Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 30, 2024 6:39 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 137 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: čtv pro 30, 2010 10:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Klara2606 píše:
Začala jsem brát hořčík, který jsem od vás objednala, kvůli pískání v uchu. Psal jste mi, že by to mohlo být kvůli vápenatým usazeninám. Dostala jsem průjem už třetí den (po třech lžičkách), nečekala jsem, že to bude tak brzo. Jinak nevadí, když si vyplachuji nos urinou, i když ještě nemám ustálené PH? Pořád hodnoty kolem 6, ale mám pocit, že mi to ulevuje, jak mám hodně zahleněné dutiny. Klára

Ono jde o to jaké lžičky a jak nabrané, pokud jde o tři vrchovaté kávové lžičky, tak se jedná o zhruba 9, nebo dokonce více gramů a to už je solidní dávka, čili se není čemu divit, já doporučuji stoupat po zarovnané moka lžičce, což je zhruba 1 gram a pak by tedy šlo o 9 lžiček a to si myslím, že je opravdu dost. Prostě uberte na takovou dávku, která průjem nevytváří a pokračujte dál, stav se rovná tak 2-4 měsíce. Tu urinu můžete používat bez ohledu na její kyselost, kromě horší chuti nemá žádné jiné negativní vlastnosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: pát led 14, 2011 3:28 pm 
Offline

Registrován: ned pro 19, 2010 7:54 pm
Příspěvky: 10
Dobrý den, pokračuji v odkyselování, občas se mi povede dostat PH na 7. Jinak mám většinou kolem 6 i míň. Pročítala jsem tady jiné příspěvky a asi bych měla zkusit jedlou sodu, je to tak? Šťávy si dělám dvakrát denně, doplňuji hořčík, stravování jsem změnila, střevo čistím. Jen se pořád cítím unavená, snad nedělám něco špatně. Klára


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: pát led 14, 2011 10:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Klara2606 píše:
Dobrý den, pokračuji v odkyselování, občas se mi povede dostat PH na 7. Jinak mám většinou kolem 6 i míň. Pročítala jsem tady jiné příspěvky a asi bych měla zkusit jedlou sodu, je to tak? Šťávy si dělám dvakrát denně, doplňuji hořčík, stravování jsem změnila, střevo čistím. Jen se pořád cítím unavená, snad nedělám něco špatně. Klára

Pokud se na správné pH nedostanete pouze stravou, tak vám jiné řešení nezbývá, ale nemusí to být jenom soda, odkyselovacích prostředků je povícero. Špatně něco určitě děláte, protože jinak by jste již nebyla překyselená a to podle těch údajů vašeho denního pH stále jste.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: ned led 16, 2011 1:57 pm 
Offline

Registrován: ned pro 19, 2010 7:54 pm
Příspěvky: 10
Mohl by jste mi tedy doporučit něco jiného na odkyselení než sodu? Na internetu je víc prostředků, ale nemáte něco ověřeného? Děkuji za radu. Klára


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: ned led 16, 2011 2:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Klara2606 píše:
Mohl by jste mi tedy doporučit něco jiného na odkyselení než sodu? Na internetu je víc prostředků, ale nemáte něco ověřeného? Děkuji za radu. Klára

Z lékárny Alkala-N, nebo Tepperweinova směs v DM drogerii odkyselovací směs a určitě jsou i další možnosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: ned led 16, 2011 2:34 pm 
Offline

Registrován: ned pro 19, 2010 7:54 pm
Příspěvky: 10
Děkuji moc. Ráda bych se k Vám objednala i s mojí maminkou, bylo by to možné?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: ned led 16, 2011 10:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Klara2606 píše:
Děkuji moc. Ráda bych se k Vám objednala i s mojí maminkou, bylo by to možné?

Je to možné, klidně zavolejte a nějak se domluvíme.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: pon led 17, 2011 9:28 am 
Offline

Registrován: ned kvě 09, 2010 5:03 pm
Příspěvky: 30
Hezký den, obracím se o radu, synovi- tři roky se rozjíždí zřejmě zánět spojivek. Oči má zarudlé, zatím moc nehnisají ale říká že ho to svrbí. Začala jsem kapat mrtvou vodu, k dispozici mám i koloidní stříbro a MMS a samozřejmě živou vodu.-doporučil by jste něco z toho? Třeba koupel v MMS by asi neškodila že? Dělali jsme zatím zásaditou koupel se kterou mám skvělé skušenosti a celkově se snažím odkyselit ho. Zatím nemohu tu mrtvou vodu vyhodnotit je to příliš krátce.
Ještě jen ať máte zpětnou vazbu, na podzim jsem tu léčila dětem to impetigo a následné projevy jako popraskané a olezlé rty a pak následně i něco jako ekzematické fleky hrubé kůže po těle. To impetigo tehdy zmizelo s mrtvou vodou co jste doporučil a zbytek jsem řešila obnovou střevní mikroflory. Staršího z toho vytáhla tibetská kyška, ten ji má rád takže se naládoval. Do mladšího to nedostanu, takže mě přišel draho ale po laktobacilech z lékárny to zmizlo všechno. Ještě jsem přidávala céčkoa omega tři v kapslích.
děkuji, mějte se pěkně, Azul.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: pon led 17, 2011 10:55 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Azul píše:
Hezký den, obracím se o radu, synovi- tři roky se rozjíždí zřejmě zánět spojivek. Oči má zarudlé, zatím moc nehnisají ale říká že ho to svrbí. Začala jsem kapat mrtvou vodu, k dispozici mám i koloidní stříbro a MMS a samozřejmě živou vodu.-doporučil by jste něco z toho? Třeba koupel v MMS by asi neškodila že? Dělali jsme zatím zásaditou koupel se kterou mám skvělé skušenosti a celkově se snažím odkyselit ho. Zatím nemohu tu mrtvou vodu vyhodnotit je to příliš krátce.
Ještě jen ať máte zpětnou vazbu, na podzim jsem tu léčila dětem to impetigo a následné projevy jako popraskané a olezlé rty a pak následně i něco jako ekzematické fleky hrubé kůže po těle. To impetigo tehdy zmizelo s mrtvou vodou co jste doporučil a zbytek jsem řešila obnovou střevní mikroflory. Staršího z toho vytáhla tibetská kyška, ten ji má rád takže se naládoval. Do mladšího to nedostanu, takže mě přišel draho ale po laktobacilech z lékárny to zmizlo všechno. Ještě jsem přidávala céčkoa omega tři v kapslích.
děkuji, mějte se pěkně, Azul.

Velice vhodné je rozkapávat oči koloidním stříbrem, sice to trochu zpočátku řeže v oku, ale funguje dobře. Každopádně je vhodné zvednout pH na hodnoty 7,5-7,8 a tam ho držet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: pon led 17, 2011 5:52 pm 
Offline

Registrován: ned pro 19, 2010 7:54 pm
Příspěvky: 10
Děkuji na objednání určitě zavolám. Dnes jsem si koupila v DM tablety na odkyselení, ale bohužel až doma jsem si přečetla složení. Obsahují vápník, hořčík, zinek a sodík. Já bych vzhledem k tomu, že beru hořčík od vás na pískání v uších vápník neměla brát, že ně? Psal jste mi, že to může být z vápenatých usazenin..Klára


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nachlazení
PříspěvekNapsal: pon led 17, 2011 9:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Klara2606 píše:
Děkuji na objednání určitě zavolám. Dnes jsem si koupila v DM tablety na odkyselení, ale bohužel až doma jsem si přečetla složení. Obsahují vápník, hořčík, zinek a sodík. Já bych vzhledem k tomu, že beru hořčík od vás na pískání v uších vápník neměla brát, že ně? Psal jste mi, že to může být z vápenatých usazenin..Klára

Z toho bych zase takové drama neviděl, vápník je v každé potravině a jeho vstřebatelnost je přímo úměrná dostatku vitamínu D3. Rozpustnost zase závisí na dostatku hořčíku, čili pokud budete mít dost hořčíku a málo vitamínu D3, tak zrovna moc vápníku do těla nedostanete a spíše porovnáte rozpuštěním ty nadbytky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: zalehlé ucho
PříspěvekNapsal: ned úno 06, 2011 3:37 pm 
Offline

Registrován: pát úno 04, 2011 7:32 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den, prodělala jsem dost silný zánět nosohltanu a hlavně eustachových trubic, bylo to hrozné. Ještě po šesti týdnech mám stále zalehlé levé ucho a v pravém mě stále praská. Užívala jsem dvoje antibiotika a různé kapky od vynikajícího dědka kořenáře. Stále smrkám průhledný hustší hlen. Hlavně mě ale trápí to zalehlé a praskající ucho, jsem z toho už dost unavená. Je nějaká možnost se toho co nejdřív zbavit? Návštěva ORL by zřejmě nic nevyřešila, navíc mám dost silný syndrom bílého pláště, okamžitě se mě zvedá tlak na maximum \":(\" a je mě špatně.
Děkuji moc za vaši radu a čas. Emili


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: zalehlé ucho
PříspěvekNapsal: ned úno 06, 2011 10:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Emili píše:
Dobrý den, prodělala jsem dost silný zánět nosohltanu a hlavně eustachových trubic, bylo to hrozné. Ještě po šesti týdnech mám stále zalehlé levé ucho a v pravém mě stále praská. Užívala jsem dvoje antibiotika a různé kapky od vynikajícího dědka kořenáře. Stále smrkám průhledný hustší hlen. Hlavně mě ale trápí to zalehlé a praskající ucho, jsem z toho už dost unavená. Je nějaká možnost se toho co nejdřív zbavit? Návštěva ORL by zřejmě nic nevyřešila, navíc mám dost silný syndrom bílého pláště, okamžitě se mě zvedá tlak na maximum \":(\" a je mě špatně.
Děkuji moc za vaši radu a čas. Emili

Na to bych řešil hlavně střevo a pH moče. Tento stav totiž vyvolává překyselení v dolní části tlustého střeva a bez jeho odstranění se s tímto problémem budete potýkat stále v nějakých nepravidelných intervalech. Získávání virů a bakterií z prostředí je pouze důsledek, ale příčina je ve střevě, čili vyplachovat střeva. Jinak je určitě vhodný i výplach nosních dutin a je k nahlédnutí zde http://www.zdravi-az.cz/doc/R04_dzala_neti.pdf . Mimo tato opatření bych viděl rozumné brát vysoké dávky hořčíku, což uvolní zvápenatění, které při zánětu v uchu vzniká.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Zalehlé ucho
PříspěvekNapsal: pát dub 01, 2011 8:00 pm 
Offline

Registrován: pát úno 04, 2011 7:32 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den, měla bych na Vás prosbu, měla jsem silný zánět eustachových trubic a je to už 3 měsíce a mám stále pocit zalehlých uší, levého ucha více je to dost nepřijemné \":(\" Byla jsem na ORL, doktor mě udělal všechna vyšetření, včetně sluchu a konstatoval, že mám všechno vpořádku , že je to jen pocit a ať na to nemyslím... no to ze mě udělal docela blázna, ale já mám skutečně zalehlé ucho a někdy takový tlak do uší. Proto jsem se Vás rozhodla poprosit o radu co s tímto pantem... děkuji moc Míla


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zalehlé ucho
PříspěvekNapsal: pát dub 01, 2011 9:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Emili píše:
Dobrý den, měla bych na Vás prosbu, měla jsem silný zánět eustachových trubic a je to už 3 měsíce a mám stále pocit zalehlých uší, levého ucha více je to dost nepřijemné \":(\" Byla jsem na ORL, doktor mě udělal všechna vyšetření, včetně sluchu a konstatoval, že mám všechno vpořádku , že je to jen pocit a ať na to nemyslím... no to ze mě udělal docela blázna, ale já mám skutečně zalehlé ucho a někdy takový tlak do uší. Proto jsem se Vás rozhodla poprosit o radu co s tímto pantem... děkuji moc Míla

Již minule jsem vám jasně odpověděl, že je to z vysoké kyselosti a patrně zánět způsobil i kalcifikace, čili dodat velké dávky hořčíku a radikálně se odkyselit.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 137 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 69 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz