Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 2:35 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 164 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hleny v Krku
PříspěvekNapsal: pát říj 05, 2012 9:49 pm 
Offline

Registrován: sob črc 21, 2012 9:35 pm
Příspěvky: 1
Tak vás prosím o radu. Jsem tak asi 6 let v kuse zahleněná,není to nic příjemnýho.Nemá na to vliv roční období.Hleny se tvoří v krku,nebo v nosní dutině a stékají do krkku.Neustále je vykašlávám .Je mi 22 let. Obézní nejsem. Lékař na orl podle stěru skonstatoval streptokok sk. C a nasadil prášky, které stejně odmítám. Co je trošku paradox-nebývám nemocná,od doby co mám hleny neznám chřipku či angínu, jen v zimě pár denní nachlazení.Miluju sladkosti,takže cukr konzumuju celkem dost,ale raději si přisladím kávu,než abych si dala čokoládu.Stravu konzumuju pátý přes devátý např:pečivo se sýrem,salát ze syrové zeleniny k tomu čaj s medem a hned potom třeba buchtu.Výrazně netloustnu. Piju vodu z kohoutku. Co na to mám zkusit?Napadá někoho z vás, jakou by mohlo mít souvislost to,že mám sice spoustu hlenů ale nejsem nemocná?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hleny v Krku
PříspěvekNapsal: sob říj 06, 2012 1:44 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
Evelína01 píše:
.... Miluju sladkosti,takže cukr konzumuju celkem dost,ale raději si přisladím kávu,než abych si dala čokoládu.Stravu konzumuju pátý přes devátý např:pečivo se sýrem,salát ze syrové zeleniny k tomu čaj s medem a hned potom třeba buchtu.Výrazně netloustnu. Piju vodu z kohoutku. Co na to mám zkusit?Napadá někoho z vás, jakou by mohlo mít souvislost to,že mám sice spoustu hlenů ale nejsem nemocná?

Jediné neškodné je tá voda. Skús prestať jesť to, čo si popísala. Čím viac sacharidov zješ, tým viac budeš zahlienená. Všetkého dočasu a nejaká choroba v zahlienenom prostredí raz udrie a udrie tvrdo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hleny v Krku
PříspěvekNapsal: ned říj 07, 2012 9:32 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Evelína01 píše:
Tak vás prosím o radu. Jsem tak asi 6 let v kuse zahleněná,není to nic příjemnýho.Nemá na to vliv roční období.Hleny se tvoří v krku,nebo v nosní dutině a stékají do krkku.Neustále je vykašlávám .Je mi 22 let. Obézní nejsem. Lékař na orl podle stěru skonstatoval streptokok sk. C a nasadil prášky, které stejně odmítám. Co je trošku paradox-nebývám nemocná,od doby co mám hleny neznám chřipku či angínu, jen v zimě pár denní nachlazení.Miluju sladkosti,takže cukr konzumuju celkem dost,ale raději si přisladím kávu,než abych si dala čokoládu.Stravu konzumuju pátý přes devátý např:pečivo se sýrem,salát ze syrové zeleniny k tomu čaj s medem a hned potom třeba buchtu.Výrazně netloustnu. Piju vodu z kohoutku. Co na to mám zkusit?Napadá někoho z vás, jakou by mohlo mít souvislost to,že mám sice spoustu hlenů ale nejsem nemocná?

kup si xylitol, je to zabiják streptokoků (proto se přidává do zubních past, streptokok způsobuje zubní kaz) a kloktej ho. nepřeháněj s množstvím, nebo ještě lépe vykloktej a vyplivuj.
mohlo by to pomoci. jinak hleny v krku obvykle způsobuje spíš zlatý stafylokok, ale samozřejmě u tebe to může být zmiňovaný streptokok.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hleny v Krku
PříspěvekNapsal: ned říj 07, 2012 9:20 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
[quote="Evelína01":2pj5dtfm]Tak vás prosím o radu. Jsem tak asi 6 let v kuse zahleněná,není to nic příjemnýho.Nemá na to vliv roční období.Hleny se tvoří v krku,nebo v nosní dutině a stékají do krkku.Neustále je vykašlávám .Je mi 22 let. Obézní nejsem. Lékař na orl podle stěru skonstatoval streptokok sk. C a nasadil prášky, které stejně odmítám. Co je trošku paradox-nebývám nemocná,od doby co mám hleny neznám chřipku či angínu, jen v zimě pár denní nachlazení.Miluju sladkosti,takže cukr konzumuju celkem dost,ale raději si přisladím kávu,než abych si dala čokoládu.Stravu konzumuju pátý přes devátý např:pečivo se sýrem,salát ze syrové zeleniny k tomu čaj s medem a hned potom třeba buchtu.Výrazně netloustnu. Piju vodu z kohoutku. Co na to mám zkusit?Napadá někoho z vás, jakou by mohlo mít souvislost to,že mám sice spoustu hlenů ale nejsem nemocná?[/quote:2pj5dtfm]
Až na tu vodu a zeleninu jíš samá nezdravá jídla. Rozhodně se vyhni mléku a jakýmkoliv mléčným výrobkům. Ty hodně zahleňujou. Vše kromě zeleniny překyseluje.

Začal bych změnou jídelníčku a pročištěním střev. Prostuduj si vlákno

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hleny v Krku
PříspěvekNapsal: pon říj 08, 2012 9:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Evelína01 píše:
Tak vás prosím o radu. Jsem tak asi 6 let v kuse zahleněná,není to nic příjemnýho.Nemá na to vliv roční období.Hleny se tvoří v krku,nebo v nosní dutině a stékají do krkku.Neustále je vykašlávám .Je mi 22 let. Obézní nejsem. Lékař na orl podle stěru skonstatoval streptokok sk. C a nasadil prášky, které stejně odmítám. Co je trošku paradox-nebývám nemocná,od doby co mám hleny neznám chřipku či angínu, jen v zimě pár denní nachlazení.Miluju sladkosti,takže cukr konzumuju celkem dost,ale raději si přisladím kávu,než abych si dala čokoládu.Stravu konzumuju pátý přes devátý např:pečivo se sýrem,salát ze syrové zeleniny k tomu čaj s medem a hned potom třeba buchtu.Výrazně netloustnu. Piju vodu z kohoutku. Co na to mám zkusit?Napadá někoho z vás, jakou by mohlo mít souvislost to,že mám sice spoustu hlenů ale nejsem nemocná?

Tak rad se vám dostalo dost a dobrých, jednoznačně úprava stravy, to zabere prakticky okamžitě, souběžně vyčistit střeva a bude po problému. Pokud totiž budete pokračovat, nebo se vám ten odtok bordelu z těla povede nějak medicínsky stopnout, dojde patrně k problémům mnohem horším. Klidně si můžete vypěstovat i excelentního raka, což ve svém věku nutně mít asi nemusíte, určitě jsou v životě věci daleko zábavnější.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: hlen v krku
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2012 10:36 pm 
Offline

Registrován: ned říj 21, 2012 10:31 pm
Příspěvky: 27
Dobry den, uz nevim kudy kam. Uz asi 2 roky mam v krku neustale hlen. Jakoby mi sel z nosu do krku, ale dycha se mi nosem dobre. Jsem u 7. jaterni ocisty, delam si klystyry a jim velice zdrave uz delsi dobu. Nevite, cim to je a jak se toho muzu zbavit? Mam v puse moudrak, uz asi 3 roky, ktery je jen z casti vylezly a mam v nem neustalou infekci, protoze z nej jde oskliva chut a kdyz na nej sahnu, tak je hnusne citit. Jdu na vytrhnuti za 14 dni. Muze to byt tim? Dokonce jsem si zacala vcera kapat do nosu urinu. Uz nevim, jak se toho mam zbavit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hlen v krku
PříspěvekNapsal: pát říj 26, 2012 9:51 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
hleny tvořící se na zadní straně hrdla? pravděpodobně zlatý stafylokok. můžete zkusit kloktání šalvějového čaje.
trochu to pomáhá. zlatého stafylokoka je hodně těžké se zbavit. u mně pomohly dvě ATB kůry, zaměřené na něco
jiného. jinak se mi hodně dělaly záněty kůže a na hleny jsem trpěl taky.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hlen v krku
PříspěvekNapsal: ned říj 28, 2012 3:31 pm 
Offline

Registrován: pon říj 22, 2012 10:00 am
Příspěvky: 11
Jana5555 píše:
Dobry den, uz nevim kudy kam. Uz asi 2 roky mam v krku neustale hlen. ....

Po dobré zkušenosti bych to zkusil zlikvidovat pomocí CDS. Také jsem tim občas trpěl, hlen je důsledkem zánětu, může to se zubem souviset. Vytržení je trochu drastická metoda, ale řeší jen ten zub, ne ostatní záněty v těle. Může jich být víc. Promořil bych tělo silnějším CDS (cca 50 ppm v litru/den) asi tak na týden, do 2 dnů by měly všechny hleny ustupovat a po týdnu být zlikvidované. CDS zničí všechny záněty a jejich produkty přemění na čistou slanou vodu. (Proč to nevím, tak to prostě je). Ta občas ukápne z nosu po dobu léčby ale není nepříjemná, léčený o ní neví než ji uvidí ukápnout. To je detail. Výsledkem jsou čisté sliznice a celkové posílení zdraví a imunity. Není to nepříjemné, až na trochu blbou chuť CDS. Nejlépe popíjet chlazené z ledničky, to tak moc nevadí. Více o CDS v knize: http://www.uloz.to/xWD8mhT/j-v-humble-m ... -kniha-zip a na http://www.emms.cz . Aby nedošlo ke zmatení: CDS je novinka 2012, účinná látka Chlordioxid extrahovaná z MMS, nezpůsobuje vedlejší účinky nevolnost a průjem jak původní MMS. Takže vše co je popsané pro MMS platí i o CDS. V případě zájmu poskytnu i praktické info jak to "vybublat" bez problémů. Kniha je dost stručná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hlen v krku
PříspěvekNapsal: úte říj 30, 2012 10:17 am 
Offline

Registrován: ned říj 21, 2012 10:31 pm
Příspěvky: 27
Praktik píše:
Po dobré zkušenosti bych to zkusil zlikvidovat pomocí CDS. Také jsem tim občas trpěl, hlen je důsledkem zánětu, může to se zubem souviset. Vytržení je trochu drastická metoda, ale řeší jen ten zub, ne ostatní záněty v těle. Může jich být víc. Promořil bych tělo silnějším CDS (cca 50 ppm v litru/den) asi tak na týden, do 2 dnů by měly všechny hleny ustupovat a po týdnu být zlikvidované. CDS zničí všechny záněty a jejich produkty přemění na čistou slanou vodu. (Proč to nevím, tak to prostě je). Ta občas ukápne z nosu po dobu léčby ale není nepříjemná, léčený o ní neví než ji uvidí ukápnout. To je detail. Výsledkem jsou čisté sliznice a celkové posílení zdraví a imunity. Není to nepříjemné, až na trochu blbou chuť CDS. Nejlépe popíjet chlazené z ledničky, to tak moc nevadí. Více o CDS v knize: http://www.uloz.to/xWD8mhT/j-v-humble-m ... -kniha-zip a na http://www.emms.cz . Aby nedošlo ke zmatení: CDS je novinka 2012, účinná látka Chlordioxid extrahovaná z MMS, nezpůsobuje vedlejší účinky nevolnost a průjem jak původní MMS. Takže vše co je popsané pro MMS platí i o CDS. V případě zájmu poskytnu i praktické info jak to "vybublat" bez problémů. Kniha je dost stručná.

Dekuju moc za odpoved, kdyz ja se ty metody mms nejak bojim \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hlen v krku
PříspěvekNapsal: úte lis 06, 2012 12:25 am 
Offline

Registrován: pon říj 22, 2012 10:00 am
Příspěvky: 11
Jana5555 píše:
Dekuju moc za odpoved, kdyz ja se ty metody mms nejak bojim \":(\"

MMS1 bych se bál také, když jsem viděl, jak se po něm příbuzný po...blinkal a po...kakal. CDS se nebojím, protože jsem to na sobě vyzkoušel. Je to forma speciální sodovky, co se popíjí decánek za hodinku 10 x denně a nemůže po tom nic být... Naopak, občas to vyřeší i problémek který byl "vedlejší" ale je příjemné se ho zbavit... Na rýmečky a hleny a chřipky stačí bohatě koncentrace 30-50 ppm/litr/denně v 10dávkách po hodině, není třeba žádné hraniční koncentrace okolo 100 ppm a pálení v krku. Podávejte chlazené, chutná lépe... \":D\" Mělo by to zmizet do 2 dnů, pro jistotu bych to bral týden a stačí, pokud to nebude léčit ještě něco dalšího... Nebrat k tomu žádná farmaka, pokud možno. Ruší se to navzájem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hlen v krku
PříspěvekNapsal: úte lis 06, 2012 2:01 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Jana5555 píše:
Dobry den, uz nevim kudy kam. Uz asi 2 roky mam v krku neustale hlen. Jakoby mi sel z nosu do krku, ale dycha se mi nosem dobre. Jsem u 7. jaterni ocisty, delam si klystyry a jim velice zdrave uz delsi dobu. Nevite, cim to je a jak se toho muzu zbavit? Mam v puse moudrak, uz asi 3 roky, ktery je jen z casti vylezly a mam v nem neustalou infekci, protoze z nej jde oskliva chut a kdyz na nej sahnu, tak je hnusne citit. Jdu na vytrhnuti za 14 dni. Muze to byt tim? Dokonce jsem si zacala vcera kapat do nosu urinu. Uz nevim, jak se toho mam zbavit.

Proc to mas nevim, to by chtelo vedet vic, ale mela by ses toho snadno zbavit. Kajensky pepr, cesnek, zazvor, kren, jablecny ocet. Nejdulezitejsi je dat poradne davky. To co je tekuty tak kloktat, to co nejde, treba cesnek, tak nechat v krku a puse delsi dobu pusobit. A pak to polknout. Problemy tohoto typu by mely zmizet za par dni. i s tou infekci v moudraku. Nedavno jsem mel vacek pod zubem, mimo jine i priserna bolest, zubu se ani nedalo dotknout. Tak jsem chvili hrabal ve svych zdrojich a pouzil to co ti uvadim, i kdyz jsem neveril, ze to muze v mem pripade pomoct. Cesnek jsem mel mizerny cinsky, ale prolisoval jsem 8 strouzku na chleba s maslem (nejen jednou) a palil dokonale, a k tomu kousky uschle habaneros papricky. Ty mas problemy v krku, tak na to muzes snaz pusobit i primo kloktanim kajenu... Ale mne to zabralo i pres zaludek. Rano nebyla po vacku ani pamatka. Bylo to v patek vecer a do pondeli snad cesnek vycichnul. Slabsi caj s kajenem muzes prohnat i pres nosni dirku, ja delam neti bez konvicky, zmacknu levou nosni dirku, ponorim pravou do plne sklenicky s urinou, vodou s kajenem..., nasaju pravou dirkou, zaklonim hlavu a necham to stect do krku nebo se naklonim dopredu na levou stranu a necham vytect levou dirkou, tedy vetsinu oboji, necham to stect a vyleju druhou nosni dirkou. A pak opacne. Nevlastnim konvicku na neti a toto staci . Ale predpoklada to cisty nos. Kdyz nemas cisty nos, a pripadne i kdyz mas, tak na ruku trochu kajenu a nosnima dirkama nasat, moooc prijemny, ale az za chvili \":lol:\" . Hlen v krku to vsechno prezit nemuze, ty jestli mas tuhy korinek jo \":D\" .

Dostala jsi spoustu doporuceni. Jestli zkusis neco z toho co radim ja, tak by me pak zajimalo jak se ti to libilo \":lol:\" .

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hlen v krku
PříspěvekNapsal: stř lis 07, 2012 12:08 am 
Offline

Registrován: ned říj 21, 2012 10:31 pm
Příspěvky: 27
pv33 píše:
Proc to mas nevim, to by chtelo vedet vic, ale mela by ses toho snadno zbavit. Kajensky pepr, cesnek, zazvor, kren, jablecny ocet. Nejdulezitejsi je dat poradne davky. To co je tekuty tak kloktat, to co nejde, treba cesnek, tak nechat v krku a puse delsi dobu pusobit. A pak to polknout. Problemy tohoto typu by mely zmizet za par dni. i s tou infekci v moudraku. Nedavno jsem mel vacek pod zubem, mimo jine i priserna bolest, zubu se ani nedalo dotknout. Tak jsem chvili hrabal ve svych zdrojich a pouzil to co ti uvadim, i kdyz jsem neveril, ze to muze v mem pripade pomoct. Cesnek jsem mel mizerny cinsky, ale prolisoval jsem 8 strouzku na chleba s maslem (nejen jednou) a palil dokonale, a k tomu kousky uschle habaneros papricky. Ty mas problemy v krku, tak na to muzes snaz pusobit i primo kloktanim kajenu... Ale mne to zabralo i pres zaludek. Rano nebyla po vacku ani pamatka. Bylo to v patek vecer a do pondeli snad cesnek vycichnul. Slabsi caj s kajenem muzes prohnat i pres nosni dirku, ja delam neti bez konvicky, zmacknu levou nosni dirku, ponorim pravou do plne sklenicky s urinou, vodou s kajenem..., nasaju pravou dirkou, zaklonim hlavu a necham to stect do krku nebo se naklonim dopredu na levou stranu a necham vytect levou dirkou, tedy vetsinu oboji, necham to stect a vyleju druhou nosni dirkou. A pak opacne. Nevlastnim konvicku na neti a toto staci . Ale predpoklada to cisty nos. Kdyz nemas cisty nos, a pripadne i kdyz mas, tak na ruku trochu kajenu a nosnima dirkama nasat, moooc prijemny, ale az za chvili \":lol:\" . Hlen v krku to vsechno prezit nemuze, ty jestli mas tuhy korinek jo \":D\" .

Dostala jsi spoustu doporuceni. Jestli zkusis neco z toho co radim ja, tak by me pak zajimalo jak se ti to libilo \":lol:\" .

Diky za odpovedi \":D\". Vsechno, co uvadite, delam. Mam i neti konvicku, delam urinovy vyplachy. A porad nic. Takze ted budu muset asi zvysit ty davky! \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hlen v krku
PříspěvekNapsal: sob lis 10, 2012 8:59 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 01, 2011 7:36 pm
Příspěvky: 46
Bydliště: Košice
cele roky vypluvam hlieny z krku, tiez uz by som to mohol riesit, doteraz som si myslel ze som zahlieneny a ze telo sa toho hlienu zbavuje touto cestou...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hlen v krku
PříspěvekNapsal: úte lis 20, 2012 12:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Jana5555 píše:
Dobry den, uz nevim kudy kam. Uz asi 2 roky mam v krku neustale hlen. Jakoby mi sel z nosu do krku, ale dycha se mi nosem dobre. Jsem u 7. jaterni ocisty, delam si klystyry a jim velice zdrave uz delsi dobu. Nevite, cim to je a jak se toho muzu zbavit? Mam v puse moudrak, uz asi 3 roky, ktery je jen z casti vylezly a mam v nem neustalou infekci, protoze z nej jde oskliva chut a kdyz na nej sahnu, tak je hnusne citit. Jdu na vytrhnuti za 14 dni. Muze to byt tim? Dokonce jsem si zacala vcera kapat do nosu urinu. Uz nevim, jak se toho mam zbavit.

Tak určitě jakékoliv zánětlivé ložisko může spouštět další zánětlivé procesy a je vhodné ho vyřešit co nejdříve.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hlen v krku
PříspěvekNapsal: úte lis 20, 2012 12:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
rawjozi píše:
cele roky vypluvam hlieny z krku, tiez uz by som to mohol riesit, doteraz som si myslel ze som zahlieneny a ze telo sa toho hlienu zbavuje touto cestou...

Vyzkoušejte pravidelné čištění střeva, to má na uvedený problém zásadní vliv.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 164 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz