Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř kvě 22, 2024 1:43 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 283 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 19  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Destilace vody
PříspěvekNapsal: čtv kvě 23, 2013 11:03 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Jantar píše:
je to všeobecně prezentovaná věc považovaná za axiom.
http://www.treoz.cz/ostatni/demivod.htm

Za axiom je to povazovany pouze ve svete oficialni mediciny. Existuje i medicina alternativni a tam je casto destilka povazovana za nejzdravejsi piti.
Jinak tve prirovnani k axiomu je dost presne. Axiom je tvrzeni, ktere se nedokazuje. A takovych axiomu je v medicine spousta. Ten clanek co jsi uvedl rozhodne zadny dukaz neni. A kdyz nekde vidim odkazy na WHO, svetovou zdravotni organizaci, tak si vzdy vzpomenu na jejich propagaci ockovacich latek obsahujicich mimo jine jedovatou rtut. Viz jeden z nejvetsich tunelu kdy pod hrozbou pandemie praseci chcripky WHO nutila cely svet vyhodit miliardy za zbytecne ockovaci latky, ktere navic jsou nebezpecne. Nejprve si clovek mysli, ze medicine trochu chybi logika. Treba zakazuji rtutove teplomery, protoze je rtut jedovata, ale v ockovacich latkach co cpou miminum do zily rtut na rozdil od teplomeru nevadi. A takovych pripadu je spousta. A pak mozna casem prijdes na to, ze to vlastne vsechno logiku ma. Ale k tomu musis nejdriv pochopit co je vlastne cilem mediciny. A pak treba pochopis i proc se nedoporucuje pit cistou H2O.

PS: pokud te nezajima jen vliv demineralizovane vody na zdravi krys ale i vliv na zdravi normalnich lidi, muzes se zeptat rady lidi na tomto foru co maji RO. Predpokladam, ze tam nepridavaji anorganicke mineraly, protoze soucasne i odstavuji a dostavaji tim mnohem lepe vstrebatelne mineraly z ovocnych a zeleninovych stav.

Jeste pro zajimavost se v tom tve dile pise, ze podnitila demineralizovana voda zvysenou sekreci zaludecnicnich stav a zvyseni jeji kyselosti a nazyvaji to narusenim sekrecni funkce. Asi autori nechapou, k cemu jsou zaludecni stavy urceny a ze pro vetsinu lidi je zvysena tvorba zaludecnich stav pozitivni.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Destilace vody
PříspěvekNapsal: ned kvě 26, 2013 2:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
Jantar píše:
je to všeobecně prezentovaná věc považovaná za axiom.
http://www.treoz.cz/ostatni/demivod.htm

A kdo platí ten ústav, ti zdraví, nebo ti co chtějí ty nemocné. A výraz považovaná za axiom, jak směšné, pro jiné skupiny by platil tento výraz právě u destilované vody.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Destilace vody
PříspěvekNapsal: pát zář 13, 2013 11:14 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
.

Pěkné čtení o vodě i o destilované vodě zde

Díky Jardo, díky Vašim informacím na tomto webu jsem už tři roky na osmotické a je to paráda.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Destilace vody
PříspěvekNapsal: pát zář 13, 2013 5:04 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Kdyz uz jsme u te destilky a osmozy, merili jste nekdo nejak kolik ma osmoza mineralu a o kolik se lisi od destilky? Pokud bych chtel mit co nejcistsi vodu, jak moc ztracim tim ze mam osmozu a ne destilku? Samozrejme chapu, ze kazda osmoza je trochu jina, ale aspon nejaky odhad.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Destilace vody
PříspěvekNapsal: úte zář 24, 2013 12:15 pm 
Offline

Registrován: úte zář 24, 2013 12:10 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,
jak ze sebe můžete dělat někoho fundovaného na léčení lidí a zároveň říct, že destilovaná voda je vhodná k pití !!!
Lidi vzpamatujte se. DESTILOVANÁ VODA NENÍ NA PITÍ!!! a když vám tu někdo tvrdí něco jiného, je to magor a ne léčitel...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Destilace vody
PříspěvekNapsal: úte zář 24, 2013 1:15 pm 
Offline

Registrován: stř srp 04, 2010 12:31 am
Příspěvky: 153
Jindra píše:
.

Pěkné čtení o vodě i o destilované vodě zde

Díky Jardo, díky Vašim informacím na tomto webu jsem už tři roky na osmotické a je to paráda.

V úpravnách vody k odstranění některých nežádoucích látek se RO, stejně tak jako remineralizace (anexem, katexem...) zcela běžně používají a jsou na to i hygienické atesty. Řeči o škodlivosti jsou nesmysly, nicméně některé minerály do ní vrátit (např. hořečnany a pod.) rozhodně nemůže být na škodu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Destilace vody
PříspěvekNapsal: sob lis 02, 2013 5:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
pv33 píše:
Kdyz uz jsme u te destilky a osmozy, merili jste nekdo nejak kolik ma osmoza mineralu a o kolik se lisi od destilky? Pokud bych chtel mit co nejcistsi vodu, jak moc ztracim tim ze mam osmozu a ne destilku? Samozrejme chapu, ze kazda osmoza je trochu jina, ale aspon nejaky odhad.

Ono dost záleží jaké vybavení budete mít, ale dá se docílit opravdu nízká vodivost a tedy téměř naprostá čistota.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Destilace vody
PříspěvekNapsal: sob lis 02, 2013 6:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
Rybajz píše:
Dobrý den,
jak ze sebe můžete dělat někoho fundovaného na léčení lidí a zároveň říct, že destilovaná voda je vhodná k pití !!!
Lidi vzpamatujte se. DESTILOVANÁ VODA NENÍ NA PITÍ!!! a když vám tu někdo tvrdí něco jiného, je to magor a ne léčitel...

Neměl by jste si raději na uvedené téma něco předem přečíst. Možná tím zjistíte kdo je magor a kdo ne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Destilace vody
PříspěvekNapsal: stř led 22, 2014 8:50 pm 
Offline

Registrován: stř led 22, 2014 8:44 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den přeji,
mám otázku ohledně mřížky u destilované vody. Ta žádnou neobsahuje, tudíž je pro tělo cizí a měla by se zmrazit a rozmrazit, aby ji opět získala. Přemýšlela jsem nad tím, jestli by šlo pouze zahrát vodě nějakou hezkou píseň. Voda si přece utváří "vločky". Krásné pokud je vystavena krásné hudbě a slovům. A nebo naopak. Myslíte si, že když se voda nenechá přemrazit, ale pouze se jí zahraje píseň, utvoří se tam hezké vločky, tudíž krásná mřížka?
Děkuji,
Veronika


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Destilace vody
PříspěvekNapsal: stř úno 12, 2014 6:22 pm 
Offline

Registrován: stř úno 12, 2014 6:17 pm
Příspěvky: 6
Ahoj, ráda bych se zeptala na toto. Mám destilační přístroj, ale moje destilka nemá ph 7, což mě velmi překvapilo, ale jen něco přes 6. Číim to může být způsobeno? A jinak - k předchozímu dotazu- já destilku nezamražuji, což je možná chyba, nevím, ale mám ve skleněných džbánech krystaly a k vodě mluvím. Říkám např. slova : zdraví, láska, děkuji...a tak. Uvažuji, že začnu vodu zamražovat, ale je to všechno tak zdlouhavé a náročné na energii, že nevím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Destilace vody
PříspěvekNapsal: stř úno 12, 2014 9:19 pm 
Offline

Registrován: stř úno 12, 2014 6:17 pm
Příspěvky: 6
Reaguje zde někdo? Haló!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Destilace vody
PříspěvekNapsal: stř úno 12, 2014 10:38 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
novanaj píše:
Ahoj, ráda bych se zeptala na toto. Mám destilační přístroj, ale moje destilka nemá ph 7, což mě velmi překvapilo, ale jen něco přes 6. Číim to může být způsobeno? A jinak - k předchozímu dotazu- já destilku nezamražuji, což je možná chyba, nevím, ale mám ve skleněných džbánech krystaly a k vodě mluvím. Říkám např. slova : zdraví, láska, děkuji...a tak. Uvažuji, že začnu vodu zamražovat, ale je to všechno tak zdlouhavé a náročné na energii, že nevím.

Ani destilka neni dokonale cista. Kdyby byla, tak ma opravdu pH 7, ale kdyz ji chvili nechas v otevrene nadobe, tak absorbuje napriklad male mnozstvi kyslicniku uhlicityho ze vzduchu a muze tam byt i male mnozstvi neceho jineho. Nicmene i kdyz nemas pH 7, je to zrejme nejcistsi a tedy i nejlepsi voda co muzes docilit, tedy pokud nemas treba plastove viko pristroje a nechyta voda neco z toho plastu. Piji destilku taky, ale pH se opravdu nezabyvam. Destilku rovnez nezmrazuju, casto ji piju jeste teplou, a ani si s ni nepovidam \":D\" . Cetl jsem radu knih od ruznych guru, kteri doporucuji destilku nejen k beznemu piti, ale i pri lecbe rakoviny, a nikdo z tech, kterym nejvic verim, se nezabyva mrazenim nebo tim, ze by se s ni bavil.

Samozrejme je to na tobe. Jestli si myslis, ze je dobre s vodou nejdriv pokecat nez ji vypijes, tak se toho drz, urcite to neuskodi \":)\" .

PS: pro zajimavost, za kolik a kde jsi koupila destilacni pristroj? Obcas by se nekomu hodil levny a kvalitni zdroj.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Destilace vody
PříspěvekNapsal: čtv úno 13, 2014 12:39 pm 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 7:44 am
Příspěvky: 84
Čistá destilka se v přírodě (na zemi) nevyskytuje, je to produkt lidské techniky posledních desetiletí. Nevede elektrický proud, čili jako taková je pro tělo jedem, bez el. vzruchů nemůže živý organizmus existovat. Některé studie prokazují souvislost mezi pitím nedostatečně mineralizované vody a určitými chorobami v dané oblasti. Nikdo pochopitelně nevyčurá či nevypotí destilku, čili něco si nutně z těla destilka (ve smyslu fyzikálně-osmotických zákonů, nikoli dle naivního přání osoby) odebere.
Což se může využít např. při čištění organizmu. Nebo se destilka může použít např. jako součást ovocných šťáv, místo pití kohoutkové vody.

Nu a podobně jako s vedením el. proudu, kdy životně důležité vlastnosti vody způsobují právě ony "nečistoty" (ionty), to zřejmě bude i s jinými jejími vlastnostmi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Destilace vody
PříspěvekNapsal: pát úno 14, 2014 1:57 pm 
Offline

Registrován: pát led 03, 2014 11:09 pm
Příspěvky: 5
Ahoj, o působení pozitivních slov, hudby, energií na vodu, toho bylo napsáno i natočeno dost, takže tomu můžeš klidně věřit. Zabýval se tím hl. japonský vědec Masaru Emoto. Krátká ukázka zde : http://www.youtube.com/watch?v=BA9YWs8sX6s .
Jinak já jsem si objednala levný - asi nejlevnější destilátor na světě:-) , ale má všechny součásti z nerez a je fajn, pouze nádoba chytající vodu je plastová. Z ní pak vodu přeliju do skleň. džbánů . Nechci, aby v plastu zůstala dlouho. Je vyroben v Číně, což možná některé odradí, ale na uklidnění, jsou tam vyráběny i jiné, o mnoho dražší..http://www.ebay.com/itm/DentalMedical-P ... 1113553968. Ráda bych si koupila skleněný džbán, který se dokoupit dá, ale odrazuje mě zatím jeho cena.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Destilace vody
PříspěvekNapsal: pát úno 14, 2014 2:00 pm 
Offline

Registrován: pát led 03, 2014 11:09 pm
Příspěvky: 5
A hlavně děkuji za komentář (Pv 33) ohledně ph destilky. Mohu se zeptat, jak dlouho ji piješ? Já zatím krátce, takže moc zkušeností nemám.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 283 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 19  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz