Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:26 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Přípravky Joalis
PříspěvekNapsal: stř kvě 12, 2010 1:41 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 439
Máte prosím někdo zkušenosti s přípravky firmy Joalis od Mudr Jonáše?
Jsou docela drahé, ale slibují vysokou účinnost.
Paní konzultantka mi vysvětlovala, že stravou a bylinkami odstraním volné toxiny, ale jejich výrobky umí odstranit i ta zapouzdřená ložiska. Tak nevím, co je na tom pravdy.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Přípravky Joalis
PříspěvekNapsal: stř kvě 12, 2010 2:02 pm 
Offline

Registrován: pon bře 23, 2009 8:52 am
Příspěvky: 101
Nevím, brala jsem je s přestávkami dost dlouho. Samozřejmě jsem kapala kapičky bez toho, aniž bych změnila stravu. Myslím si, že změna stravy a hlavně vnitřní očisty mi je bohatě zastoupily. Určitě bych dneska začala rovnou a nevyhazovala za to plno peněz. Určitě je dobré se nechat diagnostikovat, aby člověk věděl s čím bojuje. Samozřejmě spoustu lidí sahne radši po kapičkách, je to fakt jednodušší, než se spolehnout sám na sebe, k tomu je třeba sakra pevnou vůli, když si vzpomenu na moje deprese při detoxikaci..\":-)\"


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Přípravky Joalis
PříspěvekNapsal: stř kvě 12, 2010 6:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Máte prosím někdo zkušenosti s přípravky firmy Joalis od Mudr Jonáše?
Jsou docela drahé, ale slibují vysokou účinnost.
Paní konzultantka mi vysvětlovala, že stravou a bylinkami odstraním volné toxiny, ale jejich výrobky umí odstranit i ta zapouzdřená ložiska. Tak nevím, co je na tom pravdy.

Víte pokud vám namelu křídu a dám ji do tobolek, přičemž vás seznámím s tím, že jde o nové, naprosto unikátní léčivo, které zhruba za 30 dní zmákne jakýkoliv onkologický problém, tak když tomu budete věřit, což vysoká cena nepochybně garantuje, máte zhruba 80 % tní šanci na plné uzdravení. Toto potvrdilo již mnoho nezávislých studií a procentuelně se výsledky moc neliší. To mi nepřipadá tak špatné ve srovnání s těmi standardními postupy, kterým vlastně oprávněně nevěří již nikdo a také tomu odpovídá i žalostný výsledek. Osobně se domnívám, že jakékoliv zdokonalení práce přírody rukou člověka je nemožné a na co sáhne člověk stojí za starou belu, ale mohu se i mýlit. Já bych místo kapek chroustal třeba mrkev, což je levnější, chutnější a možná i účinnější.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Přípravky Joalis
PříspěvekNapsal: čtv kvě 13, 2010 1:50 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 439
Jarda píše:
Víte pokud vám namelu křídu a dám ji do tobolek, přičemž vás seznámím s tím, že jde o nové, naprosto unikátní léčivo, které zhruba za 30 dní zmákne jakýkoliv onkologický problém, tak když tomu budete věřit, což vysoká cena nepochybně garantuje, máte zhruba 80 % tní šanci na plné uzdravení. Toto potvrdilo již mnoho nezávislých studií a procentuelně se výsledky moc neliší.

U mně to zafungovalo opačně. Kdyby mě nabídli 1 přípravek za 350,-, tak si ho asi koupím. Ale když mi na první prohlídce řekli, že to bude chtít roční proceduru a předepsali mi hned 4 (= 1400,-), tak jsem úplně ztratila důvěru a odešla jsem, že si to ještě rozmyslím.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Přípravky Joalis
PříspěvekNapsal: čtv kvě 13, 2010 5:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
U mně to zafungovalo opačně. Kdyby mě nabídli 1 přípravek za 350,-, tak si ho asi koupím. Ale když mi na první prohlídce řekli, že to bude chtít roční proceduru a předepsali mi hned 4 (= 1400,-), tak jsem úplně ztratila důvěru a odešla jsem, že si to ještě rozmyslím.

To jste udělala krok správným směrem, on totiž každý krok vedoucí k opuštění ordinace lékaře, je ten nejvhodnější, který můžete pro ochranu svého zdraví a peněženky udělat.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Přípravky Joalis
PříspěvekNapsal: pát čer 24, 2011 3:36 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 15, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 89
Já také nemusím lékaře, ale je lékař a lékař. Dnes už jsou mezi spoustou dogmatických doktorů co se drží jen toho co se naučili na škole i tací, kteří se vydali svou vlastní cestou, tedy alternativou ať už je to Frej, Šula a v neposlední řadě Jonáš. Neházela bych je do stejného pytle, Jardo. Četla jsem knihy od Jonáše i jeho různé články a myslím, že patří mezi ty slušné.
Byla jsem na diagnostice v Joalisu a aby to nevypadalo jak náhoda, tak nejen u mě, ale i u dcery a známé, byla diagnostika velice přesná.
Mrkev je sice skvělá, ale tady se jedná o řízenou detoxikaci, takže se zaměřuje na detoxikaci konkrétních orgánů s návazností na orgánové okruhy a tím se vyčistí celé tělo, ale vždy je některý orgán více oslaben, nebo zanešen ap.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Přípravky Joalis
PříspěvekNapsal: pát čer 24, 2011 7:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Maybes píše:
Já také nemusím lékaře, ale je lékař a lékař. Dnes už jsou mezi spoustou dogmatických doktorů co se drží jen toho co se naučili na škole i tací, kteří se vydali svou vlastní cestou, tedy alternativou ať už je to Frej, Šula a v neposlední řadě Jonáš. Neházela bych je do stejného pytle, Jardo. Četla jsem knihy od Jonáše i jeho různé články a myslím, že patří mezi ty slušné.
Byla jsem na diagnostice v Joalisu a aby to nevypadalo jak náhoda, tak nejen u mě, ale i u dcery a známé, byla diagnostika velice přesná.
Mrkev je sice skvělá, ale tady se jedná o řízenou detoxikaci, takže se zaměřuje na detoxikaci konkrétních orgánů s návazností na orgánové okruhy a tím se vyčistí celé tělo, ale vždy je některý orgán více oslaben, nebo zanešen ap.

Vidíte a zrovna Jonáše já nyní moc nemusím, přestože jsem v mládí patřil mezi jeho velké obdivovatele a jeho knihy znám skoro nazpaměť. Problém je v tom, že je velice schopný a nyní bohužel nefunguje ani zdaleka jako lékař, ale většinou jak tvrdý manažér, což vám potvrdí pomalu každý, kdo se s ním v poslední době setkal. Sice nejde o můj přímý názor, ale těch pacientů, kteří mají tento názor, jsem zde měl v poslední době docela dost. Je možné, že se tak nechová ke každému, ale to já již nedovedu posoudit, kdybych na něj slyšel samou chválu, nebudu zde psát takový názor. Navíc je dobré si uvědomit, jak moc se ty jeho kapky liší od běžných léků, alespoň já tam z hlediska komerce velký rozdíl nevidím.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Přípravky Joalis
PříspěvekNapsal: ned úno 01, 2015 12:12 am 
Zkušenosti máááám \":-)\", a dokonce letité! Chodila jsem jeden čas přímo k panu MUDr. Jonášovi, pravidelně chodím k terapeutům Joalis - nyní už tak jednou za půl roku. Jsem otevřená alternativní medicíně, a to i přsto,že jsem v minulosti mockrát naletěla - naprosto nekvalitní bylinné směsi, pofidérní šamani a léčitelé,...

V Joalisu jsem se všude setkala s profesionálním přístupem a vstřícností. Nikdo vám tam neřekne, abyste zanevřeli na klasickou medicínu. NIkdo vám nebude říkat, že klasická medicína je nutné zlo. Ne. Jim je to fuk, nebo alespoň tak mi to přišlo \":)\". Že nemají zapotřebí proti nikomu brojit. Jejich metoda je zvláštní a unikátní. Mě zbavila spousty problémů - astmatu, alergií, psychických potíží, opakovaných viróz.... CHce to ale HODNĚ ttrpělivosti a odhodlání, silnou vůli.

V dnešní době mají totiž lidé ozkoušené, že vezmou pilulku a do pár minut je jim lépe... Všechno chceme hned. Všechno chceme instantní. Tahle Joalis metoda je ale běh na dlouhou trať a leckdy je to vyčerpávající - cítíte postupně, jak se měníte, jak se vám odbourávají potíže, cítíte se jinak, nově a musíte si na tento zvláštní prpůběh zvykat. Ale stojí to za to. Já nejsem fanatik, chodím samozřejmě i k lékařům, když je to nutné, užívám antibiotika... Ale na Joalis dopustit nedám!
\"8)\"


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Přípravky Joalis
PříspěvekNapsal: čtv kvě 07, 2015 10:02 am 
Zdravím, moja skúsenosť s prípravkami Joalis je veľmi pozitívna. Po príchode do Prahy som začal počas leta trpieť alergiami, ktoré som nikdy predtým nemal. Prvé 3 roky som sa liečil u klasických doktorov a bez výsledku. Stav sa len zhoršoval. Všetky štandardné lieky spôsobovali len dočasnú úľavu a ďalšie leto znovu tá istá alergia ešte o úroveň agresívnejšia. Potom som skúsil návštevu u liečiteľa ktorý mi vymeral infekčné ložiská v niekoľkých orgánoch pľúca, oči,

Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Přípravky Joalis
PříspěvekNapsal: sob říj 24, 2015 12:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="ivlcek":3u686spd]Zdravím, moja skúsenosť s prípravkami Joalis je veľmi pozitívna. Po príchode do Prahy som začal počas leta trpieť alergiami, ktoré som nikdy predtým nemal. Prvé 3 roky som sa liečil u klasických doktorov a bez výsledku. Stav sa len zhoršoval. Všetky štandardné lieky spôsobovali len dočasnú úľavu a ďalšie leto znovu tá istá alergia ešte o úroveň agresívnejšia. Potom som skúsil návštevu u liečiteľa ktorý mi vymeral infekčné ložiská v niekoľkých orgánoch pľúca, oči,

Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Přípravky Joalis
PříspěvekNapsal: sob říj 24, 2015 3:36 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
Dle mého názoru jsou přípravky firmy Joalis podvod. Podrobně jsem studoval jejich složení a nevěřím v jejich účinnost.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Přípravky Joalis
PříspěvekNapsal: sob říj 24, 2015 7:05 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Ates píše:
Dle mého názoru jsou přípravky firmy Joalis podvod. Podrobně jsem studoval jejich složení a nevěřím v jejich účinnost.

Hleďte, nevolte, prosím, tak příkrá slova. Dr. Jonáš a lidé kolem něj jsou smrtelníci z masa a kostí a nám oběma velmi podobní. Sleduji (jeho a jejich) konání cca 25 let a mám pár knížek doma, leckdo z rodiny a ze známých ho navštívil, i dost peněz mu za setkání dal .... Uvažováno bylo poctivě a srovnání bylo též (bylo s kým).
Slovo podvod není na místě. Podvod značí vědomé klamání, lež, za účelem nezaslouženého zisku, obohacení se na úkor druhého, prospěch bez poskytnutí protislužby. Já jejich služby (které beze sporu poskytnuty jsou) v žádném případě nedoporučuji. Ale podvod to není.
Zbytek je na vás.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Přípravky Joalis
PříspěvekNapsal: sob říj 24, 2015 9:54 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
martina72 píše:
Hleďte, nevolte, prosím, tak příkrá slova. Dr. Jonáš a lidé kolem něj jsou smrtelníci z masa a kostí a nám oběma velmi podobní. Sleduji (jeho a jejich) konání cca 25 let a mám pár knížek doma, leckdo z rodiny a ze známých ho navštívil, i dost peněz mu za setkání dal .... Uvažováno bylo poctivě a srovnání bylo též (bylo s kým).
Slovo podvod není na místě. Podvod značí vědomé klamání, lež, za účelem nezaslouženého zisku, obohacení se na úkor druhého, prospěch bez poskytnutí protislužby. Já jejich služby (které beze sporu poskytnuty jsou) v žádném případě nedoporučuji. Ale podvod to není.
Zbytek je na vás.

Každý máme právo na svůj názor. Já jsem jen napsal, co si myslím a nikomu svůj názor nevnucuji, tak mi nevnucujte ten svůj.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Přípravky Joalis
PříspěvekNapsal: úte lis 10, 2015 8:14 pm 
Joalis přípravky jsou perfektní, máme s nimi jen ty nejlepší zkušenosti. Jedná se o informační a detoxikační preparáty. Existuje již mnoho dostupných informaci o tom, jak preparáty fungují, proto se tímto nebudu zdržovat. Používáme je již přes 10 let. První joalis preparáty jsme si píchali v injekcích. Vývojem se je podařilo dát do kapiček, tablet a olejů. Možná i proto nepotřebujeme ani v pokročilém věku žádné léky. V naší rodině zamezili dvěma závažným operacím. Detoxikujeme i vnoučata od narození a nejsou vůbec nemocné. Dříve jsme dětem mazali lihové kapky na kůži, nyní má Joalis nově pro děti tři oleje, které se mažou každý den jeden na část těla. Než něco odsoudíte, je třeba nastudovat o preparátech informace, jak fungují. Přeji mnoho zdraví všem. Jarka


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Přípravky Joalis
PříspěvekNapsal: čtv úno 04, 2016 4:47 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2016 5:12 pm
Příspěvky: 61
Návštěvník píše:
Joalis přípravky jsou perfektní, máme s nimi jen ty nejlepší zkušenosti. Jedná se o informační a detoxikační preparáty. Existuje již mnoho dostupných informaci o tom, jak preparáty fungují, proto se tímto nebudu zdržovat. Používáme je již přes 10 let. První joalis preparáty jsme si píchali v injekcích. Vývojem se je podařilo dát do kapiček, tablet a olejů. Možná i proto nepotřebujeme ani v pokročilém věku žádné léky. V naší rodině zamezili dvěma závažným operacím. Detoxikujeme i vnoučata od narození a nejsou vůbec nemocné. Dříve jsme dětem mazali lihové kapky na kůži, nyní má Joalis nově pro děti tři oleje, které se mažou každý den jeden na část těla. Než něco odsoudíte, je třeba nastudovat o preparátech informace, jak fungují. Přeji mnoho zdraví všem. Jarka

Děkujeme, že jste si sem vložil zdarma svoji reklamu na přípravky Joalis. \":D\" \":D\" \":D\"


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 76 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz