Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:03 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř led 08, 2020 10:22 pm 
Offline

Registrován: stř led 08, 2020 10:16 pm
Příspěvky: 87
Bydliště: Praha
" Jen kvalitní voda udrží tělo zdravé, ale existují v ní velké rozdíly a naše buňky potřebují vodu, která vytváří takzvané klastry, shluky, v nichž jsou obsaženy všechny její energetické informace. Tím se stává nositelem energie a informací prvního řádu. Tyto informace a energie jsou důležitější než všechny ostatní látky ve vodě obsažené a jsou spoluzodpovědné za náš zdravotní stav."

Rád bych se zeptal, co to jsou ty klastery? Vesměs to celé nechápu, v diskuzi jsem to nenašel. Děkuji, Vítězslav Herman, s dovolením.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 09, 2020 9:26 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
VitekH píše:
" Jen kvalitní voda udrží tělo zdravé, ale existují v ní velké rozdíly a naše buňky potřebují vodu, která vytváří takzvané klastry, shluky, v nichž jsou obsaženy všechny její energetické informace. Tím se stává nositelem energie a informací prvního řádu. Tyto informace a energie jsou důležitější než všechny ostatní látky ve vodě obsažené a jsou spoluzodpovědné za náš zdravotní stav."

Rád bych se zeptal, co to jsou ty klastery? Vesměs to celé nechápu, v diskuzi jsem to nenašel. Děkuji, Vítězslav Herman, s dovolením.

Já je chápu jako formace informačního pole uložené ve vodě i když zda je chápu správně toť otázka. Celou problematiku patrně snadněji pochopíte pokud do vyhledávače napíšete "Emoto voda" a zjistíte že voda není jen nějaká amorfní látka, ale programovatelné médium které je přímým nosičem nejrůznějších informací.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 09, 2020 12:18 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
Zajímavé téma, vlastně už o tom dlouhou dobu přemýšlím. Otázkou je jak co nejlépe vodu "naprogramovat". Navíc, názory se různí, někde se píše, že by voda měla být "informačně čistá", tj. neměly by v ní být žádné informace aby si ji tělo mohlo jednoduše použít na co potřebuje. Jinde se zas uvádí, že by měla obsahovat informace "všeho". Myslím, že toto téma už trošku zachází i do duchovna, což není na škodu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 09, 2020 12:26 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Pokud chcete naprogramovat vodu,musí být destilovaná a ještě ji nechat zmrazit.Kdysi jsem si stín hrála, zajímavé je jak vypadala zmrzlá destilku -v ledu jakoby hvězda,pak jsem jí programovala svým přáním a položením na papír s napsaným přáním.Nestalo se nic nebo žádost stále tam nahoře čeká ve frontě.Píše o tom Vadim Zeland.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 09, 2020 7:28 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte čer 09, 2009 9:28 am
Příspěvky: 67
Bydliště: Psáře
Pojednání Břetislava Nového o vodě. https://www.dedekkorenar.cz/clanky/o-zd ... -vode.html


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 15, 2020 9:14 pm 
Offline

Registrován: stř led 08, 2020 10:16 pm
Příspěvky: 87
Bydliště: Praha
No, mně ještě ohledně té krystalické mřížky napadá jedna věc a to ta, že pokud jí přidává do vody led a vzniká ve vodě v atmosféře, než spadne na zem (jak jsem tu četl tušim), tak stejně při tom roztátí onu krystalickou mřížku ztratí, není pravda?

Já tušim, že reaguji na to, že teďka je ta voda upravená a ta kr. mřížka tam chybí.. tak teoreticky nezůstává ani na zemi; nebo nevim, jestli lidé minulosti vždy když pršelo nasbírali vodu a když neměli co pít a zrovna nepršelo, tak pili vodu bez krystalické mřížky (je mi rozumět?)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 16, 2020 9:07 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
VitekH píše:
No, mně ještě ohledně té krystalické mřížky napadá jedna věc a to ta, že pokud jí přidává do vody led a vzniká ve vodě v atmosféře, než spadne na zem (jak jsem tu četl tušim), tak stejně při tom roztátí onu krystalickou mřížku ztratí, není pravda?

Já tušim, že reaguji na to, že teďka je ta voda upravená a ta kr. mřížka tam chybí.. tak teoreticky nezůstává ani na zemi; nebo nevim, jestli lidé minulosti vždy když pršelo nasbírali vodu a když neměli co pít a zrovna nepršelo, tak pili vodu bez krystalické mřížky (je mi rozumět?)

Krystalická mřížka zaniká až při ohřátí nad 45 stupňů tedy v přírodě takový stav nastane pouze u vřídel kde teče horká voda a ostatní voda je stále v pohodě.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 23, 2021 9:41 pm 
Offline

Registrován: sob črc 18, 2020 3:14 pm
Příspěvky: 97
Chcem sa opytat ked mrazim vodu nie koli vymrazeniu mineralov ale len koli mriezke, treba zmrazit cely objem?
Alebo staci ked je vo flasi aspon cast ladu - cca. 1/4 flase.
Vdaka


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 24, 2021 10:21 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
vladdo píše:
Chcem sa opytat ked mrazim vodu nie koli vymrazeniu mineralov ale len koli mriezke, treba zmrazit cely objem?
Alebo staci ked je vo flasi aspon cast ladu - cca. 1/4 flase.
Vdaka

Mělo by předpokládám stačit trochu protože i malé množství ledu mřížku obnovuje.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz