Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:53 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 268 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: stř kvě 18, 2011 8:06 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28246
Bydliště: Poděbrady
Tynka píše:
Kotvičník beru asi 2 týdny ve formě čaje. Nicméně mi připadá, že je to po něm naopak HORŠÍ! Není možné, že by mi v tomhle případě ještě způsobil nárůst testosteronu???

Kotvičník se stará o rovnováhu, nikoliv nárůst testosteronu, to funguje u mužů, ale u žen ladí zase ženské hormony.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: stř kvě 18, 2011 8:26 am 
Offline

Registrován: sob dub 23, 2011 10:21 pm
Příspěvky: 19
Dobře, jak dlouho bych jej měla užívat než budou nějaké výsledky? Je lepší čaj nebo si mám koupit kapky?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: stř kvě 18, 2011 9:39 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28246
Bydliště: Poděbrady
Tynka píše:
Dobře, jak dlouho bych jej měla užívat než budou nějaké výsledky? Je lepší čaj nebo si mám koupit kapky?

Já myslím, že minimálně měsíc, až dva a upřednostnil bych jednoznačně čaj, nebo rovnou jemně rozmixovanou bylinu v tobolkách a dávku tak 2-3 gramy denně. Dokonce jsem ho dal jako novou položku do nabídky na konci fóra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: pát čer 03, 2011 10:35 am 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 10:00 am
Příspěvky: 5
chtěla bych se zeptat, jak je to s chutí moči při konzumaci sirné patlaniny. Už pár dní piji trochu raní uriny, chuť by se ještě dala, vadí mi jen čichově. Začala jsem s tím po týdnu na téměř syrové stravě. Chtěla bych vydržet aspoň měsíc v kuse ať můžu posoudit účinky. Tak mě napadlo, jak je to s urinoterapií v době menstruace?

chci si vyléčit chronický zánět mandlí, urinu i kloktám a provádí Néti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: sob čer 04, 2011 7:38 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28246
Bydliště: Poděbrady
Hanulinka píše:
chtěla bych se zeptat, jak je to s chutí moči při konzumaci sirné patlaniny. Už pár dní piji trochu raní uriny, chuť by se ještě dala, vadí mi jen čichově. Začala jsem s tím po týdnu na téměř syrové stravě. Chtěla bych vydržet aspoň měsíc v kuse ať můžu posoudit účinky. Tak mě napadlo, jak je to s urinoterapií v době menstruace?

chci si vyléčit chronický zánět mandlí, urinu i kloktám a provádí Néti.

Tam by neměl být chuťový problém i když je otázkou, jak to může každý člověk individuálně vnímat. Mnoho žen ji jede i v době menstruace i když osobně bych to asi viděl na těch pár dní přerušit. Jinak pokud se týká mandlí, tak naprosto nepřekonatelný je lugolův roztok a to buď je s tím přímo natírat, ale to je opravdu pro hrdiny, nebo si lugol zředit a kloktat, což je také silná káva, ale mnohem snesitelnější než to natírání. Nicméně veškeré šmejdy v oblasti mandlí to vykynoží již po pár aplikacích.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: ned čer 05, 2011 7:41 am 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 10:00 am
Příspěvky: 5
Tak hlásím, že po pár dnech kloktání urinou a pití ur. ráno mám poprvé po 10 letech zatáhlé mandle, ale hnis. čepy tam ještě jsou. Navíc se mi vyhodil opar na rtu. na lugol jsem si pracně vyběhala recept, kvůli otest. na ten jód, byla jsem připtom podrobena výslechu doktorkou, byla docela dost vyplašená, omráčila mě otázkou, jestli snad nejsem vegetarián nebo vegan a prozradila, že to, že se chce pacientka ozdravit jí žádná revize neuzná, proto nemůže dát jen tak recept...

bohužel mi ale předepsala nevím co a hlavně málo, i když jsem ji napsala přesné složení. mám 10ml slabě barvící tekutiny, nedá se to použít ani na ten test, tu skvrnu jsem ani neviděla na mé pleti hned po namazání. Dá se koupit i u vás?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: ned čer 05, 2011 8:08 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28246
Bydliště: Poděbrady
Hanulinka píše:
Tak hlásím, že po pár dnech kloktání urinou a pití ur. ráno mám poprvé po 10 letech zatáhlé mandle, ale hnis. čepy tam ještě jsou. Navíc se mi vyhodil opar na rtu. na lugol jsem si pracně vyběhala recept, kvůli otest. na ten jód, byla jsem připtom podrobena výslechu doktorkou, byla docela dost vyplašená, omráčila mě otázkou, jestli snad nejsem vegetarián nebo vegan a prozradila, že to, že se chce pacientka ozdravit jí žádná revize neuzná, proto nemůže dát jen tak recept...

bohužel mi ale předepsala nevím co a hlavně málo, i když jsem ji napsala přesné složení. mám 10ml slabě barvící tekutiny, nedá se to použít ani na ten test, tu skvrnu jsem ani neviděla na mé pleti hned po namazání. Dá se koupit i u vás?

Na opar stačí dát kapičku neaktivovaného MMS, nebo 3,5%tní kyseliny chlorovodíkové a cca za 30 vteřin to omýt vodou, většinou ani není potřeba nic opakovat, opar seschne a zmizí. Pokud se týká uzdravení pacienta, to určitě není v zájmu farmaceutů, kdo by pak kupoval ty tuny prášků. Lugolův roztok patřil několik století k základní výbavě lékaře a nyní se jedná o nebezpečnou látku, kterou nikomu lékař ani nepředepíše, protože by se mohl nedej bože uzdravit, no žijeme v zajímavém světě ovládaném podivnou skupinou nadlidí. Klidně mě napište do emailu kolik ho chcete a není problém ho poslat, třeba s nějakým dalším zbožím, ať v tom nemáte poštovné tak vysokým procentem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: čtv čer 09, 2011 10:29 pm 
Offline

Registrován: sob dub 23, 2011 10:21 pm
Příspěvky: 19
Jarda píše:
Já myslím, že minimálně měsíc, až dva a upřednostnil bych jednoznačně čaj, nebo rovnou jemně rozmixovanou bylinu v tobolkách a dávku tak 2-3 gramy denně. Dokonce jsem ho dal jako novou položku do nabídky na konci fóra.

Tak stále jsem bez účinků \":(\" Už nevím kudy kam. Na menstruaci čekám už více než půl roku a mám pocit, že mi začínají růst vousy. Byl mi předepsán Metformin a modlím se celé dny, aby zabral. Jakou mi doporučujete stravu? Je soja kvůli fytoestrogenům v tomhle případě pro mě vhodná??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: pát čer 10, 2011 8:41 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28246
Bydliště: Poděbrady
Tynka píše:
Tak stále jsem bez účinků \":(\" Už nevím kudy kam. Na menstruaci čekám už více než půl roku a mám pocit, že mi začínají růst vousy. Byl mi předepsán Metformin a modlím se celé dny, aby zabral. Jakou mi doporučujete stravu? Je soja kvůli fytoestrogenům v tomhle případě pro mě vhodná??

Tak je asi vhodná jakákoliv potravina s fytoestrogeny, ale určitě by to chtělo se zabývat srovnáním produkce žláz, což začíná u štítné žlázy a třeba stav jódu dost ovlivní i vše ostatní. Každopádně se snažte zjistit deficity látek a tyto deficity srovnat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: čtv úno 16, 2012 10:11 pm 
Offline

Registrován: pát dub 10, 2009 12:45 pm
Příspěvky: 87
dgsssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss


Naposledy upravil Mikard dne pát kvě 21, 2021 8:00 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: sob úno 18, 2012 8:25 pm 
Offline

Registrován: sob dub 23, 2011 10:21 pm
Příspěvky: 19
Já bych uvítala totéž.

Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: sob úno 18, 2012 11:10 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28246
Bydliště: Poděbrady
Mikard píše:
Snad tady nikoho nepohorším a pana jardu nenaštvu ale jsem zoufalý proto jsem píšu.

Chtěl bych najít ženu na dárcovskou urinoterapii, trápí me úbytek vlasů a chtěl bych to v ranném stádiu zastavit.
Za ochotu bych klidně zaplatil nebo pokud by dotyčná peníze nechtěla tak na něco pozval...
Snad mi pomůžete jsem mladý kluk a doufám, že mám ještě naději....
Případný zájem mi napište soukromou zprávu

Mě tím nenaštvete, ale email bych určitě nezveřejňoval, k tomu stačí bohatě soukromá zpráva.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: pon úno 20, 2012 12:42 am 
Offline

Registrován: stř črc 08, 2009 8:50 pm
Příspěvky: 142
Mikard píše:
Snad tady nikoho nepohorším a pana jardu nenaštvu ale jsem zoufalý proto jsem píšu.
Chtěl bych najít ženu na dárcovskou urinoterapii, trápí me úbytek vlasů a chtěl bych to v ranném stádiu zastavit.

Nic proti ženským hormonům. Ale selský rozum mi říká, že Tvoje urina by měla znát a umět vyřešit Tvoje problémy podstatně lépe
než urina i té nejkrásnější ženy... \":?:\" \":idea:\"

_________________
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: pon úno 20, 2012 4:56 pm 
Offline

Registrován: pát dub 10, 2009 12:45 pm
Příspěvky: 87
nemyslim si že bych do sebe ládoval zpětně tesťák ještě znovu to by akorát zhoršilo... co se týče vlasů tak to funguje akorát takhle nikoliv vlastni...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: pát bře 16, 2012 12:06 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Po štyroch rokoch praktizovania urinoterapie (obmedzené na 3-5 glgov stredného prúdu ranného moču) sa mi nezdá, že by to niečo riešilo... Urinoterapia rozhodne funguje (klystíry z uriny, obklady, potieranie), ale som názoru, že najmenej z rôznych "urinoterapíí" účinkuje pitie uriny (nemyslím teraz pitie uriny počas urinovej hladovky, to je iná vec - to má silné opodstatnenie).
Ak by účinkovalo pitie rannej uriny, mal by som čistú pleť, ukážkové trávenie, vždy veľa energie, atď, atp... Alebo chce niekto povedať, že očakávam veľa ? Lebo ak áno, tak mám dojem, že konkrétne pitie uriny má tak slabé účinky, že si ich človek ani nemusí všimnúť. Ja som si ich fakt nevšimol...
Urinoterapia účinkuje, a aj podstatne silno, no v iných prípadoch... napríklad výplachy očí, nosných dutín, hrubého čreva, obklady na telo, urina odparená na 1/4 a z nej obklady, klystíry, atď.... stará urina a obklady, klystíry z nej, čistenie zubov pomocou starej uriny, kloktanie starou urinou, atď... to funguje, o tom som sa presvedčil. No z vlastných skúseností môžem povedať, že som si za tie 4 roky nevšimol účinky pitia uriny... Údajne má pitie rannej uriny človeku "dodať" vďaka melatonínu 2 hodiny spánku, inak povedané, ak človek napríklad spal 5 hodín a akosi mu to nestačí, tak ranná moč by ho mala prebrať viac, než šálka kávy. ... Nesúhlasím s tým, nikdy som nezažil, že by ma ranná moč prebrala (aj keď obvykle spávam 7 hodín). A to ju pijem 4 roky...
Týmto príspevkom chcem dať najavo to, že hoci je pitie moču najjednoduchším druhom urinoterapie, jeho výsledky sú spomedzi ostatných spôsobov "používania" moču najslabšie.
Alebo - má niekto skúsenosti s tým, že mal napríklad hormonálne problémy (lebo tam sa pripisuje účinok uriny), a pitie uriny mu ich vyriešilo ? Alebo mal niekto vysokú teplotu, vypil urinu, a teplota sa mu do pár hodín znížila ? .... Ak áno, napíšte...

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 268 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz