Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:11 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon říj 19, 2009 7:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Jana píše:
Já jsem byla přesvědčená, že to bude nářez, neboť jsem celý život chodila po imunologiích, furt jsem měla anginy, nachlazení, rýmu non-stop, různé problémy se zažíváním... Tak mě překvapilo, že to se mnou nic nedělá. Koupel nepomohla na ekzém vůbec.
Za nějakou dobu to zkusím znovu a uvidím.
Jana

To, co píšete opravdu zvláštní a docela mě to překvapuje. Je ovšem pravdou, že pokud jste před užíváním MMS relativně delší dobu již čistila tělo, tak to nemusí být zas takový nářez, jak jste se domnívala. Prakticky se pouze dočišťují nějaké zbytky problémů, ale je otázkou z čeho se vám tedy tvoří ten ekzém, který vzniká téměř vždycky ze špatné krve. Krev čistí MMS v kombinaci se stravou, případně nějakými dalšími postupy, které vám mohou ještě ulehčit odstranění daného problému. Nikde jste zatím nepsala, že byste pravidelně prováděla klystýry, případně další techniky očisty střeva. Pokud jste to dosud nevyzkoušela, bylo by vhodné očisty začít provádět a osobně se domnívám, že nejvhodnější by byla aplikace klystýrů s tím, že by jste je prováděla pravidelně každý den po nějakou dobu. Minimální doba aplikace je čtrnáct dní a optimální by byla doba i mnohem delší. Já sám mám vyzkoušené urinové klystýry v celkové délce přes 60 dní a dokonce zde psali již někteří jiní členové i o době podstatně delší. Jinak obecně stav pokožky velice dobře ovlivňují následující faktory. Jednak je to dodávka křemíku a zde můžete vyzkoušet větší aplikaci okurek, nebo okurkové šťávy, případně velice vhodný je i přesličkový čaj. Dalším faktorem je zinek, to jsem vám říkal při našem setkání a zinku může dávat opravdu velké množství. Denní dávka může být až 180 mg, čili pokud 1 tableta má 15 mg, můžete použít až nějakých 15 i 16 tablet. Třetí a velice podstatný je stav Omega 3 mastné kyseliny v krevním řečišti a tkáních. Tuto kyselinu můžete velice dobře doplnit sirnou patlanicí z lněného oleje a osobně bych v tomto vašem případě nijak touto patlanicí nešetřil. Důležité je i železo a kyselina listová, což oboje obsahuje červená řepa a lze vyzkoušet větší dávky, podle snášenlivosti až 0,5 litru šťávy denně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 26, 2009 2:00 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 15, 2009 3:16 pm
Příspěvky: 131
Bydliště: Středočeský kraj
Ano, klystýry provádím, začala jsem každý den, pak obden, teď se snažím jednou týdně, někdy i častěji, je nepraktické, že se to musí dělat buďto ráno nebo večer, co se stane, když se to udělá přes den? Je docela komplikované u nás večer blokovat koupelnu. Upřímně řečeno mě to všechno zatím jedině vyčerpává hihi, večer chodím kvůli klystýru o hodně později spát, ráno vstávám dříve, protože mi trvá dlouho příprava šťáv, úklid atd. \":-)\")), přitom pořád hubnu. Ale nebudu se opakovat, zpět k původnímu stylu života se nevrátím, takže nemá cenu si stěžovat \":-)\"
Jen doma mají o mě strach, že mám anorexii, je to těžké ustát \":-)\"
Každopádně už aspoň netrpím tím zoufalým hladem, jako dříve, když se odpoledne nenajím, ty šťávy zasytí.
To MMS mě překvapilo, protože v té době jsem také byla na služební cestě a nebyla tam jiná možnost, než jíst teplou stravu a občas jen nechutné bagety, pizzy apod., takže se nedá mluvit o tom, že jsem se při tom čistila a přesto jsem nepociťovala vůbec nic, jak kdybych MMS nebrala.
Mohu se zeptat, v čem spočívá sirná patlanice?
Předem velice děkuji za Váš čas věnovaný mým dotazům \":-)\"
Zdravím Jana


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 26, 2009 8:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="Jana":16ackfqy]Ano, klystýry provádím, začala jsem každý den, pak obden, teď se snažím jednou týdně, někdy i častěji, je nepraktické, že se to musí dělat buďto ráno nebo večer, co se stane, když se to udělá přes den? Je docela komplikované u nás večer blokovat koupelnu. Upřímně řečeno mě to všechno zatím jedině vyčerpává hihi, večer chodím kvůli klystýru o hodně později spát, ráno vstávám dříve, protože mi trvá dlouho příprava šťáv, úklid atd. \":-)\")), přitom pořád hubnu. Ale nebudu se opakovat, zpět k původnímu stylu života se nevrátím, takže nemá cenu si stěžovat \":-)\"
Jen doma mají o mě strach, že mám anorexii, je to těžké ustát \":-)\"
Každopádně už aspoň netrpím tím zoufalým hladem, jako dříve, když se odpoledne nenajím, ty šťávy zasytí.
To MMS mě překvapilo, protože v té době jsem také byla na služební cestě a nebyla tam jiná možnost, než jíst teplou stravu a občas jen nechutné bagety, pizzy apod., takže se nedá mluvit o tom, že jsem se při tom čistila a přesto jsem nepociťovala vůbec nic, jak kdybych MMS nebrala.
Mohu se zeptat, v čem spočívá sirná patlanice?
Předem velice děkuji za Váš čas věnovaný mým dotazům \":-)\"
Zdravím Jana[/quote:16ackfqy]
Ta frekvence klystýrů jednou týdně, pokud řešíte nějaký zdravotní problém, je poměrně málo. Já osobně, pokud jsem řešil zdravotní problémy, jsem prováděl klystýry denně a to po dobu přesahující 60 dnů v kuse. Pokud se týká provádění klystýru, měl by se provádět vždy na lačno, nejsem proto schopen posoudit, co to bude dělat přes den, ale pokud nebudete najedená, pak by to zřejmě neměl být žádný zásadní problém. Anorexie začíná pod BMI 18,5, pokud jste dosud nad touto hodnotou, tak bych se jejich připomínkami nezabýval. Nepíšete sice v jakých dávkách jste MMS používala a jak často, nicméně odpověď je jasná, MMS neřeší špatnou životosprávu, MMS řeší čistě patogenní vlivy a pomnožení libovolného patogenu v tkáních. Sirná patlanice je vynikající prostředek na doplnění Omega 3 mastné kyseliny v těle. Této kyseliny máme téměř všichni veliký nedostatek a její nedostatek způsobuje značné množství zdravotních komplikací. Například u vás to může být i nosný zdroj problémů, takže byste to měla vyzkoušet. Zde si pročtěte vlákno, které k tomuto tématu hovoří,

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby
PříspěvekNapsal: čtv lis 05, 2009 3:44 am 
Offline

Registrován: pát říj 02, 2009 4:54 am
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha
Jarda píše:
Na čištění zubů dám 5 kapek chloritanu + 25 kapek kyseliny, promíchám a aktivuji 3 minuty, potom do nažloutlé tekutiny strčím kartáček a rovnou tím koncentrovaným roztokem čistím zuby. Na chuť nic moc, ale výsledky jsou skvělé, budete spokojena. Pokud Vám to nebude příliš nepříjemné, tak po čistění ještě zbytek ve skleničce lehce nařeďte vodou a vykloktejte si s tím ústa, pak vyplivnout a nejlépe nevyplachovat, tak to funguje nejlépe.

Takto jsem to zkusila 2x (po 10 dnech pouze vyplachu 3mi akt.kapkami s troskou vody) a mam ted strasne citlive zuby.Kdyz se jich dotknu kartackem uplne mi v nich brni.Mam nedavno predelane vsechny 20 let stare plomby (amalgam za keramiku) a zubar me upozornil,ze muzu mit zuby citlivejsi,ale toto zacalo az po MMS.Mam to prekonat a pokracovat nebot je to znamka ozdravneho procesu,nebo vystacim jen s vyplachovanim?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 05, 2009 8:55 am 
Offline

Registrován: stř črc 08, 2009 8:50 pm
Příspěvky: 142
chystám se taky čistit zuby MMS-kou, ale říkám si jestli ta kyselina citronová neškodí zubní sklovině?
Přírodní šťáva z citronu sklovinu narušuje.... \":?\"

_________________
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby
PříspěvekNapsal: čtv lis 05, 2009 11:01 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
ditac píše:
Takto jsem to zkusila 2x (po 10 dnech pouze vyplachu 3mi akt.kapkami s troskou vody) a mam ted strasne citlive zuby.Kdyz se jich dotknu kartackem uplne mi v nich brni.Mam nedavno predelane vsechny 20 let stare plomby (amalgam za keramiku) a zubar me upozornil,ze muzu mit zuby citlivejsi,ale toto zacalo az po MMS.Mam to prekonat a pokracovat nebot je to znamka ozdravneho procesu,nebo vystacim jen s vyplachovanim?

Je pravda, že tato procedura zpočátku citlivost zubů relativně vysoce zvýší, to se stalo i u mě, nicméně po určité době se to stabilizuje, problém zmizí a v podstatě se žádné další komplikace nevyskytují. Ústní dutina má mít po většinu dne zhruba kolem 7,5-8 pH a je potřeba si uvědomit, že to je relativně vysoká zásaditost. Čili pokud si čistíte zuby v podstatě louhem, který má také vysoké pH, neměl by být žádný problém, problémy v ústech jsou hlavně kvůli nízkému pH. Patogeny také umírají právě proto, že zvýšíte pH a navíc na ně působí ještě chlordioxid. Můžete s tím i koktat, ale dle mého názoru se to bude chovat zhruba stejně, záleží na koncentraci MMS a době kloktání.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 05, 2009 11:10 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
milda píše:
chystám se taky čistit zuby MMS-kou, ale říkám si jestli ta kyselina citronová neškodí zubní sklovině?
Přírodní šťáva z citronu sklovinu narušuje.... \":?\"

Nemám to sice nijak ověřené, ale domnívám se, že MMS po aktivaci má poměrně vysokou zásaditost, čili se nechová jako kyselina. Můj názor je, že žádné leptání zubní skloviny se nekoná, alespoň se mi to zatím, po poměrně dlouhém použití, nezdá, že by to takto mělo působit. Zuby jsou po vyčištění MMSkou naprosto čisté, hladké, bez jakéhokoliv problému odstraníte zubní kámen, zažloutnutí, záněty, případně i nějaké drobné kazy.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 09, 2009 6:36 pm 
Offline

Registrován: pon lis 09, 2009 6:20 pm
Příspěvky: 254
Málokedy sa zapájam do diskusií, ale tentoraz mi to nedalo napísať niektoré poznatky, ktoré som získala z knihy a z internetu. MMS nie je až tak bez vedľajších účinkov ako sa prezentuje na väčšine fór. MMS je silný oxidátor, v tele spôsobuje silný oxidačný stres, poškodzuje mitochondrie a vedie k nedostatku významného antioxidantu v tele - glutathionu. Túto informáciu mám z knihy Dr. med. Joachim Mutter - Gesund statt chronisch krank. Tento lekár na základe svojich skúseností nedoporučuje užívanie MMS, ale neboli tam napísané žiadne podrobnosti k tomu. Ďalej som sa napr. dočítala, že u niektorých ťažších stavov ako pacienti s HIV, môže dlhšietrvajúce branie MMS spôsobiť pokles lymfocytov, antioxidačných látok a kolaps už aj tak oslabeného imunitného systému, podrobnejšie sa píše o tom na týchto stránkach:
http://www.mms-selbsthilfe.de/showthread.php?t=149.
Ja osobne MMS vyskúšam, nakoľko mi doteraz nič nezabralo na môj zdravotný stav a nemám už čo stratiť, ale budem to robiť metódou ako to doporučuje jeden lekár, užívať max. 2-3 týždne a potom prestávka týždeň, doplním hladinu antioxidantov a glutathionu + samozrejme zdravá strava.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 09, 2009 8:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
bludicka píše:
Málokedy sa zapájam do diskusií, ale tentoraz mi to nedalo napísať niektoré poznatky, ktoré som získala z knihy a z internetu. MMS nie je až tak bez vedľajších účinkov ako sa prezentuje na väčšine fór. MMS je silný oxidátor, v tele spôsobuje silný oxidačný stres, poškodzuje mitochondrie a vedie k nedostatku významného antioxidantu v tele - glutathionu. Túto informáciu mám z knihy Dr. med. Joachim Mutter - Gesund statt chronisch krank. Tento lekár na základe svojich skúseností nedoporučuje užívanie MMS, ale neboli tam napísané žiadne podrobnosti k tomu. Ďalej som sa napr. dočítala, že u niektorých ťažších stavov ako pacienti s HIV, môže dlhšietrvajúce branie MMS spôsobiť pokles lymfocytov, antioxidačných látok a kolaps už aj tak oslabeného imunitného systému, podrobnejšie sa píše o tom na týchto stránkach:
http://www.mms-selbsthilfe.de/showthread.php?t=149.
Ja osobne MMS vyskúšam, nakoľko mi doteraz nič nezabralo na môj zdravotný stav a nemám už čo stratiť, ale budem to robiť metódou ako to doporučuje jeden lekár, užívať max. 2-3 týždne a potom prestávka týždeň, doplním hladinu antioxidantov a glutathionu + samozrejme zdravá strava.

No je to vaše rozhodnutí, ale zkusím vás upozornit na některé body, kde si myslím, že se mýlíte. Jednak užívání 2x-3x týdně příliš význam mít asi nebude, protože většina patogenů, se kterými právě bojujete, se množí v intervalech velice krátkých a za 24 hodin je tedy máte zpátky. Co se týká mitochondrií, zde bych asi taky měl připomínku, protože pokud by byl pravdou závěr zmíněného lékaře, tak úbytek mitochondrií by v podstatě znamenal i úbytek energie v našem organizmu. Mohu vás ujistit, že za poslední léta jsem nikdy neměl tolik energie, jako právě době užívání MMS a to tedy hrubě neodpovídá závěrům uvedeného lékaře. Ke glutathionu bych měl asi následující názor, jestliže se člověk bude stravovat správně, to je živými potravinami z přírody a ne plastickým žrádlem, které vyrábí chemicko potravinářský průmysl, je velice nepravděpodobné, že by nedostatkem glutathionu mohl trpět. Látka je obsažena prakticky v každé potravině a její nedostatek se dá dost obtížně vytvořit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 09, 2009 9:44 pm 
Offline

Registrován: pon lis 09, 2009 6:20 pm
Příspěvky: 254
špatne ste mi rozumel, ja som nemyslela 2-3x týždenne, ale nepretržite užívať 2 až 3 týždne, potom týždeň pauza a potom zase užívať, no ja nie som lekár, ja som laik a zverejnila som len, čo som sa dočítala o tejto problematike, inak Dr. Joachim Mutter je v Nemecku významný lekár, je možné nájsť niektoré jeho prednášky na youtube.com po zadaní jeho mena, venuje sa najmä problematike ťažkých kovov, amalgámu, tá kniha, ktorú som uviedla, je jedna z najlepších z oblasti medicíny, čo som za posledné roky čítala a nemyslím si, že by tam uvádzal nejaké neoverené údaje. V príspevku som uvádzala, že ľudia s poškodeným imunitným systémom, to sú práve tí, ktorí majú väčšinou nedostatok toho glutathionu, užívaním MMS si môžu ublížiť - nie je to môj názor, ja s MMS skúsenosti nemám, po viactýždňovom užívaní u nich dochádza k úbytku T-lymfocytov, Coenzymu Q10, zvýšenej tvorbe voľných radikálov v dôsledku oxidačnej záťaže. A zase nemôžete porovnávať seba, ktorý 25 rokov funguje na surovej strave, pije denne litre surových štiav, vodu upravenú osmózou... pravidelne sa prečisťuje klystýrmi, urinoterapiou a pod., takto drtivá väčšina populácie nefunguje, väčšine populácie chýba aj taký základný vitamín C. Váš nárast energie môže súvisieť s tým, že telo sa zbavilo nejakej chronickej bakteriálnej a vírusovej záťaže, príp. parazitov, ťažko povedať, nedá sa priamočiaro uvažovať, že keď zrovna Vy ste pocítili nárast energie, tak to vylučuje poškodenie mitochondrií, celá problematika je dosť zložitá a treba ešte urobiť výskumy. MMS môže silne potláčať bakteriálne a virálne infekcie, ale ak je človek chorý, má napr. tú ALS chorobu ako Váš priateľ a príčinou choroby sú napr. ťažké kovy, dlhotýždňovým užívanim MMS sa jeho aj tak poškodený imunitný systém ešte viac nabúra a potrvá dlho znovu vybudovať dostatočné zásoby antioxidantov v tele zlikvidované dlhým braním MMS.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 09, 2009 10:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
bludicka píše:
špatne ste mi rozumel, ja som nemyslela 2-3x týždenne, ale nepretržite užívať 2 až 3 týždne, potom týždeň pauza a potom zase užívať, no ja nie som lekár, ja som laik a zverejnila som len, čo som sa dočítala o tejto problematike, inak Dr. Joachim Mutter je v Nemecku významný lekár, je možné nájsť niektoré jeho prednášky na youtube.com po zadaní jeho mena, venuje sa najmä problematike ťažkých kovov, amalgámu, tá kniha, ktorú som uviedla, je jedna z najlepších z oblasti medicíny, čo som za posledné roky čítala a nemyslím si, že by tam uvádzal nejaké neoverené údaje. V príspevku som uvádzala, že ľudia s poškodeným imunitným systémom, to sú práve tí, ktorí majú väčšinou nedostatok toho glutathionu, užívaním MMS si môžu ublížiť - nie je to môj názor, ja s MMS skúsenosti nemám, po viactýždňovom užívaní u nich dochádza k úbytku T-lymfocytov, Coenzymu Q10, zvýšenej tvorbe voľných radikálov v dôsledku oxidačnej záťaže. A zase nemôžete porovnávať seba, ktorý 25 rokov funguje na surovej strave, pije denne litre surových štiav, vodu upravenú osmózou... pravidelne sa prečisťuje klystýrmi, urinoterapiou a pod., takto drtivá väčšina populácie nefunguje, väčšine populácie chýba aj taký základný vitamín C. Váš nárast energie môže súvisieť s tým, že telo sa zbavilo nejakej chronickej bakteriálnej a vírusovej záťaže, príp. parazitov, ťažko povedať, nedá sa priamočiaro uvažovať, že keď zrovna Vy ste pocítili nárast energie, tak to vylučuje poškodenie mitochondrií, celá problematika je dosť zložitá a treba ešte urobiť výskumy. MMS môže silne potláčať bakteriálne a virálne infekcie, ale ak je človek chorý, má napr. tú ALS chorobu ako Váš priateľ a príčinou choroby sú napr. ťažké kovy, dlhotýždňovým užívanim MMS sa jeho aj tak poškodený imunitný systém ešte viac nabúra a potrvá dlho znovu vybudovať dostatočné zásoby antioxidantov v tele zlikvidované dlhým braním MMS.

Používání MMS, tak jak to píšete, je v pořádku a je to asi správné rozhodnutí. Já si také myslím, že delší užívání než jeden měsíc není příliš vhodné, tam bych opravdu viděl masivní dodávku vitaminu C, případně i dalších antioxidantů, jako nezbytnou. Rozhodně se nehodlám tady přít o názory nějaké německé kapacity, to si myslím, že proti němu jsem malým pánem, ale sdělil jsem svůj názor na danou problematiku. Nevím zda je správný, je to prostě jenom můj názor. Je pravdou, že moje tělo se může chovat jinak, než tělo člověka který je masivním způsobem zanesený špatnou životosprávou, nesmyslným životním stylem a trvalou stresovou zátěží. Takovýto člověk samozřejmě nemá rezervy prakticky ničeho, vše je na doraz vyčerpáno a jeho tělo se opravdu může chovat výrazně jinak. I přesto se nedomnívám, že by MMS, používané do maximální doby čtyřech týdnů s následnou pauzou na velké dávky vitaminu C a dalších antioxidantů, mělo činit vážnější zdravotní problémy.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte lis 10, 2009 7:01 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Tak ma napadla jedna vec, že MMs ničí všetky patogény v organizme.
Ked teda všetko likviduje nezlikviduje aj laktobacili obsiahnuté v kvasnes zelenine a tabletových doplnkoch?
Inak používam MMS na výplach ústnej dutiny cca 10 aktivovaných kvapiek a trochu ma začali pobolievat zuby.
Može to mat nejaký súvis s aplikáciou MMS alebo sa to vzájomne vylučuje?
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte lis 10, 2009 9:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Tak ma napadla jedna vec, že MMs ničí všetky patogény v organizme.
Ked teda všetko likviduje nezlikviduje aj laktobacili obsiahnuté v kvasnes zelenine a tabletových doplnkoch?
Inak používam MMS na výplach ústnej dutiny cca 10 aktivovaných kvapiek a trochu ma začali pobolievat zuby.
Može to mat nejaký súvis s aplikáciou MMS alebo sa to vzájomne vylučuje?
Ďakujem

Laktobacily nijak negativně neovlivňuje, alespoň to tak vypadá, že jim spíše umožní se lépe ve střevě kolonizovat.
Já na zuby používám 8 kapek chloritanu, aktivovaných cca 35 kapkami kyseliny citrónové, tento roztok je trochu méně kyselý, než standardní varianta, ale zuby jsou po něm citlivější tak jako tak. Není to bolest, jedná se spíše o vyšší citlivost zubů, ale stav zubů se rychle zlepšuje a záněty dásní rychle mizí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 11, 2009 12:12 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
Jarda píše:
Já na zuby používám 8 kapek chloritanu, aktivovaných cca 35 kapkami kyseliny citrónové, tento roztok je trochu méně kyselý, než standardní varianta, ale zuby jsou po něm citlivější tak jako tak. Není to bolest, jedná se spíše o vyšší citlivost zubů, ale stav zubů se rychle zlepšuje a záněty dásní rychle mizí.
Taky bych si rád poopravil dásně, jó 40 let vařácký stravy, od příštího týdne budu tohle testovat taky, dostanu MMS od Pavla z Brna - děkuji Vám za radu Pavla kontaktovat, Jaroslave.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 12, 2009 1:20 am 
Offline

Registrován: pát říj 02, 2009 4:54 am
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha
Jarda píše:
Laktobacily nijak negativně neovlivňuje, alespoň to tak vypadá, že jim spíše umožní se lépe ve střevě kolonizovat.

Dobry den pane Zajicku,jaky mate nazor na tyto laktobacily (pobyvam mimo CR a tato firma ma zastoupeni celosvetove).Davkovani vsak doporucuji rano pred jidlem nebo 2 hodiny po jidle,ale Vy jste nekde zminoval,ze se maji uzivat s jidlem,jinak ztraceji ucinnost.

Forever Active ProbioticTM (Forever aktivní probiotikum)
Bifidobacterium a jednotlivé druhy jsou:
Lactobacillus acidophilus – potlačuje nežádoucí mikroorganizmy a pomáhá předcházet jejich množení a vytváření kolonií. Bifidobacterium longum – vytlačuje nežádoucí bakterie a tím napomáhá snížení výskytu gastrointestinálních poruch. Bifidobacterium lactis – pomáhá snižovat pH v těle a zabraňuje také množení nežádoucích bakterií.
Lactobacillus rhamnosus – pomáhá chránit střevní trakt, aby se v něm nemohly zachytit nežádoucí mikroorganizmy.
Lactobacillus bulgaricus – napomáhá udržet tenké střevo čisté a v rovnováze.
Lactobacillus plantarum – uchovává klíčové živiny, vitaminy a antioxidanty, aby napomáhaly neutralizaci nežádoucích substancí v naší stravě.
SLOŽENÍ: 1 dražé obsahuje: speciální probiotickou směs – 1 miliardu cfu, L. acidophilus, B. longum, B. lactis, L. rhamnosus, L. bulgaricus, L. plantarum
OSTATNÍ SLOŽKY: palmový olej, želatina, glycerin, sójový lecitin, pektin.
OBSAH: 30 dražé (kuliček)
DÁVKOVÁNÍ: Užívejte denně jedno dražé na lačno nebo dvě hodiny po jídle a zapijte vodou. Spolkněte vcelku, nekousejte.
PRODUKT #222
• Podporuje zdraví zažívacího traktu. • Zvyšuje absorbci živin a podporuje
imunitu. • Unikátní kombinace 6 užitečných druhů
bakterií. • Není potřeba skladovat v chladničce.
Poznámka: Neobsahuje kvasinky, pšenici, lepek, kukuřici, mléčné produkty, umělá barviva, umělé příchutě ani konzervační přípravky. Případné barevné odlišnosti jsou přirozené, neboť tento výrobek obsahuje přírodní složky.
https://distrib.foreverliving.com/cms/d ... robiotic_5


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz