Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 2:55 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 346 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned čer 15, 2014 9:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
laco píše:
zdravim..

konecne poslednych par dni vidim ze, lucerna(vojteska) zacina kvitnut...
len tak pre istotu, je v pohode odstavovat ked este nekvitne? (robim to uz asi 2tyzdne) tak snad nie.. je mi trosku tazsie po vypiti ( mierne nadnasa zaludok \":-)\" , a davam tam stonky aj listy ..)

dik

Můžete ji používat kdykoliv v tom není problém, akorát je pak dost dřevitá a ošťavňovač s ní má dost práce.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 15, 2014 9:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Alajka píše:
Píšu to sem pro ty kdo sledují toto vlákno a taky jako poděkování panu Jardovi, jen během několika mailů a telefonátů jste mi maminku zachránil; a to nepřeháním ani náhodou. Její stav byl díky péči lékařů kritický. Dva jednoduché a finančně nenáročné nápoje ji pozvolna vracejí zpět do života. Má z toho radost a já nepopsatelnou. Děkuju. Jak jednoduché. Je to jako zázrak ale není to zázrak. Je to o informovanosti a o zdravém selském rozumu. Nepřeháním, když píšu, že mi maminka skoro umřela. A nepřeháním, když píšu, že Vy jste ji vrátil do života.
Z ležáka je zase ta moje starostlivá maminka; má o všechno zájem, uvaří jednoduché jídlo, má zájem o zahradu a psychicky se cítí velmi dobře. Teď mi stála za zády a mám vyřídit veliký dík za pomoc.
Její chlopně jak na levé tak i na pravé straně srdce jsou silně zvápenatělé a tak je asi operace v tomto stádiu dobrým řešením. Tady už bych to nechala na doktorech; teď je důležité to, že má srovnanou psychiku, tělesně se na operaci cítí silná a dnes už věří v dobrý konec.

Děkuji za uznání, to vždy potěší, ale tu operaci bych jako moc dobrý nápad neviděl, nyní žije a celkem nic jí nechybí, tak proč dráždit hada bosou nohou. Pokud bude pít velké dávky hořčíku, srovná si vitamín D3 a K2, tak s největší pravděpodobností nebude mít žádný problém do konce života a riziko je mnohem menší než u té operace.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 15, 2014 9:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
slunce píše:
Zdravím všechny a hlavně P.Jardu kterému patří mé obrovské poděkování za rady čas který věnujem nám a velký obdiv , čtu tyto stránky z nadšením hodně mi pomohly . I já letos zkuším odštavnovat bylinky ,jetel ,břizu , co najdu a právě roste .A zatím mi štávy chutnají a citím se po nich lepší víc energie .Proto mně to to téma zaujalo a ráda uvítám všechny rady z čeho všeho se da dělat štávy -zelený nápoj a poznatky.děkuji za odpověd .E

Zelený nápoj nemá prakticky žádná omezení, snad jen není dobré do něj dávat jedovaté kytky, ale to snad zdůrazňovat nemusím-doufám. Jinak je to spíše o chuti a nepřehánět silné léčivky, to může také občas vyvolat problémy.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 15, 2014 9:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
tomaso píše:
Janin, někdy nastavím zelenou šťávu šťávou z jablka a mrkve, dnes jsem přidal kus ananasu. Zelený nápoj pak není tak hnusný... Zkusil jsem ale i samotný, trochu ředěný vodou, kterou naleju do hrdla Angela na konec šťavení. Trochu to i očistí hřídele. Celkem mi to většinou vyjde na 3 deci. Čistá zelená šťáva tak do 2dcl. Piju to ráno na lačno. Pak většinou až obědvám...
Dnes jsem objevil zdroj bršlice, tak jsem ji zařadil. Ve směsi dále byly: lopuch, řebříček, maliní, listy hlohu, trošku třezalky, svízel, jitrocel. Taky 1 list divizny...(vím, chráněná...). Pak jsem byl na obědě ve skvělé veget restauraci ANANTA v Praze 5. Dost jsem se najedl, ale brzo odpoledne jsem byl zase hladový a tak to šlo až doteď (skoro půlnoc). Řekl bych, že zelené nápoje, které požívám zhruba od Velikonoc, zvyšují mou vitalitu a podporují trávení a tvorbu zdravé stolice.

To máte opravdu zázračnou směs, tolik druhů najednou jsem snad nikdy nezkoušel.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 15, 2014 9:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Deane píše:
Žena bola dnes u internistky na kontrolu, doktorka sa divila že "Pani, čo robíte že máte zrazu také dobré výsledky?" Tak jej povedala čo každé ráno pije a doktorka uznala že to môže byť tým, len jej povedala že by to mala v pravidelných intervaloch na pár dní vynechať a potom zase piť, podobne ako u čajov.
Nechcem tým zdôrazniť to čo poradila doktorka ale tie dobré výsledky.

Tak v zelených kytkách je síla přesilná, která zlomí skoro každé problémy a mile mě překvapila i doktorka, že z ní nevypadlo něco jako, že to nemá přehánět, jinak může zezelenat jako vodník.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 23, 2014 10:10 pm 
Offline

Registrován: úte dub 01, 2014 2:46 pm
Příspěvky: 14
Jarda píše:
Děkuji za uznání, to vždy potěší, ale tu operaci bych jako moc dobrý nápad neviděl, nyní žije a celkem nic jí nechybí, tak proč dráždit hada bosou nohou. Pokud bude pít velké dávky hořčíku, srovná si vitamín D3 a K2, tak s největší pravděpodobností nebude mít žádný problém do konce života a riziko je mnohem menší než u té operace.

Maminka po šesti dnech po operaci zemřela


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 24, 2014 12:27 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Alajka píše:
Maminka po šesti dnech po operaci zemřela

Alajko,

moc me to mrzi jak to dopadlo, uprimnou soustrast.

Castecnou utechou ti muze byt, ze ty jsi udelala maximum a dala mamince moznost operaci se vyhnout.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 24, 2014 10:15 am 
Offline

Registrován: úte dub 01, 2014 2:46 pm
Příspěvky: 14
pv33 píše:
Alajko,

moc me to mrzi jak to dopadlo, uprimnou soustrast.

Castecnou utechou ti muze byt, ze ty jsi udelala maximum a dala mamince moznost operaci se vyhnout.

Děkuju PV33


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 28, 2014 5:22 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Alajka píše:
Maminka po šesti dnech po operaci zemřela

Je to smutné, škoda že sa nenechala od tej operácie odhovoriť. Síce neni záruka že by žila dlho a ak by po polroku zomrela možno by ste si zase vyčítala že ste ju mala nechať ale teraz je už zbytočné polemizovať. Úprimnú sústrasť.

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 28, 2014 8:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Alajka píše:
Maminka po šesti dnech po operaci zemřela

To mě mrzí, vše vypadalo docela dobře, přijměte prosím vyjádření mé upřímné soustrasti, ne vždy se dá nad osudem vyhrát, někdy je bohužel ten osud silnější.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 29, 2014 10:16 am 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 9:55 am
Příspěvky: 166
Upřimnou soustrast,ted ale musíte koukat do budoucnosti


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 29, 2014 11:07 pm 
Offline

Registrován: úte dub 01, 2014 2:46 pm
Příspěvky: 14
Děkuji Vám všem za projevenou účast. Vážím si toho a děkuji Vám za slova, kterými jste mě pohladili. Deane, Jarda, Jajda. Ve čtvrtek byl pohřeb a dnes odjeli poslední příbuzní. Dům je prázdný, jsem tu sama. Je mi hooodně smutno.
Maminka tu už není, ale mě tenhle skoro rok asi někam posunul. Takže mamince děkuju za to, že mě vrátila k mému zaměření. .... Ach jo, .....o tom se nedá teď momentálně víc napsat


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 20, 2014 5:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Alajka píše:
Děkuji Vám všem za projevenou účast. Vážím si toho a děkuji Vám za slova, kterými jste mě pohladili. Deane, Jarda, Jajda. Ve čtvrtek byl pohřeb a dnes odjeli poslední příbuzní. Dům je prázdný, jsem tu sama. Je mi hooodně smutno.
Maminka tu už není, ale mě tenhle skoro rok asi někam posunul. Takže mamince děkuju za to, že mě vrátila k mému zaměření. .... Ach jo, .....o tom se nedá teď momentálně víc napsat

Vše špatné je pro něco dobré a z vlastní zkušenosti mohu tvrdit, že smrt matky je vždy hodně bolestná, ale život jde dál a čas trochu překryje to prázdné místo ve vašem srdci, bolest odezní a budete vzpomínat jen na to dobré, co vám osud dopřál společně prožít.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 20, 2014 8:44 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 20, 2014 6:57 pm
Příspěvky: 43
Dobrý den, chtěl bych se optat na zelený nápoj, z chlorelly a mladého ječmene. Máte tady někdo s užívaním zkušenosti? Jsou u nás vůbec na trhu výrobky v adekvatní kvalitě, které by pro mě měli smysl? Dají se tyto dvě rostliny a produkty z nich užívat pravidelně a preventivně nebo jen jednorázově pro pročištění a při problémech. Díky za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 11, 2014 9:00 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Dnes som nazberal nejaký repík, trochu šalvie a myšieho chvosta, nastrihal som si na také cca 2-3 cm kúsky a šup do mrazničky. Pomaly budem pridávať k inej burine do zeleného nápoja.

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 346 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz