Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 2:36 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: O čem to prosím mluví?
PříspěvekNapsal: pát led 21, 2011 4:45 pm 
Pratele zamyslete se treba nad takovym MMS.Umite si predstavit co to udela se svetem?Az bude 90% doktoru vcetne personalu nezamestnanych a povazte co na ne navazuje za narkomafii.Pokud se MMS uchyti ve vetsim rozsahu ,tak prijdou brutal zmeny,na to dam krk! A to nerozvijim fantazii o tom,ze preziji diky MMS lidi,kteri meli davno exnout.Umite si predstavit ten dopad na socialni i ekonomickou strukturu? Tak se tomu zoufalci nedivte.Bojuje svuj boj a prostredky ,kterymi umi(i kdyz mu to moc nejde \"8)\" )

Jsem na těchto stránkách poprvé a úplně náhodou jsem je našla. Pročítám a propracovávám se dál a dál pomalu ale jistě. Začala jsem ohlasy na tyto stránky a rady pana Jardy - upřímě mě taky zaskočil negativní postoj jistého pisatele (vidím za tím určitý strach z pravdy??) Nejsem slepý následovatel ale poslouchám vlastní tělo a jak říká a doporučuje pan Jarda "používám selský rozum"(což ani jeden z obhájců nezmínil a myslím že je to také dost pádný argument). V příspěvku pí. Marie viz výše - jsem narazila na jednu zkratku, která mi není jasná a neumím jí rozluštit. Poradíte někdo co znamená MMS?

Zatím přeji se stránkami hodně štěstí a když budeme poslouchat co nám říkají naše těla a nebude slepě následovat diktát reklamy a zaručených tipů na 100% zdraví a taky trochu budeme myslet do budoucna možná se pomalými kroky dostaneme zpět ke kořenům a konečně budeme 100% zdrávy a žádní doktoři si na nás nebudou mastit kapsu \":-D\"

Lucie


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: o čem to prosím mluví?
PříspěvekNapsal: pát led 21, 2011 8:34 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned lis 21, 2010 8:02 pm
Příspěvky: 98
Lucie, váš příspěvek působí velmi rozhořčeně a odhodlaně, jen je trochu složité se v něm na první přečtení vyznat... kdo je zoufalec, paní Marie, články, které vás přivedly k tomuto foru...Jinak- je moc dobře, že jste sem přišla.. Přeji krásný večer..\":-)\"


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: O čem to prosím mluví?
PříspěvekNapsal: pát led 21, 2011 10:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
berameg píše:
Pratele zamyslete se treba nad takovym MMS.Umite si predstavit co to udela se svetem?Az bude 90% doktoru vcetne personalu nezamestnanych a povazte co na ne navazuje za narkomafii.Pokud se MMS uchyti ve vetsim rozsahu ,tak prijdou brutal zmeny,na to dam krk! A to nerozvijim fantazii o tom,ze preziji diky MMS lidi,kteri meli davno exnout.Umite si predstavit ten dopad na socialni i ekonomickou strukturu? Tak se tomu zoufalci nedivte.Bojuje svuj boj a prostredky ,kterymi umi(i kdyz mu to moc nejde \"8)\" )

Jsem na těchto stránkách poprvé a úplně náhodou jsem je našla. Pročítám a propracovávám se dál a dál pomalu ale jistě. Začala jsem ohlasy na tyto stránky a rady pana Jardy - upřímě mě taky zaskočil negativní postoj jistého pisatele (vidím za tím určitý strach z pravdy??) Nejsem slepý následovatel ale poslouchám vlastní tělo a jak říká a doporučuje pan Jarda "používám selský rozum"(což ani jeden z obhájců nezmínil a myslím že je to také dost pádný argument). V příspěvku pí. Marie viz výše - jsem narazila na jednu zkratku, která mi není jasná a neumím jí rozluštit. Poradíte někdo co znamená MMS?

Zatím přeji se stránkami hodně štěstí a když budeme poslouchat co nám říkají naše těla a nebude slepě následovat diktát reklamy a zaručených tipů na 100% zdraví a taky trochu budeme myslet do budoucna možná se pomalými kroky dostaneme zpět ke kořenům a konečně budeme 100% zdrávy a žádní doktoři si na nás nebudou mastit kapsu \":-D\"

Lucie

Vaše ideální ztvárnění světa asi bohužel nenastane a to právě kvůli absenci mozku u naprosté většina obyvatelstva, proto se ani ti lékaři o svůj kšeft tolik obávat nemusejí. Prohlédnutí davů je nereálné, na to jim chybí generační rozhled a schopnost uvažování je dána sledováním reklamních spotů v televizi, což je sice tristní, ale pravda. Na tyto stránky již chodí cca 1400 lidí denně, ale i to je naprosto nepodstatné číslo proti těm zabedněným masám, žijícím ve zdánlivé péči státní správy.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: O čem to prosím mluví?
PříspěvekNapsal: pát úno 20, 2015 1:31 pm 
Offline

Registrován: pát úno 20, 2015 1:30 pm
Příspěvky: 1
Jsem na těchto stránkách poprvé a úplně náhodou jsem je našla. Pročítám a propracovávám se dál a dál pomalu ale jistě. Začala jsem ohlasy na tyto stránky a rady pana Jardy - upřímě mě taky zaskočil negativní postoj jistého pisatele (vidím za tím určitý strach z pravdy??) Nejsem slepý následovatel ale poslouchám vlastní tělo a jak říká a doporučuje pan Jarda "používám selský rozum"(což ani jeden z obhájců nezmínil a myslím že je to také dost pádný argument). V příspěvku pí. Marie viz výše - jsem narazila na jednu zkratku, která mi není jasná a neumím jí rozluštit. Poradíte někdo co znamená MMS?

_________________
Try out our free Testking ccie written and latest comptia a plus 220-802 training courses to get high flying success in final and hood exams


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: O čem to prosím mluví?
PříspěvekNapsal: pát úno 20, 2015 2:14 pm 
Offline

Registrován: sob úno 22, 2014 4:41 pm
Příspěvky: 7
http://www.emms.cz/priprava-mms tady to mužeš naštudovat.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: O čem to prosím mluví?
PříspěvekNapsal: pát úno 20, 2015 7:38 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte čer 09, 2009 9:28 am
Příspěvky: 67
Bydliště: Psáře
berameg píše:
.... jsem narazila na jednu zkratku, která mi není jasná a neumím jí rozluštit. Poradíte někdo co znamená MMS?
Lucie

Ta zkratka znamená: Miracle Mineral Supplement také MMS, Miracle Mineral Solution či Master Mineral Solution (česky zázračný minerální lék)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: O čem to prosím mluví?
PříspěvekNapsal: pát úno 20, 2015 7:55 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
MMS je skvela vec, tak o tom zadna, mam s nim velmi dobrou zkusenost. Ale nehodi se absolutne na cisteni starych a zaslych minci, to urcite ne, to udela takovou hloupost pouze takovy zkuseny chemik jako jsu ja. Mam stary quarter (a quarter dollar) z roku 1898 a byl takovy skaredy, mela jsem v umyslu ho krasne vycistit. Ja blahova jsem ho hodila na hodinku do velmi silneho aktivovaneho roztoku MMS (nic jsem neodmerovala, proste jsem tam chvistla trochu z jedne lahvicky, pak z druhe a bylo zalicene. A kdyz jsem ho pak vylovila, tak jsem jen zaskripala zubama \":mrgreen:\" ...letopocet vydani nejde vubec precist, zmizel, cela mince je uplne vyhlazena a je cerna. To me cert nakukal! \":mrgreen:\" \":D\" Takze pratele pouzivejte MMS pouze na lecebne ucely. \":D\"


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz