Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:12 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nabitý denní rozvrh vs.Sanogel
PříspěvekNapsal: ned zář 05, 2010 8:38 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Já se vztekat s tím kam protlačit do rozvrhu Sanogel nebudu...prostě nejpraktičtější a možná i nejúčinnější bude asi opravdu ten B.Nový když říká že užít na noc(třeba jen 1x denně ale 1,5 pol.lž!!!) a pak možno ještě po pěti hodinách(tj. lépe takto 2x denně a prostě si přivstat...).

Nevím jak ty orgánové hodiny střev okolo půlnoci, v kolik mezi 22-24 vzít ten Sanogel?...(nejraděj bych to bral okolo 23h a pak až v 5h ráno...)

Tak vidíte, že nakonec vyjde nejlépe to, co zde dobu tvrdím a brát ho na noc opravdu nic nekomplikuje. Nemusíte se pak stále stresovat, zda vám nějaký odstup vyjde, nebo nevyjde, což je v konečném důsledku možná škodlivější, než si ho vzít jinak, než je doporučeno, nebo odstupy prostě nedodržet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabitý denní rozvrh vs.Sanogel
PříspěvekNapsal: ned zář 05, 2010 9:02 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Jarda píše:
Tak vidíte, že nakonec vyjde nejlépe to, co zde dobu tvrdím a brát ho na noc opravdu nic nekomplikuje. Nemusíte se pak stále stresovat, zda vám nějaký odstup vyjde, nebo nevyjde, což je v konečném důsledku možná škodlivější, než si ho vzít jinak, než je doporučeno, nebo odstupy prostě nedodržet.

Našel sem v googlu že večer pracují střeva takto: -že MINIMUM(nikoli maximum!) činnosti je mezi 17-19h biol.času.

TCM ohledně org.hodin např.říká:
17.00-18.00 večeřte, lehce a s rozumem, žádné teplé jídlo
po 20. hodině(tj.21h let.času) skončil den pro vaše trávicí orgány, se vším, co teď sníte bude mít vaše tělo hodně práce....

tak asi to bude lépe upravit takto:
pokud to budete brát večer, tak JÍST nejlépe cca nejpozději DO 19H večer zimního=biolog.času (tj.do osmé h večer letního času),
a pak večer vzít Sanogel(Enterosgel) v letním čase v osum večer(což je biologicky 19h večer...) - nebo prostě těsně před ulehnutím ke spánku...., a pak podruhé vzít Sanogel v těch 5-7h ráno(v létě 6-8).

Jak říká pan Jarda, lépe usnout(zařezávat spánkem spravedlivých) před půlnocí - nikoli až po půlnoci jak se mi mnohdy přihodí...z toho pak vyplývá časem ta chronická únava...No a samozřejmě jíst pokud možno večer tak, aby to bylo aspoň 2-3h před spánkem...což při braní Sanogelu nejspíš si ohlídáme, pokud někdo nechce ještě hodinu či dvě hodiny po večerním užití Sanogelu chodit do ledničky něco uždibovat.... \":lol:\"

Po užití Sanogelu nejlépe podle mne už vůbec nejíst, když by byl pocit hladu, tak se raději napít...


Naposledy upravil muflon dne stř zář 15, 2010 9:30 am, celkově upraveno 3

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabitý denní rozvrh vs.Sanogel
PříspěvekNapsal: ned zář 05, 2010 9:56 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Našel sem v googlu jak večer pracují střeva-že MINIMUM(nikoli maximum!) činnosti je mezi 17-19h biol.času.

TCM ohledně org.hodin a jídla dále např.říká:
17.00-18.00 večeřte, lehce a s rozumem, žádné teplé jídlo
po 20. hodině(tj.19h let.času!) skončil den pro vaše trávicí orgány, se vším, co teď sníte bude mít vaše tělo hodně práce....

tak asi to bude lépe upravit takto:
pokud to budete brát večer, tak JÍST nejlépe cca nejpozději DO 19H večer zimního=biolog.času (tj.do šesté h večer letního času),
a pak večer vzít Sanogel(Enterosgel) v letním čase v osum večer(což je biologicky 21h večer...) - nebo prostě těsně před ulehnutím ke spánku...., a pak podruhé vzít Sanogel v těch pět ráno(v letn.č.ale už ve čtyři ráno..., ale je tam to rozpětí orgán.hodin od 5 do 7h, takže proč se trápit ranním vstáváním, když to stačí v zimě i v létě vzít v pět(max.6h)ráno... \":wink:\"

Jak říká pan Jarda, lépe usnout(zařezávat spánkem spravedlivých) před půlnocí - nikoli až po půlnoci jak se mi mnohdy přihodí...z toho pak vyplývá časem ta chronická únava...No a samozřejmě jíst pokud možno večer tak, aby to bylo aspoň 2-3h před spánkem...což při braní Sanogelu nejspíš si ohlídáme, pokud někdo nechce ještě hodinu či dvě hodiny po večerním užití Sanogelu chodit do ledničky něco uždibovat.... \":lol:\"

Po užití Sanogelu nejlépe podle mne už vůbec nejíst, když by byl pocit hladu, tak se raději napít...

Po užití Sanogelu určitě nejíst, to ho nemusíte brát, ono také do sebe pořád něco ládovat rozhodně moc zdravé není, zvláště večer je to vyloženě škodlivé a po 20,00 hodině již jednoznačně sebelikvidační. Zajímavé na celé této věci je, že trest přichází až po delší době, ale o to s větší razancí a zpravidla se nám to vymstí na dost dlouhou dobu, pokud ne napořád. Navíc je známé, že hlad je převlečená žízeň, skoro vždy tedy stačí vypít vodu a je po hladu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Enterosgel, Sanogel
PříspěvekNapsal: úte zář 07, 2010 4:59 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Btw.snažím se vypozorovat účinek Enterosgelu a ještě mě tak napadá, zdali to, co mu přisuzuju (tzn.lepší pleť) není způsobeno jen tím, že kvůli jeho večernímu užívání jím naposledy cca ve 20h. Protože až doposud jsem si klidně před spaním nacpala břicho. Takže pokud jste někdo jako já a chcete začít užívat Enterosgel, zkuste napřed týden fakt ty 4 hodiny před spánkem nejíst, aby se vám ty účinky nemíchaly dohromady a abyste si mohli posoudit, jestli vám to za ty prachy stojí.

Ono možná by pro mě bylo opravdu lepší užívat ho 3x denně právě jen proto, abych i někdy přes den byla nalačno a nezatěžovala to trávení tolik. Ale když já holt jím ráda \":oops:\"

Možná i k tomu časem dospěju, kdo ví. Ale zatím by to bylo znásilňování se.

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Enterosgel, Sanogel
PříspěvekNapsal: úte zář 07, 2010 7:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:
Btw.snažím se vypozorovat účinek Enterosgelu a ještě mě tak napadá, zdali to, co mu přisuzuju (tzn.lepší pleť) není způsobeno jen tím, že kvůli jeho večernímu užívání jím naposledy cca ve 20h. Protože až doposud jsem si klidně před spaním nacpala břicho. Takže pokud jste někdo jako já a chcete začít užívat Enterosgel, zkuste napřed týden fakt ty 4 hodiny před spánkem nejíst, aby se vám ty účinky nemíchaly dohromady a abyste si mohli posoudit, jestli vám to za ty prachy stojí.

Ono možná by pro mě bylo opravdu lepší užívat ho 3x denně právě jen proto, abych i někdy přes den byla nalačno a nezatěžovala to trávení tolik. Ale když já holt jím ráda \":oops:\"

Možná i k tomu časem dospěju, kdo ví. Ale zatím by to bylo znásilňování se.

Oba účinky jdou v tomto případě naráz a pak to musí fungovat opravdu dobře. Narvat se na noc, je vyloženě ideální postup, jak se co nejrychleji připravit o zdraví a za ty prachy vám to stojí i v případě, že pouze pochopíte, jakou jste dělala kravinu. Není silnější léčba než hlad, ale toto léčení lidem hrozně vadí, protože oni tak rádi marodí, že se raději pořádně narvou, aby to léčení bylo snesitelné, když je to tak nekonečně dlouhé.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Enterosgel, Sanogel
PříspěvekNapsal: úte zář 07, 2010 7:30 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Pozoruju na sobě, že na věci potřebuju čas. Třeba doposud jsem odmítala jaterní očistu jako něco pochybného a pracného a prostě něco, co dělat nechci. Tak jsem čistila střevo, baštila ostropestřec, alkalizovala... a najednouzjišťuju, že se nemůžu dočkat, až si objednám empsonku a študuju návod, jak na to. Možná že tělo bylo moudré a vědělo, že by bylo příliš brzy, zato teď dává najevo, že je připravené.

Což je asi dost zcestná poznámka do tohoto tématu, když asi nikdy není dost brzy na to, aby člověk přestal žrát večer. Ale prostě nejde vše změnit najednou. Bude dobré si to zapamatovat a vzpomenout si ve chvíli, kdy se budu snažit někoho dalšího přivést ke zdravé stravě a budu netrpělivá z jeho malých pokroků.

Vtipné je, jak pro všechny lidi okolo sebe jsem radikál, co jí až příliš zdravě(či nezdravě, když nežeru maso), a já přitom vidím, kolik toho mám ještě před sebou... ale už teď se cítím lehká jak ptáček a nabitá energií... díky moc, pane Jardo \":-)\"

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Enterosgel, Sanogel
PříspěvekNapsal: úte zář 07, 2010 9:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:
Pozoruju na sobě, že na věci potřebuju čas. Třeba doposud jsem odmítala jaterní očistu jako něco pochybného a pracného a prostě něco, co dělat nechci. Tak jsem čistila střevo, baštila ostropestřec, alkalizovala... a najednouzjišťuju, že se nemůžu dočkat, až si objednám empsonku a študuju návod, jak na to. Možná že tělo bylo moudré a vědělo, že by bylo příliš brzy, zato teď dává najevo, že je připravené.

Což je asi dost zcestná poznámka do tohoto tématu, když asi nikdy není dost brzy na to, aby člověk přestal žrát večer. Ale prostě nejde vše změnit najednou. Bude dobré si to zapamatovat a vzpomenout si ve chvíli, kdy se budu snažit někoho dalšího přivést ke zdravé stravě a budu netrpělivá z jeho malých pokroků.

Vtipné je, jak pro všechny lidi okolo sebe jsem radikál, co jí až příliš zdravě(či nezdravě, když nežeru maso), a já přitom vidím, kolik toho mám ještě před sebou... ale už teď se cítím lehká jak ptáček a nabitá energií... díky moc, pane Jardo \":-)\"

No vidíte, konečně nějaké rozumné rozhodnutí, on ten bordel určitě tělu nesvědčí, to si můžete být jistá. Zda to najednou jde, nebo ne, to dost záleží na stavu pacienta, já je dělím na připravené a nepřipravené. Dobře připravený člověk je ve stavu, kdy z něho něco teče a naprosto ideální je, když teče krev. To už většině lidí lehce dojde, že mají vybráno a do toho šuplíku zbývá poslední krok, čili se ho celkem usilovně brání udělat. Nikoho se nesnažte přesvědčovat, to se vždy obrátí proti vám, dotyčný musí uzrát sám, jiná cesta prostě není.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Enterosgel, Sanogel
PříspěvekNapsal: ned zář 12, 2010 9:36 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
V piatok bol týždeň, čo som začala brať Sanogel. V tento piatok mi vybehla večer teplota na 38,6 a držala sa celú sobotu, až večer klesla na 37,7 C. Dnes ráno teplota už normálna. Tak neviem, mohla by to byť nejaká detoxikačná reakcia, alebo to mohla byť nachladnutie v tomto nemožnom počasí? Nekýcham ako tradične pri nádche, ani mi netiečie z nosa, iba odchádzajú nie príliš pekné hlieny skôr zelené a husté jednak z nosa a jednak ich vykašliavam. Dúfam, že by to bola reakcia na tan Sanogel a nie nejaký parazit, čo sa prejavil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Enterosgel, Sanogel
PříspěvekNapsal: ned zář 12, 2010 7:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Sybilla píše:
V piatok bol týždeň, čo som začala brať Sanogel. V tento piatok mi vybehla večer teplota na 38,6 a držala sa celú sobotu, až večer klesla na 37,7 C. Dnes ráno teplota už normálna. Tak neviem, mohla by to byť nejaká detoxikačná reakcia, alebo to mohla byť nachladnutie v tomto nemožnom počasí? Nekýcham ako tradične pri nádche, ani mi netiečie z nosa, iba odchádzajú nie príliš pekné hlieny skôr zelené a husté jednak z nosa a jednak ich vykašliavam. Dúfam, že by to bola reakcia na tan Sanogel a nie nejaký parazit, čo sa prejavil.

Tak to neodhadnu, ale zdá se mě to docela divné, dle mého názoru by Sanogel neměl vyvolávat žádné detoxikační reakce, pouze by měl do sebe nabrat toxiny a vyloučit je se stolicí. Je to vlastně pouze taková nákladní souprava, která se cestou naloží a co posbírá, to odveze, ale nic nikde nezabíjí, jako jiné přípravky, nebo potravinové doplňky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Enterosgel, Sanogel
PříspěvekNapsal: ned zář 12, 2010 8:36 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Jdu zítra dopoledne na odběr krve - může Enterosgel nějak ovlivnit hodnoty, co mi naměří? Myslím si, že by neměl, ale je to docela důležitý odběr a fakt bych ho nerada ovlivnila. Děkuji

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Enterosgel, Sanogel
PříspěvekNapsal: ned zář 12, 2010 8:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:
Jdu zítra dopoledne na odběr krve - může Enterosgel nějak ovlivnit hodnoty, co mi naměří? Myslím si, že by neměl, ale je to docela důležitý odběr a fakt bych ho nerada ovlivnila. Děkuji

Tak určitě může, protože čistí právě krevní řečiště od toxinů, čili hodnoty budou výrazně lepší. Jinak pokud jde o minerály a další látky, tak zde by neměl být výrazný rozdíl, ale u těch krevních zplodin určitě ano.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Enterosgel, Sanogel
PříspěvekNapsal: ned zář 12, 2010 9:44 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Počkat, ona medicína měří nějaké krevní toxiny? Vždyť ona snad ani nějakou zanesenost a detoxikaci neuznává.

Budou mi dělat krevní obraz a nějaké autoimunitní ukazatele. Ale tak asi ho raději neužiju, ať mi tam nevisí otazník (jde o to, že dnes večer už ho užít nestíhám, nejsem nalačno a jdu spát a myslela jsem, že bych ho teda místo toho užila zítra ráno, když vstávám v 5 hodin a budu muset být nalačno až do 8h).

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Enterosgel, Sanogel
PříspěvekNapsal: pon zář 13, 2010 4:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:
Počkat, ona medicína měří nějaké krevní toxiny? Vždyť ona snad ani nějakou zanesenost a detoxikaci neuznává.

Budou mi dělat krevní obraz a nějaké autoimunitní ukazatele. Ale tak asi ho raději neužiju, ať mi tam nevisí otazník (jde o to, že dnes večer už ho užít nestíhám, nejsem nalačno a jdu spát a myslela jsem, že bych ho teda místo toho užila zítra ráno, když vstávám v 5 hodin a budu muset být nalačno až do 8h).

Medicína toxiny sice neměří, ale měří některé látky metabolického rozkladu, ty může samozřejmě aplikace sorbentu eliminovat a vyšetření je potom zkreslené. Asi bych to opravdu raději nebral a budete vědět, jak si stojíte i když je otázkou, jak přesné ty metody vyšetřování vlastně jsou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Enterosgel, Sanogel
PříspěvekNapsal: pon zář 13, 2010 6:20 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
http://www.enterosgel.com/rus/
(vpravo uprostřed záložka Instrukcii...=Návod k dávkování)

Skutečně to má být polévková lžíce...a ne čajová...(jak je špatný překlad na obalu Enterosgelu)
...1-3x denně. Ta čajová lžička píšou že je pro děti.... \":wink:\"

Способ применения и дозы. Энтеросгель® пасту принимают внутрь за 1-2 часа до или после еды или приема других лекарств, запивая водой. Дозировка для взрослых - по 1 столовой ложке (15 г) 3 раза в сутки (45 г).
Детям в возрасте до 5 лет -1 чайная ложка (5 г) 3 раза в сутки (15 г), а от 5 до 14 лет - одна десертная ложка (10 г) 3 раза в сутки (30 г). Для профилактики хронических интоксикаций – в сутки 30 г или в 2 приёма по 15 г в течение 7-10 дней ежемесячно. При тяжелых интоксикациях в течение первых трех суток доза препарата может быть увеличена вдвое. Продолжительность лечения при острых отравлениях - 3-5 суток, а при хронических интоксикациях и аллергических состояниях - 2-3 недели. Повторный курс по рекомендации врача.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Zimní versus letní čas
PříspěvekNapsal: stř zář 15, 2010 9:38 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
muflon píše:
TCM ohledně org.hodin např.říká:
17.00-18.00 večeřte, lehce a s rozumem, žádné teplé jídlo
po 20. hodině(tj.21h let.času) skončil den pro vaše trávicí orgány, se vším, co teď sníte bude mít vaše tělo hodně práce....

tak asi to bude lépe upravit takto:
pokud to budete brát večer, tak JÍST nejlépe cca nejpozději DO 19H večer zimního=biolog.času (tj.do osmé h večer letního času),
a pak večer vzít Sanogel(Enterosgel) v letním čase v osum večer(což je biologicky 19h večer...) - nebo prostě těsně před ulehnutím ke spánku...., a pak podruhé vzít Sanogel v těch 5-7h ráno(v létě 6-8).
...

...Pokud někdo dodržuje orgánové hodiny, tedy biologický čas(=zimní),
tak si to snad dovede spočítat lépe než já-tento příspěvek cituji už opravený(tak teď to snad už je správně), kde jsem zjistil že sem měl chybu a zaměnil sem +1 za -1h....(to mně lidi nemůžete někdo opravit...to je právě to riziko internetu že pak se něčím člověk řídí co si někde přečte, a nepřefiltruje to vlastní hlavou...). Riziko kopírování chyb jinými vzrůstá o to víc, když se sekne někdo nám důvěryhodný, ale holt platí chybama se (snad) i učíme... \":wink:\"

Elegantní je proto řešení brát Sanogel těsně před spánkem, a min.2h po jídle nebo lécích...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz