Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv dub 25, 2024 3:28 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 95  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon lis 23, 2015 9:31 am 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Tiež by som uvítal takú informáciu.
Keď súdruhovia v Číne dokážu vyrobiť klon Vitamixu za tretinovú cenu, nedokázali by aj toho Anjela takto? Len nájsť odberateľa, to by asi nebol problém.

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 23, 2015 9:57 pm 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 9:55 am
Příspěvky: 166
Deane píše:
Tiež by som uvítal takú informáciu.
Keď súdruhovia v Číne dokážu vyrobiť klon Vitamixu za tretinovú cenu, nedokázali by aj toho Anjela takto? Len nájsť odberateľa, to by asi nebol problém.

JO,to by se mi taky hodilo!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 06, 2015 9:23 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
pán Inženýr dlhšie neodpovedá, asi cestoval do Číny vybaviť objednávku. Tak možno bude lacný čínsky anjel.

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 07, 2015 9:50 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
poznate odstavovac OPTIMUM 500? nenasla som o nom zatial dokopy nic, nejake porovnavacie videa na youtube.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 15, 2015 10:41 am 
Offline

Registrován: úte pro 15, 2015 10:35 am
Příspěvky: 4
Zdravím, tak jsem na eujuicer zahlídl dvouhřídel od omegy - Omega TWN 32R . Co na to říkáte? ..angel to sice nebude..je tu šance na nějaký slušný stroj pro lidi, co chtějí dvouhřídel? cena sice 1/3, ale aby to zase někde nechybělo..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 15, 2015 12:01 pm 
Offline

Registrován: úte zář 22, 2009 10:10 am
Příspěvky: 160
gigi píše:
Zdravím, tak jsem na eujuicer zahlídl dvouhřídel od omegy - Omega TWN 32R . Co na to říkáte? ..angel to sice nebude..je tu šance na nějaký slušný stroj pro lidi, co chtějí dvouhřídel? cena sice 1/3, ale aby to zase někde nechybělo..

Zjevně se jedná o kopii GreenPower Kempo. Ty dvě ozubení jsou identické, motor asi nebude o moc jiný, takže jediná odlišnost je opláštění. Angel to sice není (slabší motor), taky hřídele jsou kratší, ale svou práci zastane. Já mám Kempo už sedmým rokem a furt jede OK, i když výtěžností Angelovi konkurovat nemůže. S vyjímkou ananasu (vláknitá struktura, namotává se na hřídele) umí vše a poměrně snadno se čistí. Těch patnáct stovek za Omegu navíc je asi jen za design...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 16, 2015 6:07 pm 
Offline

Registrován: ned srp 25, 2013 8:04 am
Příspěvky: 1
Dobrý den,včera mi došel Angel ,lisování asi v pořádku.V návodu k použití, ale i na instruktážním videu je vidět, že lisovací válce májí dvě rozdílná stopání spirály,ale u mého odšťavňovače je jen jedna rovnoměrně klesající spirála.Chci se zeptat, jestli má někdo z majitelů Angela zakoupeného v poslední době stejné válce.Mám zkušenosti pouze s Omegou,kterou jsem měl dva roky.První rok to celkem jěště šlo,druhým rokem začala výtěžnost klesat až poslední asi 3 měsíce z kila mrkve poze 2dcl šťávy-denně jsme dělali asi 0,75l štávy. Na Angelu z kila mrkve asi 8dcl šťávy, tekže se mi zdá že stoupání na válcích nemá vliv na množství vylisované šťávy.Děkuji za odpověď. rk


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 19, 2015 12:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
PMz píše:
Rád bych se ještě zeptal toho kdo psal o tom srovnání šťávy z omegy vs angela naslepo (je to někde na předchozích 80-ti stránkách, opravdu teď nevím kde), psal tam, že šťáva z angela byla lepší, že šťáva z mrkve z omegy byla hořká. Asi takhle - můžu uznat argument že angel dává víc šťávy díky tomu že jí drtí a pak lisuje. Dokážu uznat argument že je šťáva z něj víc čistá, nebo má naopak víc vlákniny apod. Čemu ale nerozumím je to, jak může být šťáva ze stejných mrkví z jednoho přístroje hořká a z druhého ne. To i prostě nedává smysl. I kdyby se lišila v množství dužiny v samotné šťávě, tak dužina z mrkve přeci při odšťavování nemůže změnit chuť ze sladké (protože mrkev má hodně cukru) na hořkou.. Trochu mi to v tomto případě připadá jako přehnaná propagace Angela a možná něco ve smyslu přání je otcem myšlenky. Samozřejmě se můžu mýlit, ale přijde mi to prostě zvláštní..

Tím neříkám že se mi Angel nelíbí, to zas ano, i když má podle mě nějaké nevýhody, jako třeba čištění, které nebude moc jednoduché, nutnost vyladit ho kupováním kroužků, samozřejmě počáteční cenou apod... Angel pro mě nejspíš není, protože tohle bude můj první odšťavňovač a pokud tomu nepropadnu a nebudu ho používat denně, tak ty náklady se mi vrátí tak nejdřív za deset let..

Mimochodem pokud tedy odhlédnete od vámi propagovaného Angela, je lepší Sana 707 nebo Sana 808? Původně jsem myslel že budu odšťavňovat ovoce, nyní se kloním k tomu že bych se spíš měl zaměřit na zeleninu, protože syrové jablko sním bez problémů, s takovým celerem už by to bylo horší \":)\" A taky nechci strávit víc času čištěním než výrobou šťávy. A také se mi nechce kupovat šťávu typu Ugo, kde za velkou cenu dostanu většinou samá jablka a málo ostatních věcí a navíc polovinu pěny. Vlastně jsem se rozhodl pro odšťavňovač poté, co jsem tam jednou zašel a dostal jsem 2/3 pěny se slovy no to je holt normální, s tím nic udělat nejde, počkejte, ona si pěna sedne...

Díky za radu

Pavel

Dobře vám odpovídá člen inzenyr, tedy záleží co a jak často chcete odšťavňovat. Pokud vám půjde o tvrdé plodiny a zelené trávy, tak není možnost volby, to zvládá bez vážnějších problémů pouze Angel. Dovolím si tvrdit, že dlouhodobě to žádný plastový přístroj není schopen vydržet, pracuje se s dost velkým pracovním tlakem a plast prostě časem povolí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 19, 2015 1:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
rkana píše:
Dobrý den,včera mi došel Angel ,lisování asi v pořádku.V návodu k použití, ale i na instruktážním videu je vidět, že lisovací válce májí dvě rozdílná stopání spirály,ale u mého odšťavňovače je jen jedna rovnoměrně klesající spirála.Chci se zeptat, jestli má někdo z majitelů Angela zakoupeného v poslední době stejné válce.Mám zkušenosti pouze s Omegou,kterou jsem měl dva roky.První rok to celkem jěště šlo,druhým rokem začala výtěžnost klesat až poslední asi 3 měsíce z kila mrkve poze 2dcl šťávy-denně jsme dělali asi 0,75l štávy. Na Angelu z kila mrkve asi 8dcl šťávy, tekže se mi zdá že stoupání na válcích nemá vliv na množství vylisované šťávy.Děkuji za odpověď. rk

Na to odpovědět nedovedu, patrně nějaká inovace, ale předpokládám, že spíše půjde o zlepšení než zhoršení.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 21, 2015 9:28 pm 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 9:55 am
Příspěvky: 166


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
4xslcko0


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 21, 2015 9:41 pm 
Offline

Registrován: úte zář 22, 2009 10:10 am
Příspěvky: 160
jajda22 píše:
https://www.dedra.cz/cz/produkty/?detail=EL7917&affiliateID=101&affiliatePID=EL7917&utm_sourcenakupy=product%20collection
Co říkáte na tento odštavnovač? Vydrží něco a bude štáva alespon trochu kvalitní?

Jestli něco vydrží, nebo jaké kvality bude šťáva bych vůbec nezkoumal. Vertikální šnek je už z podstaty na 2 věci a ta markantní sleva naznačuje, že si výrobce neví rady s odbytem (proč asi ?).


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 21, 2015 9:48 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
jajda22 píše:
https://www.dedra.cz/cz/produkty/?detail=EL7917&affiliateID=101&affiliatePID=EL7917&utm_sourcenakupy=product%20collection
Co říkáte na tento odštavnovač? Vydrží něco a bude štáva alespon trochu kvalitní?

Silně mi připomíná tento http://dealer.penta.cz/odstavnovac-g21- ... 25844.html , který jsem nedavno viděl v provozu a při čištění, a to fakt ne. Na rozdíl od http://dealer.penta.cz/odstavnovac-g21- ... 33894.html, který známí chválili.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon pro 21, 2015 10:24 pm 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 9:55 am
Příspěvky: 166
pv33 píše:
Silně mi připomíná tento http://dealer.penta.cz/odstavnovac-g21- ... 25844.html , který jsem nedavno viděl v provozu a při čištění, a to fakt ne. Na rozdíl od http://dealer.penta.cz/odstavnovac-g21- ... 33894.html, který známí chválili.

Takže ten druhý Vámi uvedený byste se koupil? když zatím nechcete investovat do Angela-nebo nějaký jiný?-třeba omegu,nebo?-neznám ani všechny tady probírané značky Díky za odpovědi


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 22, 2015 1:07 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
[quote="jajda22":2b6yrfe9]Takže ten druhý Vámi uvedený byste se koupil? když zatím nechcete investovat do Angela-nebo nějaký jiný?-třeba omegu,nebo?-neznám ani všechny tady probírané značky Díky za odpovědi[/quote:2b6yrfe9]
Tak kdybych si vybiral mezi tema dvema tak urcite ten G21 horizontal. Pry je dost podobny na Omega 8004, ktery jsem mel. Jen ze neni tak robustni. Ale ja mam mixer G21 a zatim si s nim vystacim. Dokonce s nim i odstavuju, viz

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Naposledy upravil
pv33 dne čtv led 01, 1970 3:18 am, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 22, 2015 7:24 pm 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 9:55 am
Příspěvky: 166
pv33-moc díky za inspiraci-teprve ted jasně vidím,jak G21 krásně rozmixuje zelené oproti mému mixeru.G21 si chci objednat,jen co vyreklamuju-potřetí můj mixer.
Odštavnovač mám odstředivý,používám ho jen přes zimu-v létě mám zeleninu a ovoce svoje a jím ho s vlákninou-jak říkáš domácí je škoda vyhodit.
Možná by G21 stačil na zimu i místo odčtavnovače,už se těším až to zkusím!-Ty na něm děláš i zeleninu na štávu?,nebo piješ smoothie-ale to se mi z kupovaného nechce a tolik zase nevypěstuju,aby to stačilo celoročně.
Každopádně díky za tip,zatím to zkusím s G21 a pak se uvidí \":D\"

Doplnnění-nevím,jak se mi tam vloudil vitamix-už jsem opravila


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 95  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz