Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:02 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Enterosgel, Sanogel
PříspěvekNapsal: pát srp 20, 2010 6:28 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
http//www.sanogel.eu

http//www.enterosgel.eu

----------
Další info co a na co je Sanogel nebo Enterosgel,
včetně akčních slev viz zde


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Enterosgel, Sanogel
PříspěvekNapsal: pát srp 20, 2010 8:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="muflon"307leuup]Podstatné info co a na co je Sanogel nebo Enterosgel,
včetně akčních slev viz zde


Naposledy upravil Jarda dne čtv led 01, 1970 2:05 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 20, 2010 11:24 pm 
Offline

Registrován: sob črc 10, 2010 9:15 am
Příspěvky: 97
Jarda píše:
Sanogel, kromě ceny je opravdu dobrý, ale zda zlikviduje ten váš problém, to opravdu netuším. Tam bych spíše vyzkoušel pití před jídlem a po jídle tedy nechával velký odstup, aby se to nedělo.

Vyskúšal som to a nič. Jednoducho v tom žalúdku nič neudržímk ed sa napijem o X-hodín po nemá to žiaden význam, proste to hned spláchnem.
Sanogel začínam používat, od pondelka(nestihol som predajcu) a som zvedavý čo to urobí.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte srp 24, 2010 11:55 pm 
Offline

Registrován: sob črc 10, 2010 9:15 am
Příspěvky: 97
Jarda píše:
Sanogel, kromě ceny je opravdu dobrý, ale zda zlikviduje ten váš problém, to opravdu netuším. Tam bych spíše vyzkoušel pití před jídlem a po jídle tedy nechával velký odstup, aby se to nedělo.

Podal mojej osobnej skúsenosti možem povedat, že to nefunguje.
Dávkujem to podla návodu.
Ked to na mna príde cca 2 - 3h po jedle dám tam kopcom plnú lyžicu vypijem to s vodou, počkám, som plný očakávania masívnej úlavy a nič a nedeje. Vravím si počkám pol hodinu, možno to zaúinkuje neskor ako uhlie, ale výraznejšie.
A čo sa deje? Nič! Jednoducho nič, stále je mi zle stále cítim špliechanie v črevách, je mi na odpadnutie, ledva chodím a dám tam dalšiu plnú lyžicu po pol hodine a opat čakám na úlavu a nič. Potom sa zo zúfalstva najem, na chvílu sa mi ulaví a znova opakujem to isté čo predtým. A opat nič!
Nerozumiem tomu, ako je možné, že to nefunguje?
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 25, 2010 8:46 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Mat1 píše:
Podal mojej osobnej skúsenosti možem povedat, že to nefunguje.
Dávkujem to podla návodu.
Ked to na mna príde cca 2 - 3h po jedle dám tam kopcom plnú lyžicu vypijem to s vodou, počkám, som plný očakávania masívnej úlavy a nič a nedeje. Vravím si počkám pol hodinu, možno to zaúinkuje neskor ako uhlie, ale výraznejšie.
A čo sa deje? Nič! Jednoducho nič, stále je mi zle stále cítim špliechanie v črevách, je mi na odpadnutie, ledva chodím a dám tam dalšiu plnú lyžicu po pol hodine a opat čakám na úlavu a nič. Potom sa zo zúfalstva najem, na chvílu sa mi ulaví a znova opakujem to isté čo predtým. A opat nič!
Nerozumiem tomu, ako je možné, že to nefunguje?
Ďakujem

Většinou je potřeba podle stupně intoxikace organizmu to brát nejméně týden, čili vyhodnocovat výsledky po pár dnech je asi nesmysl. Sorbent nemůže nefungovat, pouze nasává toxické zplodiny a záleží pouze na jejich objemu a objemu sorbetu, pokud je dokáže nasát musí se vám ulevit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř srp 25, 2010 10:23 pm 
Offline

Registrován: sob črc 10, 2010 9:15 am
Příspěvky: 97
Jarda píše:
Většinou je potřeba podle stupně intoxikace organizmu to brát nejméně týden, čili vyhodnocovat výsledky po pár dnech je asi nesmysl. Sorbent nemůže nefungovat, pouze nasává toxické zplodiny a záleží pouze na jejich objemu a objemu sorbetu, pokud je dokáže nasát musí se vám ulevit.

Skutočne neviem čo si mám o tom mysliet.
Dávam si to vzdy ked to na mna príde, kopcom plné lyžice, 3 - 6 krát denne a minimálna úlava. v porovnaní s uhlím, je to slabota.
Ale beriem to tak, že vydržím a budem sa tím cpat dalej, len vo mne panuje skepsa z pomalého a nevýrazného účinku.
Mám teda stále zvyšovat dávku alebo proste čakat a zostat pri tej ktorú si akt. dávam?
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2010 7:47 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Mat1 píše:
Skutočne neviem čo si mám o tom mysliet.
Dávam si to vzdy ked to na mna príde, kopcom plné lyžice, 3 - 6 krát denne a minimálna úlava. v porovnaní s uhlím, je to slabota.
Ale beriem to tak, že vydržím a budem sa tím cpat dalej, len vo mne panuje skepsa z pomalého a nevýrazného účinku.
Mám teda stále zvyšovat dávku alebo proste čakat a zostat pri tej ktorú si akt. dávam?
Ďakujem

Je to sorbent, nasává zplodiny a toxické látky, čili to může nějakou dobu trvat, než se účinek projeví, ale zabrat by to mělo. Vyšší dávka by patrně zabrala ještě rychleji, ale na to by bylo vhodné se zeptat výrobce, já s tím žádnou osobní zkušenost zatím nemám i když to hodlám také vyzkoušet, abych věděl, zda to opravdu funguje tak, jak v návodě popisují.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Enterosgel, Sanogel
PříspěvekNapsal: čtv srp 26, 2010 4:26 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
[quote="Jarda":29vrtul5][quote="Mat1":29vrtul5]Skutočne neviem čo si mám o tom mysliet.
Dávam si to vzdy ked to na mna príde, kopcom plné lyžice, 3 - 6 krát denne a minimálna úlava. v porovnaní s uhlím, je to slabota.
Ale beriem to tak, že vydržím a budem sa tím cpat dalej, len vo mne panuje skepsa z pomalého a nevýrazného účinku.
Mám teda stále zvyšovat dávku alebo proste čakat a zostat pri tej ktorú si akt. dávam?
Ďakujem[/quote:29vrtul5]
Je to sorbent, nasává zplodiny...[/quote:29vrtul5]
Mat1 prosím o Sanogelu(Enterosgelu) piš do vlákna které je na to určené..


Naposledy upravil muflon dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Sanogel
PříspěvekNapsal: ned srp 29, 2010 10:25 pm 
Offline

Registrován: čtv srp 19, 2010 11:11 pm
Příspěvky: 6
Sanogel na detoxikaci organismu. Má s ním někdo zkušenost ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sanogel
PříspěvekNapsal: ned srp 29, 2010 10:29 pm 
Offline

Registrován: sob črc 10, 2010 9:15 am
Příspěvky: 97
Anna píše:
Sanogel na detoxikaci organismu. Má s ním někdo zkušenost ?

Áno mám bohužial negatívnu. Vobec ním nešetrím a žiadny účinok. Začínam nadobúdat dojem, že je to nejaký šmejd alebo čo, ale dávam mu ešte šancu a zatial pokračujem v aplikácii. Má to ale jednu "výhodu", že pokial to nezaberie aspon to neuškodí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sanogel
PříspěvekNapsal: ned srp 29, 2010 10:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Anna píše:
Sanogel na detoxikaci organismu. Má s ním někdo zkušenost ?

Zrovna ho zkouším a nezdá se mě to špatné, ale chce to chvilku vytrvat, jinak celkové zvýšení dobrého pocitu nastává prakticky ihned.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Enterosgel, Sanogel
PříspěvekNapsal: čtv zář 02, 2010 11:35 am 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Tak jsem se také přidala ke zkoušení Enterosgelu. První poznatek - opravdu se nestráví \":lol:\" Na záchodě ho prostě poznáte.
Druhý poznatek - zdá se, že už po 3.užití mám lepší pleť, méně akné. Tak snad to není náhoda a vzestupná tendence bude pokračovat.
Užívám jednu vrchovatou lžíci ráno, 2 hodiny před snídaní (pro mě utrpení, ale co se dá dělat).

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Enterosgel, Sanogel
PříspěvekNapsal: čtv zář 02, 2010 5:20 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
Kometa píše:
Tak jsem se také přidala ke zkoušení Enterosgelu. První poznatek - opravdu se nestráví \":lol:\" Na záchodě ho prostě poznáte.
Druhý poznatek - zdá se, že už po 3.užití mám lepší pleť, méně akné. Tak snad to není náhoda a vzestupná tendence bude pokračovat.
Užívám jednu vrchovatou lžíci ráno, 2 hodiny před snídaní (pro mě utrpení, ale co se dá dělat).

No ja neviem, s tou dávkou. V návodoch píšu, že sa má brať čajová lyžička a 2 hodiny po jedle. Tak isto ako Sanogel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Enterosgel, Sanogel
PříspěvekNapsal: čtv zář 02, 2010 6:03 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
2 hodiny po jídle, pokud sním něco těžšího jako třeba oříšky, ještě mám v žaludku jídlo. Ten dvou hodinový odstup od jídla je ale myšlen asi tak, že by se Enterosgel neměl s jídlem míchat, aby nevstřebával věci ze stravy, ale ze střev.
Co se dávkování týče - nevymyslela jsem si ho, doporučuje to tak snad skoro každý kromě výrobce. Předávkovat se to asi nedá, v nejhorším vyplácám tubu příliš rychle.

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Enterosgel, Sanogel
PříspěvekNapsal: pát zář 03, 2010 8:09 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:
Tak jsem se také přidala ke zkoušení Enterosgelu. První poznatek - opravdu se nestráví \":lol:\" Na záchodě ho prostě poznáte.
Druhý poznatek - zdá se, že už po 3.užití mám lepší pleť, méně akné. Tak snad to není náhoda a vzestupná tendence bude pokračovat.
Užívám jednu vrchovatou lžíci ráno, 2 hodiny před snídaní (pro mě utrpení, ale co se dá dělat).

Určitě to výborně funguje o tom není pochyb, akorát mě se jeví, že nejvyšší účinky to má v noci a podle mého názoru je ideální tam šoupnout tu lžíci těsně před spaním.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz