Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 1:04 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 103 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv pro 16, 2010 8:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Dave píše:
Ne ne,ja bych rekl,ze princip je uplne jiny.Tady mikrovlny neohrivaji potravinu,ale el. mag. pole ohriva dno nadoby.Podle me efektivni a nezavadne.Na druhou stranu je to dalsi zaric,nakolik nebezpecny,to netusim.Pro blizsi info
http://petrik.bigbloger.lidovky.cz/c/107146/Nove-vynalezy-na-trhu-spotrebicu-2-indukcni-varic.html

Ono bude opravdu těžké odhadnout, co všechno se s tou potravinou při zásahu těch mikrovln děje a u toho bych byl vždy opatrný. Je třeba si uvědomit, že vymýšlíme stálá zrychlení čehokoliv, ale ono je otázkou, zda je stále co zrychlovat, když zdraví vám zajistí právě pomalé tempo a to i při vaření.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 17, 2010 5:21 pm 
Offline

Registrován: stř zář 08, 2010 7:35 pm
Příspěvky: 187
Bydliště: Slovensko- Prešov
A vraj sú dobré aj Atlantské znaky na neutralizáciu elektromagnetických polí ale to len neutralizuje ale neharmonizuje


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 17, 2010 9:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
hammel píše:
A vraj sú dobré aj Atlantské znaky na neutralizáciu elektromagnetických polí ale to len neutralizuje ale neharmonizuje

Rušiček těchto polí je celkem dost velký výběr, ovšem je otázkou jak jejich funkčnost, tak možnosti si jejich aktivitu ověřit, což vede velice často k vyhození peněz za nefunkční krámy.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 18, 2011 12:21 am 
Offline

Registrován: stř bře 30, 2011 9:50 pm
Příspěvky: 113
Čím je najvhodnejšie mazat tvár po opalovaní?
Mylsím aby sa na nej neprejavovali známky starnutia(vrásky,ztrata pružnosti), lebo opalovanie podporuje ich tvorbu.
Je vhodnejšie si po tom urobit obklady z uriny alebo sa iba opat namazat kokosovým tukom ako pri opalovaní alebo niečo celkom iné?

Stačí na udržanie vizuálnej mladistvosi pokožky doplnat vit E,minerály,mazat sa kokosovým tukom,robit obklady z uriny?
Dá sa počas letného slnenia brat vit.E formou tabliet vo vačšej dávke a ak áno tak kedy a v akej?
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 18, 2011 8:37 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mat11 píše:
Čím je najvhodnejšie mazat tvár po opalovaní?
Mylsím aby sa na nej neprejavovali známky starnutia(vrásky,ztrata pružnosti), lebo opalovanie podporuje ich tvorbu.
Je vhodnejšie si po tom urobit obklady z uriny alebo sa iba opat namazat kokosovým tukom ako pri opalovaní alebo niečo celkom iné?

Stačí na udržanie vizuálnej mladistvosi pokožky doplnat vit E,minerály,mazat sa kokosovým tukom,robit obklady z uriny?
Dá sa počas letného slnenia brat vit.E formou tabliet vo vačšej dávke a ak áno tak kedy a v akej?
Ďakujem

To je vždy vnitřní problém, ale zvenčí je velice vhodný kokosový olej. Jinak ten váš postup je v pořádku, akorát ten vitamín E nepřehánět, on je jako každý vitamín rozpustný v tuku ve velké dávce toxický, čili bych to viděl tak na 400 mg denně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 18, 2011 5:55 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Mobilni telefon:
Bude to znit divne, ale zaznamenal sem zajimavy ukaz, ktery popira mozna vsechny demagogie ktere o vlivu zareni na cloveka vznikly. Pri telefonovani v tiche mistnosti mobilnim telefonem sem jednou zkusil oddalit mobil pri konverzaci od ucha, protoze druha strana mluvila moc nahlas \":)\". Najednou sem si vsiml ze pri oddaleni cca 5 cm a vice od ucha mi prestava v tom uchu takovym divnym zpusobem tepat, asi jako kdyz se clovek uzene a huci mu v hlave coz je trochu slyset i v usich, docela neprijemny pocit, mozna to vysvetluje proc nemam rad telefonovani. Pri opetovnem priblizeni telefonu se to zase objevilo. Tedy prima zavislost.
Priste to zkusim i s druhym uchem ale myslim ze to bude stejne. Tedy ze sem zaregistroval vliv zareni minimalne na moje ucho.

Muzete mi nekdo potvrdit tento fenomen? nebo se mam jit zahrabat...

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Naposledy upravil Petr 2 dne pon dub 18, 2011 6:40 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 18, 2011 6:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Petr 2 píše:
Mobilni telefon:
Bude to znit divne, ale zaznamenal sem zajimavy ukaz, ktery popira mozna vsechny demagogie ktere o vlivu zareni na cloveka vznikly. Pri telefonovani v tiche mistnosti mobilnim telefonem sem jednou zkusil oddalit mobil pri konverzaci od ucha, protoze druha strana mluvila moc nahlas \":)\". Najednou sem si vsiml ze pri oddaleni cca 5 cm od ucha a vice mi prestava v tom uchu takovym divnym zpusobem tepat, asi jako kdyz se clovek uzene a huci mu v hlave coz je trochu slyset i v usich, docela neprijemny pocit, mozna to vysvetluje proc nemam rad telefonovani. Pri opetovnem priblizeni telefonu se to zase objevilo. Tedy prima zavislost.
Priste to zkusim i s druhym uchem ale myslim ze to bude stejne. Tedy ze sem zaregistroval vliv zareni minimalne na moje ucho.

Muzete mi nekdo potvrdit tento fenomen? nebo se mam jit zahrabat...

Obávám se, že jde o docela normální jev, akorát ho lidé moc nesledují. Já zásadně držím telefon dost daleko od hlavy i když při tom mnohdy vypadám dost podivně, ale to mě vadí méně, než ozařování hlavy. Běžně za měsíc protelefonuji tak 35 hodin a to bych už měl v hlavě díru.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 18, 2011 7:17 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
Petr 2 píše:
Mobilni telefon:
Bude to znit divne, ale zaznamenal sem zajimavy ukaz, ktery popira mozna vsechny demagogie ktere o vlivu zareni na cloveka vznikly. Pri telefonovani v tiche mistnosti mobilnim telefonem sem jednou zkusil oddalit mobil pri konverzaci od ucha, protoze druha strana mluvila moc nahlas \":)\". Najednou sem si vsiml ze pri oddaleni cca 5 cm a vice od ucha mi prestava v tom uchu takovym divnym zpusobem tepat, asi jako kdyz se clovek uzene a huci mu v hlave coz je trochu slyset i v usich, docela neprijemny pocit, mozna to vysvetluje proc nemam rad telefonovani. Pri opetovnem priblizeni telefonu se to zase objevilo. Tedy prima zavislost.
Priste to zkusim i s druhym uchem ale myslim ze to bude stejne. Tedy ze sem zaregistroval vliv zareni minimalne na moje ucho.

Muzete mi nekdo potvrdit tento fenomen? nebo se mam jit zahrabat...

Ne, že bych si myslel, že vyzařování mobilu je neškodné, ale myslím, že ve Vašem případě hrála svou roli spíše psychika. Zkuste radši nějaký slepý test, kdy budete mít např. zavřené oči a někdo jiný bude mobil přibližovat a oddalovat, akorát možná bude problém to zvukové šumění, chtělo by to nějak úplně vyřadit reproduktor.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 19, 2011 12:21 am 
Offline

Registrován: stř bře 30, 2011 9:50 pm
Příspěvky: 113
Jarda píše:
To je vždy vnitřní problém, ale zvenčí je velice vhodný kokosový olej. Jinak ten váš postup je v pořádku, akorát ten vitamín E nepřehánět, on je jako každý vitamín rozpustný v tuku ve velké dávce toxický, čili bych to viděl tak na 400 mg denně.

Ok,pridržím sa tých 400mg.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 20, 2011 6:31 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Igi píše:
Ne, že bych si myslel, že vyzařování mobilu je neškodné, ale myslím, že ve Vašem případě hrála svou roli spíše psychika. Zkuste radši nějaký slepý test, kdy budete mít např. zavřené oči a někdo jiný bude mobil přibližovat a oddalovat, akorát možná bude problém to zvukové šumění, chtělo by to nějak úplně vyřadit reproduktor.

A co priblizovat mobil otoceny reprem od ucha tedy obracene? je to dobrej napad nebo jakej? \":)\" Zkuste to taky nekdo.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 21, 2011 7:15 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Petr 2 píše:
A co priblizovat mobil otoceny reprem od ucha tedy obracene? je to dobrej napad nebo jakej? \":)\" Zkuste to taky nekdo.

Tak sem to zkusil s otocenym mobilem zady k uchu tedy i repraku a dela to ten divnej pocit v uchu (tepani) jen u leveho ucha. Prave ucho myslim nic. Takze vliv repraku zanedban. A ted mi to nekdo vysvetlete? POkud telefonuji tak drzim telefon zasadne v leve ruce. leve ucho mam totiz citlivejsi a lepe rozumim.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Naposledy upravil Petr 2 dne ned kvě 08, 2011 3:43 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 08, 2011 3:27 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 09, 2010 6:44 pm
Příspěvky: 33
Bydliště: Praha
Igi píše:
Petr 2 píše:
Mobilni telefon:
Bude to znit divne, ale zaznamenal sem zajimavy ukaz, ktery popira mozna vsechny demagogie ktere o vlivu zareni na cloveka vznikly. Pri telefonovani v tiche mistnosti mobilnim telefonem sem jednou zkusil oddalit mobil pri konverzaci od ucha, protoze druha strana mluvila moc nahlas \":)\". Najednou sem si vsiml ze pri oddaleni cca 5 cm a vice od ucha mi prestava v tom uchu takovym divnym zpusobem tepat, asi jako kdyz se clovek uzene a huci mu v hlave coz je trochu slyset i v usich, docela neprijemny pocit, mozna to vysvetluje proc nemam rad telefonovani. Pri opetovnem priblizeni telefonu se to zase objevilo. Tedy prima zavislost.
Priste to zkusim i s druhym uchem ale myslim ze to bude stejne. Tedy ze sem zaregistroval vliv zareni minimalne na moje ucho.

Muzete mi nekdo potvrdit tento fenomen? nebo se mam jit zahrabat...

Ne, že bych si myslel, že vyzařování mobilu je neškodné, ale myslím, že ve Vašem případě hrála svou roli spíše psychika. Zkuste radši nějaký slepý test, kdy budete mít např. zavřené oči a někdo jiný bude mobil přibližovat a oddalovat, akorát možná bude problém to zvukové šumění, chtělo by to nějak úplně vyřadit reproduktor.

Vliv mobilu zjistil můj partner - občas, tak 1-2x týdně využíval hodinové volání zdarma od operátora.....jenže po nějakém čase ho při volání začalo bolet ucho a bolest mu střílela do celé poloviny hlavy. Problém se vyřešil po používání handsfree sluchátek.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 08, 2011 3:35 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 09, 2010 6:44 pm
Příspěvky: 33
Bydliště: Praha
Jarda píše:
surikata píše:
Chránit se před vyzařováním elektromagnetických polí v dnešní době nelze-člověk má svobodnou volbu sice v tom, že nebude používat mobil, nebo mikrovlnku, ale to, že je je nonstop pod vlivem antén a wifi, už ne. Jedině odstěhovat se mimo civilizaci. Většina lidí radši uvěří lžím, že je to neškodné(slovo vědce nebo doktora je dneska svaté,že),aby s tím neměli psychický problém, nebo v horším případě je to vůbec nezajímá-pohodlí nade vše. Tak jak ten svět může vypadat...
S tím opalováním je např. u mně problém, mám světlou kůži-pokud se nenamažu, jsem okamžitě spálená. Ale dají se koupit i krémy s přírodním UV filtrem.

I pokud se budete chránit pouze částečně, je to stále víc než nic a na to opalování vyzkoušejte kokosový olej.

Kokosový olej jsem vyzkoušela v dubnu na ledovci-za tři dny jsem měla obličej ošklivě popálený - no, bez něj by to možná dopadlo ještě hůř, ale příště na ostré slunce raději krémy s UV filtrem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 08, 2011 9:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
surikata píše:
Kokosový olej jsem vyzkoušela v dubnu na ledovci-za tři dny jsem měla obličej ošklivě popálený - no, bez něj by to možná dopadlo ještě hůř, ale příště na ostré slunce raději krémy s UV filtrem.

Tak na ledovci to vyzkoušené nemám, já se bavím o místních podmínkách a zde to funguje docela dobře.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 22, 2011 2:47 pm 
Offline

Registrován: stř zář 08, 2010 7:35 pm
Příspěvky: 187
Bydliště: Slovensko- Prešov
Na Slovensku nieje až také prudké slnko takže si myslím, že by nebolo nutnú používať kokosový olej. Niekde som videl neviem či tu alebo sa mi to len zdá, že ste písali, že ak máme správne PH tak sa na slnku prakticky nedá spáliť. Je to pravda? Platí to len v miestnych podmienkach alebo aj v krajinách kde je už dosť prudké slnko? Môžem byť celý deň vystavený slnečnému žiareniu bez trička s tým, že udržiavam správne PH a nespáliť sa?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 103 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz