Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 9:46 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 824 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 55  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Reverzní osmóza
PříspěvekNapsal: čtv bře 15, 2018 6:41 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
Zdravím,
jak poznám,že je potřeba membránu vyměnit.Výrobce udává životnost 1-5 let.

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reverzní osmóza
PříspěvekNapsal: čtv bře 15, 2018 7:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
RaDu píše:
Zdravím,
jak poznám,že je potřeba membránu vyměnit.Výrobce udává životnost 1-5 let.

Když vám již nepoteče dost vody.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reverzní osmóza
PříspěvekNapsal: sob bře 17, 2018 6:01 pm 
Offline

Registrován: ned říj 22, 2017 10:13 am
Příspěvky: 134
drumTom píše:
to je debata o ničem ale rozumim ti moc dobře \":lol:\" \":lol:\" dotaz jsi patrně nepochopil ty, tazatelka nechtěla pevnou instalaci a proto jsem jí navhoval levnější mobilní osm. jednotku.... a oba filtry vyjdou cca. na 200,-.... cenu za montáž radši nekomentuju howgh

Tohle je podezřele levné, nevěřím, že za 200 Kč by se dal koupit pravý osmotický filtr.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reverzní osmóza
PříspěvekNapsal: stř bře 21, 2018 8:14 am 
Offline

Registrován: stř lis 08, 2017 9:23 am
Příspěvky: 30
Odporucam prehladne info o RO, filtraciach atd, mozno niekomu pomoze.
http://martinchudy.blogspot.no/2017/02/ ... racii.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reverzní osmóza
PříspěvekNapsal: ned dub 01, 2018 7:01 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
Poslední dobou je voda z RO cítit po plastu.Nemá někdo podobnou zkušenost?

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reverzní osmóza
PříspěvekNapsal: ned dub 01, 2018 7:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
RaDu píše:
Poslední dobou je voda z RO cítit po plastu.Nemá někdo podobnou zkušenost?

To je teoreticky možné po výměně filtrů, ale trvá to pár dní a jak se zajedou problém mizí, jinak nevím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Reverzni osmoza deti
PříspěvekNapsal: čtv kvě 24, 2018 8:59 pm 
Offline

Registrován: stř dub 30, 2014 9:25 am
Příspěvky: 4
Dobry den, mame dve plne nenaockovane deti, ktere jsou stale nemocne.
Syn 2 roky ma celou zimu problem s dychanim( prudusky, zapaly plic).
Dcera 4 roky ekzem.
Uvazujeme o zakoupeni reverzni osmozy. Snad budu schopna dodat do jejich telicek mineraly, ktere potrebuji.
Uz jednou jste mi v tehotenstvi pomohl. Takze to drze zkousim znovu.
Co mohu jeste krome RO udelat pro jejich zdravi? Dekuji za Vase rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reverzni osmoza deti
PříspěvekNapsal: pát kvě 25, 2018 9:02 am 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
roza píše:
Dobry den, mame dve plne nenaockovane deti, ktere jsou stale nemocne.
Syn 2 roky ma celou zimu problem s dychanim( prudusky, zapaly plic).
Dcera 4 roky ekzem.
Uvazujeme o zakoupeni reverzni osmozy. Snad budu schopna dodat do jejich telicek mineraly, ktere potrebuji.
Uz jednou jste mi v tehotenstvi pomohl. Takze to drze zkousim znovu.
Co mohu jeste krome RO udelat pro jejich zdravi? Dekuji za Vase rady.

\":roll:\"
Skutocnost je taka, ze reverzna osmoza je to POSLEDNE, co tvoje deti potrebuju pre zdravie...
UPLNE postaci nechat 24 hodin odstat vodu z vodovodu v sklenenom dzbane, a napoje robit z nej.
A co robit pre zdravie deti ? ... Napis, co im davas jest. Chyba bude s najväcsou pravdepodobnostou prave TAM.

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reverzni osmoza deti
PříspěvekNapsal: pát kvě 25, 2018 11:03 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
roza píše:
Dobry den, mame dve plne nenaockovane deti, ktere jsou stale nemocne.
Syn 2 roky ma celou zimu problem s dychanim( prudusky, zapaly plic).
Dcera 4 roky ekzem.
Uvazujeme o zakoupeni reverzni osmozy. Snad budu schopna dodat do jejich telicek mineraly, ktere potrebuji.
Uz jednou jste mi v tehotenstvi pomohl. Takze to drze zkousim znovu.
Co mohu jeste krome RO udelat pro jejich zdravi? Dekuji za Vase rady.

Tak čistá voda není a nemůže být problém a nevidím proč by jste ji nemohla používat, ale dnes je strava celkově nutričně mizerná, prakticky všude koupíte šmejd a je třeba s tímto faktem při plánování stravy dosti pečlivě kalkulovat. Ideální je pochopitelně práce s nutriční kalkulačkou a snažit se dávat takové potraviny a v takovém množství aby alespoň teoreticky mohlo tělo dostat o co má. Pokud vám ani tak na kalkulačce nevyjde že je ve stravě třeba dost hořčíku, nebo jiné látky je třeba cílená suplemetace. Dalším stěžejním faktem který si mnoho lidí neuvědomuje je stres při kterém stoupá spotřeba například hořčíku až šestnáctinásobně a podobné to je i u dalších látek. Stres je v dnešní době všudypřítomný a prakticky neodstranitelný. Poslední problém jsou podnební a sezónní faktory, tedy třeba zimní deficit světla, což vypíná mitochondrie a snižuje imunitu a lze to řešit například ranním půlhodinovým pobytem pod silným světlem o intenzitě cca 1000 luxů a tělo maká jako když je léto.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reverzní osmóza
PříspěvekNapsal: pát kvě 25, 2018 3:08 pm 
Offline

Registrován: stř dub 30, 2014 9:25 am
Příspěvky: 4
Dekuji za odpoved. Nase deti byly uplne zdrave nez jsme se pred 3/4 rokem odstehovali z mesta na venkov. Stravujeme se stale stejne. Prostredi a ovzdusi by melo byt pro ne lepsi a presto jsou porad nemocne. Z toho mi vypliva, ze zakopany pes muze byt prave ve vode. Bereme ji z radu.Jen nevim, jestli tedy opravdu zvolit RO? Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reverzní osmóza
PříspěvekNapsal: pát kvě 25, 2018 5:05 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
roza píše:
Dekuji za odpoved. Nase deti byly uplne zdrave nez jsme se pred 3/4 rokem odstehovali z mesta na venkov. Stravujeme se stale stejne. Prostredi a ovzdusi by melo byt pro ne lepsi a presto jsou porad nemocne. Z toho mi vypliva, ze zakopany pes muze byt prave ve vode. Bereme ji z radu.Jen nevim, jestli tedy opravdu zvolit RO? Dekuji

VO VODE TO NEBUDE, RO NIČ NEPORIEŠI.
Čo je to "stravujeme se stale stejne" ??? Niečo také, ako deficit nejakých látok prejavený PO NEJAKOM ČASE ti nehovorí nič ? ... To akoby niekto šiel riešiť rakovinu ktorú mu práve diagnostikovali, spýtal by som sa ho na stravu, a on na to "jem stále to čo vždy...takže to nebude zo stravy, lebo rakovinu mám až teraz, a rovnako jem 10 rokov... keby to bolo zo stravy, mal by som rakovinu za rok a nie za 10 rokov".... Už chápeš ten nezmysel ? ...
Môžem ti tu ODPRISAHAŤ, že to nemá nič spoločné s vodou..... Normálne vodu napusti, nechaj 24 hodín odstáť, a bude oveľa kvalitnejšia. Ak si myslíš, že deficit nejakých látok v potrave, alebo prebytok nejakého svinstva v potrave vyriešiš pomocou RO v ktorom hľadáš "svätý grál", si totálne na omyle \":wink:\"
RO NEPOTREBUJE NIKTO, je to obyčajný reklamný ťah... Každému úplne postačí (ak má menej kvalitnú vodu) nejaký filter typu "Britta", a ak má kvalitnejšiu vodu, tak ju proste NECHAŤ ODSTÁŤ, prípadne do nej dávať šungit, alebo nabíjať vodu pozitívnou energiou. RO je na prd...
Ja som si v minulosti asi 3 roky robil "odmrazenú vodu", dával ju do džbánu so šungitom.... a ? NIČ.......absolútne nič to nespravilo. Taká istá služba, ako voda z vodovodu odstatá 24 hodín na keltskej špirále, alebo len tak na kuchynskej linke na tácke...

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reverzní osmóza
PříspěvekNapsal: pát kvě 25, 2018 8:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
roza píše:
Dekuji za odpoved. Nase deti byly uplne zdrave nez jsme se pred 3/4 rokem odstehovali z mesta na venkov. Stravujeme se stale stejne. Prostredi a ovzdusi by melo byt pro ne lepsi a presto jsou porad nemocne. Z toho mi vypliva, ze zakopany pes muze byt prave ve vode. Bereme ji z radu.Jen nevim, jestli tedy opravdu zvolit RO? Dekuji

Pokud je voda z řádu někde na venkově dost často se jedná o dlouhé potrubí a malou výměnu. Například já mám svou firmu nějakých 6 km od vodárny a to ještě ta roura nejde přímo ale jako se tam vrací ze vzdálenější obce a celková délka tedy může dosahovat klidně 10-15 km a obec má 150 stálých obyvatel, tak si udělejte představu za jak dlouho k nim ta voda vlastně doteče. Pak je reálné že i když laboratorně zkoumají co do té roury pouštějí, že z kohoutku teče něco zcela jiného a nemusí to být zrovna ideální. Samozřejmě to lze řešit tím že si vyžádáte rozbor který musí vodárna pravidelně provádět a necháte si ještě udělat ten svůj na konci a uvidíte zda se to sejde nebo rozejde. RO to pochopitelně eliminuje jak chemicky tak bakteriálně, ale holt to zase něco stojí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reverzní osmóza
PříspěvekNapsal: pát čer 01, 2018 12:32 pm 
Offline

Registrován: pát čer 01, 2018 12:21 pm
Příspěvky: 1
Od minulého týdne máme RO klasickou a za osmozou jeste deionizaci. před DI mám výstup na kohoutek, takze na pití využívám pouze osmotickou...mám dotaz k té osmotické na Vás, co si ji mineralizují pomocí himalájské solenky a chloridu hořečnatého...byl by někdo ochoten mi změřit konduktometrem, na jaké hladiny se dostává tou mineralizací? já mám vstupní hodnotu 9-10ppm, po solence 200ppm a potom přidám hořčík a stoupne to z 200ppm na 800-1000ppm...je to takto v pořádku? raději bych to odměřovala tímto stylem než 1/3lžičky toho a toho...dělám pokaždé jiné množství vody...dále by mě zajímalo, zda to opravdu stačí? co třeba vápník a jiné min?
Další dotaz mám k té deionizacni patrone....min. týden jsme zapojili a vodu projeli i deionizaci...od té doby v ní voda stojí ...vadí to, když ji budu používat jen zřídka? (plánuji ji na výrobu koloidního stříbra, ale vyrobník my ještě nedorazil)třeba 1-2xza týden?
a nevadí, že se do té patrony dostala konzervacni latka z osmozy? zapomněla jsem nejprve odtocit :/ děkuji za odpovědi. Nell


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reverzní osmóza
PříspěvekNapsal: pát čer 01, 2018 2:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Blanell píše:
Od minulého týdne máme RO klasickou a za osmozou jeste deionizaci. před DI mám výstup na kohoutek, takze na pití využívám pouze osmotickou...mám dotaz k té osmotické na Vás, co si ji mineralizují pomocí himalájské solenky a chloridu hořečnatého...byl by někdo ochoten mi změřit konduktometrem, na jaké hladiny se dostává tou mineralizací? já mám vstupní hodnotu 9-10ppm, po solence 200ppm a potom přidám hořčík a stoupne to z 200ppm na 800-1000ppm...je to takto v pořádku? raději bych to odměřovala tímto stylem než 1/3lžičky toho a toho...dělám pokaždé jiné množství vody...dále by mě zajímalo, zda to opravdu stačí? co třeba vápník a jiné min?
Další dotaz mám k té deionizacni patrone....min. týden jsme zapojili a vodu projeli i deionizaci...od té doby v ní voda stojí ...vadí to, když ji budu používat jen zřídka? (plánuji ji na výrobu koloidního stříbra, ale vyrobník my ještě nedorazil)třeba 1-2xza týden?
a nevadí, že se do té patrony dostala konzervacni latka z osmozy? zapomněla jsem nejprve odtocit :/ děkuji za odpovědi. Nell

To vás zklamu, ani jeden dotaz neumím jednoznačně zodpovědět. Sám do té vody nic nepřidávám prostě ji používáme tak jak vznikne a s tím použitím výsledné vody pro výrobu koloidního stříbra netuším na jakou vodivost se dostanete, ale obávám se že se v domácích podmínkách nelze dostat na kvalitu injekční destilky. Také netuším zda vadí pokud tam pronikla první voda s nějakou příměsí, to by spíše byl dotaz pro dodavatele než pro uživatele.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reverzní osmóza
PříspěvekNapsal: sob čer 02, 2018 12:42 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Za ta léta, co používáte reverzní osmózou získanou demineralizovanou vodu, je v rodině patrný pozitivní zdravotní dopad nebo mladší vzhled?

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 824 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 55  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz