Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 1:59 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 268 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Pitie uriny-urinoterapie
PříspěvekNapsal: ned říj 17, 2010 2:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
hammel píše:
Super ďakujem za odpoveď už to dodržiavam a ako aj jeden tu písal oveľa viac pijem a je to lepšie vidím že sa v tom vyznáte ale od včera má trápi jeden problém. Ja cvičím, žiadne extra záťaže a dostal som proteíni, aminokyseliny a tuším že sa to volá aj kreatín? Od včera si lámem hlavu že keď to budem užívať pri cvičení či aj po tom môžem naďalej pokračovať s urinoterapiou? Viem že pri urinoterapii sa nemajú používať lieky ale to niesu lieky ale len také výživové doplnky alebo sa mýlim? Rád by som s urinoterapiou pokračoval a tak dúfam že sa zhodneme v názore že môžem s tým pokračovať.

To musíte posoudit vy, jak vám to bude chutnat, jinak v tom patrně problém nebude, pouze ta horší chuť.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pitie uriny-urinoterapie
PříspěvekNapsal: pon říj 18, 2010 9:06 pm 
Offline

Registrován: stř zář 08, 2010 7:35 pm
Příspěvky: 187
Bydliště: Slovensko- Prešov
teraz ste ma potešili ak ide o chuť tú hádam nejako zvládnem som len preto napísal že či to nebude škodlivé znovu prijímať


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pitie uriny-urinoterapie
PříspěvekNapsal: úte říj 19, 2010 9:26 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
hammel píše:
teraz ste ma potešili ak ide o chuť tú hádam nejako zvládnem som len preto napísal že či to nebude škodlivé znovu prijímať

Ne, to ničemu nevadí, jde pouze o tu chuť.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Dárcovská urinoterapie
PříspěvekNapsal: sob dub 23, 2011 10:46 pm 
Offline

Registrován: sob dub 23, 2011 10:21 pm
Příspěvky: 19
Dobrý den,

trápí mě padání vlasů a hormonální potíže. S lékaři to sice řeším, ale zatím jsem se nijak nezačala léčit a vím, že do hormonální léčby jít nechci. Po pročtení několika diskuzí (nejenom zde) si myslím,že by mi mohla pomoct dárcovská urinoterapie. (Pokud to dobře chápu, vlastní moč by mě ještě více poškodila, když mám tak rozhozený organismus.)
Můj problém teď je, kde najít zdravou dárkyni? Znáte OSOBNĚ někoho, kdo se touto metodou zabývá? Nějaké spolky asi neexistují, na netu nejsou kontakty žádné a podat si inzerát nemám kam..
Poradíte mi??? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dárcovská urinoterapie
PříspěvekNapsal: ned dub 24, 2011 7:40 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Tynka píše:
Dobrý den,

trápí mě padání vlasů a hormonální potíže. S lékaři to sice řeším, ale zatím jsem se nijak nezačala léčit a vím, že do hormonální léčby jít nechci. Po pročtení několika diskuzí (nejenom zde) si myslím,že by mi mohla pomoct dárcovská urinoterapie. (Pokud to dobře chápu, vlastní moč by mě ještě více poškodila, když mám tak rozhozený organismus.)
Můj problém teď je, kde najít zdravou dárkyni? Znáte OSOBNĚ někoho, kdo se touto metodou zabývá? Nějaké spolky asi neexistují, na netu nejsou kontakty žádné a podat si inzerát nemám kam..
Poradíte mi??? Děkuji

Na toto téma jsem zde někde také již odpovídal a možná vás trochu zklamu. Naprosto perfektně to funguje u mužů, kde se aplikuje ženská urina, ale u ženy s tím zkušenosti nemám. Teoreticky by měl být výsledek podobný, ale pouze v případě, že máte přebytek mužského hormonu testosteronu a to je většinou spojeno s větším ochlupením, což je i téma kde jsem tuto problematiku řešil. Pokud nadměrné ochlupení nemáte, je přebytek testosteronu málo pravděpodobný a pak se jedná spíše o demineralizaci vlasové části pokožky, což má za následek výpad vlasů. Tam by bylo vhodné nechat si udělat vlasovou analýzy a deficity srovnat. Jinak pochybuji, že by jste našla nějaký klub, nebo inzertní portál na dárcovství uriny, toto téma je zde tabuizované a i když mnoho lidí urinoterapii praktikuje, tak mluvit o tom veřejně se stydí. Ideální, pro takový případ, je najít si mladou zdravou ženu, která se kvalitně stravuje, ideálně vitartiánku, jejíž urina bude chuťově vyhovující a rozumě se s ní dohodnout na nějakém postupu. Toto asi na dálku vykorespondovat nejde a také denní převoz uriny vidím jako velký problém, čili by to měl být někdo v dosahu vašeho bydliště.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: ned dub 24, 2011 6:38 pm 
Offline

Registrován: sob dub 23, 2011 10:21 pm
Příspěvky: 19
Dobrý den, děkuji Vám za odpověď ohledně dárcovské urinoterapie. Myslím si, že v mém problému právě testosteron důležitý bude. Roli asi hraje ale i štítná žláza, kterou mám dle krve v normě, ale 2 léčitelé a přístroj EAV mi u ní diagnostikuje špatnou funkci. Můj gynekolog se však ŠŽ odmítá zabývat, takže vidím, že nějakou komplexní pomoc asi budu muset hledat sama.
Píšete, že s dárcovskou urinoterapií nemáte u žen zkušenost - jak by u mě fungovala vlastní moč? Poškodila by mě hodně? Mám docela strach, že ano.
Vy náhodou neznáte nějakou mladou zdravou vitariánku, která by mohla být mou dárkyní? Mám sice kamarádek dost, ale jsem ještě na VŠ - tzn. jejich strava je šílená a navíc berou všechny antikoncepci.
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: ned dub 24, 2011 8:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Tynka píše:
Dobrý den, děkuji Vám za odpověď ohledně dárcovské urinoterapie. Myslím si, že v mém problému právě testosteron důležitý bude. Roli asi hraje ale i štítná žláza, kterou mám dle krve v normě, ale 2 léčitelé a přístroj EAV mi u ní diagnostikuje špatnou funkci. Můj gynekolog se však ŠŽ odmítá zabývat, takže vidím, že nějakou komplexní pomoc asi budu muset hledat sama.
Píšete, že s dárcovskou urinoterapií nemáte u žen zkušenost - jak by u mě fungovala vlastní moč? Poškodila by mě hodně? Mám docela strach, že ano.
Vy náhodou neznáte nějakou mladou zdravou vitariánku, která by mohla být mou dárkyní? Mám sice kamarádek dost, ale jsem ještě na VŠ - tzn. jejich strava je šílená a navíc berou všechny antikoncepci.
Děkuji

O štítné žláze se zde toho píše opravdu hodně a jedná se o témata jód a lugolův roztok, čili si je trochu prostudujte, udělejte si test teploty pod jazykem a kontrolní skvrnu na zápěstí, což vám ukáže na stav štítné žlázy a nikdo jiný se tím zabývat nemusí, pokud nechce. Té uriny se zase tak bát nemusíte a o poškození nemůže být řeč. Sice netuším, zda se váš problém, může tímto postupem srovnat, to bych spíše vsadil na ten jód, nebo další důležité prvky, ale jsem si celkem jistý, že nějaké další škody určitě nenastanou. Takovou ženu neznám, uvědomte si, že můj věk je cca dvakrát tak vysoký jako věk studenta na VŠ a moje případné kamarádky tedy mají také jiné roky, než jsou ty vaše.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: úte dub 26, 2011 2:09 pm 
Offline

Registrován: sob dub 23, 2011 10:21 pm
Příspěvky: 19
Vím, že urinoterapie se většinou praktikuje jako léčba vlastní močí, ale nedovedu si představit, že by v mém případě - téměř žádné vlasy a hormonální poruchy - měla vlastní moč léčit.. Opravdu si myslíte, že se mi nic nestane? Máte zkušenost, že by nemocní lidé pili svou moč a tím se vyléčili???
Ten jód si pročtu, děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: úte dub 26, 2011 8:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Tynka píše:
Vím, že urinoterapie se většinou praktikuje jako léčba vlastní močí, ale nedovedu si představit, že by v mém případě - téměř žádné vlasy a hormonální poruchy - měla vlastní moč léčit.. Opravdu si myslíte, že se mi nic nestane? Máte zkušenost, že by nemocní lidé pili svou moč a tím se vyléčili???
Ten jód si pročtu, děkuji.

Tak to nebude jenom můj názor, na toto téma je toho jak v knihách, tak na internetu opravdu dost, čili si můžete i potřebné informace dohledat. Urina léčí vlastně systémem homeopatie, tedy podobné se léčí podobným a mělo by to tedy fungovat i ve vašem případě. Znám poměrně dost případů, kde urina odvedla solidní kus práce i když jako jediný prvek léčby bych ji asi nepoužíval, vždy je dobré ji kombinovat i se soborem dalších postupů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: stř dub 27, 2011 1:41 pm 
Offline

Registrován: sob dub 23, 2011 10:21 pm
Příspěvky: 19
Rozumím, pro jistotu se tedy ještě jednou zeptám - opravdu je to bezpečné i pro ženu, která má zvýšený testosteron???
K tomu Lug.roztoku - v lékárně jsem ještě nebyla, ale náhodou jsem doma našla nějaký Jodisol. Předpokládám, že to použít nemůžu..?
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: stř dub 27, 2011 9:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Tynka píše:
Rozumím, pro jistotu se tedy ještě jednou zeptám - opravdu je to bezpečné i pro ženu, která má zvýšený testosteron???
K tomu Lug.roztoku - v lékárně jsem ještě nebyla, ale náhodou jsem doma našla nějaký Jodisol. Předpokládám, že to použít nemůžu..?
Děkuji

Urinoterapie obecně rovná hormonální rovnováhu, čili dle mého názoru by se měl stav postupně upravovat. Pokud tomu stále nevěříte, tak vyzkoušejte čaj z kotvičníku, to je také slušný rovnač hormonů a teprve poté jděte do té urinoterapie. Ten Jodisol můžete použít na zkušební skvrnu, ke zjištění případného deficitu, ale na užívání se použít nedá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: pát dub 29, 2011 5:17 pm 
Offline

Registrován: sob dub 23, 2011 10:21 pm
Příspěvky: 19
Tak diskusi o jodu a Lugolovu roztoku jsem sice četla, ale upřímně mi připadá dost nepřehledná. Pokud se skrvna ztratí do 6 hodin, znamená to nedostatek jodu a tím pravěpodobně nízká funkce šž?
A pokud se ale skrvna neztratí, znamená to, že jódu je dost a žláza je tudíž v pořádku??? Nebo můžu trpět hypofunkcí i tak?
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: sob dub 30, 2011 7:00 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Tynka píše:
Tak diskusi o jodu a Lugolovu roztoku jsem sice četla, ale upřímně mi připadá dost nepřehledná. Pokud se skrvna ztratí do 6 hodin, znamená to nedostatek jodu a tím pravěpodobně nízká funkce šž?
A pokud se ale skrvna neztratí, znamená to, že jódu je dost a žláza je tudíž v pořádku??? Nebo můžu trpět hypofunkcí i tak?
Děkuji

Berte to jako u auta, prostě nemám dost oleje v motoru, tak se to asi zadře, ale zadřít se to nemusí, to je prostě věc náhody, čili zde srovnejte vše, co se srovnat dá a pak se teprve bavíme o možnosti mít v pořádku svůj zdravotní problém. Jinak ta doba není 6 hodin, ale 8 hodin a pokud vydrží skvrna více jak 8 hodin máte srovnaný jód, což ovšem zdaleka neznamená, že máte v pořádku také selen a další prvky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: sob dub 30, 2011 9:00 pm 
Offline

Registrován: sob dub 23, 2011 10:21 pm
Příspěvky: 19
Chtěla jsem si udělat test s Jodisolem, ale všimla jsem si, že je 2 roky po "expiraci" - má to nějaký vliv??? Pokud ano, budu muset počkat po víkendu, než někde seženu Lugolův roztok.
Na ten pokus s teplotou si asi koupím i teploměr, jelikož doma máme opravdu letitý, ale moc nevím, který si vybrat-lékárnice mi řekla, že rtuťové jsou zakázané a digitální zase "podmíráky" \":-)\" Na netu stojí teploměry od 100 do 900 Kč, jak má člověk poznat, který je dobrý...???
K těm ženským hormonům, dá se to ještě nějak jinak srovnat (kromě kotvičníku)???
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: sob dub 30, 2011 9:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Tynka píše:
Chtěla jsem si udělat test s Jodisolem, ale všimla jsem si, že je 2 roky po "expiraci" - má to nějaký vliv??? Pokud ano, budu muset počkat po víkendu, než někde seženu Lugolův roztok.
Na ten pokus s teplotou si asi koupím i teploměr, jelikož doma máme opravdu letitý, ale moc nevím, který si vybrat-lékárnice mi řekla, že rtuťové jsou zakázané a digitální zase "podmíráky" \":-)\" Na netu stojí teploměry od 100 do 900 Kč, jak má člověk poznat, který je dobrý...???
K těm ženským hormonům, dá se to ještě nějak jinak srovnat (kromě kotvičníku)???
Děkuji

Pro tento účel to určitě nemá negativní vliv a vůbec se nedomnívám, že by to mohlo nějak vadit, ten se zkazit nedá. Žádný moderní digitální šmejd si nekupujte, ten co máte je ten nejlepší, který můžete mít. Hormony jsou vždy o srovnání deficitu prvků, ale je na to i více bylin, koukněte se po internetu, také naznám všechno.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 268 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz