Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 3:53 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mikroskop s temným polem
PříspěvekNapsal: pon kvě 09, 2011 5:41 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Nedávno jsem absolvoval tohle netradiční vyšetření a zde jsou mé dojmy.

Absolvoval jsem jej u Mudr. Jelínkové v Brně, celé trvalo více než hodinu. Doktorka po nezbytné anamnéze odebere kapku krve z prstu a poté ji už v přímém přenosu sledujete na obrazovce. Velmi zajímavá zkušenost, přinášející podle toho co mohu soudit velmi zajímavé informace.

Lékařka popisuje co je jaká krvinka, v jakém shluku má být, kde je plíseň apod. Mohl jsem si tak průkazně potvrdit své podezření na stále trvající plísně a kvasinky - obojí lze snadno rozeznat a odhadnout i míru zanešení krve.

Potud velmi dobrý dojem, který za 1500 Kč stojí. Horší to bylo s mojí snahou s lékařkou nějakým způsobem diskutovat a snažit se dopátrat více informací k tomu, co už jsem za rok kdy se čistím a držím protikvas. dietu, kde jsem mohl udělat chybu apod.
Na druhý dotaz reagovala neochotně, při dalším již ztrácela trpělivost.

A zde je můj dojem negativní. Zcela očividně spěla ke svému vlastnímu závěru - a to doporučení pekelně drahých preparátů firmy Calivita. Sice podala jistá dietní a suplementační opatření, které z malé části beztak pokrývaly to co již dávno dělám, ale naprostá většina léčby je postavená právě na těchto preparátech.

Firma ne mne působí dost nedůvěryhodně. Funguje na systému prodejců, to je samozřejmě v pořádku, nicméně objevují se i prvky pyramidy. Pokud chcete jen tak nakoupit, platíte ještě přemrštěnější cenu, abyste dostali rádoby slevu, musíte se stát členem, říci kdo Vás doporučil (ten - lékařka - dostává nepochybně provize) atd.

Nemohu soudit do jaké míry je firma solidní a přípravky účinné, důvěru však ve mne nevzbudily. Celkově je však myslím vyšetření velmi vhodné a přináší hlavně v oblasti stavu bílých a červených krvinek a candidy cenné informace

Jardo už jste měl možnost někdy interpretovat výsledky této analýzy?


Zde jsou na ukázku pro mne doporučené preparáty a ceny (na likvidaci plísní a posílení jater)
Liquid chlorofyl 473ml - 1019Kč
Green Health - vojtěška 240tbl. - 620Kč
Probio Balance - probiotika 60tbl - 600Kč
Liver aid - na játra se sylmarilinem - 100tbl - 1300Kč

nebo třeba zinek chelát 100tbl, 15mg za 226


Samozřejmě probiotika a minerály lze snadno nahradit z klasické lékarny nebo swansonu za podstatně menší ceny. Ale co to ostatní nevím. Jardo napadají Vás nějaké alternativy k uvedeným?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Přípravky firmy Calivita
PříspěvekNapsal: pon kvě 09, 2011 5:45 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Nabízejí produkty na detoxifikace, posílení orgánů, na boj s dyskabkteriozou apod.

Máte někdo s nimi zkušenosti? Zkoušeli jste nějaký preparát?

Přípravky jsou hodně drahé, proto zatím váhám a ocením jakoukoli zkušenost

www.calivita.com


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikroskop s temným polem
PříspěvekNapsal: pon kvě 09, 2011 6:13 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
sakul píše:
Nedávno jsem absolvoval tohle netradiční vyšetření a zde jsou mé dojmy.

Absolvoval jsem jej u Mudr. Jelínkové v Brně, celé trvalo více než hodinu. Doktorka po nezbytné anamnéze odebere kapku krve z prstu a poté ji už v přímém přenosu sledujete na obrazovce. Velmi zajímavá zkušenost, přinášející podle toho co mohu soudit velmi zajímavé informace.

Lékařka popisuje co je jaká krvinka, v jakém shluku má být, kde je plíseň apod. Mohl jsem si tak průkazně potvrdit své podezření na stále trvající plísně a kvasinky - obojí lze snadno rozeznat a odhadnout i míru zanešení krve.

Potud velmi dobrý dojem, který za 1500 Kč stojí. Horší to bylo s mojí snahou s lékařkou nějakým způsobem diskutovat a snažit se dopátrat více informací k tomu, co už jsem za rok kdy se čistím a držím protikvas. dietu, kde jsem mohl udělat chybu apod.
Na druhý dotaz reagovala neochotně, při dalším již ztrácela trpělivost.

A zde je můj dojem negativní. Zcela očividně spěla ke svému vlastnímu závěru - a to doporučení pekelně drahých preparátů firmy Calivita. Sice podala jistá dietní a suplementační opatření, které z malé části beztak pokrývaly to co již dávno dělám, ale naprostá většina léčby je postavená právě na těchto preparátech.

Firma ne mne působí dost nedůvěryhodně. Funguje na systému prodejců, to je samozřejmě v pořádku, nicméně objevují se i prvky pyramidy. Pokud chcete jen tak nakoupit, platíte ještě přemrštěnější cenu, abyste dostali rádoby slevu, musíte se stát členem, říci kdo Vás doporučil (ten - lékařka - dostává nepochybně provize) atd.

Nemohu soudit do jaké míry je firma solidní a přípravky účinné, důvěru však ve mne nevzbudily. Celkově je však myslím vyšetření velmi vhodné a přináší hlavně v oblasti stavu bílých a červených krvinek a candidy cenné informace

Jardo už jste měl možnost někdy interpretovat výsledky této analýzy?


Zde jsou na ukázku pro mne doporučené preparáty a ceny (na likvidaci plísní a posílení jater)
Liquid chlorofyl 473ml - 1019Kč
Green Health - vojtěška 240tbl. - 620Kč
Probio Balance - probiotika 60tbl - 600Kč
Liver aid - na játra se sylmarilinem - 100tbl - 1300Kč

nebo třeba zinek chelát 100tbl, 15mg za 226


Samozřejmě probiotika a minerály lze snadno nahradit z klasické lékarny nebo swansonu za podstatně menší ceny. Ale co to ostatní nevím. Jardo napadají Vás nějaké alternativy k uvedeným?

tak ty první dva preparáty by mohl nahradit zelený nápoj si myslím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přípravky firmy Calivita
PříspěvekNapsal: pon kvě 09, 2011 6:44 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Tohle se mi zdá totálně přemrštěné, souhlasíte? Napříiklad thyaimn 50mg jedna tableta vychází běžně na 1kč.

Stress Management B Complex - 100tbl, 320Kč


Složení:
Vitamin B1 (Thiamin HCI) 1,45 mg

Vitamin B12 2 mg
Vitamin B2 1,8 mg

Vitamin C 60 mg
VitaminB6(Pyridoxin HCI) 2,43 mg

Kyselina listová 0,1 mg
Niacinamid 15 mg

Cholin (Cholin bitartarát) 243,9 mg
Kyselina pantotenová 5,47 mg

Inositol 100 mg (D-pantotenát vápenatý)

Hořčík 13,5 mg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přípravky firmy Calivita
PříspěvekNapsal: pon kvě 09, 2011 6:46 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Je v tomto něco co stojí za více jak 1000Kč? Selen a chrom to nebudou

100 tablet


Složení:
L-arginin 100 mg

L-cystein 100 mg
L-ornithin 100 mg

Methionin 100 mg
Alfa-ketoglutarová

L-karnitin 50 mg
kyselina 100 mg

Cholin 25 mg
Alfa-lipoová kyselina 12,5 mg

Chrom 25 µg
Selen 10 µg

Ostropestřec mariánský 15 mg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikroskop s temným polem
PříspěvekNapsal: pon kvě 09, 2011 9:48 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
Tiež som absolvovala toto vyšetrenie s rovnakými dojmami. Potešujúce pre mňa bolo, že doktor našiel iba jednu maličkú kolóniu plesní, myslela som si, že budem na tom horšie. Jediné, na čo som sa z doporučených doplnkov dala nahovoriť bolo Noni, aj tak som ho raz chcela vyskúšať, ostatné som odmietla. Potom však som si tie doplnky našla na internete a uvedené veľmi strohé zloženie ma inšpirovalo k otázkam. Tak som sadla a oslovila priamo Calvitu, aby mi napísali, v akých formách sú deklarované prvky v tých prípravkoch. Dodnes sa neozvali. Moja dôvera v túto firmu tak klesla na bod mrazu. Myslím si, že za veľké peniaze predávajú málo muziky a tiie prípravky obsahujú prvky, ktoré sa dajú nahradiť oveľa lepšie vstrebatelnými variantami a najmä v konečnom dôsledku lacnejšími.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikroskop s temným polem
PříspěvekNapsal: pon kvě 09, 2011 9:52 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Sybilla píše:
Tiež som absolvovala toto vyšetrenie s rovnakými dojmami. Potešujúce pre mňa bolo, že doktor našiel iba jednu maličkú kolóniu plesní, myslela som si, že budem na tom horšie. Jediné, na čo som sa z doporučených doplnkov dala nahovoriť bolo Noni, aj tak som ho raz chcela vyskúšať, ostatné som odmietla. Potom však som si tie doplnky našla na internete a uvedené veľmi strohé zloženie ma inšpirovalo k otázkam. Tak som sadla a oslovila priamo Calvitu, aby mi napísali, v akých formách sú deklarované prvky v tých prípravkoch. Dodnes sa neozvali. Moja dôvera v túto firmu tak klesla na bod mrazu. Myslím si, že za veľké peniaze predávajú málo muziky a tiie prípravky obsahujú prvky, ktoré sa dajú nahradiť oveľa lepšie vstrebatelnými variantami a najmä v konečnom dôsledku lacnejšími.

Sybillo děkuji za komentář, to zcela potvrzuje můj dojem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikroskop s temným polem
PříspěvekNapsal: pon kvě 09, 2011 10:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sakul píše:
Nedávno jsem absolvoval tohle netradiční vyšetření a zde jsou mé dojmy.

Absolvoval jsem jej u Mudr. Jelínkové v Brně, celé trvalo více než hodinu. Doktorka po nezbytné anamnéze odebere kapku krve z prstu a poté ji už v přímém přenosu sledujete na obrazovce. Velmi zajímavá zkušenost, přinášející podle toho co mohu soudit velmi zajímavé informace.

Lékařka popisuje co je jaká krvinka, v jakém shluku má být, kde je plíseň apod. Mohl jsem si tak průkazně potvrdit své podezření na stále trvající plísně a kvasinky - obojí lze snadno rozeznat a odhadnout i míru zanešení krve.

Potud velmi dobrý dojem, který za 1500 Kč stojí. Horší to bylo s mojí snahou s lékařkou nějakým způsobem diskutovat a snažit se dopátrat více informací k tomu, co už jsem za rok kdy se čistím a držím protikvas. dietu, kde jsem mohl udělat chybu apod.
Na druhý dotaz reagovala neochotně, při dalším již ztrácela trpělivost.

A zde je můj dojem negativní. Zcela očividně spěla ke svému vlastnímu závěru - a to doporučení pekelně drahých preparátů firmy Calivita. Sice podala jistá dietní a suplementační opatření, které z malé části beztak pokrývaly to co již dávno dělám, ale naprostá většina léčby je postavená právě na těchto preparátech.

Firma ne mne působí dost nedůvěryhodně. Funguje na systému prodejců, to je samozřejmě v pořádku, nicméně objevují se i prvky pyramidy. Pokud chcete jen tak nakoupit, platíte ještě přemrštěnější cenu, abyste dostali rádoby slevu, musíte se stát členem, říci kdo Vás doporučil (ten - lékařka - dostává nepochybně provize) atd.

Nemohu soudit do jaké míry je firma solidní a přípravky účinné, důvěru však ve mne nevzbudily. Celkově je však myslím vyšetření velmi vhodné a přináší hlavně v oblasti stavu bílých a červených krvinek a candidy cenné informace

Jardo už jste měl možnost někdy interpretovat výsledky této analýzy?


Zde jsou na ukázku pro mne doporučené preparáty a ceny (na likvidaci plísní a posílení jater)
Liquid chlorofyl 473ml - 1019Kč
Green Health - vojtěška 240tbl. - 620Kč
Probio Balance - probiotika 60tbl - 600Kč
Liver aid - na játra se sylmarilinem - 100tbl - 1300Kč

nebo třeba zinek chelát 100tbl, 15mg za 226


Samozřejmě probiotika a minerály lze snadno nahradit z klasické lékarny nebo swansonu za podstatně menší ceny. Ale co to ostatní nevím. Jardo napadají Vás nějaké alternativy k uvedeným?

V této oblasti určitě nejsem odborníkem i když jsem mnoho těch vyšetření viděl a mám je od mnoha klientů uložené v počítači. Pokud se týká cen za uvedené vyšetření, tak právě to pracoviště, které uvádíte, je snad nejdražší v republice a třeba Praha to dělá za cca 400,- Kč, pokud vím. Výsledky budou předpokládám principielně na obou místech skoro stejné a liší se tedy vlastně jen ta cena. Uvedené produkty nahradíte snadno a jak vám správně píše Igi, tak patrně i zadarmo zeleným nápojem, případně se podívejte v nabídce, posílám chlorelu a za naprosto jiné ceny. Brzo bude i spirulina a zelný ječmen a také snad za slušné, nebo jinak řečeno křesťanské ceny i když věřící určitě nejsem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přípravky firmy Calivita
PříspěvekNapsal: pon kvě 09, 2011 10:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sakul píše:
Nabízejí produkty na detoxifikace, posílení orgánů, na boj s dyskabkteriozou apod.

Máte někdo s nimi zkušenosti? Zkoušeli jste nějaký preparát?

Přípravky jsou hodně drahé, proto zatím váhám a ocením jakoukoli zkušenost

http://www.calivita.com

Osobně složité preparáty odmítám a vím proč. Prostě se to nedá normálně dávkovat a většinou se jedná o naprosto přemrštěné ceny jako v tomto případě, přičemž silně pochybuji, že by takto postavený a předražený komplex někomu něco vyřešil. Kupte si je jednotlivě, což se dá celkem dobře dávkovat a vyjde vás to na zlomek uvedených cen.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikroskop s temným polem
PříspěvekNapsal: sob kvě 28, 2011 2:50 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 17, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 149
Můžete někdo doporučit místo k vyšetření v Praze?
Jarda říkal, že někde za 400, to mi přijde jako akorát cena, ale do té tisícovky bych to dal.

_________________
With Universal flow, Candida Albicans is leaving back home.:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikroskop s temným polem
PříspěvekNapsal: sob kvě 28, 2011 10:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
AIM_FREEMAN píše:
Můžete někdo doporučit místo k vyšetření v Praze?
Jarda říkal, že někde za 400, to mi přijde jako akorát cena, ale do té tisícovky bych to dal.

Koukněte se sem, http://www.detoxikacni-pristroj.cz/index.php?clanek=13


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikroskop s temným polem
PříspěvekNapsal: pát čer 17, 2011 9:48 am 
Offline

Registrován: čtv říj 01, 2009 1:17 pm
Příspěvky: 39
Jarda píše:
V této oblasti určitě nejsem odborníkem i když jsem mnoho těch vyšetření viděl a mám je od mnoha klientů uložené v počítači. Pokud se týká cen za uvedené vyšetření, tak právě to pracoviště, které uvádíte, je snad nejdražší v republice a třeba Praha to dělá za cca 400,- Kč, pokud vím. Výsledky budou předpokládám principielně na obou místech skoro stejné a liší se tedy vlastně jen ta cena. Uvedené produkty nahradíte snadno a jak vám správně píše Igi, tak patrně i zadarmo zeleným nápojem, případně se podívejte v nabídce, posílám chlorelu a za naprosto jiné ceny. Brzo bude i spirulina a zelný ječmen a také snad za slušné, nebo jinak řečeno křesťanské ceny i když věřící určitě nejsem.

Dobrý den,

spirullina se bere stejně jako chlorella 6 tabletek 3x denně? Je lepší polykat nebo rozmixovat?

Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikroskop s temným polem
PříspěvekNapsal: pát čer 17, 2011 9:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
zdravyzivot píše:
Dobrý den,

spirullina se bere stejně jako chlorella 6 tabletek 3x denně? Je lepší polykat nebo rozmixovat?

Děkuji

Dávkování je o dost vyšší a léčebné dávky jsou tak 10-15 g denně, což představuje cca 40-60 tablet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikroskop s temným polem
PříspěvekNapsal: čtv kvě 24, 2012 10:08 pm 
Offline

Registrován: sob úno 04, 2012 8:18 pm
Příspěvky: 20
Mikroskop s kolikanásobným zvětšením bych si měl pořídit,abych na něm mohl sledovat rozlepování krvinek a likvidaci plísní?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikroskop s temným polem
PříspěvekNapsal: pát kvě 25, 2012 8:02 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
O "vyšetření v temném poli" jsem psal vždycky, že je to ztráta času a peněz a že paní doktorka si dělá kšefty s Calivitou,
Sakul mi nevěřil, musel si to ověřit sám - a přišel na totéž, velké překvapení:-)
nicméně s odstupem času kupuju v Calivitě spoustu věcí, do vitamínů a dalších věcí necpou žádné plniva typu maltodextrin,
je to sice dražší ale nemusím sledovat složení výrobků...
prodávají oregánový olej, docela slušné probiotika, jinak nic co by stálo za řeč...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz