 3
Dobry den pane Jaroslave!
Tak jsem si "slehl" /zatim/ prvni Sankhapraksalanu. No, bylo to drobatko utrpeni, protoze jsem vyk*dil snad i ocni pozadi. Ale po stabilizaci organizmu to bylo neco uplne jineho. Citim se dobre a me Ph moce kleslo z 5.1 na 6,0. Zatim. Moc Vam dekuji za neocenitelne rady.
Zaroven bych poprosil pro svoji zenu radu, ze co udelat s nemoci zvanou "ruže". Blbe je to ze to zacina resit Dermacolem na tvar misto cesty vycisteni organizmu. Ale asi ji k tomu prinutim pomoci hrube mechanicke sily...... A bude pokoj.
Dekuji
Merit


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ruže
PříspěvekNapsal: pát črc 17, 2009 10:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Merit píše:
Dobry den pane Jaroslave!
Tak jsem si "slehl" /zatim/ prvni Sankhapraksalanu. No, bylo to drobatko utrpeni, protoze jsem vyk*dil snad i ocni pozadi. Ale po stabilizaci organizmu to bylo neco uplne jineho. Citim se dobre a me Ph moce kleslo z 5.1 na 6,0. Zatim. Moc Vam dekuji za neocenitelne rady.
Zaroven bych poprosil pro svoji zenu radu, ze co udelat s nemoci zvanou "ruže". Blbe je to ze to zacina resit Dermacolem na tvar misto cesty vycisteni organizmu. Ale asi ji k tomu prinutim pomoci hrube mechanicke sily...... A bude pokoj.
Dekuji
Merit

Nyní jste si ověřil v praxi staré, dobré, okřídlené, rčení, "není nad to, se dobře vy**at". Znají ho celé generace lidí a přesto skoro každý dělá i nemožné, aby svůj trávící trakt co nejrychleji zničil a defekace se stala dennodenní komplikací jeho života. Pokud člověk po dlouhých letech opět pozná tento správný stav, cítí se jako znovu narozený a plně Vám rozumím.
Růže je zánětlivý proces a jako každý jiný zánět, vychází z překyselení a zahlenění organizmu. Matlat na to něco zvenčí, je naprostý nesmysl, to pouze zatlačí problém na malou chvíli zpět a vzhledem k tomu, že se organizmus tímto způsobem snaží zbavit toxemických zplodin, jak přestanete mazat, opět to vyleze a jede dál. Jediná cesta, u naprosté většiny kožních problémů, vede přes čisté tlusté střevo a úpravu kyselosti moče. Organizmus se tím pročistí a tělní zplodiny začnou odcházet správnou cestou, přes tlusté střevo a ne náhradní cestou, přes kůži. Bez těchto prvotních kroků, se s problémem zřejmě nehne a pokud bych měl popsat celý postup, je to na velice dlouhé povídání. Pokud budete mít zájem, tak formou osobní konzultace Vás mohu seznámit se vším, co je třeba dodržovat, pro odstranění tohoto problému. V případě zájmu o schůzku, mi zavolejte na telefon uvedený na stránkách vpravo, pod mojí fotografií a domluvíme se na termínu schůzky. Mechanický postup bych zatím nedoporučoval, s tím by nemusel souhlasit vyšetřovatel a soudce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ruže
PříspěvekNapsal: sob črc 18, 2009 9:06 am 
Offline

Registrován: pát črc 03, 2009 8:37 am
Příspěvky: 3
Moc dekuji za informace. Hrubou silu jeste zvazim.
Merit


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ruže
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 1:35 pm 
Offline

Registrován: sob bře 13, 2010 6:49 pm
Příspěvky: 28
Dobrý den, také trpím kožní nemocí Rosacea http://zdravi.doktorka.cz/kozni-nemoc-rosacea/
Tuto stejnou nemoc má maminka a měla také babička - takže rodinná dispozice (nechápu jak to, babička žila na vesnici a v čistém prostředí)...Mamka to špatně psychicky snáší, doktoři nepomáhají (naopak byla nařčena s akloholismu což obrečela protože vůbec alkoholu neholduje) vyzkoušela už úplně všechno kromě laseru, hlavně hromadu antibiotik, kortikoidů (prednison, triamcolon), byla na všetření kloubů - podezření na lupus,krevní testy, alergologie, vyzkoušela spoustu krémů...trápí se s tím už tak 15-20 let. Mě se poslední rok Růžovka objevila taky a pořád se zhoršuje, uplně brečím kolikrát jak půjdu ráno zase do práce s "bedarami"...U doktorů jsem byla, ale po diagnoze ružovka jsem tam už nešla, protože mám dojem, že to léčit neumí..Snažím se nejíst potraviny které jsou "chemické"...Koupila jsem odštavnovač, začala jsem popíjet ovocné freshe abych doplnila vitamíny, maso skoro nejím, uzeniny taky, sladké jsem také moc omezila, alkohol skoro nepiji, už skoro nic moc nejím..Moc prosím mohl by jste mi poradit - co nejvíc polopaticky - co dělat? Četla jsem o česneku, jogurtech, klystýrech, živočišním uhlí, makrobiotice, štávách ovocných, síře, ichtamolu a všem možném ostatním...Neumím se v tom vůbec orientovat... Chtěla bych udělat co bude v mých silách, omezit co půjde...Jsem dost štíhlá, tak už se velkých diet dost bojím, ne proto že bych si myslela, že je neustojím, ale naopak, bojím se bych si neuhnala nějakou poruchu příjmu potravy...Pane Zajíc, pokud budete mít chvilku, prosím poradte...Velice děkuji...Zkusila bych co doporučíte, zdá se mi, že víte o čem mluvíte. Ještě jednou děkuji za Váš čas. S pozdravem.Martina


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ruže
PříspěvekNapsal: pát dub 06, 2012 9:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
MatildaD píše:
Dobrý den, také trpím kožní nemocí Rosacea http://zdravi.doktorka.cz/kozni-nemoc-rosacea/
Tuto stejnou nemoc má maminka a měla také babička - takže rodinná dispozice (nechápu jak to, babička žila na vesnici a v čistém prostředí)...Mamka to špatně psychicky snáší, doktoři nepomáhají (naopak byla nařčena s akloholismu což obrečela protože vůbec alkoholu neholduje) vyzkoušela už úplně všechno kromě laseru, hlavně hromadu antibiotik, kortikoidů (prednison, triamcolon), byla na všetření kloubů - podezření na lupus,krevní testy, alergologie, vyzkoušela spoustu krémů...trápí se s tím už tak 15-20 let. Mě se poslední rok Růžovka objevila taky a pořád se zhoršuje, uplně brečím kolikrát jak půjdu ráno zase do práce s "bedarami"...U doktorů jsem byla, ale po diagnoze ružovka jsem tam už nešla, protože mám dojem, že to léčit neumí..Snažím se nejíst potraviny které jsou "chemické"...Koupila jsem odštavnovač, začala jsem popíjet ovocné freshe abych doplnila vitamíny, maso skoro nejím, uzeniny taky, sladké jsem také moc omezila, alkohol skoro nepiji, už skoro nic moc nejím..Moc prosím mohl by jste mi poradit - co nejvíc polopaticky - co dělat? Četla jsem o česneku, jogurtech, klystýrech, živočišním uhlí, makrobiotice, štávách ovocných, síře, ichtamolu a všem možném ostatním...Neumím se v tom vůbec orientovat... Chtěla bych udělat co bude v mých silách, omezit co půjde...Jsem dost štíhlá, tak už se velkých diet dost bojím, ne proto že bych si myslela, že je neustojím, ale naopak, bojím se bych si neuhnala nějakou poruchu příjmu potravy...Pane Zajíc, pokud budete mít chvilku, prosím poradte...Velice děkuji...Zkusila bych co doporučíte, zdá se mi, že víte o čem mluvíte. Ještě jednou děkuji za Váš čas. S pozdravem.Martina

Sice mám skoro dva metry a jedu už druhou padesátku, ale na zajíce jsem ještě nedospěl, stále jsem jenom Zajíček a asi už mě to zůstane. Na vašem místě bych popřemýšlel nad bezsacharidovou dietou, většinou je problém v plísních a ty si můžete pěkně předávat z matky na dceru po mnoho generací konkrétním stravovacím postupem, který bude patrně velice podobný a zřejmě by se souvislost měla dát vysledovat. Udělejte si plivací a krkací test, zjistěte stav jódu ve svém těle a myslím, že se chyba odhalí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ruže
PříspěvekNapsal: ned dub 08, 2012 11:35 pm 
Offline

Registrován: sob bře 13, 2010 6:49 pm
Příspěvky: 28
Omlouvám se za zkomolení jména \":-)\", jsem nešika. Jo jo,kvasinku mám a dietu jsem již nasadila - držím jí 3 dny. První den brutální depka, těšila jsem se domů z práce si pobrečet...druhý den trochu lepší - no natekl mi zub ale neva, teď je třetí den - je mi zase trochu líp. Vyrážka mi pomalu zalézá \":-)\", takhle dobrou plet jsem už dlouho neměla .-), no nechci to zakřiknout, ale zdá se mi že vyrážka mizí jako zázrakem. Provádím taky denně klystýr teplou vodou s citronem, musím však večer, ráno je doma hodně lidí \":-(\". Koukám na to všechno jak z jara, zdá se mi to neuvěřitelné...Klystýru jsem se bála jak čert kříže - a nic na to není vlastně.Jediné co mi přijde divné- když ráno sním na hmoždířku rozdrcené ořechy - lsíkáče, večer jsou ještě nestávené vo WC - je to normální?Jinak jím brokolici, květák, sirnou patlaninu a saláty... vše podle tabulky. Brokolici jsem upekla - snad to není nějaký velký průšvih, květák taky - udělala jsem si jakoby takovou čistou sekačku (snad jsem to nezkazila ale vypadá to že se všechno pomalunku zlepšuje). K tou salát, trochu domácího kys zelíčka, jím chilli, česnek...Hrozně se těším když budu moct ovocné štávy, ty jsem si (také díky Vášemu foru) začala lisovat doma...Úplně se divím, jak si vážím každičkého kousku jídla...No napíšu další vývin...Pane Zajíčku - děěěěkkuujiii za Váš čas a tenhle web!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ruže
PříspěvekNapsal: pon dub 09, 2012 1:36 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
MatildaD píše:
Brokolici jsem upekla - snad to není nějaký velký průšvih, květák taky

Tobě syrový nechutnaj? Obzvlášť květák mám moc rád a tepelně upravovanej už mi nechutná. A to sem do sebe ještě poměrně nedávno cpal obalovanej květák, vařený brambory a tuny kupovaný tatarky jak nezavřenej. Sakra, teď sem na něj před ulehnutím dostal strašnej hlad \":)\"

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ruže
PříspěvekNapsal: pon dub 09, 2012 7:54 am 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
Xeelee píše:
MatildaD píše:
Brokolici jsem upekla - snad to není nějaký velký průšvih, květák taky

Tobě syrový nechutnaj?
brokolicu surovu fakt nemozem, podla mna hnusna chut, az na hlubiky. karfiol v pohode.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ruže
PříspěvekNapsal: pon dub 09, 2012 2:47 pm 
Offline

Registrován: sob bře 13, 2010 6:49 pm
Příspěvky: 28
Ad syrová brokolice ...No zkoušela jsem, ale snědla bych jí jen kousiček a nenajdela se toho...neumim si to moc představit, jsem vařanka (nejsem za to extra hrdá) ale taková ta "zdravější" určitě si nekupuji žádné polotovary, nic ochucovaného atd, spíš jsem jedla hodně luštěniny, rýži, zeleninu, Sushi, obiloviny, a hodně ovocných freshů......No ted jsem na té nízkosacharidovce...Nevím co moc jíst, proštudovala jsem cele forum o candide, prošdudovla jsem tabulku a držím se jí. Ale čeho kolik moc, jaké množství nevím,tak to dělám tak, abych to vydržela co nejdéle...Dneska je velikonočni pondělí tak si dám pečené bio kuře - kousiček, vařenej květák, křen, salát a trochu dijon hořčice...Rády bych třeba picles - ale nevím jestli můžu - mám zelí, kmín cibule a mrkev - domácí výroba...Jinak jím ty lískáče, mandličky, drtím si je na hmoždířku, lis nemám, asi koupim...Díky za zajem a konverzaci s Vámi zkušenějšími...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ruže
PříspěvekNapsal: pon dub 09, 2012 4:29 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
MatildaD píše:
Rády bych třeba picles - ale nevím jestli můžu

Pickles je vhodný. Laktobacily se nemaj rády s kvasinkou. vyžadujou ve střevě jiný pH. Mrkni do tabulky v mém podpisu. Tam je velkej seznam toho co můžeš.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ruže
PříspěvekNapsal: úte dub 10, 2012 12:17 am 
Offline

Registrován: sob bře 13, 2010 6:49 pm
Příspěvky: 28
..díkes, četla jsem tu dietu, jen jsem se lekla, že mám to picles i z mrkví...A ještě bych se chtěla zeptat ohledně čerstvých ovocných štáv..byly jsem je zvyklá dost popíjet...úplně mi chybí, kdy a jaké šťávy můžu zase začít znovu zařazovat? Uplně to mnou clouumá když vidím odšťavnovač..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ruže
PříspěvekNapsal: úte dub 10, 2012 3:57 pm 
Offline

Registrován: sob bře 13, 2010 6:49 pm
Příspěvky: 28
Jiank je mi dneska blbě, že to není možné, třes, bolest hlavy, depka (mám volno tak doma pobrekávám, chvíli clekm pohoda, pak zas depka), vůbec obrovská slabost, docel chvílemi bušení srdce, takové ty stavy na omdlení...Měla jsem jen mozzarelu a okurku, nemám na nic vůbec žádnou chut...Koukám do tabulky a nevím si tam nic vybrat...Prostě je to šok ten přechod, nevím co vařit, nevím co jíst...Je to dneska 5 den bez sacharidu (no včera mi bylo léle). Koupila jsem si Vit C,B komplex, Hořčík, E, lepicol...Piju lapacho a citronovou vodu. Je to síla jak to se mnou mává - je to normální?Úplně bažím po ovocné štávě...Nemáte někdo typy co jak jíst - co jste jedli vy? Co třeba ráno, co na oběd co večer...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ruže
PříspěvekNapsal: stř dub 11, 2012 10:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
MatildaD píše:
Jiank je mi dneska blbě, že to není možné, třes, bolest hlavy, depka (mám volno tak doma pobrekávám, chvíli clekm pohoda, pak zas depka), vůbec obrovská slabost, docel chvílemi bušení srdce, takové ty stavy na omdlení...Měla jsem jen mozzarelu a okurku, nemám na nic vůbec žádnou chut...Koukám do tabulky a nevím si tam nic vybrat...Prostě je to šok ten přechod, nevím co vařit, nevím co jíst...Je to dneska 5 den bez sacharidu (no včera mi bylo léle). Koupila jsem si Vit C,B komplex, Hořčík, E, lepicol...Piju lapacho a citronovou vodu. Je to síla jak to se mnou mává - je to normální?Úplně bažím po ovocné štávě...Nemáte někdo typy co jak jíst - co jste jedli vy? Co třeba ráno, co na oběd co večer...

No normální to bohužel je, kvasinka si docela nevybíravě říká o žrádlo a pokud jí ho dáte, tak jste zase na začátku, čili základ je vydržet až ta největší masa kvasinek vychcípá a pak už je to lepší. Jinak je vidět, že vám to až na detoxikační reakce svědčí a určitě bych neubíral, ono to chce pevnou vůli a jde to.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ruže
PříspěvekNapsal: stř dub 11, 2012 10:49 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
ovekyska píše:
brokolicu surovu fakt nemozem, podla mna hnusna chut, az na hlubiky. karfiol v pohode.

Ten samý problém s brokolicí jsem měla i já, stačilo si přečíst knížku od Victorie Boutenko a tam jsem kápla na recepis - odštavit brokolici, banán a co kde najdu (jabko, pomeranč, kiwi... ) pak smíchat zpět ke štávě i ten suchý odpad - on ten banán eliminuje chut té brokolice na velmi únosnou, řekla bych až výtečnou chut, vše udělá takovou jakoby přesnídávku, občas tam mrsknu i okurku. která to pěkně naředí a mám skvělý chutný a asi i zdravý jídlo
(někde se tu řešilo co s čím nemíchat ... hele, úspěšně na to dlabu, nikdy jsem s nijakou míchaninou neměla problém at to bylo i ovoce se zeleninou, sleduju u zvířat, taky zdlábnou na co zrovna přijdou, nemají žádné tabulky, kalkulačky, netrápí je, jestli něco má víc bílkovin a podobně, jsou v pohodě a zrovna tak i já


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ruže
PříspěvekNapsal: stř dub 11, 2012 11:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
jani píše:
Ten samý problém s brokolicí jsem měla i já, stačilo si přečíst knížku od Victorie Boutenko a tam jsem kápla na recepis - odštavit brokolici, banán a co kde najdu (jabko, pomeranč, kiwi... ) pak smíchat zpět ke štávě i ten suchý odpad - on ten banán eliminuje chut té brokolice na velmi únosnou, řekla bych až výtečnou chut, vše udělá takovou jakoby přesnídávku, občas tam mrsknu i okurku. která to pěkně naředí a mám skvělý chutný a asi i zdravý jídlo
(někde se tu řešilo co s čím nemíchat ... hele, úspěšně na to dlabu, nikdy jsem s nijakou míchaninou neměla problém at to bylo i ovoce se zeleninou, sleduju u zvířat, taky zdlábnou na co zrovna přijdou, nemají žádné tabulky, kalkulačky, netrápí je, jestli něco má víc bílkovin a podobně, jsou v pohodě a zrovna tak i já

No nevím, zde by mohlo jít o dost slušný problém a projeví se za delší dobu, zelenina a ovoce se prostě míchat nemá.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz